Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

anonim - 2010-03-16 21:41:23 ej no co wy przeciez lepiej zarabiaja a nie te grosze co nam placa ha ha ha gdzie te obiecane podwyzki wszystko dawno poszlo w gore a pesje w krys-andzie sa coraz nizsze polowa piekarzy szuka nowej pracy po cichu bo maja dosyc charowy za grosze nie nazekaja tylko te osoby co maja przez caly miesiac 300zl.samego dodatku funkcyjnego a reszta niema bo ciagle sa te same osoby na dodatku funkcyjnym czemu brygadzista nie rospisze by kazdy byl po trochu i by innym wpadlo pare groszy i kazdy byl by zadowolony .zrobice strajk jak inni to moze dostaniemy pare groszy

pyza

z ta wyplata to jest strasznie z miesiaca na miesiac inaczej raz 1000 a teraz caly czas po 950 zl a gdzie premia czy cos w tym stylu niech ich .... brak sluw

tarta - 2010-09-10 17:49:48 i jak wyplata?? zadowolone?? moze zadowolone sa te ktore maja 1200 bo 97 procent zarabia 950zl.i co z tym mozna zrobic!te wyplaty to poprostu jalmuzna nie wystarcza nawet na podstawowe rzeczy pracuje w tej firmie 5 lat i nawet chleb kupuje u innego prywaciarza bo na ten mnie nie stac a oni wszyscy na[usunięte przez moderatora] dorabiaja sie naszym kosztem!!!jestem ciekawa czy szef wie ile ludzie tu zarabiaja bo jesli wie to zycze jeszcze wiekszej pazernosci my niedlugo pozdychamy a on plawi sie w luksusach!!!!!!

tarta

i jak wyplata?? zadowolone??

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
figo

TAK ONI SA WIECZNIE NIEZADOWOLENI Z OBROTOW LUDZI NA NICH PRACUJACYCH PODEJRZEWAJA CIAGLE CZLOWIEKA O JAKIES BOKI ALE JUZ W WYSMIEWANYCH MARKETACH ZARABIAJA WIECEJ NIZ MY

burak

mam pytanie... czy kiedy na sklep przyjeżdża szef potrafi się przywitać? nie chodzi mi tutaj o jakieś wielkie owacje, lecz o zwykle DZIEŃ DOBRY lub chociaż skinienie głowa? ja jak długo pracuje, tak długo ten [usunięte przez moderatora] nie potrafi sie przywitać. jednak prawda że ....CHŁOP ZE WSI UCIEKNIE, ALE WIES OD CHLOPA NIGDY :D... co za [usunięte przez moderatora]

zwykła

ja rowniez :( [usunięte przez moderatora], zastraszanie, poniżanie, wieczne niezadowolenie, i to wszystko za 980 zl po 4 latach pracy :( chyba czas uciekac, bo jest coraz gorzej, nawet sekretarka uciekla - miala dosyc i ponizania ....

2bułeczki :P

słyszałyscie, że muszą nam zapłacić za godziny nocne? wyobrazacie sobie jeszcze te godziny nie zapłacone lata wstecz!!! 20% dodatku za nocne, a my nic nie dostajemy - ekspedientki. juz podobno maszyna ruszyła i szlachta sie zapalila, bo beda musieli nam dac kase plus odsetki :)

węgierka

ciekawe kto to wszystko wymyśla tak mądrze!!!!!!!!!!

pikaczu

To teraz po 12h mamy pracowac???? siuper;/

no name

jak mogą być dyżury latem zawsze byla młodzież! czy oni juz na glowe upadli?! mamy juz w ogole padac na twarz? to sa wakacja, urlopy a moze tyrac po 12 godz???? pomyslcie tam czasem. pozdrwiam pracownikow na sklepach i kierowcow bo na rynkowskiej maja sie dobrze:/

Bauer

Witam, może mi Ktoś powiedzieć jak wygląda praca kierowcy, o której się zaczyna, i czy prawdą jest to, że kierowcy są rozliczani z każdej bułki, chleba itp. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

Oklachama

Wy wezcie cos konkretnego napiszcie bo wszystcy o (usunięte przez administratora) maryni tu piszecie ze ten z tym tamta z tamtym konkrety ludzie konkrety

W koncu ktos zaczal sensownie pisac.Fakt kierowcy zaczynaja prace w nocy kiedy inni smacznie spia ,ale ekspedientki rowniez zaczynaja prace wczesnie rano bo niektore o 4 30 i jeszcze wczesniej.Sa dziewczyny ktore dojezdzaja do pracy a wstaja o 4 rano,a liczony jest tylko czas od godz.5 rano,ale to szczegol,ktory w tej firmie nie jest brany pod uwage.Panstwo [usunięte przez moderatora] maja pretensje o niskie utargi o zle ulozony towar na polkach o kazda bzdure,ale zadne z nich nie wpadnie na to,ze wiekszosc ludzi zarabia psie pieniadze rowniez my pracujacy w tej firmie,ze po prostu nikogo na nic nie stac.Te zarobki wolaja o pomste do nieba.Nasza odpowiedzialnosc za sklepy w zadnym stopniu nie jest doceniana.Odciaganie pieniedzy za urlopy za chorobowe to priorytet tej firmy,a kto bierze te duze pieniadze?ci co mysla.ze mysla na Rynkowskiej.Panowie i Panie czas zaczac mowic glosno i stanowczo zarobki w tej firmie to smiech na sali wlasciwie na salonach gdzie nasi szefowie sie bawia.Czas,aby ludzie zarabiali rowno za te sama wykonana prace,a nie tak jak jest teraz.Kazdy kto pracuje w tej firmie robi to z radoscia,bo jezeli tu jestesmy to znaczy,ze chcemy tu byc lecz lepiej by sie pracowalo gdyby panstwo [usunięte przez moderatora] nas zmotywowalo wyzszymi pensjami.Prosze to rozwazyc i docenic ludzi tu pracujacych.

UCZCIWI LUDZIE KRYS-ANDU

Praca w Krys-Andzie jest miła i przyjemna. Pensje kierowców są troszkę za niskie. Przydałoby się z 250-300 zł. więcej. 1430 zł. a w niektórych miesiącach jeszcze mniej, to nie jest godziwe wynagrodzenie za nocne wstawanie. Brak premii bądź okresowa i nie wiadomo od czego zależna to podejście nieuczciwe wobec pracownika. Zabieranie premii za urlopy również! Kierowcy starają się bardziej niż się szefostwu wydaje. Niestety nie są w żaden sposób doceniani, a szkoda. Przykład starań kierowców: pomieszany asortyment w koszach (kierowcy z wywalonymi jęzorami ganiają po całym mieście, by dowieźć cały towar w jak najlepszym czasie do punktu dostawy. To tylko 1 przykład, a jest ich znacznie więcej! Kierowcy z cukierni noszą puste kosze, gdyż towar jest układany następująco (2 pączki w kuwecie, w następnej 3 wianki, jeszcze w następnej kostka, a w jeszcze następnej 5 rurek!!!) Śmiać się chce, gdy się to widzi. Dodam, iż puste kosze ważą często więcej niż cały ten towar w słupku! Nadgodziny to wina złej organizacji pracy a nie wina kierowców. Zamiatanie i mycie ramp oraz odśnieżanie itp. czynności nie należą do obowiązków kierowcy, niestety tak jest w tej firmie. Kierowca czuje się jak … szkoda pisać, (każdy wie.. ) Informacje na temat kradzieży towaru przez kierowców są nieprawdziwe. Chleb, który sobie niektórzy biorą do domu to chleb przeznaczony do wyrzucenia w kontener ze zwrotami . Nikt nie wywozi towaru do domu! Absurdem jest to, iż ciepły napój należy się kierowcy na firmie po zjeździe z trasy godzinę przed pójściem do domu?! Ciągłe kontrole czasów przejazdów na trasach i kontrole kierowców to istne nieporozumienie. Jest w naszej firmie wielu kierowców, którzy chcieliby pracować uczciwie, ale...(PROSZĘ POMYŚLEĆ). Należałoby jeszcze przyjrzeć się pracy naszej wspaniałej pani kadrowej, ZAWSZE NIE UŚMIECHNIĘTEJ!, która na nic nie ma czasu. Wciąż tylko z petem ją widujemy, a ponoć jest zakaz palenia na terenie firmy... Mamy nadzieję Pani [usunięte przez moderatora] i Panie [usunięte przez moderatora], że potraktujecie tą wypowiedź poważnie i zmienicie zdanie na temat swoich oddanych firmie pracowników. P.S. Ekspedientki też są niedoceniane, a jest spore grono uczciwych pań oraz młodych sympatycznych i uczciwych dziewczyn. Dziewczyny dodajcie swoją opinię. Pozdrawiamy szefostwo i pozostałych pracowników.

ale niemusisz być taka złośliwa!!!!!!!!!

a co to ? biuro numerow?pomylilas fora

napalona

witam serdecznie mam wielką prożbe czy morze ktoś podać mi numer tel.do Marcina K. jest kierowcą w waszej firmie a zmieniał już numer dwa razy i niestety nie mam do niego numeru z góry wielkie dzięki

piko

Tak, tak podwyzka to chyba bedzie 20zl:) kto mi odpowie na pytanie czy nasza kierowniczka juz sie pakuje bo nie ktozy nic nie wiedza i kto bedzie na jej miejsce czy jest czego sie obawiac? czy bedzie lepiej? czekam na odpowiec

h... wie kto

JEST RACJA W TEMACIE ZAROBKOW BO SA DO D... TRZYMAJA SIE W MIARE PRZEPISOW BO SIE BOJA KARY Z URZEDU PODOBNO ZAPLACILI OSTATNIO EKSPEDIENTCE ZA [usunięte przez moderatora] ALE LUDZIE NIE TRZYMAJA SIE RAZEM POTRAFIA PO ROBOCIE I NA FORUM GRZMIEC ALE JAK PRZYJDZIE CO DO CZEGO TO NIE MA ODWAZNYCH JEST CIEZKO Z PRACA I DLATEGO TAK SIE DZIEJE TA FIRMA TO STANDARD JEZELI CHODZI O CALOKSZTALT BEZ INNEJ ALTERNATYWY LUDZIE SIEDZA TAM I NIE MA SIE CO DZIWIC TAKIE CZASY NIBY MA BYC PODWYZKA NIEDLUGO POZYJEMY ZOBACZYMY POZDRO DLA NORMALNYCH

Zostaw merytoryczną opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Rynkowska 15
    85-503 Bydgoszcz

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.