Opinie o Prettl Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prettl Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prettl Polska o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prettl Polska w Bydgoszcz

Zadowolony

A mnie się tu podoba

gsa
@Zadowolony

Zapewne napisała to liderka by uratować dupę temu śmiesznemu kierownictwu. Traktujcie dalej swoich pracowników jak gówno - karma wraca. Nie pozdrawiam. ps. jak ktoś lubi być traktowany jak popychadło - idealna praca.

gsar
@Zadowolony

Zapewne napisała to liderka by uratować dupę temu śmiesznemu kierownictwu. Traktujcie dalej swoich pracowników jak gówno - karma wraca. Nie pozdrawiam. ps. jak ktoś lubi być traktowany jak popychadło - idealna .

Zadowolony
@gsar

To na ch.j tam pracujesz. Czasy feudalizmu dawno się skończyły. No tak, ale chłop pańszczyźniany nie radzi sobie bez opieki Pana - dlatego nadal tam pracujesz probku i pozostaje Ci tylko hejtowanie. A Pan się śmieje, bo on wydaje rozkazy a Ty posłusznie je wykonujesz buahaha.

Ten zakład to jakaś porażka nie ma ludzi do zmian na śniadanie nie ma ciągle ustawiaczy wszystkich można spotkać na palarni lub na plotkach kierownik nie potrafi rządzić zakładem nasypowi to nawet po sobie sprzątać nie umieją myślą że są w domu. W domu syf to w pracy to samo nie polecam tego zakładu

jabc

będą premie?

Wojtuś

elo makaroniarze :) ta pani z zadarta glow jeszcze pracuje?? (treserka)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prettl Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Jam

Gdzie wypłaty?

Kadry
@Jam

Tradycyjnie - dziesiątego na koncie.

Abcxyz

Smród plastiku w firmie zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych to naprawdę nie do pomyślenia :D

Niezadowolony Janusz Pawlacz

Mówi się, że niemiecka firma to niemiecka jakość ale nie, jeśli chodzi o pracę. Ciuchy pracownicze po kimś, dziurawe. Do pracy trzeba przychodzić 15 minut, które są NIEPŁACONE lub jak jest zebranie to 30 minut wcześniej (chyba nie muszę zaznaczać, że to również jest niepłatne) a zapytany o to pan kierownik stwierdził, że tak jest w regulaminie i jak komuś się to nie podoba to wyjazd. 15 minut codziennie przez miesiąc daje 5 DARMOWYCH GODZIN a jeśli pomnożyć to przez 30 pracowników to mają niemal jeden darmowy etat więcej ale jak się chce wyjść 5 MINUT wcześniej(żeby zdążyć na autobus, a kolejny jest 15 min później) to mówią, że odejmie się pracownikowi 30 minut pracy. Do tego ciągłe przestawianie zegara przy miejscu w którym trzeba się odbić kartą pracowniczą a na dodatek SMRÓD palonego plastiku. Mówią, że Polak są nie najlepszym szefem ale po pracy tutaj stwierdzam że wolę pracować u POLAKA niż niemca, który poprzez rączki swoich kierowników próbuje UPODLIĆ człowieka. Mała rada dla niemieckiej firmy PRETTL, w Oświęcimiu i Tremblince jest już wybudowana infrastruktura. Proponuje skorzystać z dobrodziejstw, które zostawił po sobie Hitler i tam prowadzić swój zakład, bo przecież "Praca czyni wolnym". ARBEIT MACHT FREI ! Ps. W pracy trzeba mieć swój długopis, bo nawet tego nie potrafią zapewnić. WSTYD I CEBULADIA.

Małgorzata F.
@Niezadowolony Janusz Pawlacz

Prawda w oczy kole. 90% opinii tutaj to negatywy a przeczytałam ich sporo. Nie warto w takim razie marnować czasu, lepiej poszukać poważnej firmy.

Nic nie robiąca

Prettl zawsze był dziwną fabryką. Ale żeby zwalniać "z powodu rekrutacji"? Tego jeszcze nie było... Skoro nikt nic nie robi, dobrze, że chociaż operatorzy trzymają te firmę :-)

@Nic nie robiąca

ciekaw jestem, jak długo będą w taki sposób podchodzić do zatrudniania..

robotnik obozowy

pracuje tam ponad 6 lat tłocznia zlikwidowana która przyniosiła by zyski a nie te cholerne wtryski narzędziwnia też w rozsypce większość form zardzewiała każdy ma to w (usunięte przez administratora) ustawiacze co (usunięte przez administratora) i odrazu do narzędziowni jeszcze dali a stanowisko kierownika kulawego który nie może sie dogadać z chłopakami z narzędziowni i robi po swojemu umnie po polsku tylko przeklinać ogólne dyrektorek też zdziwiony co to socjal łazi ze swoim dużym telefonem zapisuje notatki też taka (usunięte przez administratora) wszyscy cię ganają o norme warunki do (usunięte przez administratora) brak detali innych rzeczy na wtrysku też pośpiech stres i brak wszystkiego (usunięte przez administratora) się zrobił nie polecam nikomu chociaż jeszcze tam parcuję .

nanuś

Nie polecam. Fakt pracowałam krótko i nie przedłużono mi umowy, bo popełniłam błąd podobno w czasie pracy - za dużo tzw braków (gdzie na maszynie kontrola nie odbywała się podczas pracy, tylko pani od jakości wpisała się i sobie poszła pochodzić dalej). Panie od kontroli jakości ładnie się obijają ;) zamiast kontrolować tylko pogaduszki. Praca moja nie była kontrolowana, tylko na drugi dzień dostałam informacje, że ogólnie fatalna praca z mojej strony. To ja się pytam gdzie osoby nadzorujące ? Najlepiej jest zrzucić winę na pracownika i umyć ręce. Szkolenia polegające na 5 sekundowym powiedzeniu co i jak na maszynach nie są odpowiedzialne skoro wymaga się się od pracownika tego samego w zamian. Pan kierownik bardziej podlega pani team leader... wiadomo o co kaman ;) Moi drodzy jeśli chcecie to idźcie gdziekolwiek ale NIE do Prettla bo jak produkcja pojdzie nie tak to będzie tylko wasza wina, a nie np jakości czy pani brygadzistki (zastanawiam się po co oni w sumie tam są skoro praktycznie nie muszą sie niczym przejmować ani odpowiadać). Pracodawcy nie zależy na pracowniku - nie ten to inny. Smutna prawda.

Liderka
@nanuś

Jeśli ktoś zamiast 10 litrowego wiadra widzi 2 litrowa miskę to nie ma co się dziwić, że cię wyrzucili. Tutaj potrzebny jest okulista, a nie kontrolera jakości.

Andr
@nanuś

@nanuś podzielam Twoją opinię. "Wykształcenie" pani leader też mówi samo za siebie. Brak kompetencji niestety. Byłem tam kiedyś, nie posłuchałem kumpla by nie iść. Większość negatywnych opinii jednak mówią same za siebie !

hah

Co się tam dzieje??? Co z tym nowym dyr.?

si

@ppp a niby dlaczego twoim zdaniem nie - niby co stoi na przeszkodzie? życzę trochę więcej optymizmu

pracując tam trzy miesiące na hali wegierskiej, detale robione sa w większość z przemialu. Nie wroze przyszłości tej firmie.

Szalona

Poeci

Sun burn weteran

Moim zdaniem powinno sie albo wyrzucić paletowych zwłaszcza z węgierskiej hali albo zrobić jednego paletowego na cały wtrysk i montaż, ponieważ jak jest 2 na jedna zmiane to żaden z nich nic nie robi. A jakby był jeden to niemiałby wyboru i musiałby (usunięte przez administratora) A spróbuj się o cos zapytac paletowego to albo cie oleje albo zacznie drzeć mordę xDD A nasypowi? nasypowi to specjaliści w robieniu bałaganu który muszą sprzątać po nich inni np pozostawione przez nasypowych palety musza sprzatnac paletowi a rozsypy granulat muszą sprzatac operatorzy. Parodia.

;PPP

Stabilizacja w prettlu HAHAHAHAHAHAHAHAHA. NO DOBRE TO BYŁO DOBRE.

j23

" chca miec specjalistyczny team."-przecież mieli taki team ale go rozwalili...

Co słychać u Pauli??

J23

Wszyscy, którzy zostali są O.K. Generalnie wiedzą o co chodzi w prawdziwych organizacjach. Dzięki nim firma wychodzi na prostą.

@J23

Nie podszywaj się pode mnie ... i nie wypisuj bzdur

A co słychać u Osła?

nick
@Wojtuś

Calkiem spoko. Poszedł do biura ale dobrze planuje

j23

Niby gdzie te pozytywne relacje...

Zostaw merytoryczną opinię o Prettl Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Prettl Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Prettl Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prettl Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prettl Polska