Opinie o Schneider Electric Polska w Bukowno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Schneider Electric Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Schneider Electric Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schneider Electric Polska w Bukowno

Co za firma to się w pale nie mieści.Zwalniaja ludzi którzy pracują po kilkanaście lat i mają to gdzieś.Na zebraniach proszą o to by polecać pracowników to się dostanie 250 zł. Tylko pytanie kto tam przyjdzie po tym wszystkim co się tam dzieje. Ten zakład jest już spalony, wystarczy że Plast-met ruszy i sznajder padnie na pysk, bo nikt nie będzie użerał się z opuznionymi pracodawcami.

Na jednej z linii panuje mobbing. Nikt nic z tym nie robi. Na szkoleniu bhp mydla oczy, że atmosfera świetna, że trenerzy tacy życzliwi, a w rzeczywistości głębią ludzi i z tego właśnie powodu się zwalniają. Dno, dno, dno...

Kola

@Pracownik Z pewnością firma nie jest idealna i nie zawsze podoba sie nam to co robi ale nikt nie mówił , że będzie lekko.

Asia

Pokasowane złe komentarze na forum. Oj nie ładnie nie ładnie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Schneider Electric Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier Budowy - Infrastruktura mostowa
Swietelsky Rail Polska
logo firmy Pracownik produkcji / Operator ładowarki
Bukowno
SIBELCO POLAND SP. Z O.O.
Wacek

Szkoda słów na to co się tam dzieje.(usunięte przez administratora)

Gregor

Żeby utrzymać się w tak dobrej firmie trzeba coś pokazać ale niestety nie wszyscy mogą!!

@Gregor

Nie zgodzę się, w tej firmie nie podchodzą indywidualnie do pracownika. Pracowałam tam . Po 3 miesiącach awansowałam na wyższe stanowisko, prowadziłam swoją grupę. Gdzie był jakikolwiek problem mnie wysyłano, zaraz dostałam się pod firmę już byłam na etapie w którym za miesiąc miałam podpisać umowę na stałe. Nagle ogłosili brak zamówień i usłyszałam "osoby którym w tym miesiącu kończy się umowa, kończą współpracę " nie patrzyli na człowieka. Lecieli i Ci dobrzy pracownicy i Ci którzy mieli wszystko gdzieś. A co atmosfery w pracy : to wszystko zależy na jaką linie i na jakich ludzi /koordynatorów trafisz. Ja byłam z atmosfery w pracy bardzo zadowolona. No cóż każdy musi sobie swoja opinię wyrobić, w każdym bądź razie ja bym już tam nie wróciła.

argo

po co sa te fora skoro sami pracodawcy zachwalają swoje folwarki .prawda o warunkach pracy jest tuszowana tylko ktoś kto pracowal na tasmie może się obiektywnie wypowiedzieć .w każdym zakładzie a już szczególnie na produkcji jest (usunięte przez administratora) liderzy wyciskają z ludzi ostatnie poty żeby zarobić na premie dla siebie .w schnajder electrik była taka edytka która wyzywała od jełopów itp.bo dla niej ważne były tylko tabelki .przerwa 10 min.i trzeba wybrać alko sikas albo lykac .jeśli w czyms takim wytrzyma się miesiąc to już moznaśc z trauma .doświadczyłam tego więc pisze tak jak jest a spróbować każdy może ,powodzenia .

Kula

Czy to prawda ze maja zwolnić 70 ludzi??? I teraz połowa hali jest na „urlopie bezpłatnym”.. widać, ze Schneider schodzi na psy..

Grzybek
@Kula

Redukcja zapasów na koniec roku - normalna sprawa. Umowy na czas okreslony - normalna sprawa. Od nowgo roku pewnie znowu soboty

Magda

Nie polecam! Byłam jeden dzień i już nie przyszlam! Robiłam na BC. Upał, upał i jeszcze raz upał! Wiatraki które niczego nie dają.. brak klimy! Tym powinno się jakoś zająć! Ludziom robi się słabo i mdleją! Koordynatorka niczego nie rozumie, jest na niewłaściwym miejscu!! Dziewczyna ciagle żali się na ból pleców! Nic z tym nie robią! Robiłam 8h i tylko raz usiadłam i to chwilowo bo jak nie ma co robić na danym stanowisku to trzeba iść na inne!! Każą zaglądać do maszyn mimo ze nie mamy uprawnień! Bo od tego są reglerzy!!! Nie polecam!! Bc to najgorszy (usunięte przez administratora) jaki może być!! I płacone jest grosze! Firmy trenkwalder i addeco umowa na pół etatu co 2tygodnie!!! Wyzysk!!!!!!!!!! Zgłosić to do odpowiednich służb!!!

Arek
@Magda

Dziwne upał 10 kwietnia,klima też jest może poprostu pracować się nie chce.

Arek
@Arek

Klima tylko na połowie hali.

kk
@Magda

!! Każą zaglądać do maszyn mimo ze nie mamy uprawnień! Bo od tego są reglerzy!!! Nie polecam!! Nie masz racji nikt nikomu nie karze zaglądać,po 2 nie masz prawa,po 3 1 dzień,,poprostu nie pasowało stanowisko do ciebie ,,,,,Pracuję kilka lat no jest czasem ciężko ale bez przesady....

Becia
@kk

Pragnę dodać, ze pracuje tam moja koleżanka :)) na BC juz od jakiegoś czasu. I ile razy dostała (usunięte przez administratora) za to, ze nie umiała wyciągnąć paletek z maszyny wizyjnej? Bo się w środku blokują. Klima? Gdzie Ty masz tam klime? Na BC są tylko (usunięte przez administratora) wiatraki, które (usunięte przez administratora) tak na prawdę dają, są całe zakurzone! Nie wspominając już o butach, które są niedopasowane do pracy. Pare osób na BC robi w butach typu trapery zimowe. Liderki wyżej sraja już (usunięte przez administratora) maja, myślą, ze są ważne. A tak na prawdę to są tylko prostymi liderami prowadzącymi linie gdzie na lynxach są osoby, które nie maja żadnej roli i prowadzą linie bez problemu i nie otrzymują za to ani grosza więcej. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk! Nie ma się co dziwić w sumie.. jak płaca minimalna i ani grosza więcej. Tak tylko pracują osoby które są zdesperowane. Żaden mądry człowiek nie przepracuje na takich zasadach ani dnia. Ile osób przyszło po % pijanych do pracy na drugi dzień? I co jest powodem?! Wyzysk! I atmosfera poniżej krytyki! Wszyscy wszystkim (usunięte przez administratora) opierdalają nic poza tym. Młoda dziewczyna pracująca już jakiś czas, imienia nie zdradzę bo nie wiem czy pozwala na to. Ile razy słyszałam jak mówili o niej, ze chodzi wymalowana do pracy? A co komu do tego? Każdy maluje się i ubiera do pracy jak chce. Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, ze zakaz malowania się. A stare baby i tak komentują. Po prostu nie polecam! Jak jest się chorym to ma się 5% bonusu.. a co ja człowiek miał operacje ważna? Wypadek? Zero empatii!!!

????
@Magda

Zgadzam się z tobą że na BC jest ciężko bo pracowałam tam 3 lata, a ogólnie SEIP 9!lat. Ale nigdy nie zgodzę się z tym że kazali ci zaglądać do maszyn ( jeszcze w pierwszym dniu) Ogólnie jak ktoś przychodzi do pracy z nastawieniem że w pracy się pracuje, to każdy da radę !Są słabe zarobki i dlatego odeszłam, ale czas spędzony w tej firmie wspominam bardzo przyjemnie!

Edek

Wiadomo coś o przyjęciach? W najbliższym czasie???

Cristiano
@Edek

Nie spodziewałbym się niczego do końca roku

Maja

@Cristiano, czy obecnie coś zmieniło się w firmie Schneider Electric Polska? Czy planowane są jakieś rekrutacje do pracy? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników? Na forum zagląda wiele osób, dla których istotne są informacje zawarte na wątku.

Cristiano

Chwilowo kryzys - brak zamówień, poza jeśli się nie mylę, jednym działem Ponoć ma być poprawa, ale i tak obcięli etaty pracownikom na umowie okresowa. Powinni najpierw zrobić porządek z ludźmi zatrudnionymi chyba z przypadku

Właśnie o to chodzi, że umowa się nie skończyła. Do końca umowy zostało mi dwa miechy, więc proszę oczu nie mylić.

Dla zainteresowanych rekrutacją kandydatów podaję nr kontaktowy: 605 904 028. Podczas spotkania można zobaczyć halę produkcyjną i dowiedzieć się o wszystkich proponowanych warunkach pracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Trenkwalder

@Monika

Tak tak zapraszacie , ale jakoś ,dziwnie potem kasę liczycie na koniec miesiąca,nigdy wypłata się nie zgadza. Trzeba dzwonić i wyjaśnić bo inaczej jak od początku udasz głupia to robicie ludzi na szaro i kradniecie.

Praca jak to praca, ja bynajmniej nie narzekałem. Pracując przez agencje pracy obiecywali mi, że po trzech miesiącach przejdę pod firmę, minoł rok i nadal byłem zatrudniony z agencji. Umowy podpisywanie z miesiąca na miesiąc, ciągły stres bo nie wiadomo było co dalej, a żeby tego było mało po roku pracy zostałem zwolniony, bo brak zamówień, a ciągle słyszałem że jestem dobrym pracownikiem, więc nie wiem na jakiej podstawie zwalniają ludzi. Ci co nie dawno zaczęli pracować zostali, a ci co pracowali już dłuższy czas i się starali, to już ich nie ma. Jeśli chodzi o samą pracę, atmosferę czy płace jest ok, ale jeśli chodzi o stabilność daleko im do ideau.

Maja

@Bartek, a czy Ty pracujesz w Schneider Electric Polska? Jeśli tak, to podziel się z nami proszę nieco bardziej konkretną opinią na temat tego pracodawcy. @KRYSTYNA, dziękuję za Twoją rozbudowaną opinię, poruszyłaś w niej wiele istotnych kwestii ważnych dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Schneider Electric Polska.

Bartek

Schneider Electric ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Wall-e
@Bartek

Sprecyzuj proszę, czy to Twoja własna opinia, czy bazuje ona na opinii pracowników, czy podmiotów zewnętrznych. Jest to dość ważne, bo najlepsza opinia to swoja własna, dalej od kogoś kto tam pracuje, a najmniej ważna - zewnętrznych podmiotów.

KRYSTYNA

Praca w Schneider w charakterze montera może być dobrym początkiem dla młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją "przygodę" w roli pracownika lub dla kogoś, kto chce spokojnie doczekać do nadchodzącej emerytury. Do plusów należy zaliczyć: wynagrodzenie regularnie wpływające na konto, dbałość o bezpieczeństwo pracownika (czasem nazbyt przesadne), czystość w miejscu pracy i w większości ludzi, z którymi dane jest nam pracować, stałość warunków na hali produkcyjnej choć w przypadku gorących dni faktycznie może być dość ciepło ale i tak da się żyć. Sposób i styl wykonywanej pracy zależy od linii, na którą się trafi. Raczej należy spodziewać się, że trzeba będzie naprawdę zasuwać na linii, szczególnie w przypadku kiedy chcemy mieć dodatkową przerwę, co i tak może się nie udać. Teraz minusy: nie jest to praca, która może rozwinąć Cię w jakikolwiek sposób, chyba że manualnie, możliwości awansu są naprawdę znikome (trener, regler, lider) ale w dalszym ciągu pozostajesz na linii, wyżej trudno się przebić z dość prozaicznego powodu: trzon zakładu stanowią ludzie powiązani ze sobą różnego rodzaju koneksjami (nadzwyczajna kasta ludzi ;) i będąc z poza układu raczej nie wróżyłabym nikomu szybkiego awansu, każdy kto ma jakieś wyższe kwalifikacje w obecnych czasach znajdzie pracę w innym miejscu, za którą dostanie lepsze wynagrodzenie niż w Schneider. Czas pracy dla firm podległych jest niewiadomy, możesz "bujać" się nawet ponad rok dla Addeco, Trenkwaldera czy Nego Trust, bez szans na bezpośrednie zatrudnienie dla Schneider. Pracowników z Ukrainy faktycznie jest bardzo mało ale to dlatego, że hasło reklamowe firmy powinno brzmieć: "Wpadnij do nas, nikt uczciwie nie zapłaci Ci mniej niż my", nie chciałabym być niesprawiedliwa więc co trzy miesiące wypłacany jest wyczekiwany przez wszystkich Bonus, który przeciętnie waha się w granicach 600-800 pln dla pracownika linii produkcyjnej, co do średniego miesięcznego wynagrodzenia: bez sobót jest to 1600-1800 na rękę więc sama/sam zdecyduj czy jest to dla Ciebie opłacalne. Co do wspomnianych tu we wcześniejszych postach problemach na linii BC w zdecydowanej większości jest to prawda i w przypadku przydziału do pracy na w/w, ja zdecydowanie odmówiłabym tam pracy. To gdzie pracujesz jest bardzo ważne, bo bardzo rzadko zmienia się linię i charakter wykonywanej pracy. Co do pracy w soboty, to jest to bardzo nieregularne i zależy od ilości zamówień, w przypadku większego obłożenia może to być problem, bo czasem nie ma szans na uniknięcie tego i weekend ogranicza się tylko do niedzieli. Ulepszenia w pracach na linii w zdecydowanej większości powodują utrudnienie pracy i niepotrzebne komplikacje i konieczność pewnego rodzaju adaptacji do serwowanych nam udogodnień, problemy wymagające inwestycji zazwyczaj zamiata się pod dywan i szuka się rozwiązań nisko kosztowych, co czasem powoduje frustracje. Benefity są tylko dla pracowników Schneidera, co oznacza, że o premiach na święta, koniec roku itp. pracownik firm podległych może tylko pomarzyć. Podsumowując: warto przyjść zobaczyć, popracować choćby przez krótki czas aby mieć własne zdanie na ten temat, w okolicy nie ma zbyt wiele zakładów w takim standardzie lecz zdecydowanie nie jest to praca (w charakterze montera) dla ludzi posiadających ambicje i chcących czegoś więcej.

Maja

Bardzo proszę o wypowiadanie się w kulturalnym i rzeczowym tonie. Przypominam, że na forum obowiązuje regulamin, a w nim jasno określone są zasady publikowania wypowiedzi: https://www.gowork.pl/regulamin Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w Schneider Electric Polska?

Maja

@buka, rozumiem. Może firma po prostu dynamicznie się rozwija, stąd duża potrzeba zatrudniania nowych osób i zwiększania świadomości istnienia tego miejsca pracy? @kolyat, dziękuję za Twoją odpowiedź. Poruszyłeś w niej wiele istotnych kwestii. Długo już pracujesz w Schneider Electric Polska? Planujesz związać się z firmą na dłużej?

Zostaw merytoryczną opinię o Schneider Electric Polska - Bukowno

• Jak się pracuje w Schneider Electric Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schneider Electric Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schneider Electric Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schneider Electric Polska