Opinie o Schneider Electric Polska w Bukowno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Schneider Electric Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Schneider Electric Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schneider Electric Polska w Bukowno

Magda

Jakie są zarobki w Shneider Electric w Bukownie na produkcji, z umową pod Shneider a jakie pod adecco?

Maja

Czyli firma Schneider Electric Polska wybiera niedoświadczonych pracowników zamiast tych z doświadczeniem? Może chcą dać szansę młodym osobom, żeby mogły złapać doświadczenie w branży?

Domi
@Maja

Tak teraz przyjmują. Mnie przyjeli bez doświadczenia, moja 1wsza praca.

Maja

@Roko a Ty jesteś pracownikiem Schneider Electric Polska? Jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Jakie są plusy i minusy pracy tutaj? Dla osób, które będą szukać informacji na temat pracy w firmie bardzo cenne będą merytoryczne, rozwinięte wypowiedzi.

Moris
@Maja

Firma bardzo nisko oceniana co widać po opiniach Ludzie na nie odpowiednich stanowiskach przyjmujcie ludzi z doświadczeniem do poszczególnych działów a nie z przypadku tak jak to się ostatnio dzieje na biurowcu logistyka kuleje

Maja

Pracujesz w Schneider Electric Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia/benefitów oferowanych przez firmę.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Schneider Electric Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
ReVlka

No, teraz to się dopiero poprawiają warunki - podwyżek niet, przez Adecco patologia przychodzić zaczyna (pierwszy - drugi day w pracy i dmuchanie alkomatem + zwolnienie), proszą ludzi, żeby ogłoszenia po słupach wieszali (sic!), bo nikt na tak wspaniałe warunki się nie chce połasić. Ukraińców chcą zatrudniać - dla nich nasza pensja, to bogactwo zapewne bezmierne. No, chyba, że też przyjdzie Sasza z Wołodią, obalą flaszkę przed pracą i wylecą. Chociaż lepiej nie - niech przychodzą - będzie komu robić nadgodziny, nadgodziny, których końca nie widać...

Roko
@ReVlka

Nadgodziny z których nic nie ma słabe kierowanie ludźmi

moris

Masakra kiedy wraca Pani Maria K. bo psycha siada przy jej zastępczyni nie zna się niczym osoba na nieodpowiednim stanowisku

Tereska

Jeśli pchasz się Heniu na technika jakości, to pamiętaj że na każdym kroku będziesz rozliczany. W labo mają dużą maszynę zenith i małą baty na aberlinku oraz wiele innych urządzeń. Problem w tym, że robisz wszystko naraz, czyli pomiary, kontrolę na wejściu, pomiary reklamacji i na koniec dowiadujesz się, że i tak robisz mało. Mało szans na rozwój i lepiej wiedzę przynieś ze sobą. Co do kasy to kokosów nie ma.

krakus
@Tereska

widzę że kolega obeznany w firmie :) ja chętnie zaaplikuje do schneidera na inżyniera serwisu. Jak tam z kasą?

zosia

Technika ds. Pomiarów w Schneider?, perfekcyjna znajomość rysunku technicznego, kwalifikacje surowców (pełna pomiarówka), maszyna 3D- oprogramowanie Aberlink, oraz wiele innych urządzeń pomiarowych.

Heniu

Oferta na Technika ds. Pomiarów jest do Bukowna. Tylko nie wiem jak tam wygląda praca, jaki mają sprzęt i czy warto się tam pchać, bo Bukowno nie leży po drodze.

Heniu

Widziałem ostatnio ogłoszenie na Technika ds. Pomiarów. Czy warto aplikować? Jak wygląda praca w schneider na tym stanowisku? I jaka jest kasa?

Franko

Wysyłałem do adecco CV niecały miesiąc temu z dopiskiem praca Bukowno, i aplikowałem na ogłoszenia infopracy tez w tamtym okresie...Moze rekrutacja wciaz trwa, moze odrzucili moje CV, nie wiem. To tak samo glupie jak te ogloszenia do Saint Gobain na wozek i produkcje, 3 firmy rekrutuja i caly czas ogloszenia sie powtarzaja. Ja tez mam studia inzynierskie zarzadzanie i inzynieria produkcji, masz linka do oferty pracy? Narazie mam oferte pracy z mat serwis Sławków. Czekam na tel

Franko

Aplikowalem na ogloszenia adecco na pracownika produkcji czy tam montażu i wózek widłowy ale zero odzewu... A na metrologa to nie chce isc

Franko

Ok, dziękuje, ale ja szukam na produkcji, magazyn, wózek widłowy, wysłałem CV do adecco Kraków. . .i aplikowałem też na ich ogłoszenie...

Franko

Witam, jak zdobyć pracę na produkcji w tym zakładzie, poda ktoś firmę zewnętrzną rekrutującą (najlepiej meila) lub meila zakładowego na którego można wysłać CV? Są aktualnie przyjęcia. Dziękuje. pozdrawiam

Jowita

Oleńka masz rację, że za błędy ludzi którzy nie potrafią liczyć płaci produkcja nadgodzinami i pracą w soboty. Dodam, że większość dostawców to spółki schneidera więc nawet kary za opóźnienie nie można im dowalić, już o reklamacjach nie wspominając. Co do kilimy to fakt, że jest na połowie, a gdy jest naprawdę ciepło to niewiele pomaga. Może nowy dyrektor coś zaradzi. Tak czytam opinie innych i faktycznie, przydało by się inne spojrzenie na załogę na liniach, bo większość pracowników to monterki. Ja wiem że w rozumowaniu wielu, prosta praca jest niewiele warta ale niech sami staną przy linii i trochę się spocą to zobaczą, jak jest naprawdę. A co do pań i panów inżynierów to na początku trzeba być człowiekiem, a później szczycić się dyplomami. Bo już nie jeden raz udowodnili swój poziom wiedzy przy rozwiązywaniu problemów. Ironią wykształcenia jest że prędzej na twoje "dzień dobry" odpowie sprzątaczka, niż profesor doktor habilitowany.

oleńka

Jowita...Klimatyzacja jest tylko na jednej połowie hali tej nowej,,,a co do biura to nie potrafią sie w większosci połapać to przez ich obliczenia nie mamy zamówien,albo ukrywaja albo zle wyliczają części przez co mamy postoje,,,,nie wszędzie jest ciężko ale na taką prace zarobki powinny być większe,z góry na nas patrzą zamiast zajmowac sie wazniejszymi sprawami.

Jesteś z rekrutacji zewnętrznej - zarabiasz dobrze, z rekrutacji wewnętrznej - podobno już nie jest tak różowo. Warunki lokalowe super, czysto, cicho, kilka przerw w ciągu dniówki, socjal słaby ale coś tam jednak jest. Ludzie przyjaźni, uczynni. Wypłaty w terminie. Ogólnie pracuje się dobrze, ale swoje zrobić trzeba. I Dyrektor, Francuz, człowiek wielkiego ducha i serca. Bezapelacyjny atut!

buk

Witam Czy jest ktoś w stanie powiedzieć jakie sa tam zarobki i atmosfera na stanowisku inżynierskim?

Witam....,czy dojade tam do pracy z olkusza -może coś dla pracowników jest .Dziękuje wszystkim:)

nika

A mi się podoba, lubię tą pracę ja pracuję na P/Z BC !

Zostaw merytoryczną opinię o Schneider Electric Polska - Bukowno

• Jak się pracuje w Schneider Electric Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schneider Electric Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schneider Electric Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schneider Electric Polska