Opinie o Schneider Electric Polska w Bukowno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Schneider Electric Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Schneider Electric Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schneider Electric Polska w Bukowno

Maja

@buka, a skąd masz takie informacje, że nikt nie chce pracować w Schneider Electric Polska? Byłaś lub jesteś w jakiś sposób związana z tą firmą? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Schneider Electric Polska? Polecacie tego pracodawcę?

buka
@Maja

jeżeli ktoś co tydzień daje ogloszenia z pracą, co 3 tygodnie robi dni otwarte, płaci lokalnej prasie za pisanie artykułów chwalących firmę - to zakładam, że ma problem z pracownikami, zapewne ze względu na niskie zarobki jak na pracę zmianową

buka

kolejny artykuł w Przeglądzie ; ) taka super firma, a nikt nie chce tam pracować, ciekawe dlaczego...

Interesuje mnie praca w firmie i może podpowiecie czy są jakieś szanse i jakie mają wymagania?

@Zainteresowany

od miesięcy ogłoszenia są aktywne, co chwile jakieś dni otwarte, a w ostatnim żółtym jeżu był artykuł chwalący schneidera jaka to super przyszłościowa firma i jak to dba o pracowników, obok dwa duże ogłoszenia w ramkach że szukają pracowników - chyba muszą mało płacić, że ciągle ludzi brakuje

Wall-e
@Zainteresowany

Tam niżej Pani podała kontakt - pewnie otrzymasz interesujące Cię informacje.

@Wall-e

wall-e jak wiesz ile to napisz, przez tel nie chcą mówić, a nie będe sobie robił wycieczki do bukowna żeby usłyszeć 2100zł brutto

ggg

jaką stawka dla świeżaka na produkcji?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Schneider Electric Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier Budowy - Infrastruktura mostowa
Swietelsky Rail Polska
logo firmy Pracownik produkcji / Operator ładowarki
Bukowno
SIBELCO POLAND SP. Z O.O.
kolyat

Zakład chce mocno postawić na nowe technologie. Same rozwiązania są dość ciekawe, ale obawiam się, że nie przystają do istniejącej rzeczywistości i zamiast być pomocne, staną się kłodą rzuconą pod nogi produkcji.

Maja

@Moris z wywiadu z pracodawcą (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,12535,wywiad-tina-sobocinska-anna-michalak-katarzyna-haladus-anna-piotrowska) wynika, że rekrutacja jest wieloetapowa, więc nie jest łatwa do przejścia. Więc chyba trzeba mieć pewne umiejętności i odporność na stres, żeby przejść taką rekrutację.

Moris
@Maja

Że niby miała być to rekrutacja biorą osoby bez doświadczenia tak jak to miało miejsce w logistyce gdzie składłem podanie mając wieloletnie doświadczenie i znajomość programów

3xJ
@Moris

Bo może za słaby () byłeś (aś). Doświadczenie ale czy w logistyce? :) Znać programy to nie sztuka ale z nich wydajnie korzystać to już tak :)

Maja

@Hehehe czy zgłaszaliście to, że temperatura w zakładzie w lecie jest nie do wytrzymania? Czy faktycznie ludzie mdleją? Nie ma szansy założenia klimatyzacji? @Eoeo czy staż pracy 10 lat w firmie Schneider Electric Polska nie powinien świadczyć o tym, że jesteś z niej zadowolony?

Eoeo

Jedna wielka (usunięte przez administratora) i wyzysk nawet ukraincy z tąd zaczynają uciekac zarobki to minimum ciagle podnoszenie norm , kadra inżynierska o ile ich tak można nazwac sa to ludzie z lapanki za najmizsze pieniadze jeden na ilus sie trafi konkretny wiem co pisze pracuje tu ponad 10 lat i nie jedno widzialem

L

JUŻ NAWET UKRAINCY SIE ZWALNIAJA.

Jolka
@L

Dokładnie!! Z BC zwłaszcza! Bc to linia na której powinny pracowac osoby wytrzymałe na stres i zdolne do pracy fizycznej na stojąco. Wykorzystują młode osoby, ciagle ktoś się zwalnia! Na palcach dwóch rak nie policzę ile młodych osób przyszło i się zwolniło szybko .

Jolka

Nie polecam!! Dramat i tyle w temacie! Pracuje tam już długo.. osób się przewija co chwile masa. Biorą osoby niezdolne do pracy 8h stojącej na BC!! Trenerka z bc traktuje nowe osoby jak śmiecie. A liderka pewna wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma. Nie polecam! Pracuje na BC i jest to najgorszy (usunięte przez administratora)

Maja

@kol1111 wspomniałeś o mobbingu. Muszę spytać, czy rozumiesz go jako: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników? Czy to własnie miało miejsce w firmie Schneider Electric Polska?

Hehehe
@Maja

Co do mobbingu nie wiem czy moge sie wypowiedzieć, ale trenerki demotywujące skrajnie. Atmosfera najgorsza możliwa, warunki w lecie żenujące, od temperatury mozna zemdleć, ludzi traktują jak niewolników.

Maja

@78 a wcześniej nocki były od poniedziałku w firmie Schneider Electric Polska? Weekendy mieliście wolne? Może jakieś osoby od Was z pracy wyraziły chęć zaczęcia pracy od nocy w niedzielę?

robert

Też trafiłem tam po kilku latach w kilku firmach. W mojej opinii to firma przedemerytalna. Jak już się chce na spokojnie doczekać emerytury to wtedy się tam idzie pracować. Tempo pracy w biurze jest powolne, zarobki dla kadry inżynieryjnej PONIŻEJ średniej, a problemy techniczne które wymagają inwestycji-nierozwiązywalne. Wiec trzeba się przyzwyczaić do tego że problemy komponentowe rozwiązuje się poprzez zmianę procesu. A że proces nie zawsze daje się aż tak zmodyfikować, to po jakimś czasie wszyscy uczą się żyć z problemem. I tak się to turla. Czasem tylko trzeba auto z produkcją gotową zawrócić z trasy bo w kontroli wyrywkowej coś wyszło. Ale magazyn chętnie współpracuje przy rozładunku ;-) Szkoda tylko dziewczyn z produkcji, bo mniej więcej połowa z nich robi na niepełnym etacie, i nigdy nie wie ile pieniędzy do domu w danym miesiącu przyniesie. Choć z drugiej strony -pracy dla kobiet to w Bukowanie raczej nie ma. Dużym plusem jest fakt że firma jest położona w lesie. I na przerwie obiadowej można iść na spacer między starym i nowym zakładem i nazbierać sobie grzybów ;-)

Pazdzioch
@robert

duży plus że w lesie bo na przerwie można się wysrać i to porządnie

Teraz chca wprowadzić nocki od niedzieli... mają ludzi za nic. Najlepiej rób i czasem nic nie mw.

kol1111

Chwali Schneider Electric Polska - Bukowno chyba tylko kadra, żeby zachęcić do przyjęcia nowych pracowników. Płaca minimalna + premia kwartalna od widzimisię kadry. Jak będziesz lizała (usunięte przez administratora) i podpier..... to masz sto lub sto pięćdziesiąt zeta więcej. Mobbing wykorzystywanie ludzi dla zarobków kadry.....

Maja

@nnn a czy oni uważają, że gdzieś indziej są inne stawki? Wiesz coś na ten temat? A jakich stawek oczekują Ukraińcy od firmy Schneider Electric Polska, żeby zostać dalej w firmie?

Maja

@L a czemu oni się zwalniają? Raczej obcokrajowcom zależy an pracy w Polsce, to dlaczego się zwalniają z firmy Schneider Electric Polska?

nnn

bo płacą kiepsko

Maja

@Domi nie pracuję w firmie Schneider Electric Polska. Skoro zostałaś przyjęta bez doświadczenia to może powiedz czy przez te kilka miesięcy zdobyłaś je, czego się nauczyłaś i jak możesz ten okres podsumować? Powiesz jak wygląda Twoja praca i jak wyglądała do niej rekrutacja?

Jowita

Mili Państwo, dość o garsonkach i podomkach pora opisać, co naprawdę jest za bramą tej firmy. Zacznijmy od produkcji. Jeśli ktoś zdążył poczytać, to w Bukownie produkuje się przełączniki i rozłączniki niskiego i średniego napięcia. Praca polega głównie na montowaniu wspomnianych przełączników. Są to elementy plastikowe, jak i metalowe. Przy metalowych trzeba uważać na palce, przy plastikowych podobnie, gdyż zawierają włókno szklane. Montaż opiera się o składanie wielu elementów do kupy, skręcaniu, oklejaniu itd. itp. Praca od poniedziałku do piątku, przy większych zamówieniach w soboty. Zaczynacie od Addeco później możliwość przejścia pod firmę, pod warunkiem, że są zamówienia. Na rozmowie test manualny, bo na montażu sporo drobnicy. Pod Addeco pracujecie wszędzie tam, gdzie wam karzą i zarobki marne, pośredniak musi przecież zarobić. Jeśli już dostaniecie się pod firmę, macie już wybór linii pod warunkiem, że poznaliście wystarczająco „wielebne” mistrzynie. Wynagrodzenie pod firmą jest już zdecydowanie lepsze, przynajmniej jak na warunki Bukowna i okolicy. Należy pamiętać, że 20% wynagrodzenia to premia zależna od produkcji, dostaw, sprzedaży i wyników. Warunki na liniach nie są złe, hala ogrzewana, w lecie trochę gorąco, bo klimatyzacja nie jest aż tak wydajna, by ochłodzić wszystko. Trochę biegania za detalami, bo z magazynem bywa różnie, selekcje naprawy itp., to praca dorywcza. Co do integracji, to jest jedna impreza integracyjna dla pracowników firmy. Co dwa lata jest także impreza dla dzieci pracowników firmy. Na święta są pieniądze, niegdyś były paczki, ale ich zawartość była niezbyt zadowalająca dla większości i zdecydowano o kasie. Nie ma premii rocznej jest tylko kwartalna. Premia roczna jest na stanowiskach biurowych. Co do pracy w biurze, to trzeba się wykazywać, czasami delegacje do dostawców i rozwiązywanie problemów na produkcji. Trzeba niekiedy zdrowo się nakombinować, bo ciężko coś zmienić bez ponoszenia nakładów, a polityka firmy jest by zmienić jak najwięcej, przy zerowych wydatkach. Dodatkowo można zapomnieć o wystawieniu reklamacji, jeśli dostawca jest pochodzenia francuskiego. Z atmosferą bywa różnie, zależy ko będzie szefem. Co do kasy, to nie ma tam kokosów, w automotiv można zarobić więcej. Premia roczna, zależna o wyników sprzedaży itp., nie ma szału. Dla początkującego może to być ciekawa praca związana z problemami montażowymi, ale dla osoby znającej się na temacie to nuda i brak rozwoju. Jeśli nie znasz się na mechanice, to będziesz miał pod górkę.

Vlka
@Jowita

Tak sprytnie napisane, że nie mam pojęcia, z której części naszego grajdołka jesteś. Jednak większość opinii potwierdzam.

Alfred W.
@Jowita

Raczej "każą", no chyba że karzą pracą w Adecco.

Maja

@Magda jeżeli chodzi o zarobki to kwestia dość indywidualna, bo zależą od wielu czynników takich jak: doświadczenie, kwalifikacje, staż pracy. Ktoś może ewentualnie podać Ci widełki, ale raczej najszybszą odpowiedź dostaniesz na rozmowie kwalifikacyjnej w Schneider Electric Polska.

Domi

Pracujesz tam długo?

Zostaw merytoryczną opinię o Schneider Electric Polska - Bukowno

• Jak się pracuje w Schneider Electric Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schneider Electric Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schneider Electric Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schneider Electric Polska