Opinie o Schneider Electric Polska w Bukowno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Schneider Electric Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Schneider Electric Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schneider Electric Polska w Bukowno

irek

Schneider Electric nie jest mała firmą, to duża korporacja, obecna w 130 krajach i zatrudniająca ponad 160 000 pracowników. To dla mnie duże liczby i ciekawi mnie, czy przy takich statystykach w ogóle pamiętaja o tych pojedynczych stanowiskach. Teraz szukają kilku osób, mnie zainteresowała praca inżyniera do spraw sprzedaży. Może ktoś polecić to stanowisko?

kajko

Tak nadajecie wszyscy na ten zakład pracy że aż żal się robi powinni wam wszystko pozabierać to byście się dopiero nauczyli szacunku, w innych zakładach pracy socjalny pozabierali a wam jak zawsze źle, żadnego rygoru może ktoś wkońcu otworzy oczy na to co się wyprawia z załogą

sami
@kajko

tam gdzie ja pracuje to w tym roku nawet nie ma co oczekiwać na paczki dla dzieci, a co dopiero o pieniądzach na święta , dokładnie niech nie narzekają że tak mają źle , zresztą stawki mają też na dość dobrym poziomie

loki

Jak tylko zapytasz się o zarobki, to tylko narzekanie zarobki od 1800 zł. do 2200 zł. co to jest? który zakład by tyle dał pracownikowi tym bardziej w systemie od poniedziałku do piątku nie doceniacie tego co macie . Może jak przejdziecie na 4brygady to rozum wam się odświeży. Ludzie nie mają roboty a wy takie bzdury wygadujecie ja pracuje za 11 zł. za godz. w systemie 4 brygadowym, gdzie nie ma dodatku za pracę w tym systemie

niki

Oczywiście że tak dodatkowo dofinansowują różne rzeczy , a nie mówiąc już o tym o której się z pracy wychodzi nikt tego nie pilnuje haj live!

loki

ale pytasz o Schnaidera? o stawki?

@niki

Nikt w Schneiderze nie pilnuje załogi o której z pracy się wychodzi haj live o nich pisze i socjal maja dobry u nas kicha

VL

Aktualnie podjęcie pracy na produkcji w Bukownie, to takie opcje: nie potrzebują, bo właśnie nie przedłużyli umów pracownikom Adecco/ zatrudnią Cię na umowie przedłużanej co 2 tygodnie (jeśli jest praca). Z perspektywy produkcji, kadra inżynieryjna, to ludzie albo narwani, albo niekompetentni, albo 2w1 (są tacy, co myślą, że wiedzą o produkcie lepiej, mimo, że pracują lata krócej niż operatorzy). Szczycą się, że super zakład, że mają narzędzia do zbierania opinii pracowników, do zgłaszania korupcji, a równocześnie sugerują, żeby wypowiadać się pozytywnie. Rekrutacje wewnętrzne i wysyłki na szkolenia mają czasem nutkę "znajomości" - osobiście odczułam taką "dziwną" sytuację i jej "wytłumaczenie". Teraz jest zabawnie, bo rozbudowali halę mało przyszłościowo, miejsce im potrzebne pod nowy projekt, więc jest festiwal cięcia i dosuwania - a co tam, że pracownikowi będzie niewygodnie...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Schneider Electric Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
kuki

Czy ktos może mi napisać jak teraz jest w SCHNEIDER ELECTRIC ? atmosfera,zarobki,socjal ?

wiwaro

Na górze planują przejście na cztery brygady będzie to dla nich lepiej opłacalne podobnież jesteśmy jedną z firm która nie weszła w system czterobrygadowy tylko czy dadzą nam dodatek wątpie podobnież nie mają obowiązku takie wyszły przepisy. Ogólnie robi się ciekawie:(

pytająca

Czy duzo kobiet pracuje w tej firmie w bukownie? jest szansa ze sie dostane ?

realizm

Firma kiepsko zorganizowana i zarządzana - brak podstawowych wewnętrznych regulacji. Czas pracy zgodnie z KP dla pracowników prod. - ok ale biuro i kierownicy nie mają luzu. Jak wyjdziesz po 16-ej to jest to źle postrzegane. Mimo tego, że wiadomo co jest powodem takiej a nie innej oceny satysfakcji pracowników nie podejmuje się konkretnych działań, dzieki którym sytuacja mogłaby sie poprawić. Raczej mielą inne tematy jak ognia unikając tych , które by dały porządane efekty. Francuski styl zarządzania to nadmierna spolegliwość wobec pracowników a ci mają w SEIP dobre warunki. Każda uwaga z ich strony jest poważnie brana pod uwage nawet jeśli na to nie zasługuje. Przesada! Ogólnie marna ocena na rynku lokalnym ale ponieważ Bukowno i okolice pod względem zawodowym dają niewielkie możliwości ludzie pracują tam ponieważ nie maja realnej alternatywy! Kiepska komunikacja do pracowników - niewystarczająca, spóźniona, z wieloma szumami.

firma kijowa,niskie place mowa o produkcji,wykorzystuja ludzi do maximum,nie polecam tego zakladu nikomu.widze kolego ze za krotko tutaj pracujesz skoro masz takie dobre zdanie a mylisz sie

NICK

a ja widzę, że Ty nigdzie indziej nie pracowałeś

Hidad

To jest chyba najlepsze miejsce na świecie.przekonałam się o tym po kilku latach poniewierki po różnych firmach.tu jest spokój,komfort,zdarzają sie ludzie świnie ale to rzadkość.robota lekka,i nie ma co słuchać tych co narzekają bo to ściema.

milo114
@Hidad

można jakiś namiar do pana ? chcialem zapytac o szczegoly.

Zostaw merytoryczną opinię o Schneider Electric Polska - Bukowno

• Jak się pracuje w Schneider Electric Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schneider Electric Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schneider Electric Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schneider Electric Polska