Opinie o Schneider Electric Polska w Bukowno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Schneider Electric Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Schneider Electric Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schneider Electric Polska w Bukowno

Firma zdecydowanie lepiej by funkcjonowała, gdyby na stanowiska mistrzów i liderów przyjmowali ludzi dobrze wyszkolonych w zakresie zarządzania, niestety niektórzy w ogóle nie mają podejścia do ludzi i mimo długiego stażu pracy nie są chyba w ogóle świadomi o własnym stanowisku...(usunięte przez administratora)

Maja
@Anonim

Z tego co widzę firma Schneider Electric Polska nie prowadzi obecnie rekrutacji na żadne stanowisko. Więc chyba świadczy to o tym, że pracują tam Ci sami ludzie. Nie ma kolokwialnego przemialu. W takim razie w czym tkwi problem w tej firmie? Widzę same ogoly a żadnych konkretów.

@Maja

Problem tkwi w tym, że są ludzie, dla których narzekanie w pracy / na pracę jest jak tlen. Albo, nie potrafią zaakceptować, że choć pracują na produkcji, to pracują w typowym korpo, gdzie rzeczy po prostu nie działają.

Maja

Oczywiście - na pewno masz sporo racji. W dalszym ciągu interesują mnie warunki, jakich można się spodziewać, podejmując zatrudnienie w Schneider Electric. Może wobec tego Ty mi powiesz, na jakie mniej więcej wynagrodzenie można tam liczyć "na start"?

@Maja

Warto zauważyć, że ogłoszenia o pracę firm zewnętrznych Adecco, bądź Trenkwalder nie zawierają podstawowej informacji w swojej treści - nazwy firmy Schneider Electric. Jest tylko enigmatyczna "praca na produkcji", lub coś podobnego - więc można odnieść wrażenie, że nie przyjmują wcale.

Sylwia

Rzeczywiście - należy przyznać Ci rację. Ale ponownie weszłam na oficjalną stronę Schneider Electric i teraz już pojawiły się oferty pracy bezpośrednio od nich. Możesz mi wobec tego powiedzieć, jak wygląda tam cały proces rekrutacji? Chodzi mi o konkrety.

@Sylwia

Przykro mi - szeregowych pracowników na halę przyjmują tylko przez pośredników. Warunków rekrutacji do biura nie znam.

Sylwia

Czyli rozumiem, że do pracy w Schneider na produkcji można dostać się tylko przez agencję. A wiesz może, jaką umowę wtedy oferują i na ile? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Sylwia

Chyba 2 tygodnie - max miesiąc, nie wiem, czy 1/2 czy 1/1 etatu, stawka też chyba ta sama - nie doceniają doświadczenia.

Jest premia kwartalna Pracownicy Schneidera mamy wczasy pod gruszą o bony na Boże Narodzenie. Nie wiem jak pracownicy Adeko lub tej drugiej firmy. Bo pod Schneider nie przyjmuja pracowników tylko pod firmą

Aa

Pracownicy Adecco czy Kontura nie dostają żadnych premii ani bonów czy nawet podwyżki. Chore jest to ze na jednym stanowisku są takie różnice między placami.

@Aa

Adecco dostaje premię kwartalna stawka ma praktycznie taka sama Pracinicy kontura dostają wypłatę od swojego szefa mają inna stawkę niż Schneider i Adecco. To że Adecco zarabia mniej jest nie prawda a kontur jest na całkiem innych zasadach niż Adecco

Cały czas praca pod presją , patrzą na ręce stres ogromny pieniądze śmieszne nie wiem jak teraz ale 2 lata temu dostałem za miesiąc pracy 1460 zł nie polecam nikomu

Rafał
@Anonim

Czy to był właśnie powód dla którego zecydowałeś się zrezygnować z pracy - wynagrodzenie? Jestem ciekaw czy na ten momemnt stawka jest większa. Czy są jeszcze jakieś inne powody dla których nie polecasz pracy w Schneider?

@Rafał

Bez zmian wypłata wczoraj na konto 1600 zł Praca nie jest lekka na produkcji BC praca męcząca. Maszyny się psują i patrzą żebyśmy norme miały mimo awarii. Nadrabiać godzinne awarie a skończysz wcześniej niż za dziesięć 14 czy 22 a nie masz normy to już krzywo patrzą. Nowe osoby awarie i od nas oczekują....wymagają że to nadrobimy a kasa za to 1600 na czysto bez nadgodzin

Bob

Może ktoś napisać ile płacą na początku? nie wiem dlaczego ale nie chca powiedziec przez telefon, a robic sobie wycieczke do bukowna.... bez sensu

Jo

Grosze najnizsza krajowa

Aaa
@Jo

naprawde minimalna? w ogloszeniu jest napisane ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE + jakies dodatki... tak troche w kulki lecą z ludzmi : / teraz wiem czemu nie chca mowic przez telefon

Mari
@Bob

Co 3 miesiące jest premia zależna od wyników. Zazwyczaj 15-19%.. Soboty płatne podwójnie. ja dostałem dzisiaj wypłatę 1900

Jaa
@Bob

Dodatek za sobotę płacę po dwóch miesiącach Gola wypłata od pon do pt to 1600 zł

Jaa
@Aaa

Na początku jak i po latach pracy Kasa ta sama Chyba że firma która cię zatrudnia dla Schneidera da ci więcej niż nam Schneider Wypłata na czysto bez sobót i premii ci kwartał to 1600 zł Za soboty płacą na raty 2 danym miesiącu za dniówke co dwa miesiące dodatek do soboty Premia co kwartał daje nam 2 z przodu Robota ciężka byle norma nie ważne czy możesz czy nie W obecnej temperaturze tylko wiatrak na halii z metalu Brak powietrza nie ma czym oddychać można się usmażyć

@Mari

Gratulacje xD

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Schneider Electric Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier Budowy - Infrastruktura mostowa
Swietelsky Rail Polska
logo firmy Pracownik produkcji / Operator ładowarki
Bukowno
SIBELCO POLAND SP. Z O.O.
Korzeń

Tragedia , nie polecam nikomu chyba że ktoś jest bardzo zdesperowany

Blondi
@Korzeń

Tragedia szacunek dla człowieka nie wiedzą co to jest kasa żadna sztuki ponad wszystko

nick

naprawdę,podziwiam ludzi pracujących na produkcji w tej firmie

ana
@nick

ja również

Mala

Czytając wasze opinie interesuje mnie rekrutacja która teraz właśnie zaczęła, czy to oby tylko na wakacje?

@Mala

z tego co wiem, na jednym sektorze jest mase roboty - przerzucili ludzi i pewnie mało nadal. Przyjdzie koniec roku i sie odmieni.

Sisi

Bob nie gadają ile zarobisz, bo kradną ile wlezie. Jak sobie dam godzin nie po liczysz to Cię w balona zrobią. Ja sama tam pracowałam to nigdy nie byli w stanie mi określić ile konkretne na rękę na godzinę zarabiam, bo tłumaczenia miała co rusz inne. No ale mniej więcej obliczałam sobie i się upomonałam, bo kilka razy chcieli mnie wyciulac na kasie. Praca ciężka, niestabilna i za grosze, więc lepiej poszukaj innej firmy gdzie na starcie będziesz miał 2 z przodu.

zainteresowany

W jakich godzinach sie pracuje jako pracownik produkcji ? ilu zmianowy system ? Jaka wygladaja zarobki ?

@zainteresowany

6-14, 14-22, 22-6 3zmiany zwykły pracownik nie ma "2" z przodu

@zainteresowany

Zarobki cieńkie a narobisz się jak pies!!!

Mari

ja dostałam 2030 zł wypłaty. 3 soboty i wypłaty z „2” jest...

Co za okropne baby zgodziły się na 12 godzinne zmiany?! Czy was pogrzało za takie pieniądze robić po 12 godzin?

@11

Czy to nie na tej "ukraińskiej" linii ma być 12h?

Pracuje ponad 10 lat podwyżki teoretycznie co roku ale w granicach paru złotych. W sumie jak zarabialam 10 lat temu 1200 to teraz biorę 1600 no mega moc za którą oczekują podziękowania u są zdziwieni naszym oburzeniem, bo przecież ciepło u nas, czysto mamy, jest siłownia pod chmurką ( 10 min przerwy padam na pysk ale siłownia stoii piękna i dumna ) a no i piłkarzyki są można sobie pograć zamiast siedzieć i jeść. Praca ciężka, sektory nie równa pod tym względem. Wiadomo wszędzie trzeba robić ale u mnie w sektorze po 8 godzinach marzymy kiedy wybije godzina "zero" Teraz akcja nad godziny śmiech 12 godzin ..... wracam o około 19 bo skończę prace o 18 i spać bo ledwo się doczołgam do domu a rano znowu zapie…..od 6 rano A dzieci ? A dom? Kiedy i z kad siły?? Akcja tłumaczenie się dlaczego to ja nie przyjdę w sobote i muszę ja odrobić...… żenada Dawali 250 zł jak polecimy kogoś znajomego do pracy, teraz dają 300 ludzie nie chcą przychodzić, żadnych poważnych ofert nie dają dla nowych osób, dla nowych to nic innego jak praca sezonowa sezon na zamówienia jest jest praca nie ma zamówień to czasem dla nas ledwo pracy starczy i przymusowe urlopy musimy brać jak ostatni kwartał 2018 wolne piątki ale wolne z naszych dni urlopowych Nie masz funkcji nie masz co dopatrywać się 2 z przodu bo daleko do niej co kwartał jedynie jest to co powinien mieć pracownik produkcji bez funkcji po 10 latach pracy Ludzie pracują 20 lat i biorą tyle co osoba zatrudniona wczoraj. Nie szanują wykfalifikiwanego pracownika. Pracujesz z nową osobą to oczy wszędzie, bo błędy, bo naprawdę mnóstwo do opanowania wiedzy, a ruchy żeby płynnie szło to odległe terminy mało kto wytrzymuje , opóźnienia produkcji przez to bo norma nie zejdzie .....normy nie ma ostatnia przerwa 10 min. nie należy się( piszą w ogłoszeniu że 40 min tak 30 min jest ale 10min tylko jak wypracuje grupa normę a awarie maszyn to zmora i główna przyczyna braków normy ) wiadomo każdy się uczył kiedyś ale przez atmosferę która stworzyli nowe osoby mają ciężko czasem z nami . System drabinowy tzw. Praca jak praca łatwo nie jest, zaplecze socjalne ok, ale to za mało dla nas pracowników SEIP, a dla nowych zero stabilizacji. A pani z HR faktycznie patrzy na nas jak na kosmitów kiedy mówimy że mało zarabiamy . No ale jak mówią -syty głodnego nie zrozumie-..... ktoś kto liczy kilka zera na pasku nie zrozumie jak to jest widzieć marne 1700 zł Główny problem to kasa ...jest kasa wiem za co ide robić w sobotę, wiem że przyjdę urobie sie i mam zapłacone a patrzysz na pasek i płakać sie chce

@ja

Gwiazdki przypadek ???? A dział produkcja mała zmylka pomyłka ????

Mala
@ja

Ta opinia to strzał w dziesiątkę wszystko się zgadza chcę tylko dodać jeszcze o ilosci osób ktore od tej pracy chorowały na ciesnie nadgarstka zapalenia sciegien

Nikola

Jupi - 50 zł podwyżki :)

@Nikola

hola hola zabrali z premii rocznej około 40 zł mniej co miesiąc suma summarum 10 zł podwyzki

Kaja

Faktycznie popieram xyz jest nas grupa takich osób czy ktoś pracuje 10 lat czy 3 wrzucany jest do jednego worka jak jest kryzys to wszyscy lecą najpierw ci, którym się umowa a potem ci co mają pół etatu. Jak to kierownik ładnie stwierdził ci co wylecieli kiedy nie było pracy to mieli pecha lub to wina byłego kierownika że taka sytuacja miała miejsce a nie jego odbijanie piłeczki. Kierownik sam nie umie podjąć decyzji pani z HR trzyma go w garści tak naprawdę ona podejmuje decyzję a on ma guzik do gadania nie polecam brak słów ..

Xyz

Powiem tak pracuje tu ok 8 lat na początku zostałam zatrudniona przez agencję pracy tymczasowej na 18 miesięcy potem przez następna agencję pracy na 18 miesięcy teraz umowa pod seip na 2 lata następnie na pół roku w między czasie nie przedluzali mi umowy jak byłam pod agencja ( umowa na miesiąc) bo nie było zamówień odchodziłam i wracałam. Teraz jak wspomniałam umowa na pół etatu i na pół roku do końca sierpnia akurat skończą się wakacje i tym samym stwierdza że jest kryzys bo nie ma zamówień i nie dostaniemy następnej umowy takich osób jak ja jest bardzo dużo wywala nas na zbity pysk jak ewentualnie pojawiłaby się praca pod koniec roku to zatrudnia nas pod agencję pracy tymczasowej taktyczne zagranie żeby nie dać nam umowy na stałe na czas nieokreślony i cały etat pisze dlatego żeby ostrzec ludzi którzy chcą się przyjąć do tej firmy że nie ma stabilizacji nie ma roboty to wypad na wolne lub zabierają etat i dają pół, robota do (usunięte przez administratora) pot się leje a oni chcą więcej i więcej podnoszą normy każą chodzi w soboty na 2 zmiany i zostawać na nadgodziny w tygodniu bo nie ma kto robić ludzie już tu nie przychodzą bo widzą co jest (usunięte przez administratora) i z roku na rok coraz gorzej..

Zosia

Nie rozumiem jak można tak (usunięte przez administratora)w ogłoszeniach o prace?! Według ogłoszenia dostajemy premie co kwartał 1300 zł i wszystkie pracujemy na pełen etat, gramy w piłkarzyki na przerwach i wcale nie trzeba się spieszyć w pracy! Przecież to skandal. Proponuje iść gdzies wyżej bo skoro tak wyglądają warunki pracy według rekruterow to gdzie są moje pieniądze? (usunięte przez administratora)

@Zosia

Dodajmy jeszcze, że w ogłoszeniach nie pisze nawet, jak się zakład nazywa.

Daj sobie spokój z tą firmą,szkoda czasu i nerwów. Bogactwa też się nie dorobisz, jednym słowem tam jest wielkie "G" i tyle.

Bonus

No tak prawda ę oczy kole haha. Nie ma to jak usuwać opinie... Ech.... I tak nie zatuszujecie wszystkiego????.

Bonus

Ta firma jest chora.Mają wyszkolonych ludzi to wolą ich zwalniać i zatrudniać nowych i tracić kasę i czas na szkolenie. Nie rozumiem myślenia ludzi tam zarządzających... No cóż... (usunięte przez administratora)

Tutus

Szefostwo jak dzieci bladzace we mgle. Atmosfera okropna. Nie polecam.

Niezadowolona

Żal (usunięte przez administratora) ściska nie polecam pracy w schnajderze istny wyścig szczurów żadnych pochwał a jeśli nie jesteś pupilem trenera czy lidera lepiej odrazu się zwolnij bo jak nie Ty to zrobisz to oni sami do tego doprowadzą by Cię zwolnili umowy tylko na miesiąc potem wypad i rób co chcesz!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Schneider Electric Polska - Bukowno

• Jak się pracuje w Schneider Electric Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schneider Electric Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schneider Electric Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schneider Electric Polska