Opinie o Schneider Electric Polska w Bukowno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Schneider Electric Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Schneider Electric Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schneider Electric Polska w Bukowno

Normalna

Sektor auto nie obchodzi hali dookoła bo lubi tylko widocznie musi. Schodzą na przerwę często po za godzinami gdyż są sami sobie liderami i jeśli mają interwencję ur nie mogą zejść nawet jeśli trwa przerwa. Panie z auto to najfajniejsze dziewczyny z całego zakładu a o zarobkach nigdy nie słyszałam aby mówiły. A że mają większe zarobki to normalne bo mają funkcje jak 1/4 zakładu. Opinia jak widać nie dotyczy pracy tylko komuś coś przeszkadza. Mi przeszkadza że gambit kończy o 21 a ja muszę na BC do 21.50 pracować. Zakład ogólnie ok ale jak widać ludzie poryci.

Radek

Nie ma to jak wypominać kiedy kto chodzi na nielegalne przerwy... A pracodawca czyta xD Zmiencie pracę o to nie trudno w regionie A nie zalcie się w Internecie jak jakieś dzieci z przedszkola

On 36
@Radek

Zgadzam się !

@Normalna

"Panie z auto to najfajniejsze dziewczyny z całego zakładu" - koledzy i automatycy twierdzą co innego.

Hatfu na zielonych.

Pracowałem i mogę powiedzieć, że praca w sznajdce jest tylko i wyłącznie dla desperatów oraz (usunięte przez administratora)społecznych. Wieczne darcie ryja oraz poganianie bez możliwości etapowego wdrożenia się na danym stanowisku pracy. Panie oraz panny bez szkoły na stanowiskach pseudo liderów są buńczuczne oraz bez jakiejkolwiek kultury. Dać parobką trochę władzy i wychodzi jełop, a także małpa z człowieka. Ciągłe ogłoszenia o pracę i rotacja spowodowane są właśnie przez osoby, które tworzą toksyczną atmosferę w tejże firmie, mam na myśli wszystkich pracowników produkcji od góry do dołu. (usunięte przez administratora) jedyne usprawiedliwienie dla tej klasy wyrobników. Hatfu, nie pozdrawiam. (Po przygodzie z tą firmą wolał bym kraść, aniżeli wrócić)

@Hatfu na zielonych.

Lider to nie stanowisko, a zaledwie funkcja. Jak to ostatnio rzekł dyrektor - to ktoś w roli administratora na poziomie linii produkcyjnej. Realnym przełożonym jest koordynator - dopiero on ma wszelkie narzędzia dyscypliny, czy też autoryzuje urlopy itp. Więc fakt - z liderami jest problem, bo wykorzystuje się parcie części z tych osób do twardego rządzenia i faktycznie może to powodować niezdrowe sytuacje, jak już wspomniałem - nieuzasadnione żadnym stosunkiem podwładczym.

Czy w Schneider Electric Polska odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nickolas

Na produkcji bardzo rzadko.

Student

Czy w firmie jest (usunięte przez administratora) ???

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Schneider Electric Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier Budowy - Infrastruktura mostowa
Swietelsky Rail Polska
logo firmy Pracownik produkcji / Operator ładowarki
Bukowno
SIBELCO POLAND SP. Z O.O.

Jak szefostwo w Schneider Electric Polska traktuje ludzi?

Niestety szefostwo to pięta Achillesową tego zakładu. Nie mas co liczyć, że ktoś cie doceni. Przy najbliższym spadku zamówień zaczną się problemy. Ludzie mega niezaangazowani, HR i te wszystkie durne prezentacje to tylko gra na pokaz

Odpowoiadający

Po przejęciu firmy przez Schneider to istna tragedia. Korpoludki bez wiedzy i doświadzenia niszczą firmę.

Jaka jest kultura pracy w Schneider Electric Polska? Obowiązuje typowy dress code?

Robo

Jeśli chodzi o kulturę: pracujesz w biurze i idziesz gdzieś na produkcję - mów ludziom "cześć" - dużo tym wygrasz, bo nie każdy tak robi :)

Produkcja

Na produkcji koszulki firmowe obowiązek spodenki lub spódnica określone cm. nad kolanem chyba około 4 cm. Szorty i mini odpada. W biurze pokaz mody ... Mini i dekolt to pasa sandałki. Wygodnie zwiewnie ładnie. Jak kto chce jak kto lubi.

kulfon

co do kultury jaka ty reprezentujesz taka otrzymujesz

kulfon

w kazdym zakładzie są plusy i minusy,jak komus nie pasuje to niech szuka lepszej pracy a nie marudzi na forum publicznym pozdrawiam

NekroTrust

ukraińcy rozwiązaniem na wszystko. tylko nie na wydajnosc pracy :D

hahah
@NekroTrust

No jak już żaden szanujący się Polak nie chce (usunięte przez administratora) w tej pseudo firmie to ja się nie dziwie, że zatrudniają ukraińców. Są zamówienia- jesteś dobry. Nie ma zamówień- (usunięte przez administratora) z dnia na dzień. Beż żadnego okresu wypowiedzenia. Najgorsza firma w jakiej miałam "nieprzyjemność" pracować.. a pracowałam już w wielu firmach. Ludzie z namordnikami pracują, zero klimatyzacji (no chyba, że mówią o wiatrakach- które są tak zakurzone, że sanepid powinien się tym zainteresować) Osobiscie nie polecam! Wręcz największemu wrogowi odradzam prace w tej pseudo "szanującej" się firmie!!!

Czy Schneider Electric Polska organizuje staże dla studentów?

Tak, jak najbardziej, staże są różne, poszukujemy osób z różnych uczelni i kierunków studiów, zapraszamy na naszą stronę. Podczas stazu u nas faktycznie można się dużo nauczyć, trwają co najmniej 6 miesięcy, dostępność 20-25 godzin tygodniowo to minimum. Staże sa płatne i jesteśmy dość elastyczni w kwestii godzin i dni pracy. Zapraszamy. (usunięte przez administratora)

xXXx

Czemu głównym problemem w schneiderze jest ustalenie grafiku? Na BC z czego mi wiadomo funkcjonuje stały grafik popołudnie- ranki-nocki. (Mogłam tutaj pomylić ale wiem, że dziewczyny wiedza kiedy na jaka zmianę pójdą) Dlaczego nie może być tak na innych sektorach? Z koordynatorka ciężko się porozumieć, bo nie jesteśmy liderkami. Liderki jeśli chcą to bez problemu przechodzą sobie na te zmiany, które im się podobają. A my? Pracownicy bez funkcji nie mamy prawa głosu. Niczego nie można sobie zaplanować, bo grafik koordynator ustala jak „się podoba” kopiuj, wklej i byle jak grafik wygląda. Nie sama pracą człowiek żyje. Temat już był wałkowany z koordynatorką, ale bez żadnych efektów. Grafik publikowany w piątek, jeszcze jakby ludzie wiedzieli, że pójdą Np. Z ranki na popołudnie to można ustalić sobie tak, żeby zalatwic swoje sprawy. Ale nie.. tak to nie działa. Nie bede pisać o który sektor chodzi, bo temat koordynatora już był tutaj poruszany (każdy wie o kogo chodzi, jest RODO wiec nie bede wypisywać tutaj nazwisk, inicjałów itp. Darujmy sobie to) Wiem, ze nie jestem jedyną osobą, której to przeszkadza.. bo dziewczyny przychodzą do Nas z innych sektorów i same mówią, że nie mogłyby tak pracować, dowiadując się w piątek- ostatni dzień pracy na jaką zmianę mają w przyszłym tygodniu. Uważam, że powinno się to zmienić.. bo jak już wspomniane zostało.. człowiek nie żyje samą pracą!

Lekka
@xXXx

ułożenie grafika to w dużym stopni kwestia uzgodnień pomiędzy wszystkimi koordynatorkami teraz mocno zależy gdzie są zamowienia, gdzie nie ma, kto na jaki sektor może iśc pracować nie ma takiej opcji, ze kazdego się bedą pytać, jak go przyszly tydzień wystawic jasne pewnie można sie dogadać, ale są ograniczenia. żeby to było takie proste - kopiuj -wklej.

Iwona
@xXXx

mnie też mega przeszkadza dowiadywanie się w piątek czy pójde na rano czy popołudnie :(

@Iwona

Każdemu normalnemu. Mamy życie dzieci trzeba się z mężem mijać są wizyty lekarskie. Życie poza pracą. Ale u nas to praca dopiero życie. Biorąc zarobki pod uwagę to nawet ma sens. Życie z tej pensji .........

Hela

Brak podwyżek nawet dla pracowników którzy pracują po ponad 10 lat w firmie. Wieczne zaganianie do pracy, podwyższanie norm czego skutkiem jest np. Brak przerw. Umowy poprzez pośrednika na krótki okres czasu nawet np. Na dwa tygodnie. Praca w nocy premiowana jakieś gorsze których później nie widać na wypłacie. I do tego atmosfera wielkich pretensji wokoło bo przez kogoś została nie wyrobiona norma. Niektóre panie pracujące mają problemy z myśleniem, pracują na przerwach i zawyżają przy tym normy. Nawet Ukraińcy nie chcą już tam pracować, ale chociaż oni próbowali się wykłócać o swoje. Praca dla osób z niskimi aspiracjami, konfliktowych. Każda kobieta nadaje na druga, atmosfera to katastrofa. Najgorsza praca w okolicy jeśli chodzi o zarobki i atmosferę.

Pracownik sezonowy

Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu, bardzo chamskie panie liderki po 3 tygodniach pracy tam nigdy więcej nie wrócę I nie polecam

XxXXx

Ogólnie firma ma głęboko w poważaniu swoich pracowników. Pracownicy dla nich nie liczą się wcale, mają wszystko gdzieś. Liczy się norma. W tym zakładzie norma jest na pierwszy miejscu- nie pracownik! Cała hala aktualnie pracuje od poniedziałku do soboty. Zasady bezpieczeństwa nie zachowane- nie licząc totalnej (usunięte przez administratora) pracy w maseczkach, polecam osobom z biura przepracować na linii w owych maskach. Zobaczymy czy nadal będziecie tacy do przodu. Biuro siedzi sobie bez masek. odstęp na linii nie jest ani trochę zachowany. Grunt, że ludzie muszą się męczyć w maseczkach! Przerwy poskracali, bo wymyślili sobie szybsze wyjście z pracy o 5 minut wczesniej ???? śmiech na sali. Krótko mówiąc.. ludzie (usunięte przez administratora)od poniedziałku do soboty bo są zamówienia. Jak nie ma zamówień to siedzą w domu na bezpłatnych urlopach. (Wtedy ludzi wysyłali chętnie na urlopu a teraz nawet dnia urlopu nie chcą dać człowiekowi) NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE! Zaraz pewnie zniknie moja opinia, bo schneider wszystko co negatywne usuwa ????

ha ha ha

Już się zaczęło zwalnianie ludzi , nie przedłużanie umowy z powodu braku zamowien. Takie traktowanie pracownikow ze strony schneidera. Zamówień brak to pracownik pa pa. Trzymają ludzi za których trzeba nadrabiac a zwalniaja ogarniete osoby to ma byc stabilna firma??? Parodia!!!!!!!!!!!! nie dziwie sie ze wszyscy nowi co przychodza to porobia pare dni i kończa „karierę” ze schneiderem!!! w ostatni dzień poinformują pracownika ze kończa z nim umowę to ma być szacunek do pracownika?? Beda zamówienia to dopiero zaczną szukać imbecylow do pracy którzy się nie sprawdza

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Schneider Electric Polska?

Rekruter

Wszystko zależy od stanowiska na jakie aplikujesz. Wówczas jest sprawdzany poziom zaawansowania. czasami wystarczy na poziomie podstawowym, a czasami należy posługiwać się biznesowym językiem. Zapraszamy.

GONZO

nie wiem, wszedłem tu by poznać prawdziwą opinie o tym zakładzie,bo ogłosili się na OELIKS .Jak dla mnie najważniejszą rzeczą w pracy jest.. atmosfera, jeśli tego nie ma , już nie mam siły się męczyć psychicznie z ludźmi.

AGA

Autorze swojego wpisu. Gratuluję ci niewiedzy co grozi za podszywanie sie pod kogoś nazwisko. Post zgłoszony do administratora GO work w celu ustalenia twojego IP. Dalszym etapem będzie postępowanie cywilno prawne. Pozdrawiam

XxXX

No to przez epidemie będą zwolnienia, nie będą przedłużać umów tym którzy maja do marca umowy. Plus dodatkowo nie będziemy mieli w maju bonusa. Bo oszczędzają jak tylko mogą! To ma być stabilizacja? Stabilna firma?! Śmiać mi się chce!!!!!

Była

Nie miałam zbyt długiego stażu w SEIP ,ale zgadzam się z ,,KTOSIK,, w końcu ktoś im się bierze za tyłki, do tej pory były bezkarne .Gnębiły ludzi!!! .A Ta konkretna wyjątkowa Żmija ,bez żadnych skrupułów. Myślała że jest bezkarna ...ale całe zło do niej wróciło .Niech ona poczuje to co czuły osoby zwalniane przez Nią ...A co do kompetencji, jak by je posiadała to zapewne by jej nie zwolnili ...

To nie Ona zwalniała ludzi, tylko odwalała czarną robotę za Panią z HR

bardzo Proszę nie pisac nieprawdy

Była

Oj dość dawno nie wchodziłam na Wasze opinie, można się Tu dużo dowiedzieć .. .Chciałam tylko odpowiedzieć na ten wpis Co ,,Prawda w oczy kole ...Jak masz sumienie to przypomnij sobie Te wszystkie osoby którym wyrządziłaś KRZYWDĘ ,pozdrawiam ...

Sylwia
@Była

O jakich zwolnieniach piszesz? Kiedy to było? Jaki dział Schneider?

Nikt

Moja praca to mój drugi dom.Spędzam w niej 8 godz.dziennie.Bardzo mnie boli,że taka sytuacja jak obgadywanie na forum publicznym ma miejsce.Nie lepiej by było porozmawiać prywatnie?Gdzie solidarność,pomoc i życzliwość?Każdy z nas na wszystkich liniach ciężko pracuje i daje z siebie wszystko.Nieraz pracuje się do za 10,kiedy indziej jak się uda kończymy wcześniej.Czy to jest złe?Nie jesteśmy robotami pracującymi cały czas jednym tempem.Jesteśmy uzależnieni od pracy maszyn jak również naszym samopoczuciem.Każdy ma gorszy dzień,boli go głowa czy kręgosłup i pracuje trochę mniej efektywnie.Dlatego powinniśmy sobie pomagać nawzajam.Co do warunków pracy w schneiderze są bardzo dobre.W innych zakładach nie mają palarni,kącika cafe,tak wyposażonej jadalni,3 przerw.Przede wszystkim w zimie mamy ciepło a w lato klimatyzację jak również wiatraki-które ktoś wyśmiewa.Cieszmy się z tego co mamy bo naprawdę mamy dobrze.Nie przeszkadza mi,że ktoś idzie zapalić bo ja w tym czasie zjem jabło czy batonika I też pięć minut odpocznę.Pracujemy cały czas z pochyloną głową i musimy co godz.się rozprostować.Czy to jest złe?Według mnie nie-nawet jest wskazane.Pozdrawiam wszystkich negatywnych nie dających sobie rady z samymi sobą.

R
@Nikt

Jesli dla was przerwa na papierosa czy kanapkę jest wyznacznikiem tego ze zakład jest super to naprawdę gratuluje. Zarabiacie marnie, (usunięte przez administratora) was na stawkach, każą robić w soboty, co poniektórym dają umowy na miesiąc, teraz kombinacja z urlopami - ale najważniejsze są przerwy na papierosa. I dlatego właśnie jesteście same sobie winne.

Zostaw merytoryczną opinię o Schneider Electric Polska - Bukowno

• Jak się pracuje w Schneider Electric Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Schneider Electric Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schneider Electric Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Schneider Electric Polska