Opinie o Kawiarnia Noworolski w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kawiarnia Noworolski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kawiarnia Noworolski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kawiarnia Noworolski w Kraków

karoteod

Ostrzeżenie dla klientów !!!! Jeżeli masz problemy z trzymaniem moczu,to pobyt w tym lokalu może Cię drogo kosztować. Za każdy pobyt w toalecie płacisz 2 zł(nawet po okazaniu rachunku).Tego nie umieścili w cenniku (karcie).

sdfs

Najważniejsze dla mnie jest to, żeby atmosfera opierała się na przyjacielskich stosunkach, a to istotne

Do Patryka Kolega chyba pomylil lokale ;) Pozdrawiam

ja odcinam kupony

To ja powiem coś od siebie jak to wygląda u mnie. Wiem, że znalezienie pracy w takiej kawiarni pewnie nie należy do najłatwiejszych, bo jest to pewnego rodzaju prestiżowa miejscówka. Tak właściwie to czy trzeba mieć jakieś specjalne przygotowanie, żeby pracować jako kelner opróćz dobrych chęci ???????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kawiarnia Noworolski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Smoog

Czytam Wasze opinie i niedowierzam, bez odpowiedniego przygotowania i prezencji w tak prestiżowym miejscu nie dziwne, że pracodawca nie trzyma osoby o niskim poziomie kultury osobistej. Chiałbym podjąć u Pana Noworolskiego pracę, czy informacja na miejscu o warunkach pracy jest możliwa czy raczej za pośrednictwem internetu? Wiadomo, że podstawa pensji nie przekroczy zapewne 1500 netto, ale ktoś kto pracował w tym fachu wie że można porządnie dorobić napiwkami od ludzi.

sergiusz

Polemizowałbym. Oczywiscie sporo ludzi jest źle wychowana, a raczej niewychowana, niektórzy sa sknerami, ale sa tez ludzie potrafiący się zachować, zwłaszcza Ci, którzy kiedykolwiek pracowali w usługach. Niemniej jednak pytanie chyba powinno brzmieć, jak kawiarnia Noworolski traktuje swoich kelnerów, a nie jak klienci. Zawsze może trafić się trudny klient..

jeżeli jesteś dobrym kelnerem, dbasz o gościa i jesteś w stanie przywyknąć do tego, że dużo rzeczy jest tak jak nie powinno, ale podchodzisz do tego z dystansem , nie planujesz zostać tam dłużej niż kilka miesięcy to polecam :). Zarabia się od utargu a jeśli jesteś dobry/dobra dostajesz duży rewir i nie masz co narzekać :). Pozdrawiam !

Nienawidzę tego miejsca. Kelnerka przed wydaniem jedzenia przeważnie coś skubnie z talerza żeby sprawdzić czy dobre. Ceny nie adekwatne do jakości. Stawka 4,5(na poczatku 2zł) jest co najmniej śmieszna w porównaniu z ilością pracy i z tym jak się jest tam traktowanym i nawet tipy tego nie wynagrodzą. Owszem, było kilka osób w porządku ale cała reszta sprawia że myśl o tym miejscu wywołuje u mnie najgorsze skojarzenia.Nigdy bym tam nie wróciła. [usunięte przez moderatora]

katarzynaka

A ja chodzę tutaj i sobie chwale, poza tym moja koleżanką tutaj kiedyś pracowała i była zadowolona.

Gość77

Bywamy tutaj od lat, prawie co tydzień. Zawsze są dobre ciastka, pyszna kawa i przemiła, fachowa i bardzo sprawna obsługa. Tak zabytkowe wnętrza pozwolą przenieść się w atmosferę ubiegłego wieku i zatrzymać się na chwilę w biegu codzienności

jaska

Wystarczy posłuchać opinii jakie krążą po mieście na temat kawiarni Noworolski. Moja noga jako klientki tam nie stanie, ostrzegać również zamierzam wszelkich zainteresowanych pracą w w/w miejscu. Zatrudniają się u Państwa chyba jedynie ludzie świeżo przyjezdni i nie znający tematu ale jeśli nawet to pewnie też nie na długo.

Kelner

(usunięte przez administratora) był pijak i jeszcze dostawał 12 zł/h. A kelnerzy gdyby mieli źle to by nie pracowali. Dostają 4.5/h + tipy a te są naprawdę wysokie. Opinia bez wątpienia mocno (usunięte przez administratora)

Mario

(usunięte przez administratora) .Kelnerzy dostają 2zł/h i jak (usunięte przez administratora) ma humor to rzuci pare groszy premii.A ,że jest to [usunięte przez moderatora] to szuka dziury w całym żeby Cię oszukać.Kucharz ma pracować za 6zł/h (w innych knajpach na zmywaku mają więcej) bo to (usunięte przez administratora) myśli,że jest królową,a reszta to chołota i [usunięte przez moderatora].

Solidny pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Kawiarnia Noworolski - Kraków

Kawiarnia Noworolski
2.5/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Pijarska 7 lok. 4A
    31-015 Kraków