Opinie o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Sp. z o.o. w Kobylanka

Milena

Łamanie praw pracowniczych, kłamstwa i brak szacunku to w Lodzi na Maratońskiej chleb powszedni. Szanujesz choć trochę siebie nie idź tam do pracy.

Patryk

Cześć, powie mi ktoś ile zarabia na start Zastępca w Warszawie?

Dorota

Gdzie teraz zgłaszać usterki ? Z kim rozmawiać jeśli chodzi o zagadnienia techniczne ? Infolinia niestety nie działa lub osoby odbierające telefon nie są w temacie ... Pytają mnie ile pięter ma sklep ?

Dolot

Co z funkcją lustro cienia która obowiązywała za czasow Netto? Rozumiem ze teraz nie istnieje i po prostu znow sie czlowiek cofa o krok do tylu? Czy jakis rozwoj jest tu w ogole mozliwy.

Sprzedawca

Nudne

Po co pytanie jakie są oczekiwania finansowe???/ ja chce 10 tys. dacie?

KLM

Kierownictwo po zawodówce w sklepach to standard? W Łodzi na ulicy Maratońskiej tak własnie jest. Jak taka osoba ma zarządzać personelem. Taki mamy klimat.

q

Maratońska - Łódź Toksyczne miejsce prace, radzę omijać z daleka. Mobbing.

Bożena
@q

Czemu polecasz omijać? Co takiego się tam dzieje? Rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem, tak?

opinia negatywna
@Bożena

nie jestem pracownikiem były klijęt i widzę co śię dzieję i wszyscy wiedzą w Czarnej Białostockiej co kierownik (usunięte przez administratora) ROBI Z PRACOWNIKAMI powtarzam góra przymyka oko czyli regionalni

Maja
@opinia negatywna

ale żeby aż klienci cokolwiek mogli przyuważyć? to co tam się takiego dzieje z nimi? piszesz o przymykaniu oczu, a oni konsekwencji by z tego czasem nie mieli? takimi sytuacjami to kto powinien się wtedy zająć?

Biuro

Nie polecam, ta firma to żenada. Zarobki 3.500 netto w administracji. Jak nie jesteś w dziale zakupów to zarabiasz grosze. Motto więcej za mniej idealne - więcej pracy za mniej pieniędzy. Szanujcie się ludzie i nie chodźcie pracować za takie gorsze.

Menago
@Biuro

W takim razie zapraszamy do sklepu . Zobaczysz jak się pracuje na sklepie czyv kasie za mniejsze pieniądze . W takim razie pracownicy sklepu dzięki którym Ty masz pensje powinni zarabiać min 5 k . Ps. Telefonu nie potraficie odebrać, nie wspomnę już o odpisaniu na meila czy udzieleniu konkretnej odpowiedzi ale zarabiać by się chciało miliony

opinnia

kierownik z netto w Czarnej Białostockiej robi z pracownikami co chce a regionalni przymykaja oko Jagoda J tam jest MOBING wyzysk do tego podchodzi do klijenta jak do złodzieja przestaje chodzic do tego sklepu dlamnie netto nie istnieje

sdf
@opinnia

To o czym piszesz to nawet nie jest kwestia tego jednego sklepu ale ogólnokrajowy standard dla tej firmy. Kiedyś wejdzie tam PIP 8 niezostawi na tej firrmie suchej nitki. Do tego czasu radzę omijać to (usunięte przez administratora)

Pisak

A ja powiem jeszcze jedno. Najgorsze warunki pracy jakie na oczy widziałam. :D

Jojo

Bo wstyd! Zimno na sklepie. Najniższa krajowa! w Tesco, które przejęli , zawsze było więcej, niż najniższa krajowa.

Agawa
@Pisak

Na jakie badania kieruje pracodawca? Mam zrobione sanepidu wystarcza takie?

@Agawa

Jeżeli chodzi o posadę sprzedawcy to raczej tak. Przynajmniej tak było w zeszłym roku za mojej kadencji.

Agawa
@Pisak

A jakieś dodatkowe typu krew, mocz , rtv klatki piersiowej bo w biedronka słyszałam kierują na dodatkowe takie badania

@Agawa

Na początku roku robili jakąś inbę z badaniami moczu oprócz książeczki sanepidu ale nie wiem czy ta fanaberia się utrzymała. Te badania były oczywiście na koszt Netto więc o ich konieczności dowiesz się już w trakcie "rekrutacji"(jeśli można to tak nazwać) i będziesz mieć trochę czasu żeby je zrobić. Co do RTG to tak jak w większości zakładów pracy tego typu jest potrzebne ale jeśli masz stare aktualne to oczywiście nie musisz go znowu rrobić. Żadnej krwi.

Gerwazy

Byłem na rozmowie, umówiliśmy się na dzień żeby podpisać umowę. Nie mogłem przyjść na umówiony termin więc zadzwoniłem, że przyjdę w innym. Dzwonię żeby powiedzieć że chce przyjechać, dostaje informacje, że nie ma dla mnie miejsca i nie będą przyjmować kogoś kto nie przyjedzie podpisać umowy w określony dzień. No jakbym nie zadzwonił, nie wyjaśnił czemu to okej, ale sami mi powiedzieli żebym dał znać jak będę mógł podjechać i podpiszemy.. Firma komedia, brak szacunku do ludzi to mało powiedziane.

fm
@Gerwazy

Człowieku oszukałeś przeznaczenie :D O włos uniknąć pracy w tym miejscu to jakby wygrać na loterii :D

To jest wstyd dla netto jako firmy że ludzie na netto w Ostródzie pracują bez ogrzewania jest grudzień a dziewczyny marzną sprawa trafi do inspekcji pracy . Myślę że znajdą rozwiazanie skoro sami nie możecie zadbać o klienta bo mąka mokra towar zawilgocony a o pracownikach nie myślicie wcale wstyd .

fm

To nawet nie jest kwestia tylko jednego sklepu w Ostródzie. :D Z tego co wiem takie "przyoszczędzanie" na ogrzewaniu jest częste w Netto. U mnie dziewczyny raz dostały opiernicz na od kierownika sklepu jak zakładały kurtki na kasę albo na halę sprzedaży w godzinach porannych.

Krzysiek

Po wieloletniej praktyce w firmie TESCO, od kilku lat pracuję dla Netto. Właśnie pokazałem świetne wyniki sprzedażowe całej sieci handlowej. Czytajcie moi drodzy artykuły prasowe, jestem na pierwszej stronie.

Roman
@Krzysiek

Rzeczywiście, wyniki to szok. Tylko tak dalej !

Dominika
@Roman

Czy te wyniki mają wpływ na pensję pracowniczą?

Leszek
@Dominika

tak oczywiście bez wyników nie będzie dobrych pensji dla pracowników firma nie będzie również inwestować w sklepy

Maja

nie rozumiem chyba, czemu od razu płakać? trudno o takie wyniki jednak? czy te wspomniane inwestycje w sklepy są równoznaczne z pensjami pracowników? ze względu na lokalizację zarabia się więcej czy inne czynniki również na to wpływają, jeśli tak to jakie?

Ja ..

Praca w netto w Ostródzie to jest porażka nie dbają o pracowników, pracownicy pracują tam bez ogrzewania jest zimno tak że ludzie coś strasznego Sprawa nadaję się do zgłoszenia do odpowiednich służb nie moralne zachowanie przełożonych netto .A dziwią się że nie mają ludzi do pracy a kto będzie pracował w temperaturze 15 stopni w najcieplejszym momencie dnia. To jest wstyd że w takich czasach tak firma nie dba o ludzi w handlu Życzę aby managerowie i przełożeni pracowali w takiej temperaturze.Uciekać z takiej pracy jak najdalej jest dużo lepszych marketów w mieście.

Koko

Netto w Ostródzie coś okropnego wilgotny towar mąka mokra , ryż również kupiłam i wyrzuciłam smród ,brud szyby od pieczywa aż się kleją i nie miły personel a pani kierownik to osoba która nie powinna pracować na takim stanowisku nic nie wie o co się nie spytasz tylko krzyczy . Pracownice na kasach siedzą jak za karę .Nie polecam ,dobrze że mamy inne markety w mieście.

OLGaaa.

A ja polecam pracę w netto, zostałam miło przyjęta przez resztę składu mimo , że jestem nowa. Fakt trzeba pracować non stop ale taka jest praca nie płacą za siedzenie ,kierownictwo super pomogło na początku ,ze wszystkim wytłumaczyli gdzie co i jak a jak człowiek jest kumaty szybko łapie wystarczy chcieć,ale każdy ma swoje doświadczenia , ja naprawdę zostałam b,dobrze pokierowana i szacunek dla kierownictwa w Połczyn-Zdrój z Netto.

Dawid
@OLGaaa.

Człowiek, jak idzie pierwszy dzień do pracy to zawsze jest stres. Dobrze, że Ciebie przyjęli miło. Dostałaś umowę o pracę od razu, czy na początku zlecenie? Jak się ładnie uśmiechnę to napiszesz, ile też na rękę na początek? Wiadomo, że mało komu za siedzenie płacą;)

Jojo

Czy Netto daje bony na święta emerytom z Tesco? Czy tylko z Netto? Chodzi o te sklepy przejęte, czyli Indygo.

Angelika
@Jojo

Tak

@Angelika

Chcę dopytać. Czy również tym,którzy zostali emerytami przed przejęciem Tesco przez Netto.???? Bo chyba nie wszystkim???? emerytom Tesco.

"szanowne" kierownictwo, a jak tam wczasy pod gruszą? obiecaliście i cisza... jak chcecie się z tego wycofać, to miejcie jaja i powiedzcie wprost, a nie wodzicie nas, pracowników za nos... a do pani, która się rzekomo tym zajmuje- skoro "nie będzie pani odpowiadała na żadne pytania", to proszę zacząć odbierać telefony i odpisywać na maile... a nie siedzieć gdzie zabunkrowana w ukryciu...

Asia

Netto Puławy to masakra. Brak kompetencji kierowniczki sklepu(głównej kierowniczki). Sama nie wie ci chce. Ci chwile zmienia decyzje. I taka sama była w innych sklepach gdzie rządziła jeśli można nazwać to zarządzaniem. Porażka. Człowiek chce pracować ale w spokojnej atmosferze. Tutaj przy niej nikt nie znajdzie. Nie ma swojego wspierającego czyli byłego jej bezpośredniego kierownika regionu to u nie wie co ma robić. No cóż… już nie ma kto ja chronić przed kontrolami. Nie wiem po ci ja jeszcze trzymają ma tym stołku. Nie potrafi nawet rozważać trudnych sytuacji z klientami. Jest nam za nią wstyd.

Basia
@Asia

Widać że koleżanka ze starej pracy Ci się nie spodobała hmm? Ciezka praca daje efekty ,najwidoczniej ty wolisz zazdrościć i hejtowac niż pracować nad sobą.Nie jesteś w zespole ,ani nie byłaś w tym sklepie więc skąd takie wnioski ?Bezczelne kłamstwa aby oczernić sklep.Kierowniczka Netto Puławy radzi sobie zajebiscie z zarządzaniem sklepu .Ma super kontakt z pracownikami .Żadna dziewczyna która tam pracuje nie powie na nia złego słowa.Bardzo zdolna i ogarnięta dziewczyna.

Edyta
@Basia

A może nie widzicie tego jak jest naprawdę?

@Edyta

Ty na pewno widzisz? Może coś wiesz z autopsji? Podziel się wiadomoscią, aby inni też się dowiedzieli.

Edyta
@Jojo

Nic nie wiem, sugeruję tylko że może warto na chłodno popatrzeć na wszystko z boku?

@Edyta

Twoja opinia to z tzw. boku? Nie ośmieszaj się. Jak widać, żaden kierownik ci nie pasuje, bo nie tylko tu pracowałaś.

Asia
@Basia

Netto Puławy @Basia to raczej Twoja koleżanka. Skąd wiesz, ze nie pracuję ciężko? Skąd wiesz, ze nie byłam w tym sklepie? To tylko sama zainteresowana może tak napisać lub jak wspomniałam wcześniej: koleżanka. Nie mam czego zazdrościć. Zastanów się co odpisujesz i w jaki sposób bo gołym okiem widać kto. Nie zazdroszczę bo nie mam czego i nie jest to w mojej naturze. Nie hejtuje sklepu. Czytaj uważnie @Basiu ze zrozumieniem. Strona ta jest dostępna dla wszystkich i jest stworzona by wyrazić opinie. Kiedyś się przekonasz…. Zespół jest Ok. Chociaż nie wszyscy. I tu cię zaskoczę. Jestem z waszego zespołu.

Weronika

Witam Czytając opinie to jestem w szoku. Mam być zatrudniona i iść pierwszy dzień do pracy ale zastanawiam się po tym co przeczytałam. Mam pytanie czy netto zwraca pieniądze za badania jak dałam fakturę a bym jednak nie zrezygnowała nie mając podpisanej jeszcze umowy.

Nicola
@Weronika

Nie podpiszesz umowy, bo jedna0k zrezygnujesz z tej pracy ,to możesz zapomnieć że zwrócą Ci koszty

Zrezygnowana
@Weronika

Część. Ja zrobiłam badania na swój koszt i z pracy zrezygnowałam w dniu podpisania umowy. Za fakturę mi oddali bez problemu.

Helena
@Weronika

Oczywiście że zwraca kierownik albo zks robi wypłatę na kasie Nigdy nie było z tym żadnego problemu

Kalvina

Hej Czy któraś z coś wie o bonach świątecznych w Netto? Kiedy są? I czy kwota bonu to zależy od zarobków?

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Sp. z o.o. - Kobylanka

• Jak się pracuje w Netto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 4 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netto Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 417 ocen.

Netto Sp. z o.o.