Opinie o Pilkington w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pilkington. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pilkington o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington w Szczecin

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Pilkington? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

lubieswojaprace

Początkowo byłam pod wrażeniem komunikacji "góry" z pracownikami Niestety kontakt zostaje przerwany gdy się okazuje ze pracownik ma wieksza wiedzę od "góry" ???? szok!! Pracownik ktory nie da sobie kitu wcisnac wie o co chodzi na lini wie w jakim celu przychodzi do pracy zna normy i żeby linia nie stanęła O nie na to oni nie pozwolą Dziękuję za zdobyte doświadczenie ???? łatwiej kieruje się ludzmi którzy nie maja pojecia co robią i tAkich jest juz 3/4 zakladu Nie ma co się wysilac i tak nie zauważa Podejscie "to nie moja sprawa" nikt nikomu nie pomoze chyba ze wylecieć dupolizy donosiciele tacy tam karierę robią Jak masz poukładane w głowie szkodA cennego czasu

lubieswojaprace

c.d.n.
@lubieswojaprace

szczera prawda

TONY HALIK

witam wszystkich zainteresowanych opinią o tym miejscu pracy.Obecnie jestem pracownikiem firmy i niestety muszę stwierdzić że atmosfera w tym zakładzie jest na bardzo słabym poziomie,powiedziałbym nawet że jest bliska zeru,o czym świadczy nieustanna rotacja nowych kandydatów.Układy między pracownikami z dłuższym stażem a przełożonymi są widoczne gołym okiem,nowy pracownik nie ma szans się wykazać,bo jest ignorowany.W tym zakładzie istnieje tylko jedna domena-albo będziesz lizusem albo będziesz miał przechlapane i sam odejdziesz.Brak szacunku dla pracownika,nierówne traktowania,utrudnianie wykonywania powierzonych zadań,przymrużanie oka na niestosowanie obowiązujących przepisów norm jakości wytwarzanych tu szyb,to specjalność tutejszych mistrzów.Ich głównym zadaniem jest szkoła przetrwania-od wypłaty do wypłaty.Co do zarobków to szału nie ma,premie z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze,więc jeśli ktoś chce się tu zatrudnić najpierw niech dobrze się zastanowi.Jak już wspomniał przedmówca atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna,a w czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy nie pozostaje nic innego jak pogratulować kierownictwu firmy braku jakichkolwiek działań zmierzających do poprawy sytuacji i ukrócenia tego procederu. 'LENIWIEC'

Dziki

Pracowałem tam kilka lat ale musiałem wyjechac do UK żeby się spłacić . Praca nie jest lekka ale po szkoleniu, jak staniesz samodzielnie na stanowisku to trójke spokojnie wyciągniesz. Jak będę wracał to pewnie do nich zapukam.

oswojony
@Dziki

tylko wcześniej pomaluj się czarną farbą,biały pan czeka na takich murzynów,trójka?owszem ale jak będziesz robił po 12 godzin

Stefan m

Jestem ciekaw czy właściciel firmy coś robi żeby poprawić wizerunek firmy chyba tylko kasa się liczy

Kamil&Klim
@Stefan m

Mam pytanie odnośnie ostatniego ogłoszenia o pracę w Indeed Szczecin. Jaki klimat tam panuje ? czy współpraca jest na przyzwoitym poziomie ? relacje szef - pracownik znośne ? Pilkington IGP Sp.z o.o. - Szczecin często wystawia ogłoszenia na Pracownik Produkcji co świadczy o dużej rotacji , zastanawiam się czym jest spowodowana ? Czy dobry specjalista operator może liczyć tam po okresie próbnym na 5000 PLN netto - ewentualnie z jaką ilością nadgodzin ???

sd

krotko, praca stojaca, chodzaca przez cala zmiane. jezeli nie masz sily nie podejmuj sie nawet bo szkoda czasu. Glosno, goraco + masz duzo srodkow bezpieczenstwa by sie nie pociac szybami co tez wplywa ze pot po jajach leci ci coraz lepiej :P. Fakt pieniadze fajne, bardzo fajne lecz po okresie probnym (3miech). Na poczatku stawka z umowy + 30% wypracowanej premii pracownika, ktory Cie uczy. drugi i trzeci miesiac 50% normy pracownika. Po okresie probnym dzialacie razem na 100% i masz ta "trojke" z przodu i wiecej

Prawda
@sd

Trzy tysiące w dwa miesiące kur...a .Firma ogólnie spada na psy .To co się teraz dzieje to kpina .Premie po 600 lub 700 zł .Zapierdol po same uszy .Pracujesz 6 dni w tygodniu i trzy zmiany (sobota dwie lub jedną ) i zarabiasz 2tysiace z groszami .A i Ukraina bez języka to koszmar !!!!! A spróbuj się nie zgodzić na sobotę to się mszczą to jest dopiero cyrk !!!

yeti
@sd

krótko,nawet jeśli masz siłę to nie podejmuj tej pracy,trójka z przodu?chyba z (usunięte przez administratora) wyczarowałeś tą sumę,żeby tyle zarobić na rękę to najpierw musiałbyś wylizać (usunięte przez administratora) mistrzom po sraniu a następnie (usunięte przez administratora) trzy soboty i dodatkowo ze 20 nadgodzin w tygodniu,nawet jak wyrobisz normę za którą podobno jest premia,to i tak ci ją (usunięte przez administratora) za reklamacje,które wracają dzięki wieloletnim,mającym wszystko w (usunięte przez administratora) tzw.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Stefan ml

Czyli u siebie w kraju Polak jest niewolnikiem a kto batem bije niestety Polak więcej Ukraińców napewno będzie lepiej chciałem się zatrudnić ale nie będę pracował z burakami i oszustami niestety ludzie pracujący i nie chcący być donosicielami lub burakami są w mniejszości i zawsze gorsi lipa ta firma

Lipka

Pracowałem tam 5dni na pakowaniu.Układy i kolesiostwo to podstawa tej firmy.Nowy pracownik ma ciężko bo jest dymany przez obecnych pracowników ale twarze pamiętam do dziś.Jak odejdą i będą szukać pracy i przyjdą do mnie to czeka ich to samo aż odejdą sami bo zostaną zniszczeni.

a
@Lipka

dokładnie tak jest,lamusy pracujące po parę lat myślą że są tacy (usunięte przez administratora),a prawda jest taka że to największe nieroby wchodzące w (usunięte przez administratora) mistrzom byle tylko się utrzymać i brać kasę kosztem nowych pracowników,jak skończy się sielanka,to markety już na nich czekają,bo debile oprócz ściemniania i wymądrzania się tak naprawdę nic innego nie potrafią,kaleki życiowe pójdą wykładać towar na półki

Kamil&Klim

BARDZO PILNE !.. Drodzy Państwo! Jestem dzienikarzem , pilnie szukam kontaktów do pracowników produkcji w fabryce Pilkington IGP Sp.z o.o. - Szczecin,. Rozmowa może być anonimowa. Bardzo prosze o kontakt. Potrzebuję porozmawiać o tym, jak pracuje się w jeden z największych światowych producentów szkła , jakie są warunki, jakie płace, jakie problemy. Zainteresowanych proszę o kontakt. kamilklim24@tlen.pl lub 535074195.

Hrzesiek

Czemu dymany...i mobbing? Bo co np.? To w leb I tyle Chuba kazdyma kolezkow????

szczecinianin

Nie polecam ... 3 zmiany .. gonienie za słupkami .... mobing...układy ..........Biuro masakra .. pyskata kadrowa ....wszystko z "mordą " jak się upominasz o swoje ..... biuro faworyzowane kilka panienek ... Układziki ...jak się wpasujesz mistrzom ok .... jak nie to masz przechlapane .....

No

Jak tam zarobki u pracowników technicznych

Inkol

Trzymać się z daleka od tej firmy. mobbing jest tam straszny, do tego zapierdol po łokcie i wypłata nieadekwatna do danej pracy. Każdy kto chce się tam zatrudnić, to robi to na własną odpowiedzialność. Jeszcze jedno, trzymajcie się z daleka od wieczorka i jego kolegi straszni frajerzy.

m85

Ja dodam tylko od siebie z UK, ze codziennie widze szybki tej firmy u siebie, ida do bardzo luksusowych aut, ktorych cena to 250-350 tys zl. Jezeli taka firma tak traktuje rodakow dzieki ktorym jest dzisiaj tam gdzie jest to gowno, a nie firma. Jak zwykle typowe podejscie - po co robic przychod 10mln zl na rok jak wezmiemy ukraincow i bedzie 10,5... Po drugie polecam troszke zaglebic sie w historie i szybko by sie okazalo ze ruskie psy, ktore naiwna Polska caluje dzisiaj po lapach, a kiedys ten pies jeszcze nas ugryzie... glupi narod, ktory nic sie nie uczy...

dodus

moja znajoma D:D z biura dostala po stazu 2000 brutto fakt na urlopach przycinaja z tego co słyszałem ale po noc zabieraja chłopaka premie na produkcji i w ogóle nic ciekawego prucz miłych kontaktów z ludzmi mistrz 6500 słyszałem ze ma brygadzista 20zł brutto a w biurze do 3500

xXx

Witam Obecnie tam pracuje. Jest coraz gorzej szukają oszczędności wszędzie. A jak każdy wie oszczędności zaczynają od pracowników. Początkowo miałem dobra opinie . Jak to nam powiedział gościu jak wam się nie podoba to się zwolnijcie przyjmę Ukraińców. (A dla czego tak powiedział bo zaczynamy się stawiać) Następna firma która ma polaków w Du... Ukrainiec tańszy ..

Kris

Witam, zastanawiam się nad podjęciem pracy na stanowisku kontrolera jakości. Czy to jest praca na trzy zmiany?

Mlody

Moja kobieta jak tam zaczęła prace w biurze to rodzina nagle straciła prorytet

na rozmowie kwalifikacyjnej mowia obiecuja a w rzeczywistosci jest co innego. Przycinaja na urlopach (ze niby mniej dni sie ma), zostajesz po godzinach? wyplaca ci tylko za czesc ze niby nie zostawales az tyle. Soboty? spoko tez ci kilku nie policzymy. Praca ciezka, stojaca nie mozna usiasc, dzwigasz formatki i z nimi chodzisz (szybkie tempo pracy), tylko jedna przerwa 20min. BHP? we 2 osoby rekoma duze szyby ktore waza na pewno nie do 50 kg (w tym przypadku nie do 100kg na dwoch) pracujesz ciagle w kasku + zalozone dwie pary rekawiczek , glosno za glosno i za goraca bo maszyny chodza w kolo ciebie i grube ubranie by sie nie pociac robi tez swoje. Ubranie robocze, koszulka spodnie, pas, rekawki (jeden zestaw), bedziesz musial chodzic smierdzacy i przepocony no chyba ze suszarka w domu bd sobie suszyl bo praca od pon- sob. soboty drugie zmiany tez no i czasami trzecie w soboty co jest chore a sprobuj odmowic to zaczyna sie kabaret.

W Szczecinie szukają ludzi do pracy. Byłem na rozmowie choć nigdy nie pracowałem w produkcji i po 10 min kadrowa spytała mnie czy szukam stałej pracy czy na wakacje. Pewnie ludzie przychodzili i rezygnowali po kilku dniach. Domyśliłem się że jak bym powiedział na wakacje to pewnie bym nie dostał od nich papierów. Ofertę ich pracy znalazłem na olx. Tak z ciekawości wszedłem tu by zobaczyć co ludzie piszą o tej firmie a okazało się że nic.

mar

a jak tam z zarobkami?

jeśli to są wymagania to powinni brać wszystkich kandydatów bo to podstawa, ale dlaczego ludzie tu nie aplikują albo jak zobaczą jaka jest atmosfera to się zwalniają?

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington - Szczecin

• Jak się pracuje w Pilkington?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pilkington?

Kandydaci do pracy w Pilkington napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pilkington