Opinie o Sertop w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sertop. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sertop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sertop w Tychy

Pracujący

Do "pracująca": jesteś beznadziejna skoro nawet w Sertop nie chcą takiego nieudacznika. Na drugi raz zanim coś opublikujesz, sięgnij po słownik orotograficzny ;) Pozdrawiam serdecznie

pracująca

Hej ta firma to badziewie. Pracuję tu króciutko ale mam dość pracy za marne grosze. To praca dla desperatów których nikt nigdzie nie zatrudni praca dla ludzi max po zawodówce. Zaluje ze tu przyszłam wszędzie płacą wiecej i ludzie pewnie lepsi bo tu to same %!&@!!. Pora się zwijać szkoda mi czasu na te firmę mam średnie wykszt. i nie będę za takie grosze zapierniczać nie mając szansy na zatrudnienie pod zakład. A i tych serków nie polecam pelno w nich chemi.. Szukajcie dalej naiwnych za 1200zl.

Alamtea

Co do wszelkich (ładnie to ujmując) "złych" opinii o warunkach panujących w tym zakładzie chciałabym napisać drobne sprostowanie. 1. Wychodzenie przed 23? Przez pare lat pracy w Sertopie miałam tylko jedną taką sytuację - w tym przypadku, tak samo jak z wychodzeniem MAXIMUM 20 minut po czasie, byliśmy dzień lub 2 później puszczani wcześniej do domu. 2. Mycie maszyn - przykro mi czytać, że jednak istnieją ludzie z cukru... a jeśli masz uczulenie na chlor bądź jakiś środek dezynfekujący? Brygadzista/stka dadzą Ci wysokie gumowe rękawice. Wystarczy podejść. 3. Naśmiewanie się z osób niepełnosprawnych? Prędzej z tych niepełnosrytnych, którzy piszą na forum co im ślina na język przyniesie. 4. Niewykfalifikowani pracownicy pracujący przez agencję... - no cóż nie każdy w pierwszy dzień załapie wszystko, niektórym najwidoczniej nie udaje się nawet po pół roku - chociaż wszyscy wiedzą, że pani m. pracowała raptem 2 tygodnie, ale nie mi tu oceniać, ponieważ - i tu najważniejsze - pracuję na innej zmianie, w tej chwili na nockach, czyli sławetnej 3, którą pani m. uważa za najgorszą nie mając nawet możliwości poznania połowy tej załogi. Dziękuję za uwagę i mimo zatrudniania tylko przez agencje serdecznie zapraszam do składania aplikacji. Zrobiło się trochę miejsca :P

AgnieszkaO-F.

Witam szanownych czytelników owego sławetnego forum. Zazwyczaj nie udzielam się na forach ale z pewnych względów muszę tutaj się wypowiedzieć, ale z góry zaznaczam, że będzie to mój pierwszy i ostatni post. Otóż nie rozumiem z jakiego powodu stałam się że tak to ujmę sensacją w firmie, a co za tym idzie tutaj w internecie. Nie będę odnosić się do wszystkiego, co zostało napisane na tej stronie na mój temat, ponieważ zwyczajnie nie mam ochoty na to i ale też czasu. Może najpierw napiszę, jak pracowało mi się w firmie Sertop. Pracę polecam, jest fajna i lekka, zakład bardzo czysty, jest jadalnia, palarnia, dodatkowa przerwa oprócz tej standardowej. nie jest to żaden (usunięte przez administratora) jak tutaj ktoś chyba będąc pod wpływem jakichś substancji odurzających napisał. Nie jest tez prawdą, jakoby mycie maszyn odbywało się po godzinach pracy, jak to wspomniała tutaj pewna pani ukrywająca się pod nickiem "m". Warunki pracy też oceniam jako dobre, firma dba o przestrzeganie przepisów BHP. Może najpierw odniosę się do pani "m". Proszę pani, zapoznałam się z pani wypocinami i muszę przyznać z uśmiechem, że chyba ma pani schizofrenię albo inną chorobę psychiczną, skoro takie głupoty pani tutaj wypisuje. Otóż oświadczam, że to co pani pisze o rzekomym konflikcie między mną a brygadzistką jest kłamstwem i chamstwem z pani strony, ponieważ dobrze mnie i pani majster się współpracowało i nie rozumiem skąd pani przyszło do głowy, że ona mnie dyskryminuje. Droga pani "m" choroby psychiczne leczymy u lekarza, który nazywa się psychiatra. No, ale przystąpmy do sedna sprawy, albo raczej postu:) Ktoś tu napisał, że ludzie w Sertopie są różni. To prawda i o tym właśnie chcę napisać kilka zdań. Otóż pracowałam w owej firmie przez okres dwóch tygodni i z większością ludzi potrafiłam znaleźć wspólny język, a przynajmniej nie wywoływałam konfliktów. Ale niestety były też osoby, które przyczyniły się do tego, że musiałam podjąć decyzję o rezygnacji z pracy. Pomijam już fakt, że tutaj na forum mnie ośmieszono i że niektóre osoby ze mnie szydziły i się podśmiewały ze mnie chyba tylko dlatego, że jestem osobą niepełnosprawną (np. Damian z Piotrowic). Moja decyzja o rezygnacji z pracy była spowodowana złośliwymi plotkami na mój temat i obarczaniem mnie za błędy innych na stanowisku pracy. W skrócie m.in. w poniedziałek ubiegłego tygodnia na tzw. banderolkach ktoś zapakował do pudełek mniej niż wymagane opakowań Z SERKAMI. Przyszedł brygadzista i nam o tym powiedział, ja do tego momentu robiłam kartony. Na maszynę weszłam później, po całej akcji no ale oczywiście ktoś puścił rozgłos że to ja puściłam nie do końca wypełnione pudełka. Dziękuję tej osobie oraz Sylwii K. za zwalenie winy na mnie i puszczenie w obieg tej niezgodnej z prawdą informacji. A teraz szczególne podziękowania dedykuję Wojtkowi, który w czwartek i piątek na hali rozgłaszał opinię, jakoby pani majster powiedziała, że nie nadaję się do tej pracy i że nie przedłuży mi umowy i że od poniedziałku czyli od 10.08. mam już w Sertopie nie pracować. Drogi Wojtku, otóż mobbing oraz ośmieszanie publiczne innych osób plus kłamstwa są karane sądownie (dlaczego w twoje kłamstwa wciągasz panią majster?!) i wiedz, że tylko mojemu dobremu sercu zawdzięczasz to, że nie wejdę na drogę sądową a powinnam, bo m.in. dzięki Tobie musiałam podjąć decyzję o rezygnacji z pracy. A tak bardzo chciałam tu pracować i dalej chcę, ale Ty uczyniłeś ze mnie idiotkę i debilkę, chyba tylko dlatego bo jestem osobą z grupą inwalidzką, ale muszę Ci powiedzieć i innym osobom tu przeze mnie wspomnianym z imienia, że jestem osoba inteligentną i posiadam wyższe wykształcenie więc nieładnie tak kogoś osądzać po pozorach. Na koniec dodam, że mam nadzieję, że za to co zrobiłeś odpowiesz przed przełożonymi, a teraz położę wisienkę na torcie - pani majster przedłużyła mi umowę, mam w komórce smsa od agencji pracy z info o przedłużeniu umowy, więc to ja zrezygnowałam z pracy dzięki takim jak Ty palantom. Dziękuję za uwagę.

Palant W
@AgnieszkaO-F.

Droga Agnieszko dziękuje serdecznie za to iż wyzwałaś mnie na tym forum od palantów i dziękuje iż cała winę za swoja niechęć do pracy zwaliłaś na mnie i inne osoby radze ci zacząć wreszcie brać odrobinę odpowiedzialności za swoje czyny bo wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy prawo do pomyłek tak jak z tymi kółeczkami, jednak ty próbujesz zwalić winę za to na innych pracowników którzy wtedy z tobą pracowali pomimo tego iż są już doświadczonymi pracownikami i nigdy wcześniej nie zdarzyła im się taka sytuacja, Chodź w moich oczach tez nie są bez winy bo miały cie pilnować i ci dobrze to wytłumaczyć o co chodzi w danym stanowisku czego widocznie nie zrobiły, jednak to był jeden z kilku incydentów z twoim udziałem przez te dwa tygodnie dzięki którym ludzie zaczęli gadać ze zostaniesz zwolniona choćby to jak byłaś na tak zwanych setkach przypomnij sobie ile sera lądowało na ziemi i gdyby nie wyżej wymieniony Damian który ci pomagał i zbierał z dwóch maszyn było by go zapewne jeszcze więcej, oraz ja nie wyobrażam sobie jak można po 2 tygodniach pracy już przywalić bumele i powiedzieć ze się zaspało oraz Kolejny raz chować za grupa inwalidzka. a co do twojego wyższego wykształcenia szczerze tez mam wątpliwości bo mylisz najłatwiejsze pojęcia jako jako ja ciebie oczerniałem gdyż z Sylwia jako pierwsi po wszystkich plotkach na twój temat zapytaliśmy się ciebie czy ci przedłużono umowę wiec jeżeli to w twoich oczach to jest oczernianie to ciesz się ze nie widzisz co w tej chwili po twoim wpisie dzieje się w zakładzie bo chyba naprawdę byś teraz poszła do sadu ze wszyscy śmieją się z twojego wpisu gdyż zrobiłaś z siebie totalna idiotkę.

Aplikowałeś do firmy Sertop? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Były

W sertopie szału nie ma ale pracujac tam godziłem sie na 1200 świadomy praw i obowiàzków.. Jak ktoś chce sie zahaczyc na chwilke lub na jakis czas to polecam, jesli szukasz czegoś stałego stabilnego sertop sobie odpuść. Zakład czysty, ludzie różni jak wszędzie..

rafek 8115

witam pracuje w sertopie i wypłaty dostałem 1,200 za miesiać a tyle powiem tylko tyle zarobki sam do (usunięte przez administratora) powino sie zarabiac 2000 zł na miesciac z zakładzie sertop tychy

Młoda_zgrabna i powabna

Pani m nie wiszesz o co chodzi? O to że nazywana przez Ciebie,, kierowniczką,, Majstrowa uwzieła się na Niepełnosprawną osobę i że jest w jakiś sposób dyskryminowana przez inne osoby.Nie mówiąc już o (usunięte przez administratora) tak to nazwałaś? Mając za sobą tylko pół roku doświadczenia w tym zakładzie mimo to że nikt nawet przed Tobą nie wspomniał o jakich kolwiek pozostawaniu dłużej na myciu co zdarza się bardzo bardzo.. rzadko wyjdziesz 15 min później miłego wypoczynku

Powabna

Ja dodam jeszcze jedno do wypowiedzi mojego poprzednika. Jak napisałaś masz ,,załatwioną'' inną pracę co stawia cie w niezbyt jasnym swietle gdyż wychodzi na to że jesteś osobą mało kreatywną i masz zero ambicji w sobie skoro potrzebujesz znajomości do tego, aby znaleźć prace.

Mm

Przepraszam za błąd MUSIAŁAŚ.poprawiam żebyś nie miała kolejnego powodu do pisania bzdur.

Mm

Pani m musiałeś iść na l4 żeby pisać takie bzdury?

m

Co takiego piszę co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością?

@m

Szybciej byłoby napisać co z rzeczywistością się zgadza, ale poświęcę ci nieco więcej czasu, trochę więcej linijek skoro tak się o to prosisz, a więc rozsiądź się wygodnie i czytaj uważnie, najlepiej po dwa razy, bo pewnie będziesz miała problem ze zrozumieniem tego o czym to sobie będę pisał. Doceń więc tą darmową próbkę obiektywnej oceny. Patrząc na ciebie i widząc co wyprawiasz dochodzę do wniosku, że gdyby nie ta "łapanka" jak to nazywasz nie miałabyś szansy na zatrudnienie. Z resztą powiedz mi jakie to trzeba mieć wykształcenie do zbierania serków z taśmy? Mówisz, że nie dyskryminujesz nikogo, ale nadal to robisz. Nie chcesz by zatrudniano ludzi bez doświadczenia, choć swoją drogą nie wiem jakie to trzeba mieć tu doświadczenie, ale to tylko ty wiesz chyba, przez co nie dajesz szansy ludziom zaraz po szkole w podjęciu pracy, a z drugiej strony przeszkadza ci, że przychodzą osoby w nieco bardziej zaawansowanym wieku. Z resztą skąd ty możesz mieć pojęcie jakie mają oni wykształcenie, jak wygląda ich CV? Nie masz pojęcia, bo nie możesz go mieć, a się na ten temat wypowiadasz. Też mi osiągnięcie znaleźć lepiej płatną pracę niż ta w Sertopie z twoją stawką, nie no wygrałaś życie. Swoją drogą parę dni wcześniej zaprzeczyłaś, że nosisz się z zamiarem zwolnienia się, co czyni cie osobą w moim mniemaniu niesłowną, ale mimo to trzymam mocno kciuki, że tym razem słowa dotrzymasz. Czym prędzej tym lepiej. Skoro nie bierzesz odpowiedzialności za to co mówią inni to po co to piszesz, jeszcze na takim forum, może w ten sposób oczerniasz publicznie ludzi, którzy na oczernienie nie zasługują? Pomyślałaś o tym? Odpowiem za ciebie... pewnie nie. Wiesz gdzie dostała papuga jak chodziła i powtarzała? Poza tym pisałaś w osobie pierwszej, wiesz co to takiego? Że TY widziałaś że "kierowniczka" jej nie lubi, a nie inni ludzie. To TY siejesz domysły, że jej podziękują po pierwszej umowie, a bynajmniej TY o tym piszesz, a skoro jak twierdzisz robią to inni to powinnaś mieć na tyle rozumu, żeby to przemilczeć, no ale jak widać nie masz. Ty też się do tej roboty nie nadajesz, a jednak robisz, za kogo ty się masz, żeby oceniać innych ludzi i mówić kto się nadaje, a kto nie, od tego chyba są odpowiednie osoby, a może poczuwasz się do tego, że wiesz lepiej, że one też nie nadają się na swoje stanowiska. Myślenie nie boli, a czasem bywa całkiem przyjemne, weź i spróbuj, przekonasz się sama. Taka sprawa jeszcze na koniec chciałabyś pracować z ekipą ludzi odpowiadającą swoim własnym preferencjom, a do znaczącej większości Ci samej wiele brakuje, powinnaś się cieszyć w takim razie, że zatrudniają w Twoim mniemaniu ludzi nie nadających się, bo sama wtedy tak nie odstajesz. Poza tym piszesz mocno naciągane negatywne opinie, a oczekiwałabyś zarazem, aby do tego zakładu przychodzili ludzie obrotni, którzy może czytają opinie na temat zakładu na przykład na tym forum i swoimi wypocinami ich odstraszasz. Moja diagnoza brzmi tak: Jesteś osobą głupią i niestety jest to proces nieodwracalny. Jesteś typem osoby, którą się obrazi i nawet się nie spostrzeże. Wiesz co jest gorsze od osoby o ubogiej inteligencji? Taka, która myśli, że jest mądra.

Młoda_zgrabna i powabna

Do m weź ty się dziewczyno w garść.To co piszesz ma w ogóle mało wspólnego z rzeczywistością żyjesz chyba w innym świecie.Przez takie osoby jak Ty robi się tylko niepotrzebny bałagan i zamieszanie nie pisz tutaj głupot i oszczędź sobie wstydu, podaj się do dymisji. Pozdrawiam uczciwie i rzetelnie pracujących

m

Po pierwsze to nikogo nie dyskryminuję tylko twierdze ze porzadna firma nie zatrudnia osób z łapanki tylko z wykształceniem przydatnym do danej pracy i z doświadczeniem. Po drugie juz za niedługo stad odchodzę bo mam zalatwiona prace gdzie indziej i to lepiej płatną. Po trzecie to co napisałam o majstrowej to nie jest moje zdanie tylko napisałam to co słyszałam od innych osób wiec nie biorę za to odpowiedzialności co inni mówią. Po czwarte wkurza mnie to mycie maszyn mam prawo czegoś takiego nie lubić co nie? Po piąte nie chce byc wredna ale wiele osób tu nie nadaje się do pracy szczególnie ta blondyna ok. 50 tki i ta chora czy niepelnosprawna laska. D. i nie tylko mówił ze jest strasznie wolna i ze jest jedną wielka pomylka i ze wogule się nienadaje do tej pracy. Mowienie prawdy to nie oczernianie czy chmstwo.

Ł.

Niestety płaca w tej firmie to tylko 1286 PLN plus dodatek za prace w nocy. Praca nie jest ciężka i proszę nie pisac bzdur ze pracujemy w obozie pracy . A pani ukrywająca się pod pseudonimem m . jest wyjątkowo bezczelna - tylko cham i prostak dyskryminuje starsze osoby i osoby chore . Mam w rodzinie osoby niepełnosprawne i szlag mnie trafia ze inni traktują je jako podgatunek człowieka. I proszę nie pisac bzdur ze pani majstrowa ma uprzedzenia do tej chorej dziewczyny bo to kłamstwo i chamstwo. Choc inne osoby sa do niej uprzedzone i gadają na jej temat głupoty np. do Grzegorza ze niby źle pracuje a sami lepiej nie robią. Jak znam życie to za chwilę ta dziewczyna juz nie będzie miec pracy a szkoda bo zamienilam z nią pare slow i jest nawet sympatyczna. Do pani m - to pani jest jakas damulka skoro umycie maszyny to dla pani problem.

Stenia

Dlaczego osoby które przepracowały 2 - 3 dni najbardziej krytykują i zniechęcają innych do podjęcia pracy w Sertop? Jesteście najzwyklejszymi LENIAMI! Nigdzie nie zagrzejecie miejsca na dłużej niestety. Pracowałam w 3 różnych firmach przez adecco zanim trafiłam do Sertopa i powiem że warunki pracy (nie płacy!) są najlepsze z dotychczasowych. Potwierdzam że na drugiej zmianie myjemy wszystkie maszyny ale ktoś to musi zrobić. Pracujemy i dostajemy za to pieniądze, szkoda że tak mało.... I nie wierzę że "kierowniczka" ma jakiekolwiek uprzedzenia do kogokolwiek - to zwykłe oczernianie.

justine

Beatko nieładnie komuś wypominać parę kilo nadwagi. I proszę nie pisac ze sobie nie dawałam rady bo mam za sobą pracę w innych zakładach produkcyjnych. Po prostu praca jest tu ciężka i tyle a do tego kiepsko płatna. Do nicka abcd - daj sobie spokój z ta robota nie polecam nikomu.

Beata Prózak
@justine

Parę? Chyba parędziesiąt. Bo nie dawałaś, nie ma się co oszukiwać, jeden pełny dzień na hali i już rezygnujesz, no niby o czym to świadczy? Nie powiesz mi, że nagle się dowiedziałaś ile będziesz zarabiać, bo o tym chyba cie poinformowali w agencji pośredniczącej, zgodziłaś się na taki zarobek podpisując umowę. Na tych innych zakładach też uciekałaś po jednym dniu pracy? Tam też musiałaś nie dawać rady skoro nie zakotwiczyłaś tam na stałe, ale może jednak ta płaca na Sertopie cie skusiła co:)? U nas nikt jeszcze w pasiastej piżamie nie chodzi z wytatuowanym numerem na ręce.

Wszystko zależy od produkcji, ale obecnie jest duże zapotrzebowanie i przez najbliższe miesiące się to nie zmieni. Jak sama nie zrezygnujesz, albo czegoś nie nabroisz to jest duża szansa że porobisz dłuższy okres.

Beata Prózak

Droga Justynko, jeżeli ktoś nie radzi sobie z najprostrzymi manualnymi czynnościami to rzecz oczywista, że będzie uważał taki zakład za (usunięte przez administratora) a tak może po prostu kiepski z Ciebie pracownik, bo dla mnie kpiną jest głoszenie, że praca na tym zakładzie jest ciężka fizycznie. Bądź co bądź do byle jakiej pracy fizycznej trzeba posiadać odrobinę mobilności, a o to łatwiej gdy nie posiada sie zbędnej tuszy:). Swoją drogą duża tusza prowadzi do wielu poważnych chorób, więc chyba pora zmienić sposób żywienia. Ja w pełni popieram panią Amelię, marudzą głównie osoby, które nie dają zwyczajnie rady, a najgorsze, że praca na zakładzie Sertop nie zalicza się do ciężkich. Chciałbym wiedzieć tylko jak wasza praca musiałaby wyglądać by wam odpowiadała, położyć się i leżeć przez całą zmianę?

justine

Pracowałam w tej firmie dwa dni i zrezygnowałam. Praca do kitu. Obóz pracy. A ta dziewczyna z chora buzia czy coś jest do wyrzucenia słyszałam co mowila kierowniczka do mnie się tez czepiala wiec zrezygnowałam z tej pracy

m

Mnie nie wyrzucą bo pracuję juz w Sertop ponad pól roku. I nie jestem żadnym lewusem bo mam doświadczenie w zakładach produkcyjnych. I uważam ze ta firma zeszla na psy skoro bierze do pracy osoby które odstają od grupy wiekiem wyglądem czy inteligencja. W Danone już pod tym względem jest lepiej tam zatrudniają osoby fachowe a nie z ulicy jak leci. A te babki z 3 zmiany to juz w ogóle masakra.

@m

Pracujesz zaledwie pół roku na Sertopie i ciskasz wnioskami, że zakład zszedł na psy, całkiem zabawne, ale wydaje mi się, że takie opinie powinna, jeżeli już, ale wydać osoba co trochę na tym zakładzie przepracowała i doświadczyła tego jak było lepiej i mówię tu o ludziach, którzy mają przepracowane minimum więcej lat niż ty miesięcy, nie wspominając o tych, którzy robią w tej firmie więcej niż ty żyjesz. Nie no po prostu wydawało mi się, że skoro tak Ci tam źle to sama się zwolnisz i oszczędzisz wszystkim przykrości związanej z swoim towarzystwem, na które jak widać są dalej skazani. Kolejna sprawa pewności jaka właśnie się wiąże z tym że kierowniczka, choć tu raczej chodzi o majstrową, bo na Sertopie nie ma kierowniczek Ci nie podziękuje. Błyskotliwością nie grzeszysz chyba, skoro jeszcze po przeszło pół roku nie wiesz, że na zakładzie jest mistrz zmiany, a nie "kierowniczka". Z resztą może teraz jest zapotrzebowanie, ale jak przetarg się skończy i nastąpi redukcja załogi to ktoś będzie spoglądał na staż? Podziękują osobą najmniej wydajnym, teraz przewinie się pewnie przez zakład sporo osób, jeżeli ktoś wykaże się większymi umiejętnościami od ciebie automatycznie przeskoczy cie w hierarchii i polecisz ty, a nie taka osoba, a wydaje mi się, że wykazanie się większymi umiejętnościami niż ty nie jest dużym wyczynem. Najzabawniejszą sprawę zostawiłem sobie na koniec... powiadasz tu o tym, że "kierowniczka" naśmiewa się z osób niepełnosprawnych a sama dyskryminujesz ludzi starszych, mniej inteligentnych, a co najlepsze brzydszych:D? Co to jest wybieg dla modelek:D? Osoba, która nie grzeszy urodą już nie ma prawa pracować w twoim mniemaniu, a czemuż to ona jest gorsza od ciebie, weź mi to wytłumacz, bo nie rozumiem. Osoba starsza też już nie ma prawa pracować, a to czemu? Jeżeli jest w wieku produkcyjnym ma prawo podjąć pracę, jeżeli tego chce, a tobie nic do tego. Sprawa inteligencji, też ciekawa sytuacja w Twoim przypadku, tak marudzisz na pracę na tymże zakładzie, a jak sama powiedziałaś przeszłaś przez inne zakłady produkcyjne to czemu tam nie zostałaś? O taki diament, za który jak widać się uważasz wszystkie zakłady w Tychach powinny się bić, ale nie ty podejmujesz pracę na zakładzie z kiepskim wynagrodzeniem i krótkoterminowymi umowami, gdzie nie masz szans na stałe zatrudnienie. Weź ty się na Sertopie nasza gwiazdko nie marnuj i wyrusz na podbój rynku pracy. Baby na trzeciej zmianie to masakra? Dobre sobie, pewnie nie ma to nic wspólnego z twoimi prywatnymi uprzedzeniami do tych osób, ale z tego co się orientuje każda z nich robi wyraźnie dłużej niż ty i wiele więcej potrafią i z tego chociaż faktu należy się im szacunek z Twojej strony, bo właśnie do tych osób biegniesz jak czegoś nie potrafisz, a tu naskakujesz na nie na oto takim forum. Hipokryzja i obłuda to kwintesencja Twojej osobowości i tyle w temacie.

asia
@Janek Gaweł

Witam ,zauważyłam gdziekolwiek wejdę na jakiś zakład to jest oczernianie pracodawcy i innych ,naśmiewanie ... Ja obecnie szukam innej pracy za więcej .Nie przerażają mnie nocki ,prace w niedziele itd....Mam już doś dużo przepracowane na produkcji ,w sklepie Dlatego szukam rzetelnej odpowiedzi Jak jest naprawdę ,ile się zarabia pozdrawiam serdecznie

@asia

Witam serdecznie Pani Asiu Najwięcej negatywnych postów, o których Pani wspomniała w swoim, jest pisana przez ludzi nieudolnych i niedowartościowanych, leczących w ten sposób swoje kompleksy i kolejne niepowodzenia. Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii, ale ludzie inteligentni nie wylewają raczej smutków na publicznych forach. Co do samej pracy, to jeżeli szuka Pani czegoś na stałe, to bym mimo wszystko odradził, w ostatnim czasie dwie osoby dostały umowy pod zakład, kolejne mają dostać w najbliższych tygodniach, ale nie wiadomo czy to jednorazowy przypadek, czy coś się zmieni na lepsze już na stałe, choć może ja akurat powinienem wiedzieć coś na ten temat :P. Bądź co bądź osób pracujących u nas przez agencje pracy tymczasowej jest tak wiele, ze nawet jakby kolejne osoby dostawały umowy, to i tak Pani na swoją musiałaby sporo poczekać, a i tak by nikt nie dał Pani gwarancji, że ją Pani dostanie. Jeżeli nie ma Pani obecnie lepszej oferty na oku, to oczywiście tymczasowo można przyjść zarobić parę złotych, bo płaca na początek nie powala, aktualnie nie wiem ile to jest, ale coś w granicach najniższej płacy krajowej. Praca nie jest ciężka, może momentami nieprzyjemna i monotonna, ale do ciężkich fizycznie bym ich nie zaliczył. Nocek nie ma, weekendów też nie, sporadycznie trafi się sobota robocza. Nasz zakład obsługuje obecnie tylko Manpower i GiGroup, można podobno nawet za ich pośrednictwem przyjść jako gość na zakład i zobaczyć jak to wygląda od środka nie podpisując żadnej umowy, czy nawet nie składając papierów, ale niech Pani nie wierzy w to co mówią w agencjach pracy tymczasowej, bo kłamią. Pozdrawiam serdecznie

Olek
@Janek Gaweł

A na stanowiska "nie robotnicze" to umowy pod zakład dostają i to przyzwoite, mozna powiedziec konkurencyjne.

Zostaw merytoryczną opinię o Sertop - Tychy

• Jak się pracuje w Sertop?

Zobacz opinie na temat firmy Sertop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sertop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sertop