APX Technologie

Opinie o APX Technologie

niewidoczny 2009-05-27 13:21
Słowa kojarzące się z APX Technologie:., profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca
nikt 2012-04-06 14:43
czasami jest ciężko jak to na produkcji, pracuję 4 lata przeszedłem z innej strzeleńskiej firmy i jest nie do porównania
dno 2014-01-30 11:32
A jak mają traktować ludzi? NIc ciekawego, miernie na rynku. Poprostu dno!!!
limo 2014-06-30 22:35
Faktycznie sporo tutaj opinii klientów, a opinii pracowników jak na lekarstwo. Ile osób orientacyjnie w ogóle zatrudnia APX Technologie?
pracownik 2014-07-13 22:30
Pracuję w zakładzie produkcyjnym od prawie 8 lat. Jestem zadowolonym pracownikiem- dlatego pracuję. Pensja na czas zgidnie z umową, nadgodziny jak kodeks nakazał, bhp, miła i profesjonalna firma, która się rozwija.
Igi 2014-07-14 20:36
Radzę uważać na tę firmę bo to zgraja wampirów .
marzyciel --- 2015-01-31 22:43
taa na pewno dostaniesz tutaj czlowieku konkrety malo jest osob w ogole teraz na tym swiecie ktore sa w stanie przedstawic jakies konkrety. taka jest prawda, moze powiecie cos wiecej na temat jednak i znajdzie sie chociaz jedna osoba ktora jest w stanie konkretnie powiedziec o tym miejscu. byloby przyjemnie
wojti 2015-03-31 19:05
Ja pracuję w apx i bardzo sobie chwalę współpracę. Firma jest duża, działa prężnie, zresztą zobacz sobie na ich stronę http://www.apx.pl a będziesz miał obraz.
avril22 2015-04-22 14:05
Jak bym chciał wysłać aplikację to gdzie, na który adres http://www.apx.pl/pl/produkcja/kontakt - ten ze strony? chodzi mi o pracę na produkcji
Nikczemnik 2016-05-12 22:38
Mam nadzieję,ze pojawią się te obiecane podwyżki już
Joanna 2017-07-07 13:27
Na stronie internetowej firmy można znaleźć oferty pracy dla osób zainteresowanych pracą jako Technolog ds. Ofertowania oraz Operator CNC. Co jako obecni pracownicy firmy możecie im doradzić. Jak wygląda praca w tych działach firmy?
klient APX 2017-08-04 13:31
Maszyny oferowane przez ta firme za duze pieniadze nic tylko wciaz maja awarie za awaria, prawdopodobnie te maszyny sa jakies wybrakowane, bo przeciez marka Hartford to bardzo profesjonalny producent.
Pracujemy na takiej maszynie dopiero 7 miesiecy a Serwis byl juz u nas 10 razy i wlasnie zglosilismy kolejne wezwanie.
Ogolnie czujemy sie naciagnieci, a ciezko jest teraz oddac maszyne i zerwac placenie leasingu.
Nigdy wiecej APX.
Zapraszam do korespondencji pod adres trebor26@wp.pl
Zostaw swoją opinię o APX Technologie - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APX Technologie