OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Po co pisac?

Usunięte przez Admina!!! Po co ta szopka?

@Po co pisac?

Usuwane przez administratora są jedynie komentarze niezgodne z regulaminem tej strony: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli Twoja wypowiedź została usunięta to musiała naruszać regulamin. Być może obraziłeś kogoś w swojej wypowiedzi lub podałeś dane osobowe jakiejś osoby i dlatego Twój komentarz został usunięty? Zapewniam Cię, że żadne komentarze nie znikają z forum bez powodu.

Huhujs
@Dominika

Tak .chyba że są negatywne

Rozumiem, że jesteś niezadowolony z montażu, którego dokonali pracownicy firmy OKNOPLAST? Próbowałeś może informować o tym fakcie pracodawcę? Pracodawca nie zawsze ma możliwość weryfikacji poprawności montażu, dlatego myślę, że tę sprawę warto wyjaśnić bezpośrednio z szefem firmy.

Lady

Czy ktoś pokrótce napisze o pracy w biurze w zaopatrzeniu? Będę wdzieczna za opinię.

Pandelis

Proszę wyjaśnijcie mi te wszystkie premie ja to jest o nie zapamiętałem ze spotkania nic

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

stary pracownik

Jutro 25 lecie firmy , (usunięte przez administratora). Podejście (usunięte przez administratora) prowadzi do jednego , nie będę pisał do czego bo tak zostanie to usunięte przez administratora . Pozdrawiam stary pracownik

@stary pracownik

Pamiętam pierwszy opłatek organizowany przez OK w Stylowej w NH. 12. 1994.Niezapomniane!TO SE NE VRATI!!!!!!!

Doświadczony
@stary pracownik

Podejście do pracownika właśnie się w ostatnich miesiącach zmieniło i to na plus. Zreszta mi się dobrze pracuje już od paru lat a ostatnimi tygodniami jeszcze lepiej. Nawet bardziej się opłaca teraz wpaść w Sobotę na 8 godzin.

@stary pracownik

12 .1994 spotykają się na opłatku wigilijnym w Stylowej w NH wszyscy pracownicy OK. Wszyscy!Produkcja,Monterka i pracownicy biurowi! . OK na rynek wyciągneli monterzy i produkcja!!!

Ciekawy
@stary pracownik

Wydaje mi się, że śmiało możesz rozwinąć temat, bo jeżeli firmie i osobom zarządzającym zależy na ciągłej poprawie, to przyjmą takie argumenty do wiadomości i będą starali się coś zmienić. Firma nie jest zła, na produkcji nie dzieje się obecnie nic złego, wynagrodzenia są dobre, więc napisz co trzeba zmienić, żeby było jeszcze lepiej.

Czo

A teraz trochę z innej beczki.(usunięte przez administratora)

Lol

(usunięte przez administratora) Praca ciężka fizycznie (produkcja na liniach) i po 10 h Człowiek po takim tygodni ma serdecznie dość tej firmy. A gdzie czas dla rodziny?

@Lol

Witam.Praca na produkcji okien nie należy do lekkich i taką nigdy nie była!To nie jest rysowanie ołówkiem po kartce papieru ! Wpisz w neta znaczenie słowa ,,produkcja'' To nie jest produkcja esemesów tylko okien!Zatrudniając się w tej firmie i podpisując umowe zgodziłeś się na jej na warunki!TAK! Więc teraz nie jęcz!! To nie jest niebo i aniołów tu nie znajdziesz jak mama ci mówiła. .Widziały gały co brały!

Dominika

Z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że praca w firmie OKNOPLAST odbywa się na zmianach 10-godzinnych, ale nie wiem, w jakim trybie. Zmianowym, czy na przykład po prostu od poniedziałku do piątku? Może mógłbyś doprecyzować tę kwestię na forum. Może rozwiązania, o których wspominasz, warto byłoby w jakiś sposób przedstawić temu pracodawcy?

Andrus

Dziwię się niektórym wypowiedziom, ponieważ ja mam zupełnie inne zdanie i inne doświadczenia. Pracuję w Oknoplast od ponad 5 lat i jestem zadowolony z pracy na swoim stanowisku. Nie słyszałem też aby inni moi koledzy skarżyli się na warunki pracy. Wiadomo zamówień jest dużo i musimy się z nich wywiązywać. Ja jestem pracownikiem produkcyjnym i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że kierownicy dbają o tym byśmy byli bezpieczni w czasie pracy. Zawsze musimy mieć rękawice ochronne, okulary przeciwodpryskowe i obuwie z metalowymi podnoskami, a nawet stopery czy nauszniki, ponieważ na hali panuje hałas, który mógłby zaszkodzić słuchowi. Ja przyzwyczaiłem się już do pracy i czuję się dobrze na swoim stanowisku. Nigdy nie zostałem po godzinach, zawsze kończę zmianę o tej godzinie, o której powinienem. Porównując warunki pracy moich znajomych, a moje to ja mam zdecydowanie lepsze i nie zamierzam zmieniać pracy.

yttr
@Andrus

fake

Wania

Dokladnie To co sie dzieje na hali przy sprzataniu to jakas farsa .(usunięte przez administratora) a nie tym co co niego nalezy ,czyli robi porzadki tam gdzie zostaly juz zrobione Pracownicy z hali idą o godz.11.30 do domu(glowna ulica ,ruch ,brak pobocza) wtorek godz.11.30 w strone Podleza ) a powinni pracowac do 14, rowniez po poludniu praca max do 18.-19. pracownicy hali chodza w kratke do pracy i nadal pracuja..i biora pieniaźki a ludzie na tasmach robią na nich.... Ale firma sprzatajaca swiadczaca uslugi jakos tego nie dostrzega....

Nocna zmiana

Firma sprzątająca na hali to wielka porażka kosze pełne a ich nie ma z moich obserwacji wynika iż praktycznie cały czas przesiadują na jadalni i rozmowy w stylu jak by tu wcześniej wyjść bo i tak ich nikt nie sprawdza

martin 1
@Nocna zmiana

maja racje za ta kase siedza i maja gdzies ....

martin 1
@Nocna zmiana

a tak pozatym to ty na hali obserwujesz czy robisz oni siedza a ty obserwujesz wiec w czym masz problem mozesz sam wyniesc smieci :)

sfrustrowany

Rozbudowana kadra menedżerska, szkolenia, spotkania 80% czasu pracy. Problem tylko że dla specjalisty brak szkoleń i dokładanie ciągle pracy. Zbyt dużo spotkań i zbyt dużo kierowników, liderów.

@sfrustrowany

A Ty czym się zajmujesz w firmie OKNOPLAST? Piszesz, że dla specjalisty jest "brak szkoleń" - a gdyby taka osoba zatrudniona w firmie znalazła dla siebie fajne szkolenie, na przykład zewnętrzne to, czy jest szansa na to, aby firma jej takie szkolenie dofinansowała? To dość duże i znane przedsiębiorstwo, więc może jest na to szansa. Warto próbować! Jak myślisz?

martin

bhp tu (usunięte przez administratora)

Przyszły pracownik

Mam pytanie odnośnie systemu pracy. Pracuje się normalnie po 8 h na dzień/noc i wolne soboty i niedziele?

@Przyszły pracownik

Zależy gdzie teraz na liniach po 10h Pozostali po 8h na 3 zmiany. Zmiana nocna rusza w niedziele

@€

W systemie po 10h od której do której się pracuje? I jak jest z weekendami, są wolne?

Grubi
@Przyszły pracownik

Tak weekendy masz wolne dwa w roku ????????????????????????

Przyszły pracownik

Może się nie znam, ale w ofercie pracy jest mowa o systemie 3 - zmianowym, czyli z tego co wiem po 8 h dziennie/na noc. Więc ten misz masz chyba nie dotyczy tej oferty pracy.

@Przyszły pracownik

Ładnym słowem pisane a rzeczywistość potrafi zaskoczyć.

ramos

Witam, Czy jest ktoś z kto wie jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu w tej firmie ?? Konkretnie pojawiło się ogłoszenie na stanowisko inżyniera. Jaki system pracy, jakie możliwe zarobki ???

Arbuz
@ramos

Praca jak praca fajni ludzie na wydziale dosyć zgrana paczka niestety kierownictwo do bani. Panowie tak mieszają ze nie wiadomo momentami co robić a jak są potRebni czasami to och nie ma tam gdzie być powinni.

Pomarancza
@ramos

Jak mało umiesz to nie wytrzymasz z nimi.

ramos
@Pomarancza

A istnieje ścieżka kariery, kursy, szkolenia doszkalające i podnoszące umiejętności i doświadczenie zawodowe ?

brzoskwinia
@ramos

tam brak, bo nie ma nigdy czasu.

Schrimer7
@ramos

Stanowisko na które aktualnie pojawiła się oferta jest dosyć wymagające, dlatego też poprzedni inżynier rezygnuje. Stawki prawdopodobnie będą negocjowane indywidualnie (przedstawicielka HR jest ogarniętą i fajną osobą, można się super dogadać). Praca zazwyczaj od 7 do 15. Dużą cześć wypłaty stanowią premie, na które ma wpływ np. L4 (tydzień chorobowego odbiera połowę premii). Kierownik w porządku, konkretny facet, chociaż wymagający. Zastępca kierownika często robi problemy o głupoty. Polecam żyć dobrze z mechanikami i technikami UR, ponieważ potrafią się za to odwdzięczyć z nawiązką. Stanowisko raczej poważane i szanowane, na pewno będziesz dobrze traktowany.

Kuba

Pytanko, czy weekendy są wolne?

Czy produkcja pracuje po 8 czy 19 godzin?

Stary pracownik MWG

Co napisał Gal Anonim to jest szczera prawda ????

Waclaw

Zamieszanie. Chaos. Brak szacunku. Uwaga bo zaraz się komuś odmieni i zaś będzie rewolucja. Radzę uważać . nie polecam bo zbyt duże ryzyko

Za dużo sztucznych stanowisk a ludzi do roboty niema i nie będzie. A jak przychodza to musimy na nich robić. A produkcja wzrasta o 30 procent tego się nieda wykonac. Na 100~% jest (usunięte przez administratora) A co dopiero na 130. (usunięte przez administratora)nie polecam pracy ci którzy robią to jest przyzwyczajenie

Flick

Tak niestety ale pracowników się nie szanuje w tej firmie lepiej maja pracownicy z za wschodniej granicy. Przykłady można mnożyć np:są stanowiska na których pracuje dwóch obcokrajowców a polak musi pracować sam, dopłaty do mieszkań dla obcokrajowców a dla rodaków zero. To że non stop potrzebują ludzi do pracy musi też świadczyć o tym co tam się dzieje

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.