OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

polak

Jaka kasa na produkcji bo ie wiem czy skaladac cv

Hgggghh

Praca super. Nie jest ciężka jak niektórzy to mówili a jak ktoś mówi tak to znaczy że mu się nie chce pracować. Polecam zwłaszcza pracę na magazynie wyrobów gotowych nie jakos skomplikowana ani trudna , praktycznie na tym dziale to jeździmy tylko wózkiem widłowy no czasem coś trzeba dźwigniąc ale to rzadko. Mistrzowie tez sa super zwłaszcza na jednej zmianie ten wysoki bo nie będę mówił nazwiska bo niemozna ale bardzo go polubilem poniewaz u niego wszytko załatwisz. Kadra tez jest super jak i zarobki , spokojnie zarobisz na swoje potrzeby. Powiem tak ze bardzo polecam tą pracę w tej firmie.

Junior

Witam, mógłby ktoś napisać o stanowiskach technicznych biurowych, typu specjalista ds. konstrukcji, technolog, jaka atmosfera, jakie warunki pracy i na jakie wynagrodzenie można liczyć.

LuckyLuck
@Junior

coraz więcej osób się zwalnia, na kluczowych stanowiskach. Wypłata jest zawsze na czas, praca ogólnie cieżka, dużo obowiązków. Ale nikt Cię nie każe jak coś Ci nie wyjdzie. Wynagrodzenie średnie.

MS

Czy system trzy zmianowy na ptodukcji idzie do przodu czyli 1,2,3 (rano,popołudnie,nocka) czy może odwrotnie 3,2,1?

Gado
@MS

Odwrotnie, nocka - popołudnie - rano.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Kidman

Witam! Czy mógłby mi ktoś napisać jak wygląda praca na produkcji , czy praca jest ciężka? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy? Czy są problemy z uzyskaniem urlopu? Czy można normalnie żyć za pensję? Z góry dziękuję za odpowiedź

Czarownik
@Kidman

Zrobić swoje trzeba, jak wszędzie. Z takimi rzeczami jak urlopy nie ma problemów, są benefity na święta itp. Dają gotówkę jeżeli się zglosisz i przyjmą Cię po okresie próbnym. Taka premia na start.

Leon

Na jakiej wysokości wypłatę można liczyć na produkcji?

Gado
@Leon

Na początek ok. (usunięte przez administratora)zł na rękę, z sobotami wiadome, że więcej. Później lepsze zarobki, zależy od premii i twoich umiejętności.

Fachowiec
@Leon

około 4500, sa dodatki za staz

branzowiec

Czy jest tu ktos kto moglby udzielic rzetelnych informacji na temat firmy WND ktora nalezy do Grupy Oknoplast. Jestem z Łodzi pracuje w branzy ponad 10 lat i m.in. bardzo dobrze znam system Aluplast oraz kilka programów do projektowania stolarki okiennej , widzac ogloszenia firmy oferowane warunki wydaja sie bardzo atrakcyjne jak nasze łódzkie warunki jak to ma sie do rzeczywistosci no i oczywiscie atmosfera pomiedzy pracownikami czy haslo dobry i zgrany zespol to dla nas priorytet nie jest tylko pustym frazesem. Dziekuje za wszelkie informacje.

Puszek Okruszek

Witam, interesuje mnie praca na stanowisku Młodszego Księgowego. Czy może ktoś z Was się wypowiedzieć na temat warunków pracy i płacy? Czy trzeba mieć duże doświadczenie? I czy są duże rotacje na tym dziale?

Dominika

Aktualnie firma OKNOPLAST Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Asystent w Dziale Zaopatrzenia. w ofercie napisali, że zapewniają pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna, ciekawą i rozwojową pracę, przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie. Czy ktoś z was jest zainteresowany taką ofertą pracy?

Mooon
@Dominika

Tak oczywiście . Gdzie można złożyc CV ?

Dominika

@R. co masz dokładnie na myśli? Czy pracowałeś tutaj? Jakie są warunki pracy? Co Ci się nie podoba pracując w firmie OKNOPLAST Sp. z o.o.? Czy coś byś zmienił w firmie? @REP czy możesz rozwinąć dokładniej temat? Powiesz coś więcej o tym?

sqzz

Tak czytam co niektóre komentarze i bawi mnie ta śmieszna propaganda na tym forum :D Nie ma to jak przejść ze skrajności w skrajność co :D Zle o Oknoplaście już nie piszemy :D Teraz same pochwały mają być

REP
@sqzz

Nie tylko na tym forum tak się dzieje ,Firmy prod okna zabrnęły w ślepy zaułek .Zaczyna zgrzytac w branży.Cieplej ,cieplej ,cieplej.Jeden przed drugim .Taki wyścig może sie zle skończyc i nie pisze tutaj o producentach i ich pracownikach.Kto kumaty ten wie.Pozdrawiam

R.
@sqzz

Nic dobrego

Tomasz

Witam wszystkich i proszę o konkretne odpowiedzi chcę wrócić do polski i aplikować o pracę w OKNOPLAST OCHMANÓW ile płacą na produkcji czy można zrobić jakieś nadgodziny czy tylko 8ki .Pracy się nie boję ale chcę wiedzieć czy warto .

Stary_z_dąbka

RICHARD BRANSON Fragment książki "Like a Virgin" Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu. Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą! Znalezienie ich, zarządzanie nimi, inspirowanie ich i zatrzymanie przy sobie to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed przywódcami biznesowymi, a to, czy uda ci się temu sprostać czy wręcz przeciwnie, na dłuższą metę odgrywa decydującą rolę w sukcesie i rozwoju Twojego biznesu. (...) Ci z pierwszej linii mogą zadecydować o sukcesie albo porażce biznesu .

vryu
@Stary_z_dąbka

W Polsce chyba jeszcze żaden "biznesmen" tego nie pojął.

Cotusieodwala

Blondyna na szkło wróciła?

Maj

Tak teraz w oknoplascie, sami święci.

Pracownik.

No cóż - Twoja opinia świadczy o Tobie. Obrażasz prostacko gościa, tyle że po co? Fakt jest jeden - nie będzie już ściemniania. Większość się cieszy bo zasady pewnie będą proste - robisz to zarabiasz. Ci którzy ściemniają to mają powód do zmartwienia...

Durniu jeden pisze się Nowohuckiej

Kolejny z Dąbka i Nowochuckiej

Skończyła się era "zrywania kwitów " Nareszcie można edetchnąć

stary

Brawo Wy ( Właściciele) . Oby nie było za pużno.

Stary_z_dąbka

W końcu dobra informacja Darek S. wrócił :-)

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.