OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Ostry

Od Banana do Zmartwionego Nie obawiaj się,że Twoje życie się skończy. (usunięte przez administratora)

Do niego

To do Ciebie Zmartwiony Odkryłem że im cieżej pracujesz tym bardziej sprzyja Ci szczęście

Wesoły

A ja jestem wielbicielem zwierząt,wiec ciesze się że moge gościć tak wielkiego Buhaja, (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Do zmartwionego

Mam nadzieję że i ciebie czeka (usunięte przez administratora)

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Zmartwiony

Jestem wielbicielem przyrody więc bardzo ucieszyła mnie wiadomość, (usunięte przez administratora) -- niestety (usunięte przez administratora) Ps. (usunięte przez administratora) (chodzi mi o rekiny) rozpoczyna się 1 kwietnia więc do tego (usunięte przez administratora) ....................

Feliks
@Zmartwiony

Tylko ciekawe jak daleko (usunięte przez administratora)

Pokemon
@Zmartwiony

Rekin bez zębów to raczej szkodliwy nie jest.

Zeus
@Zmartwiony

Kto pisze coś takiego, to chyba osoba która ma duże, możliwości wtak dużej, firmie. (usunięte przez administratora)

Anioł
@Zmartwiony

Wszyscy którzy spędzają tak miły czas, w tak miłym miejscu (usunięte przez administratora) To są osobniki które dały coś tej firmie, wsparcie i szacunek. (usunięte przez administratora)

XYZ

A na produkcji szyb (usunięte przez administratora)

wujek sam

i znowu (usunięte przez administratora) ciekawe ????

bbsabix

witam potrzebuje informacji jak ktos wie co otrzymuje grupa premium jak np mój wujek ma firme i jesteśmy partnerem handlowym i dostaliśmy grupe premium jesteśmy w pierwszej 10 najlepszych montarzystów itd ale chodzi mi czy tylko szef otrzymuje profity czy my pracownicy którzy to pracujemy na tę że grupe premium coś dostaniemy tez bo prezesa firmy zapraszali na wyjazd (usunięte przez administratora) bo mówił ale tylko on i to jest dziwne dla mnie (usunięte przez administratora) o odp jak ktoś coś wie

nikt
@bbsabix

To zależy wyłącznie od twojego szefa ;)

NH

(usunięte przez administratora) Nawet nie szkoda byle na lepsze i nie piszę o lepszych pieniądzach tylko o lepszej organizacji pracy.

Dyr
@NH

Tak ty stwarzasz najlepszą organizacje i z tobą będzie super (usunięte przez administratora)

GrubyLolo

Mam dziwne wrażenie, że forum zaczęło być obserwowane przez "wielkiego brata" (usunięte przez administratora)

ChydyLolo
@GrubyLolo

A może to tylko ciekawe rzeczy dla Ciebie? A dla innych dzień powszedni...

J
@GrubyLolo

Desant (usunięte przez administratora) robi swoje

GrubyLolo
@ChydyLolo

Musisz miec w takim razie bardzo ciekawe zycie, skoro dla Ciebie ostatnie wydarzenia (tylko w tym roku) sa tylko "powszechne", albo po prostu probujesz robic z siebie mega kum-kuma. (usunięte przez administratora)

rasta

Widzę, że przechodzimy z jednej skrajności w drugą.

Harkorowy pracownik

Praca w tej firmie to jest dla PRAWDZIWYCH HARDKOROWCÓW ANIE DLA JAKIŚ MIĘCIAKÓW CZY DZIECIAKÓW ogólnie to polecam

szczęśliwy pracownik

Praca w tej firmie to miodzio, polecam każdemu. Nie trzeba prawie nic robić a pieniądze same wpadają do kieszeni i to naprawdę dużo. Wszyscy są mili a na przerwach kierownik czestuje kawą i ciastkami.

Kodi

wróciłem z rozmowy. poszło gładko, ale zobaczymy czy zostane zatrudniony.

Szczęśliwy Magazynier

Na Magazynie wyrobów gotowych polecam tą prace ponieważ nie jest to praca ciężka i zła a wręcz przyjazna . (usunięte przez administratora) D

mastaila

Dziękuję wszystkim za te lata współpracy. Niestety po 14 latach zakończyłem swoją przygodę z firmą Oknoplast. Powodzenia

kj
@mastaila

Piotr powodzenia

Mirek

Czy na hp obowiazuja jakies zmiany godzinowe? Ile systemów zmianowych 2 lub 3?

Tyson

Świetna praca na magazynie , nie jest wymagająca ani również ciężka . Czasami pogoda da w kość jak pada ale da się wytrzymać . Dają darmowe posiłki jak i również napoje . Mistrzowie też są uprzejmi i pomocni zwłaszcza (usunięte przez administratora)dobry chłopak zawsze coś podpowie . Powiem jeszcze ze trzeba mieć krzepy bo czasami okna są ciężkie ale jak się chce zarobić to trzeba pracować . Ogólnie powiem że praca bardzo dobra bo dobre zarobki i atmosfera przyjazna . Polecam gorąco

krk

Czy pracodawca organizuje jakieś formy dojazdu dla pracowników z Krakowa?

Ronin

Naprawde dobre warunki zatrudnienia. Praca na magazynie czasami potrafi dać w kość, i trochę krzepy trzeba mieć. Ogólnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 25 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.