OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

hggf

Czyżby dało się znowu normalnie pisać opinie?

Yeti
@hggf

(usunięte przez administratora) które są prawdziwie.

ehmm
@Yeti

Hey . Mam pytanko . Jak wygląda sytuacja z premiami ? Słyszałam że macie premie uznaniową , premie od szefa + premia od brygadzisty ? Czy faktycznie są one przyznawane ? Czy po prostu chcą jedynie zachęcić ludzi do pracy ? Pozdrawiam

Rrrroman
@ehmm

Tak premię są (usunięte przez administratora)

Trela morele
@Rrrroman

Non stop zabieranie.

Pewnie że nikt tam ludzi nie słucha , po co mają słychać oni wiedzą lepiej niż wszyscy ludzie pracy w szczególności szef sukcesu

nikt

(usunięte przez administratora) głos ludu pracującego (usunięte przez administratora)

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Ciekawski

Obstawiamy... (usunięte przez administratora)

Pozdro

MK na co aplikowałes i jakie testy miales?

fikoRiko

Znowu ludzi przyjmują do pracy , to wiele mówi o tej firmie.

gandalf
@fikoRiko

no szczególnie (usunięte przez administratora)

Syrek

Ja chętnie bym się zgłosił na montaż. doświadzczenie mam. To gdzie mam złozyc cv?

Mk

Byłem na rozmowie o pracę. Rozmowa miła ,przyjazna itp. Testy również. .. Wielki minus za brak odzewu. Mało profesjonalne. Ogólnie firma wydaje się Ok ,tylko strach pomyśleć jak traktują ludzi skoro nie potrafią wysłać jednego maila typu " dziękujemy ".

@Mk

Brak informacji po rozmowie kwalifikacyjnej to przykry standard u większości pracodawców, nie tylko w Oknoplaście. Byłem na dziesiątkach różnych rozmów i raptem od trzech firm dostałem informację o negatywnym wyniku rozmowy.

Ciekawski

Kwiecień się zbliża - czas rozliczyć szefa sukcesu...

REP
@Ciekawski

Gdzie się podział "desant z Łodzi"?

dzidzi

Firma nie ma pomyslu jak sobie poradzic z prostymi sprawami nie sluchaja ludzi ktorzy pracuja latami (usunięte przez administratora)

Anioł

Do zmartwionego,mamy dla ciebie dużo pracy :):):):) De81l

Zmartwiony
@Anioł

Uprzejmie dziękuję za propozycję ale mam wystarczająco dużo pracy na dziale w którym obecnie pracuję, pracuję wprawdzie umysłowo ale to też potrafi nieżle zmęczyć. Ps. Gratuluję refleksu szanowny panie Anioł, post sprzed dwóch tygodni a ty teraz odpowiadasz -- odpocznij i odsapnij bo nawał pracy cię zabije!!!!! Pozdrawiam serdecznie. Ps.2. Czy to na końcu miało obrazić mnie czy tak się podpisujesz (znaczy się nazywasz?)

WOLF
@Zmartwiony

To forum (usunięte przez administratora)

opolski

Pracy jest dosc sporo, bo firma otwarla sie na rynek skandynawski. Praktycznie wiekszosc pracy produkcji idzie na (usunięte przez administratora) .

jarqol

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć, czy będą nabory do sekcji inżynierii produktów? Czy mają pełne obłożenie?

Poszukiwać UFA

UFO jest poszukiwany (usunięte przez administratora)

Irak

Po tu pisać (usunięte przez administratora)

To naprawde musi tam by (usunięte przez administratora) usunięte przez administratora)

Tworek

Przyjmij się do kj i po sprawie

bamber

ale to forum jest (usunięte przez administratora) bolesna w jednym

papa

UFO (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.