OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Jeden z wielu

Mogę tylko potwierdzić. Nie warto tu tracić czasu. Zarobki nie dość że nie wzrastają to jeszcze gdzie tylko można to obcinają. Sztuczne podwyżki , które może zatrzymają "mlodych" na dłużej niż miesiąc.(usunięte przez administratora)

JACEK

Pozdro dla LUDZI Z PLACU.WIELKI SZACUN!.DZIĘKI!

Mirek

na jakie wynagrodzenie może liczyć doświadczony pracownik przy produkcji okien pracujący w oknoplaście w systemie zmianowym?

Dominika

@Obiektywnie, a czy po okresie próbnym można liczyć na podwyżkę? Również mam pytanie czy jest umowa o pracę już w pierwszym dniu? Ktoś jeszcze zna Oknoplast i podzieli się opinią o tym pracodawcy?

Gleba
@Dominika

W oknoplast nie ma podwyżek. Wzrost zarobków uzależniony jest od zdobytych umiejętności, oraz wysokości premii miesięcznej.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Pracowałem w firmie dłuższy czas. Bardzo miło to wspominam. Nie wiem jak było na produkcji czy magazynie bo ja robiłem w biurze. Pracy było bardzo dużo, terminy napięte, wymagania góry duże, ale za to mega satysfakcja z pracy i tego czego się nauczyłem. Ludzie też są super, zawsze można było się pośmiać. Z chęcią bym wrócił. Polecam osobom które chcą naprawdę pracować i czegoś się nauczyć.

Witam Jestem po rozmowie pracy na produkcji. Czy moze mi ktos z produkcji napisać czy zarobię u Was z 2,5 na poczatkuna reke? W biurze obiecuja ale jak w rzeczywistosci?

Carlos

Bez doświadczenia i poziomu umiejętności na co najmniej P2, watpliwe

@Nowy

Wiec ile moge dostac na reke za 1 miesiac?

sqzz
@Nowy

To zależy od tego jak w danym miesiącu pójdzie ilość i jakość twojej brygady w której pracujesz i czy audyty pójdą dobrze by dostać odpowiednią premie. A że skala tych audytów jest wysoka coraz trudniej jest otrzymać premie .(usunięte przez administratora)

Zenon
@Nowy

Brutto to tak , netto nie ma takiej opcji.

obiektywnie

Spokojnie powyżej 2200 netto zarobisz na początek. Warto dołączyć, jeśli chce Ci się pracować i rozwijać technicznie.

Dominika

Czy są na forum pracownicy OKNOPLAST? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna. Pamiętajcie również, że publikujecie komentarze na forum publicznym, na którym nie można używać obraźliwych określeń wobec nikogo.

@Dominika

rok do rok siła nabywcza mojej pensji maleje, więc trudno napisać o super zaletach pracy skoro podstawowy wskaźnik szwankuje

Dominika

Przypominam wszystkim użytkownikom o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - mimo że wypowiadacie się anonimowo to wciąż obowiązują Was zasady kultury oraz polskie prawo. Publikujecie komentarze na forum publicznym, na którym nie można używać obraźliwych określeń wobec nikogo. Czy ktoś może wypowiedzieć się jak wygląda współpraca z firmą z punktu widzenia pracownika? Czy jest przewidziana umowa o pracę? Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy?

Pracownik78

Pracuje tu 6 lat i napisalem ostatnio pare niechlubnych faktow o oknoplascie i administrator usunął wpis. Ciekawe dlaczego. A fira nie docenia pracownikow jak macie możliwość to pracujcie gdzie indzie.

obiektywnie

Sqzz, nie rozumiem Twojego zachowania. Wiecznie coś Ci nie pasuje, a dalej siedzisz w firmie na produkcji i spokojnie pracujesz w systemie trzyzmianowym na brygadzie, biorąc co miesiąc niezłe pieniądze. Przestań wprowadzać ludzi w błąd, bo może ktoś chciałby jednak zarobić więcej niż gdzie indziej, przychodząc do naszej firmy. Trochę szczerości w Twoich wypowiedziach przydałoby się.

sqzzz
@obiektywnie

Człowieku ja tam już nie pracuje od dłuższego czasu i mam prawo do własnej oopini jak każdy z użytkowników. Więc naucz się wpierw :"czytać " i rozumieć wypowiedzi jakie są . A to ze krytykuje ... cóż każdy ma prawo do własnego zdania .I nie wprowadzam ludzi w błąd po prostu mówię jakie miałem doświadczenie. Nie wieżysz twoja sprawa ,ja nie będę słodził temu pracodawcy .....

Dominika

@Polak, czy firma odezwała się do Ciebie, byłeś na rekrutacji? @SQZZ, podziel się opinią proszę. Na naszym forum nikt nie usuwa negatywnych komentarzy. Chyba, że są niegodne z regulaminem. W jakich godzinach odbywa się praca? Można liczyć na dodatkowe benefity od Oknoplast? Zapewniają prywatną opiekę lekarską?

Patryk

Wysoko,c zarobków to bardzo indywidualna sprawa. Wiele czynników się na to składa.

@Patryk

to taka odpowiedz dyplomatyczna...

terelu

Witam, a jak z zarobkami u osób z językami obcymi?, czy ktoś coś wie...

polak

Witam podobno potrzebuja ludzi wyslem cv i brak odzewu no to jak to jest w koncu.

polak

Witam co taka duza rotacja w tym oknoplascie az tak jest zle

Hallo

jak z zarobkami na produkcji ? Jest szansa zarobić w granicach 3 tys ?

Johny Bravo

tak

Dzika Mewa
@Hallo

Pewnie. Jeżeli jesteś ogarnięty to i więcej zarobisz

Xxx
@Hallo

Po ostatnich wypłatach nie zanosi się że ktoś jeszcze zobaczy 3 z przodu. Porażka....

NoBoTak
@Hallo

Jak bedziesz robił po 300h miesięcznie to 3 bedziesz miał z przodu, na początku bez nadgodzin to jak 2 bedzie z przodu to się ciesz.

Adaś

Cześć-jak jest z powrotami z pracy. Czy mają jakiś autobus pracowniczy? Słyszałem, że jest zmiana od 16 do 24.

CozPoradzic_WyjedzWBieszczady

ktos musi zarobic

Gooe

Mozna zarobic 4 tys netto z dodatkami po okresie probnym?

i co i nic
@Gooe

zalezy gdzie, w biurze spokojnie

gooe

a na produkcji ?

sqzz

Już niekoniecznie :)

Spec
@i co i nic

Z tym spokojnie to bym nie szalał....

Onkiedystutaj

A na stanowiska typu specjalista ds wsparcia technicznego ile można zarobić, dzieki

Kamil

OKNOPLAST to bardzo dobra firma i jesli tylko rekrutują to warto startować.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.