OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Bucuwa

(usunięte przez administratora)Niby były podwyzki, kombinacje - zwiekszyli podstawę, zmniejszyli premie. Innym razem dadzą podwyżkę, a za miesiąc podnoszą normy. A tak naprawdę zarabiam tak samo a nawet mniej niż 2-3 lata temu. A produkcja przez ten okres wzrosła na moim dziale o 100 procent nie przesadzając...

Gal Anonim

Ludzie trzymajcie się jak najdalej od tej firmy. Nie zatrudniajcie się w tej firmie bo to będzie wasz największy błąd. Żeby mi ktoś nie zarzucił, że wypowiadam się bezpodstawnie przytoczę kilka codziennych faktów.(usunięte przez administratora) Na magazynie dźwiganie okien 100 kg, 200 kg i 300 kg w górę to jest norma. Tak ktoś powie, że można używać suwnic. Tylko w tym momencie pojawiają się 3 problemy. Po pierwsze w większości miejsc na magazynie nie ma możliwości dojechania suwnicą pod okno. Po drugie zdarza się, że w oknach ważących ponad 300 kg nie ma w ogóle wywierconych otworów pod suwnicę. I po 3 i najważniejsze. Od górnie ustalona jest granica 100 okien na parę do złożenia żeby premia za wydajność była na poziomie 100%. Przy obecnym bałaganie, który panuje na magazynie od dobrych kilku miesięcy problemem nie raz jest złożyć 70-80 okien do transportu bez używania suwnic. (usunięte przez administratora) Najlepsze w tym wszystkim są załadunki na odbiorach własnych. Tam to jest wolna amerykanka.(usunięte przez administratora) Ale spróbuj zapalić papierosa po za palarnią to dostaniesz karę regulaminową 200 zł. I wtedy bhp już obowiązuje. Kilka postów niżej ktoś wypowiedział się na temat jedzenia, które przyjeżdża do firmy. Podpisuję się pod tym obiema rękami z tym, że co drugi tydzień przyjeżdża nowa firma z jedzeniem i przywożą naprawdę dobre jedzenie więc problemem jest jedna z dwóch firm, która serwuje tutaj jedzenie. I podsumowując moją wypowiedź nie wierzcie ludzie w te bajki o dobrych zarobkach tutaj.(usunięte przez administratora) Do tego praca jest na polu . Jeżeli ktoś twierdzi, że to co napisałem jest kłamstwem niech się zatrudni to po pierwszym miesiącu potwierdzi moje słowa. Najlepszym podsumowaniem mojej wypowiedzi powinno być to że ten pracodawca ma bardzo duże problemy z rotacją i brakiem pracowników. Czym to jest spowodowane ? Pieniędzmi i warunkami pracy.

Ozq87

Lepiej się nie wypowiadać

Nowa

Czy są teraz zatrudnienia dla kobiet?Czy są nadgodziny i pracujące soboty? Czy w ogóle warto aplikować ?

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Prst

Takie info dla młodych lub przyszłych pracowników. Jeśli wciskają wam bajeczki o poziomach P1,P2,P3,4 itd. i jakież to pieniądze na was czekają jeśli będziecie się starać to zejdźcie na ziemię. Podam mój przykład. Od kilku miesięcy mam P4, pracuje cały czas po 8 godzin, więc godzinowo podobnie cały czas, premia w miarę tak samo. I jaka różnica między P3/P4 ? Największa to 150 zl- raz a tak to średnio 50/100 zł różnicy w wypłatach jakie miałem na P3 a jakie mam teraz. I to jest ten "motywacyjny system wynagradzania pracownika"!!???? Owszem, motywuje ale do szukania nowej pracy ....

Lol
@Prst

Kolego skoro pracujesz już jakiś czas to powinieneś wiedzieć że lepiej wychodzi się na dodatkach za umiejętności niż poziom p3 czy p4. Z przykładu wiem że dodając p4 traci się cześć zdobytych na p3 i p3

M

Z roku na rok gorzej żal patrzeć co się tutaj dzieje nie warto się starać bo i tak nic z tego

Rysiek
@M

dlaczego tak uważasz?

...

Niedawno się dostałem do firmy na magazyn wyrobow gotowych i jeśli mam być szczery na pracę nie narzekam bo atmosfera jest super wszystko jest ok co do wypłaty też nie jest zła :) kierownicy na poziomie i idziesz z problem to oni go rozwiązują.. Fakt zależy do której grupy się trafi ja akurat trafiłem do takiej że naprawdę nie narzekam i wszyscy są pomocni :)

Jfk
@...

Widać, że kierownictwo się też wypowiada :-). Na poziomie niestety tylko wpisy na forum. Snickers nie p.... dol.

Oooo

Witam. Pracowałem w firmie kilka ładnych lat. Jedyne co mi po tym zostało to uszkodzony kręgosłup. Praca nie była taka zła, ekipa też super. Jedynie wieczna awaria w zarządzaniu doprowadzała do nerwicy. Problemem nie są szeregowi pracownicy, a niestety sama Góra ciągle daje ciała. Istny PRL w doborze kadry zarządzającej. Pamiętajcie proszę, że ryba zawsze psuje się od głowy. Pozdrawiam wszystkich pracowników i życzę im wszystkiego dobrego. A firmie dalszych sukcesów.

Święty

12 listopad w Oknoplast pracujący..... żenada i wstyd na całą okolicę.

Roger
@Święty

W zeszłym roku firma pracowała JEDENASTEGO, dwa lata temu też i przed trzema także -- pracowała w ŚWIĘTO NARODOWE a kolega ma pretensje o 12........................... Pozdrawiam.

Janusz

Witam . JESTEM po rekrutacji w tej firmie , aplikowalem na produkcję i szczerze powiedziawszy szału nie ma ;) (usunięte przez administratora) plus jaki mogę napisać to ,że mają soboty płatne 100 procent i że są jakieś dodatki socjalne ;)

obiektywny

No właśnie. Dobrze napisałeś, że były takie czasy, bo teraz tak nie jest. Nie porównuj tego co było 1-2 lata temu, a co jest obecnie. Chyba, że uważasz, że jest ciągle tak samo.

@obiektywny

Poza tym gdybyś choć przez chwilę pracował za granicą na umowie o pracę przekonałbyś się co to znaczą związki zawodowe ,kultura osobista , szacunek wobec pracownika. Oczywiście nie zdajesz sobie sprawy bo za pewne nie pracowałeś

@xnxx

(usunięte przez administratora) W jaki sposób naruszam prawa do publikacji :] ?

@xnxx

Jeżeli posiadasz dowodu lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź, to zachęcam Ciebie do skorzystania z nowej funkcji forum: Zero Tolerancji Dla Płaczu, Krzyku, Mobbingu w Firmie. Zostaw swoje dane kontaktowe, a Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym. Użytkownik z potwierdzonym wpisem może liczyć na bezpłatną pomoc kancelarii.

jhg

Witam, jak wygląda sprawa ze stanowiskiem KIEROWNIK ZMIANY OBSZARU PRODUKCYJNEGO? od dłuższego czasu oferta widnieje w ogłoszeniach, czy to dalej jest wakat? dział do ogarnięcia duży ? czy może lepiej wystartować nieco niżej i liczyć na rekrutację wewnętrzną. proszę o jakieś obiektywne opinie.

jax

Niedługo to pewnie będą sami kierownicy ,nie będzie kto miał okien robić :)

pozdro

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zatrudnic programistow do automatyzacji zadan

Wtf

I znowu cały niewygodny komentarz usunięty. Nie ma sensu się tu produkować.

@Wtf

Komentarze na forum usuwane są tylko wtedy, gdy naruszają jego regulamin. Akceptujesz go przed dodaniem komentarza. Jeżeli jeszcze się z nim nie zapoznałeś, to zachęcam Ciebie do jego przeczytania: https://www.gowork.pl/regulamin Chciałabym wspomnieć, że każdy użytkownik może zgłosić wpis, który następnie jest sprawdzany przez administrację pod względem zgodności z regulaminem. Po sprawdzeniu może zostać ewentualnie usunięty. Taka opcja gwarantuje, że każdy komentarz nawet jeśli jest negatywny, pozostaje na forum.

średnio

Na plus: benefity, miejsce pracy, wynagrodzenie Na minus: nieprzyjemna sztuczna atmosfera, baardzo duża ilość pracy, brak szacunku dla pracownika. Ogólnie nie polecam.

Marcu

Witam ,mam pytanie jak wyglada sytuacja z zarobkami na start na produkcji i czy osobno idzie produkcja aluminium a osobno plastik czy wszyscy robią wszystko jak leci w zależności od zamówienia ? Pozdrawiam

Dominika

@megi00, czy zdecydowałaś się na wzięcie udziału w rekrutacji do OKNOPLAST? Jeśli jesteś po rozmowie o pracę, to zachęcam żebyś podzieliła się swoimi wrażeniami. Jak oceniasz cały proces rekrutacyjny? Czy udało Ci się otrzymać ofertę zatrudnienia?

Syfujapa
@Dominika

Rekrutacja jak najbardziej ok. Panie tak pięknie mówią o pracy...... Tylko szkoda że później przychodzi szara rzeczywistość Troszkę taka kiełbasa wyborcza..pozdrawiam

Komunikat

Dla wszystkich zainteresowanych. Dominika jest pracownikiem firmy Gowork i dodaje komentarze nie mające żadnego merytorycznego uzasadnienia oraz związku z Oknoplast.

@Komunikat

Irytuje mnie i innych byłych pracowników to ze niewygodne komentarze względem Oknoplastu są usuwane , bez najmniejszego powodu ,chociaż nie naruszają one w żadnym stopniu praw "wolności słowa" . I za tym stoi właśnie "Dominika"

xnxx

Dominiko tylko kiedy poruszane są trudne aspekty pracy w tym zakładzie te komentarze dziwnym trafem są usuwane . W zamian pozostają tylko te "pozytywne" . Albo piszemy jak jest ,albo nie piszemy wcale , nie lubię ubarwiania rzeczywistości

Dominika

@Bezlogik, po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, nasuwa się pytanie, na jakiej umowie jesteś zatrudniony w OKNOPLAST? Uważam że, użytkownicy na forum również są zainteresowani poruszeniem tej kwestii, zwłaszcza przyszli kandydaci o pracę w firmie.

Wkrw-ny
@Dominika

Dominika może i ktoś byłby zainteresowany poruszeniem tej kwestii tylko przestańcie usuwać komentarze bo nie wiadomo o co chodzi !!!!!

Niewygodne komentarze (usunięte przez administratora)

Oknoplast (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.