OKNOPLAST

Kraków

Opinie o OKNOPLAST

Szklorz 2016-11-17 09:48:57
Przy dyscyplinarce to i pewnie bezrobocie mu się nie należy. A chłop wylewa żale bo przyzwyczajony do 5tki nagle dostał od zusu 1400zl. Taki byłeś kozak? To teraz sobie znajdź kolacja robotę.
świeży 2016-11-17 17:14:38
Po co ta agresja ? Chłop ma wątpliwości ,dzieli się z innymi ma do tego prawo .Taki pracodawca zapewne nie pozwoliłby sobie na taki wał.Niech sprawdzą ,to prosta procedura i wszystko jasne .
kot 2016-11-17 20:27:49
Po dzisiejszym spotkaniu to stwierdzam że oni myślą tylko o swojej dupie ile to oni milionów nie zarobią !! A o pracownikach się nie wypowiedzą ile zarobią na waciki masakra!!
Gugu 2016-11-17 21:05:04
A najlepsze ze spotkania bylo to;
Ma ktoś pytania?
Chyba nie przewidzieli ze ktoś się odważy to na szybko wyłączył mikrofon!!!!
A i zapomnieli o punkcie spotkania "system placowo premiowy"
słońce 2016-11-18 12:04:35
Smutne.Zawsze uważałem , iż jest to firma zarządzana w sposób właściwy. Sądząc po wpisach (od dłuższego czasu) to problemów jest dużo a co ciekawe nie ma chęci ich rozwiązania.Duża rotacja pracownicza przypadkowi dyrektorzy zamiast zarządzać ,rządzą.Nie wygląda to dobrze.
NIKT 2016-11-18 14:14:43
To jest przykład prawdziwej polskiej firmy w której ludzie pracują bo nie ma dużej alternatywy w okolicy , góra ma dół w d ....... dopóki słupki sprzedaży rosną i jest fura szmalu dla paru osób . A mogłoby to być miejsce gdzie do pracy przychodzi się z chęcią . ;>
ŻAL 2016-11-18 16:46:46
I tu poruszyłeś sedno sprawy.Odnoszę wrażenie że kadra zarządzająca to karierowicze przepychający wyniki (nogą) tak,aby zadowolić właścicieli płacąc za to wysoką cenę.O ile jest to możliwe na początku, tak później jest to niewykonalne.Tak na prawdę tracą na tym pracownicy,właściciele a menadżerka no cóż ups "mleko się wylało".Panie Adamie aspiracjami Pana było, aby firma tworzona przez Pana była firmą europejską i zapewne osiągnął to Pan- SZACUNEK!!!! Firma dobrze zarządzana to ta, której fundamentem jest przede wszystkim człowiek .Firma europejska zasługuje na menadżerów na wysokim poziomie a wysoki poziom to taki, który godzi dobro właścicieli (zyski) z dobrem pracowniczym.Szkoda, że kompromis na chwilę obecną jest niemożliwy.Ubolewam nad tym.
sbds 2016-11-18 19:46:15
Duża rotacja jest nie tylko na produkcji ale też w biurach, tzw. "zarządzanie zasobami ludzkimi" to w tej firmie katastrofa, odchodzą wykfalifikowani ludzie- po części do konkurancji a oni nawet nie próbują ich zatrzymać. A o dobrego pracownika jest trudno.
dobrak 2016-11-18 19:49:03
A gdzie się podziali trole? Nie ma od jakiegoś czasu żadnych wpisów typu "widzieliście pojawiła się nowa oferta na specjalistę, jak myślicie czy maja dobry socjal" itp. czyżby w HRze nie mieli już czasu spamować?
fred 2016-11-19 23:05:20
A propos " przypadkowi dyrektorzy ". Pracowałem w firmie trzy lata, w tym czasie przeżyłem trzech kierowników produkcji, nie wiem czy to jest normalne żeby w tak dużej firmie kierownik całej produkcjji się zmieniał średnio raz na rok. Jak to ma działać skoro co chwile przychodzi ktos nowy i stawia wszystko do góry nogami?
paździoch 2016-11-20 17:03:44
Fred, chyba mówisz o trzech dyrektorach produkcji, bo był okres kiedy po KK był chwilkę AZ, później SC, a po nim AS, którego następcą po 2 latach jest AN, do momentu, kiedy DS odpadł i został on dyrektorem zakładu. To jest fakt o czym piszesz, że dziwne jest kiedy taka potężna firma zmienia szefów jak rękawiczki... Ale pewnie każdy obiecuje właścicielowi "złote góry", a później po roku okazuje się, że nie do końca można zrealizować obietnice... A jak już zaczyna na siłę realizować obietnice, to kosztem ludzi w stylu maksimum nadgodzin, praca w dni wolne, święta, itp. Zapomina się szybko o szumnie wypowiadanych słowach na spotkaniach, że pracownik jest wartością najwyższą i trzeba się z nim liczyć! Niestety, to tylko puste frazesach i nie tędy droga! Sztuką jest zjednać sobie ludzi na produkcji, starać się ich wspierać w pracy, usprawniając i automatyzując procesy, żeby realizować cele nie przepracowując się i nie wydając za dużo na nadgodziny. Każdy zmęczony człowiek jest coraz mniej wydajny i staje się chronicznie przemęczony oraz rozgoryczony!
Niestety do dobrej zmiany trzeba dobrego menadżera, inżyniera, lean-owca, a nie bajkomówców. Dodatkowo, wydziały około-produkcyjne muszą pracować dla produkcji, a nie obok produkcji. Najwidoczniej jeszcze nie było jeszcze takich osób w firmie, które myślą o usprawnianiach i odciążeniu ludzi.
kopfschmarzan 2016-11-22 04:40:21
to co napisaleś to dla nie licznych bucu
hamadge 2016-11-22 04:47:31
to wlasnie przez to super kadre parcownik jet caly czas dogniatany do gleby.Im was wiecej tym gorzej chore zmanipulowane bez osobowosci zwichrowane pajace
gopufgiwe 2016-11-22 05:08:03
Zapraszamy kadry do pracy na 4 zmiany chociaż na 3 na hale przez jakies pół roku minimum to sie dowiecie jaki to ma wpływ na organizm co sie przeklada na życie jak wtedy człowiek jest fajnie rozregulowany...w biurze sie fajnie mysli a papier przyjmie wszystko..chcecie sie wykazać spoko ale nie kosztem innych....a i najlepiej zmniejszczcie wynagrodzenia jeszcze o 30 % przecierz tak za duzo sie zarabia .................................................................................................................................RiP>.......................
kadrowiec 2016-11-22 13:15:38
Nie po to kończyłem studia aby teraz zapierd.... jak robol na produkcji. Ja się uczyłem to teraz mam prace spokojna za biurkiem za powiem szczerze lepsze pieniądze niż jakbym mial jak robol okna robić. Jak ktoś się obijał w szkole to niech teraz zapierdal... sprawiedliwość musi nastać ;) i będziecie przyhcodzić na 4 zmiany jak bedą a nawet jak by bylo 5 to też bedziecie bez gadania . W swięta Wam sie karze to też przyjdziecie ;) a My bedziemy miec zawsze jedna zmiane i urlopy i duzo wolnego ;) a co do kwestii zarobków to można by bylo jeszcze zmniejszyc.. sa zmniejszane caly czas w stosunku do dawnych lat i i tak robicie ;)
lido 2016-11-22 17:56:42
marna prowokacja.
bambo 2016-11-22 18:06:55
<kadrowiec> po 1 to nie pracujesz przy biurku tylko pod przecież tyle lat ciagłeś na studiach, tylko teraz upadłes poziom niżej bo ci za to płacą:) czyli jesteś zwykłą k.... :) po 2 to hala robi kase a nie twoje analno-oralne dewiacje pod biurkiem(to co dostajesz to w ramach umowy o ręko-dzieło pare zlotych na zszycie anusa )..Twój brak szacunku do pracy zwyklego "robola" pokazuje tylko jak bardzo jesteś żałosnym zepsutym ludzikiem i to ptowierdza ze nadajesz sie tylko do pracy pod biurkiem, a firmie jesteś potrzebny jak tobie majtki..Dobrze by sie pracowało gdyby nie takie kmioty bez pokory i szacunku do czegokolwiek...ale z studiami.
zwykły czlowiek 2016-11-22 20:08:23
W swojej ocenie dajesz swiadectwo, iż może jesteś wykształcony, ale niewątpliwie slabo.
To ludzie Twojego pokroju mają dziś wzięcie. Im bardziej bezwzględny ,niesprawiedliwy w ocenie sytuacji , większy kąsek dla korporacyjnych „derektorów”. Nie moją rolą jest edukowanie takiego typa jak Ty ,jak postępować z kadrą niższego szczebla. Twoje wypowiedzi świadczą, że nie radzicie sobie Panowie .Wielu fachowców już odeszło, kolejni pewnie z czasem dojdą to tego, że już czas .Na chwilę obecną nikt nie jest odpowiedzialny za nic, panuje wszechobecny nieład a fabryka dwoi się i troi, aby usprawiedliwiać swoją bezradność względem sytuacji,którą sama stworzyła .Dla uleczenia tej sytuacji proponuję wykonanie audytu, który to wykaże niekompetencje. przede wszystkim kadry wysokiego szczebla. Sytuacja się oczyści, wlascicielom zostanie więcej w kieszeni, a Ty zasilisz grono bezrobotnych.
chyba zwykły 2016-11-22 20:18:47
Nie chciałbym, ale niestety chyba muszę zgodzić się z Twoim postem. Ten rok był dosyć przełomowy dla firmy. Fama niesie, że odeszło sporo dosyć dobrych osób, a przyszło kilka wątpliwej fachowości. Czas pokaże czy to były dobre decyzje. Oby!
rozważny 2016-11-22 20:28:02
Drodzy komentujący -- niejaki "kadrowiec" to tylko marny, niewykształcony i chamowaty troll liczący na duży odzew innych na swój kloaczny wpis, takich jak on jest bez liku wśród komentujących na innych portalach, nie mam zielonego pojęcia po co to robią -- chociaż jedne zboki lubią małe dziewczynki, drugie zboki zwierzątka a trzecie jak nasz "kadrowiec" lubią popluć głupim jadem na forach, biedny chory typ, nie odpisujcie na tego typu posty bo to tylko nakręca tego typu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Fuckyourass 2016-11-23 04:45:30
Tacy ludzie jak kadrowiec już x lat rządzili Polska,teraz mamy to co mamy.Koncza studia i myślą ze są jacyś wyjatkowi a tak naprawde to sie nawet pod wylewke nie nadają .Jak ma sznować innych i czyjas prace jak nie wie co to ciezka praca i szacunek,tego ostatniego to nawet do siebie nie ma.Bez charakteru , osobowosci zwykły cham oderwany od ryla tylko że w czystej koszuli.Sa tacy fajni ze sie nawzajem sprzedają,podkladają nogi w imie koleżenstwa szacunku mistrzowskiej druzyny.Jeden z drugim zamiast pomyslec coby zrobić zeby lepiej było jemu i innym to tylko myyśli jak ujeba.. drugiemu żeby gorzej miał ŻAL
cometa 2016-11-23 04:51:42
może tak a moze nie ..po beszczelności co po niektórych jest to mozliwe ze to kadrowicz..a i takie wywody jak jego były słyszane wprost tak ze mimo wszystko lepiej napisac cokolwiek jak nic.przynajmiej szczery jest.
kadrowiec 2016-11-23 06:19:06
Piszcie sobie co chcecie. Wywalajcie żale . Ja pracuje za biurkiem i bedę do końca życia mial spokojna fajna prace. I my ludzie wykształćeni będziemy decydować jak Wy robole będziecie robić i co robić i po ile godzin i za jaką stawkę ;) Czy Wam sie to podoba czy nie ;)
dupir 2016-11-23 07:53:02
Tak kolego aż będzie następna rewolucja i pojedziesz na Sybir. Następny wykształciuch po Stosunkach Międzynarodowych który nic nie potrafi jak tylko sobie ludzmi buty wycierac- tfu!
nina 2016-11-23 13:14:40
Kadrowiec widzę, że ładna manipulacja z twojej strony poszła na to forum. Nie przejmuj się zaraz zobaczymy kim jesteś po twoim IP ;) Do zobaczenia na konfrontacji.
kadrowiec 2016-11-23 18:10:45
Śmieszne z tym IP. Po pierwsze każdy ma prawo napisać co mu się podoba, wolność słowa.. ;) Po drugie skąd wiecie czy pracuje w Oknoplaście. Po trzecie, pisząc to korzystałem nie ze swojego komputera , z którego korzysta kilkaset osób dziennie więc życzę powodzenia ;p ;)
ewa 2016-11-23 19:35:47
Dyskusja.na poziomie pięciolatka.
Pozytyw 2016-11-24 15:24:11
Witam , umówisz sie na kawe.Pozdrawiam
olo 2016-11-25 20:34:40
od kiedy mamy wolne i do ktorego?
Dixit 2016-11-25 23:23:07
Od 16 grudnia do 16 stycznia. Wprowadza nowy system ludzi wystukaja z urlopu i przynajmniej w lecie nie będzie problemu z urlopami
olo 2016-11-26 22:01:42
będą te 4 zmiany od nowego roku?
Hou 2016-11-26 23:36:43
Biedny walach teraz trzeba robić za 2 tys :)
kolo 2016-11-27 09:17:53
Wiele osób pisało już na tym forum o owym wolnym przed świętami i nowym rokiem ale powtórzę ci jeszcze raz jak to wygląda -- przyjmijmy, że "z dobroci serca" (hahahahah!!!!!) firma da pracownikom w tym roku wolne od 16 grudnia do 16 stycznia (tak podają ptysie z działu HR piszący na tym forum), policzmy więc : od 16.12 do 16.01 przypada 19 dni roboczych a więc tyle stracisz z urlopu (dla młodych pracowników jest to w zasadzie cały wymiar urlopu), jeśli z tegorocznego urlopu zostało ci niewiele lub nic to do 31.12 posiedzisz na bezpłatnym a od 1.01 dostaniesz urlop za 2017, w ten sposób firma załatwi praktycznie kwestię urlopów w lecie a ty zamiast w trakcie urlopu byczyć się na słoneczku ulepisz w trakcie przerwy zimowej bałwana, pozdrawiam.
rekinogepard 2016-11-27 11:53:50
Cieszcie sie z wolnego cieszcie bo za rok w lecie bedziecie spedzac urlop w oknoplascie :D bo Wam nic nie zostanie haha ;) zreszta za te piniondze zarobione w Oknoplascie o fajnych wakacjach nie ma co marzyc ;p
Mieczysław 2016-11-27 12:00:40
Witam! Tak dla ciekawości ile teraz mniej więcej płacą w Oknoplaście na hali automatycznej ? Tak mniej więcej bo wiadomo że się wypłaty różnią w zależności od brygady , premii , audytów i tych innych co wprowadzili dla otumanienia pracownika ale tak srednio mniej wiecej biorąc pod uwage caly rok to ile srednio na miesiac?? Bo ja pracowałem lata temu w Oknoplascie i tak z czystej ciekawosci pytam cyz zarobki sa takie same czy sie podniosly czy spadly..
szczerze 2016-11-27 12:10:51
Tu się mylisz co do pieniędzy, bo wydaje mi się, że firma płaci przyzwoicie, jak na strefę.
konopia 2016-11-27 18:04:05
haha Oknoplast przyzwoicie?? może nie jest to wcale pensja głodowa ale za jaki kołchoz... To uważam że za taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] powinni więcej zapłacić.. uwierz że jest wiele firm w strefie gdzie lepiej płacą i jest dużo przyjemniejsza i spokojniejsza praca.. naprawdę wiem z doświadczenia i wielu moich znajomych zmieniło oknoplast na inna firme w strefie
radta 2016-11-27 19:14:12
Znam takich którzy szybko zmienili i jeszcze szybciej wrócili :-)
veka 2016-11-27 19:43:26
Chciałbym serdecznie powitać na forum dwóch cyngli z działu HR naszej szanownej firmy tj. pana "szczerze" oraz pana "radta", błagam was chłopaki -- włóżcie w te swoje wpisy ciut więcej serca i inteligencji, za coś firma wam płaci!!!!!!
Paweł 2016-11-27 20:27:35
Witajcie

Pojawiła się oferta pracy Kierownik Magazynu. Czy warto aplikować ? Czego się spodziewać w kwesti finansowej . Czy praca w miarę spokojna ?

Dziękuję za informację.
cypsalbozyps 2016-11-27 20:39:19
Do Oknoplastu wrocili?? to trzeba być desperatem zeby tam wrócić.. odchodzą dobrzy i wieloletni pracownicy bo jest tam coraz gorzej.. a co do strefy to wiele firm placi lepiej za lżejsza prace
miła 2016-11-29 14:10:05
Mam takie pytanie co powiecie mi na temat Pana Krzysztofa Koczwara obecnie jest moim dyrektorem....
Bolo 2016-11-29 20:26:56
Obserwuj, notuj i analizuj. Wszystko czego się od Niego nauczysz będzie na plus w Twoim CV. Czasem jest nudny i rozwleka temat? Nie sądzę. A i jeszcze jedno, nigdy nie mów przy nim, że "czegoś jest dużo lub coś jest blisko" LICZBY!
Związkowiec 2016-12-01 01:06:15
Panowie szykuje się powtórka z rozrywki ,
Jest już kilka klientów chętnych , znów jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na magazynie materiałów , a co za tym idzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zaległości na produkcji .
Kierownik już wie co będzie w styczniu 2017 i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Jest nas już kilka osób trzeba powtórzyć to co kiedyś , wiecie o czym piszę .
Są osoby którym zależy na tej firmie , i nie pozwolą na to co się teraz wyprawia .
Znów trzeba w powietrze wystrzelić dyrektora jak to zrobiliśmy ze Stanisławem C.
Związkowiec 2 2016-12-01 09:49:41
Nie powtórzysz tego co było kiedyś (wiem o czym myślisz), do tego trzeba FACETÓW Z JAJAMI a nie bandy przestraszonych pętaków trzęsących się o swoje marne 2 - 2,5 klocka lub guzik warte posadki, to są osobnicy o mentalności niewolników dla których najważniejszą rzeczą na świecie jest zasada "4 P" ---- Popić, Popalić, Popier.....ić, Pospać, oni wszystko mają gdzieś a firma czy praca są dla nich przykrą koniecznością, nie czują się związani ani z kolegami, ani z przełożonymi, ani z firmą, większość to bezmózgie trolle którymi kieruje wspomniany przeze mnie strach o "co bede robił jak mie zwolnio, jo nic nie umie robić a tu przynajmni mom robote", pozdrawiam.
związkowiec 3 2016-12-01 17:56:16
W oknoplaście płacą 2 - 2,5 klocka ?? haha i Wam się chce za takie pieniądze tyrać na 3 zmiany ? i jeszcze w soboty?? Kiedyś to były supporty i zarabiało się grubo ponad 3 - 3,5 tys na hali automatycznej. Dobrze że zmieniłem fime bo za 2,5 tys bym nie tyrał tam..
niezwiązkowiec 2016-12-01 20:05:50
Burdel na magazynie jest już od jakiegoś czasu, ale te problemy widać dopiero na produkcji, jak zapierdzielamy w nadgodzinach - spoko, to się da naprawić. Powtórka??? Hmmm, chyba nie da rady tego powtórzyć, bo jakoś nie widzę osób mogących wejść od "strzała" na produkcję i poradzić sobie z takimi zaległościami i brakami. Osoby z ostatniej takiej akcji zostały odstrzelone po przyjściu nowego szefa. Chyba, że nowy szef ściągnie swoich ludzi, którzy się wykażą. Dodatkowo kilka osób jeszcze odchodzi, więc ta sytuacja może się pogłębić. Ale co się dzieje, że tyle osób chce uciekać z takiej dobrej firmy??? Może tylko się tak wydaje i to jest standard w każdej?
ygrek 2016-12-01 23:17:05
Ja ucieklam bo miałam już dość burdelu, dość wiecznego tłumaczenia się klientom, coraz więcej reklamacji...Mam wrażenie że z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej.
Antyjacykow 2016-12-02 07:43:36
Nowy kierownik na szybach. Pawełku i ty jego sługo dziobaczku piesiu lesiu boicie się? ? Teraz wszystko wyjdzie ojojojoj jak mi przykro.
Antyjacykow 2016-12-02 07:44:48
Zostaw swoją opinię o OKNOPLAST - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKNOPLAST