OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Firma jaka by nie była, ale pracuje na trzy zmiany jest czymś złym dla człowieka.Nawet super buty nie pomogą. Firma dobra i zarobki to jedna zmiana.

Miły pan

A ja bardzo polecam tą firmę klima na hali działa (w lecie ciepło w zimę zimno) roczne ubrania robocze 3 podkoszulki,spodnie ,bluza (co prawda spodnie po 2 msc do kosza ale są super) buty dożywotnie (nawet nadają się do ślubu) na karcie całe 30zl ?! Na spokojnie starcza żeby się na jeść na cały msc (nie tak jak w innych firmach mówią (usunięte przez administratora) na obiady msc ) no i woda w upalne dni gazowana nie gazowana jest koło WC

Ebe ebe

Nie zapomnijmy ze co tydzień dają 1 jabłko piękny gest na tak bogata firmę dbają o zdrowie pracownika jak nigdzie

Doświadczony pracownik

Pracowników z długoletnim stażem i umiejętnościami kompletnie się nie szanuje i docenia taka jest prawda ale góra tego nie widzi lub nie chce widzieć.

Ebe ebe

Cała zimę nie było słowa o tym ze nie można chodzić w krótkich spodniach zaczyna się lato oczywiście zakaz krótkich spodenek !!! (usunięte przez administratora) !!! (usunięte przez administratora)

Gal
@Ebe ebe

U nas kiero powiedział że możemy chodzić na krótko jak jest goronco (usunięte przez administratora)

Haken
@Ebe ebe

Ta firma to wielki mem (usunięte przez administratora) jakich mało widać ile ludzi z doświadczeniem się zwalnia a (usunięte przez administratora) przecież wszystko jest ok

Onnnnn
@Ebe ebe

To co się tu dzieje to dramat, (usunięte przez administratora), wymysły z spodenkami i inne pierdoły...

@Onnnnn

Doświadczonych pracowników przełożeni traktują jak (usunięte przez administratora) .(usunięte przez administratora) . To nie wyścigi są ,lubię rywalizację ale czysto sportową nie taką w pracy która sprawia że potem wszyscy cierpią ...

Krystian
@Xd

Dokładnie tą rywalizacja sprawia to że (usunięte przez administratora) tylko więcej i więcej.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Julia

Przedstawmy sprawę jasno wypadki były i będą spodnie nic nie pomogą jeżeli na firmie ciagle ludzie słyszą szybciej i szybciej mało i mało , czy Ci ludzie nie widza co się dzieje ile specjalistów odeszło oraz jaki jest tego powód ..

@Julia

Dokładnie wypadki są nieodłączną częścią pracy taka prawda. A czy masz na sobie krótkie czy długie spodnie nie ma znaczenia to samo z podkoszulkiem czepiają się nawet o to że sobie rękawki skrócisz. No ale to jest właśnie (usunięte przez administratora) tej firmy co tu więcej dodać.

Polk

A na cięciu exodus

Krzysiek
@Polk

Nie ma się co dziwić jak pensja minimalna idzie w górę a w oknoplast bez zmian co z tego że dali te 500zł/ brutto jak inflacja zjadła A po za tym za chwilę płacą w oknoplast będzie wynosić tyle co najniższa krajowa A za tyle to ja mogę pracować na jedną zmianę.

Orientuje się ktoś dlaczego została wyłączona ciepla woda? Zarówno w umywalakch jak i pod prysznicami?

Może zacznijmy od cięcia

????

Dawno, dawno temu była taka (podobna) ankieta. (usunięte przez administratora).

@Kamil

Ze ankieta dotyczącą kierowników itp cięcia?

@????

no i co wam po takich ankietach? one faktycznie cokolwiek wnoszą? kto te wyniki bada i co się dzieje z dalszymi wnioskami tak właściwie? macie do tego potem wgląd?

Pracowity
@Łucja

Te ankiety nic nie wnoszą robią je tylko po to żeby nie było że nie robią. Były już np. zgłaszane sprawy tego typu żeby przed dostarczeniem materiału na produkcję był weryfikowany profil i nic to nie dało. Dopiero jak materiał trafia pod Schirmera to operator musi weryfikować profile.

Pracownik z dużym stażem

(usunięte przez administratora). Wymagają jakości i ilość (usunięte przez administratora). Kontrola przed przyjęciem profili powinna odbywać się na Magazynie profili.

Kamil

"Drobnym" problemem jest to że kolorów jest kilkadziesiąt, rodzajów profili niewiele mniej. Do tego dochodzą różni producenci profili. A na koniec z magazynu na maszyny trafiają profile porysowane, albo brudne, albo pomylone kolory. Tyle minimum żeby zrozumieć temat.

Cocojambo
@Kamil

Kolorów jest ponad sto ,wiem bo pracuje na okleinowaniu a samych profili ponad 500 różnych rodzajów .Natomiast część magazynierów nie ma nawet bladego pojęcia jak szukać danych profili dlatego trzeba notorycznie im pomagać czyli wykonywać podwójną pracę za siebie i za nich . Nie raz profile przygotowane na braki czekają godzinami aż któryś z magazynierów łaskawie je zabierze .Bywają do prawdy komiczne sytuacje

Zx
@Cocojambo

Już nawet wyjazdówki ma magazyn drukowane aby sobie mogli nie pomylić kolorów i profilów

Xav

Widać Łucja że nie masz pojęcia o kolorach :)Nie raz są do siebie bardzo podobne dlatego używamy kolorników aby je odróżniać Samego koloru białego mamy jakieś 5 różnych odcieni :) a co dopiero mówić o kolorach szarych i czarnych :)

MaC
@Xav

Już nawet przekładek z 2 kolorów robić nie można (usunięte przez administratora)" (usunięte przez administratora) " (usunięte przez administratora) .Oczywiście kosztem pakowania by pracownicy na okleinowaniu mieli pod górkę i dodatkowo więcej pracy z składaniem profilów .Kiedy jednak przychodzi co do czego palet pustych zamówionych wcześniej oczywiście brakuje ...

Rl

Jak wyglądają zarobki na produkcji. Przedział od do.

Czy zdarzają się nadgodziny w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Łucja

Z jakich przyczyn firma nie daje tego typu możliwości? chodzi tu o jakieś aspekty czysto organizacyjne? średni staż pracy wobec tego ile wynosi? pracownicy od rozmowy już wiedzą, że tego typu warunki będą występować?

Lolo

Chcesz się czegoś dowiedzieć o firmie zapytaj pracownika tutaj nie ma rzetelnej wiedzy (usunięte przez administratora)

@Lolo

To zaciekawiło. Czemu twierdzisz, że żaden z aktualnych pracowników nie odwiedza forum? Na stronie jest napisane, że mają ich około 1850, może jednak któryś się trafi? Jak oceniacie obecny onboarding biurowy? Na stronie jest opisany krok po kroku jak przebiega, a w praktyce jak? Jest identycznie?

Arek
@Lolo

Dokładnie zapytaj pracownika bezpośrednio (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora).

Sina

Witam. Mam drobne pytanko odnośnie stażu, który Oknoplast oferuje. Brał ktoś udział i może się wypowiedzieć na temat zadań, zarobków, ogólnie podejścia do stażysty? Chciałabym wiedzieć czy jest względnie okej

Ankieta o stołówce ? W momencie kiedy kończą się żetony?! Czyżby właściciel wiedział co go czeka.? Generalnie jedzonko super, czystość mega i obsługa petarda . Już nie wspomnę o smaku i różnorodnośći potraw...

@Michał

Dania są tak "pyszne " że miejscami kucharze zapominają po prostu dosolić ziemniaki . Oczywiście zdarzają się wyjątki ,czasem jednak surówka smakuje jakby miała dobry tydzień a niektóre składniki jak kapusta zasmażana do takiego "Devolaja " po prostu nie pasują . Oczywiście jednak trudno oczekiwać rewelacji za 13 zł

Santa
@Michał

Wszystko pyszne i czysto? Hmm ta wypowiedź to chyba osoby z obsługi naszej stołówki. No jak widać każdy ma inne standardy czystości, jakości obsługi oraz smaku. Ja i tak już tam nic nie jem więc jak dla mnie może być dalej taki (usunięte przez administratora)

@Santa

i jaka część zatrudnionych jest zgodna z Tobą i również z niej rezygnuje? Jakie macie jeszcze opcjonalne dodatki, z których możecie faktycznie zrezygnować? Jest tu coś w formie ekwiwalentu?

Alf124

(usunięte przez administratora) zamiast siedzieć non-stop na palarni,powinna lepiej kuchni pilnować

Michal

Bony bonami. Większe o 30% a tak naprawdę warte tyle samo co rok temu. Pytanie zasadnicze kiedy będą podwyżki o!te 30%??? Bo już chyba nie ma tu osoby która nie szuka innej pracy..(usunięte przez administratora)...

@Michal

Na moje oko podwyżek nie będzie. Juz w tym roku było mniej pracy a przynajmniej tak twierdzili. Nie liczyłbym na ni więcej

@Hhh

odnośnie tych podwyżek to kiedy konkretnie już otrzymacie potwierdzoną informację czy będą czy też nie? chyba, że już taka była?

@Hhh

Podwyżki jednak są 500 zł brutto . To już podwyżka coś znacząca

Mo
@Xd

Chyba żartujesz to wyjdzie jakieś 350zl na rękę. A razem z tym podniosą normy w górę.

Mo
@Xd

350 na reke chyba żartujesz.

@Xd

Tak tez niedawno się dowiedziałem. Jestem zaskoczony. Teraz tylko liczyć zeby premia utrzymywała się się poziomie 100 %

XD
@Mo

Nawet moze i mniej cos okolo 330zl na reke.

@Xd

I jak tam z ta podwyżka (usunięte przez administratora)

@XD

Ale skąd takie informacje czerpiesz? brzmi to jak pewniak a z tego co czytam ludzie dalej nic nie wiedzą. Swoją drogą to zawsze tak tu z wymianą info sytuacja wygląda, że mało co się wie? czemu nie powiedzą wprost, że budżet tego nie dźwignie?

@Marek

4600 nie jest źle

buu

XD niezapominaj że dół to jest A i B czyli max 3800 na ręke

@buu

Będziesz mi mówił ile zarobiłem jakbyś wiedział lepiej :p

Łucja

Czyli tak ostatecznie dla jasności gdzie konkretnie po ile średnio się zarobi? Z czego wynikają te rozbieżności w waszych zdaniach?

Max
@Łucja

Hej (usunięte przez administratora)-(usunięte przez administratora) abonamencie wykupiony??

Franek

Czy możecie coś powiedzieć o pracy na stanowisku sp. ds. planowania transportu?

WW

Jakieś wiadomości o podwyżkach?

Miki

Będą ale podwyżki normy.

@Miki

Po co się odzywasz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia

@WW

normy są tu na stałym poziomie od lat, że w ten sposób mu odpisujesz? te akie coroczne zawsze od stycznia u macie? ciekawa jestem czy był już komunikat, gdzie informacje dostajecie w takich sprawach?

Rudy
@WW

To po ile będą poduszki? Bo na kabinach za płotem jusz placom (usunięte przez administratora)

Ex
@WW

Wątpię żeby jakieś były w tym półroczu. Jeśli takowe miałyby być, to byłoby to powiedziane na Wiglii zakładowej. Można się łudzić ,że będą w lipcu po tym jak wzrośnie drugi raz minimalna krajowa.

M
@Ex

No to się ludzie będą zwalniać dopiero ...

Fix
@Ex

Na kabinach od stycznia świeżak ma.5 tys na rękę . Dobranoc

ras_1
@Rudy

To chłopie co ty tu jeszcze robisz? Idź się zatrudnić za płot.

Viv
@ras_1

Przez takie gadanie zachęcacie ludzi do odejścia .

@Viv

Jeśli nie dadzą podwyżek.to za chwilę będziemy pracować za najniższą krajową tyle ile zarabiają najmniej wykształceni.

On

Będą.

Może podasz jakieś szczegóły

Skad

Skąd wiesz

@WW

Żeby podwyżka wpłynęła na wypłatę musi być konkretną . Bo 200 zł brutto to inflacja strawi na samo paliwo co niektórzy wydadzą więcej

Krzysiek
@On

Ta ciekawe kiedy? Pewnie w połowie roku dadzą po 400zł brutto. A później premia w dół i wyjdzie na to samo. Ja już pracuję tutaj 10 lat i ta praktyka jest mi już znana. Na wiosnę będę szukał innej pracy. Podwyżka płacy minimalnej będzie dwa razy do roku a nam rzucą jakieś śmieszne pieniądze.

ktoś
@Krzysiek

@Krzysiek skoro jest tak źle, to dlaczego już teraz nie pójdziesz tam gdzie jest lepiej? Świat wysokich wynagrodzeń stoi przed tobą otworem

Bartosz
@ktoś

Podobnie, jak świat wysokiej inflacji :P Prawda to, że na kabinach świeżak może dostać 5000 zł na rękę? Jakie są oczekiwania wobec pracownika? Jakie normy do wyrobienia i premie?

Kris
@Fix

Hahaha na kabinach to dopiero jest (usunięte przez administratora) ciężka robota, zero szkolenia i biorą byle kogo , nawet nie trzeba rozumieć, tak samo szybko zwalniają jak nie łapiesz jak zatrudniają :) powodzenia…

Gideon hudson
@ktoś

A może już poszedł (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora):)

Kamil

Organizacja w tej firmie to porażka. Profile z magazynu na produkcję przychodzą brudne i porysowane, nie ma żadnej kontroli przed wjazdem palet na halę. A później robi się zamieszanie bo w momencie jak profil trafia na cięcie to jest wycofywany i robi się haos.

Gryzelda kopytko.

Za styczeń 111% wydajności a w styczniu mało roboty i piątki wolne. Sztucznie podbijane lub obnizane.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.