OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

A co

Po co to slecie pracownikom??? Liczba zakażeń wykrytych na całym świecie od początku pandemii wynosi ponad 200,2 mln. Na COVID-19 zmarło ponad 4,2 mln osób. W ciągu ostatniej doby najwięcej nowych przypadków SARS-CoV-2 potwierdzono w USA – 104,7 tys., w Indiach – 42,5 tys., w Iranie – 39 tys., w Indonezji – 33,9 tys. oraz w Brazylii – 32,3 tys. W związku z tym Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio ogłosił, że od 16 sierpnia okazanie dowodu szczepienia będzie warunkiem wejścia do restauracji, siłowni, teatrów i innych placówek w mieście. Obowiązek dotyczy również pracowników tych lokali i instytucji. Z początkiem sierpnia rzecznik rządu Gabriel Attal poinformował, że Francja weszła w czwartą falę epidemii koronawirusa, w związku z tym zostały wprowadzone rygorystyczne zasady sanitarne. Niezaszczepieni obywatele Francji nie mogą pójść do kina, teatrów, muzeów, placówek gastronomicznych czy dużych galerii handlowych lub obiektów sportowych bez wykonania każdorazowego testu na obecność koronawirusa. Osoby bez certyfikatu covidowego nie mają również dostępu do wydarzeń gromadzących więcej niż 50 osób. Zasady te nie dotyczą osób poniżej 12. roku życia. Za brak przestrzegania nowych przepisów grozi kara do 1,5 tys. euro. (Źródło: gov.pl; euractiv.pl)

Krystyna

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie do działu księgowości - czy warto tam aplikować - co z zarobkami i atmosferą ?

Lucek

Dotyczy stanowiska pracownika w sprawie oknoplast. 90% ludzi na urlopach. Fabryka stoji. A pracownik dostaje co chwila jakieś pierdy smsy że w Hiszpanii bez szczepien nie wejdę do restauracji. Że nie wjadę de Niemiec bez szczepien. Nosz (usunięte przez administratora) Mam urlop..mam w du... Okna i szczepienia jak.prawem slecie mi co 3 dni jakieś pierdy ????? Nie mogę odpocząć !!!! Czy po urlopie mam je... Że 2 mies L4 żeby psychicznie odpocząć???

Info
@Lucek

Podając swój nr telefonu zgodziłeś się na przesyłanie informacji?

@Info

Lucek nie wiedział co podpisuje i na co się zgadza dali mu podpisać to podpisał, ot cała filozofia :)

Poznacie mnie w swoim czasie

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

XYZ

Nagroda nie premia ...

Xx

Znaczy, że co? Że jak się nie zaszczepie to nie pracuje w pełnym wymiarze godzin? Ok. Nazwijmy to nagrodą, ale to nagrodą za brak nieobecności. Co ma piernik do wiatraka?

Marcu

Witam, Jak się zarabia na aluminium ? 10 lat doświadczenia głównie aluprof i schuco (montaż,produkcja,naprawy) Mam swoje narzędzia

Poszukujący

Witam ;) Ktoś się orientuje w sprawie wynagrodzenia na stanowisku: Specjalista ds. Wsparcia IT? Coś więcej na temat atmosfery panującej w tym dziale?

Alfa
@Poszukujący

Ile wynegociujesz tyle masz do końca

Poszukujący
@Alfa

Jaka atmosfera tam panuje?

@Poszukujący

Atmosfera spoko, chyba jednak dużo pracy mają bo najprostrzych problemów z programami /komputerami na produkcji nie potrafią zrobić mimo wielu próśb i informacji o problemach.

Jacek

Dostałem propozycje pracy choc dużo osób odradza mi prace w tej firmie . Może tu się dowiem jaka teraz jest sytuacja w firmie

Nobody
@Jacek

Zależy kto będzie Twoim szefem. W dzisiejszych czasach pracownicy nie odchodzą z firmy tylko od swych przełożonych...

pracownik anonim

nie tylko na produkcji bo na magazynie wyrobów gotowych szykuje się podobna sytuacja we wrześniu. Stanie produkcja, stanie wysyłka i tyle będą mieli ze swoich mądrych pomysłów. W dzisiejszych czasach pracodawca walczy o pracownika zachęca podwyżkami(usunięte przez administratora)Nie dość, że nie ma podwyżek to zabierają premię.

kolego proponuję się trochę doinformować w kwestii przepisów prawa pracy. Nagroda może być jedno razowa a premia jest stała i nie może mieć na nią wpływ żaden czynnik zewnętrzny. A szczepienie jest czynnikiem zewnętrznym.

Orogeneza

Ile tu pracujesz? Jak dłużej niż 3 lata to wiesz ze ta "nagroda" 3 lata temu była argumentem o "podwyżce" i zmianą ze stażowego. Więc gadanie że to nagroda możesz wsadzić między bajki. Bez tej "nagrody" ludzie zaczna zarabiać mniej niż 5 lat temu a chyba nie o to chodzi w podwyżkach...

Koktajl
@Orogeneza

Najlepiej dać wam podwyżkę bo się należy, ale jak zaczyna się coś wymagać to zaczyna być problem. Podwyżki nie dostaję się za piękne oczy. Nagrodę pracodawca przyznał, aby ją dostać trzeba spełnić jakieś określone warunki. Premia jest stała regulaminowa i jej się nie zbiera jest uzależniona od wskaźników związanych z wydajnością czy jakością.

Lol
@Koktajl

A czy Ty tu pracujesz czy tylko ci się wydaje, Twoja opinia ma jaki kolwiek wiązek z tym co się tu dzieje? Produkcja od kilku miesięcy robi znacznie większą ilość okien na zmianie i jakoś tego nie widać na kwitku płacowym. Tak podwyżki się należą i nie zabieraj głosu w tej sprawie. Co do premii jej się jeszcze nikt tu nie doliczył. Ile byś nie zrobił wypłata różni się o 100 lub 150 zł w górę lub w dół.

@Koktajl

Skoro zwiększa się normy a ludzie je dalej spełniają i nie ma żadnych błędów to dlaczego firma nie może dać podwyżki? Nawet w biedronce zaraz będą większe stawki niż w Naszej firmie. Poza tym dla firmy najlepiej by było jak teraz - pracownik idzie na inne stanowisko, uczy się miesiąc, zostaje sam, robi pół roku i są z niego zadowoleni a gdy pyta o podwyżkę na dane stanowisko to mówią mu "porób jeszcze pół roku bo teraz nie można dawać podwyżek" czyli masz pracownika wyszkolonego a płacisz jak za nowego.

Juri
@Orogeneza

I tu masz racje popieram

Miecia

Dzień dobry, starałam się o pracę w firmie Oknoplast. Poczytalam dużo w internecie Zachwyciły mnie zwłaszcza publikacje

Weryuu

Witam. Pojawiła się ofert Młodszy Specjalista ds. Logistyki Materiałów. Na jakie widełki płacowe można liczyć ?

kura

Proponuje tak do 30-tki. Będzie ok?

kkkk

jakie było pytanie?

Widzę, że jest rekrutacja na stanowisko doradca techniczny z j.francuskim. JJak wygląda praca na tym stanowisku, i jakie zarobki? Pytam, bo jestem zainteresowany, ale jak mam złożyć gg, jechać na rozmowę kwalifikacyjną, a potem ma się okazać, że zrobię 3000 - 3500 to szkoda mi czasu na to wszystko. Proszę o informację.

Max
@Zainteresowany

3000? 3500? To chyba po 10 latach... 2700... I sie ciesz że masz prace

7ruru
@Max

A to ciekawe, pracowałam na takim stanowisku dobrych parę lat temu i było tak samo. Czas się dla nich zatrzymał? XD

Maja
@Max

Jak wygląda kwestia podwyżek w Oknoplascie? Ile zarabia się na starcie a ile w późniejszym czasie? Czy podwyżki są przyznawane ze względu na staż pracy czy może trzeba się o nie ubiegać? Jak?

@Maja

Zapomnij o podwyżkach ostatnie były w 2010 później już tyłki czas przybyszów z Ukrainy a skoro oni przyjeżdzają podwyżek nie ma i nie będzie bo są jacyś chętni do pracy

Bleubeatle

Widzę że zaczynają się oszczędności w aspekcie którym zakład nie powinien oszczędzać . Zamiast wody w temperaturach +30 stopni dostajemy bidony by kran wodę sobie nalewać .Pazerność nic więcej

Your nightmare
@Bleubeatle

Czemu pazerność? Obecnie ta woda z dystrybutorów jest 500x lepsza niż przeciętna ustronianka, która była do tej pory.

Lol
@Your nightmare

Masz na to jakiś dowód? Są gdzieś na dystrybutorach informacje o przeglądach? Kiedy były zmieniane filtry itp?

Miki
@Bleubeatle

Kolego nie gadaj bzdur. Jak się mają Twoje słowa do faktu że po całym zakładzie walały się butelki z wodą które ktoś otworzył upił trochę i zostawił? Bardzo dobry ruch . Wkoncu ktoś poszedł po rozum do głowy. Nie zapominaj że są odpowiednie dystrybutory gdzie woda jest jak najbardziej ok. Nie pisz bzdur. Wydaje Mi się że jesteś po prostu nastawiony ANTY na każdy ruch zakladu.na przyszłość prośba abyś przemyślał jak masz czym i dopiero pisał. 3 maj Cię się

Bluebeatle
@Miki

To ty piszesz bzdury przecież to jest oszczędność dla zakładu . Zamiast wody mineralnej gazowanej i niegazowanej dostajemy wody której nie da się pić i bidony by sobie ja nalewać . Wody która jest jakościowo jak zwykła kranowa i nic więcej bo przecież zakład nie wyda kasy na co lepsze palety z napojami .

Bluebeatle
@Miki

Jeśli chcesz pić to gó..proszę bardzo ale liczy się jakość tego co pijesz szczególnie w chwili upałów gdzie o 8 rano masz temperaturę na hali +30 nie dostarczając organizmowi rządnych potrzebnych mikroelementów . Dlatego tak

Miki
@Bluebeatle

Zawsze można pić mineralna z plastikiem.... Ja tam wolę już kranówe przez stare filtry... pozdro

Kikut

Podobno na ślub przyjmują od kopa na kj

tam kotoś jeszcz pracuje w tym (usunięte przez administratora)? praca czni wolnym

Witam Wróciłem właśnie z Anglii pracowałem tam przez 6 lat w aluminium Jakie warunki na aluminium jaka płaca i czy warto

Przyszły pracownik ?

Witam wszystkich. czy możecie powiedzieć tak naprawde jak wyglądają zarobki nowej osoby na stanowisku : - pracownik kontroli jakości lub - operator produkcji - specjalista Z góry dziękuje za odpowiedź

@Przyszły pracownik ?

Nowa osoba nie trafia na takie stanowiska, co najwyżej po 2-3 latach jest w stanie dostać C (operator specjalista) o ile ma dobre znajomości :)

Eryk
@Przyszły pracownik ?

Nie licz na wiele szkoda czasu

Maja

Dlaczego wynagrodzenie w Oknoplascie ma zszokować? Masz na myśli całościową kwotę czy podstawę? Są doliczane w ogóle jakieś premie np. miesięczne lub kwartalne dla pracowników (jakie i ile?)? Mógłbyś podać chociaż widełki pensji, na którą można liczyć na stanowisku pracownika kontroli jakości? Chciałabym wiedzieć chociaż orientacyjnie..

Pr
@Maja

Szokować tzn. po takiej pracy jak tam będziesz miał wrażenie że dobrze zarobisz jednak po wypłacie się rozczarujesz

@Maja

Podstawa to jest max (usunięte przez administratora)brutto plus premie miesięczne w zależności od jakości czy wydajności, gdzie tak naprawdę zwykły pracownik ma mało do powiedzenia ile ona wyniesie na koniec miesiąca (każda stawka jest inna, w zależności od poziomu - A, B, C, D). Na początku bez znajomości nikt nie da Ci umowy oraz stanowiska kontroli jakości.

Linia nr 3

Wpadlem zobaczyc czy po 6latach od odejscia cos sie zmienilo, widze ze nic, pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.