OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Kod

Oknoplast - firma super ! Ostatnia podwyżka 2 lata temu, premia świąteczna 300zł. Bez soboty zapomnij o 3000 na rękę i to w systemie 3 zmianowym. Jednocześnie poza obowiązkiem noszenia maseczek totalne lekceważenie pandemii np. otwarta stołówka pracownicza gdzie wydawane są obiady przez cały dzień dla setek osób siedzących po 4 osoby przy stoliku bez maseczek pomimo zakazu ( gdzie sanepid), czy kończenie pracy tak by zmiany kończąca i zaczynająca pracę stykają się w szatni i przebierają się w ścisku i tłoku . Podziękowania od wdzięcznych pracowników!

dandiego
@Kod

Zgłoś do sanepidu, a nie narzekaj, telefon Ci podać?

Fokus

Tak samo mądrze jak za dawniej , teraz tylko więcej tajemnic ;-)

Magik
@Fokus

Księga tajemnicza

Simson sr2

Witam nie jestem zadowolony z salonu oknoplast w kędzierzyn Koźle ul piastowska bo pani co tam pracuje (usunięte przez administratora)od samego początku sprzedaje bez podatku okna

@rahim czyli bez zmian?

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

covid

Jak po zmianach na SH , lepiej z nowym kierownikiem ?

rahim
@covid

tak samo fajnie.

Fokus
@rahim

3 miesiące minęły , jest gorzej niż było . Gdzie ta kompletność materiału co było obiecywane na zebraniach , gdzie ta mądra praca ja się pytam ????????

Mariusz

Niech przyjmą kogoś do serwisu lepiej bo ja już ROK czasu czekam na naprawę okien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

X

Na sytuacje z piątku można łatwo znaleść odpowiedz w sieci w prawie pracy jasno jest napisane iż w pierwszej kolejności za prace w sobotę należy się dzień wolny ,w razie krótkiego okresu rozliczeniowego i braku możliwości oddania tegoż to wolnego wypłacane jest 100%, w firmie oknoplast okres rozliczeniowy jest chyba półroczny wiec inspektor stwierdził że nie ma przesłanek do wypłacania 100 % wynagrodzenia za soboty mimo dobrej woli pracodawcy i chęci zapłaty wyżej wspomnianego 100% bo zapis prawa tego nie stanowi rozwiązaniem zgodnym z prawem i oczekiwaniami pracowników było by wprowadzenie umowy o dzieło czy tez zlecenie

Transport

Widze, ze znow poszukuja do dzialu planowani transportu. Z doswiadczenia - ostrzegam.

...
@Transport

Coś więcej?

Okno

Czy to prawda, że wprowadzają 4 brygadowke do oknoplastu?

@Okno

Tylko okleina

ZX

Obecnie firma (usunięte przez administratora)

Jacek

Witam czy firma poszukuje obecnie pracowników produkcyjnych ? Czy występują stanowiska produkcyjnie działające na 2 zmiany czy tylko 3 ?

@Jacek

Jedna Hala pracuje głównie na 2 zmiany, inne na 3 zmiany. Czy pracownicy są poszukiwani? Ciężko stwierdzić, ogłoszenie wisi ale w obecnej sytuacji to musiałby się wypowiedzieć ktoś z działu kadr.

Zuzia
@Jacek

Tak, poszukuje. Zapraszamy na stronę

Riko

Jakie zarobki na start na produkcji?

Były Pracownik

Pracowałem w tej firmie przez dłuższy czas. Odszedłem ze względów finansowych. Uzyskanie podwyżki graniczy z cudem. Jeśli to pierwsza praca to polecam, można się dużo nauczyć. Jeśli ma się rodzinę, kredyt, to może nie starczyć do pierwszego. Mój kierownik był ok. Zespół też w porządku. Każdy dział jest inny. Wszystko zależy od ludzi. Mogę wypowiedzieć się o działach z którymi współpracowałem. (usunięte przez administratora)W IT fajni ludzie, ale bardzo dużo pracy. Podobnie w kadrach. Ruch jak na poczcie. (usunięte przez administratora)

Jeśli zastanawiasz się czy tam pracować? Lepiej szukaj gdzie indziej. Tutaj nikt słowa nie dotrzymuje, wypłaty są kiedy im się podoba, to samo dotyczy premii. OnIm wyższe stanowisko tym mniej choć na początku inne obietnice. Oknoplast naprawdę żal ....

No akurat tu piszesz kompletne bzdury. Wypłaty są ZAWSZE terminowo do 10 każdego miesiąca. Premie w ostatnich miesiącach są na wysokim poziomie no ale to zasługa pracowników nie tam kierownictwa my sami na to pracujemy.

Samo zło

Kolego wypłaty zawsze w terminie! (usunięte przez administratora)

@€

Terminowo a nawet czasami wczesniej ( 8/9 czasami jeśli wypada 10 w niedziele) ale o tych "wysokich poziomach premii" to bym nie przesadzał. Bo premia tak na prawdę nie jest zależna od pracowników a od tego ile sobie zarząd wymyśli. Wiele miesięcy jest takich że jakość jest średnia a ilość dobra a na koniec wychodzi że było odwrotnie. Albo cały miesiąc idzie słabo a nagle wyniki są dobre, co nie zmienia faktu że KIEDYŚ premia była bardzo wysoka i ludzie wiedzieli o co się starają, obecnie premia jest średnia a ludzie dostają dodatek za to że chodzą do pracy...

żmija

nie jest to prawda. Zawsze są 10-go, a czasem i wcześniej. Jeśli 10-ty przypada na niedziele to wtedy 11-go w poniedziałek :)

@żmija

Dziwne, u mnie jak 10tego przypada niedziela to przelew jest 8. Widocznie mam sensowny bank.

Były Pracownik

Pracowałem przez dłuższy czas w tej firmie. Zdecydowałem się odejść ze względu za zarobki. (usunięte przez administratora) Jeśli to Twoja pierwsza praca to polecam, można się dużo nauczyć, ale jeśli masz rodzinę, to nie starczy do pierwszego. Zespół w którym pracowałem bardzo ok. Kierownik też spoko. W innych działach różnie. W IT spoko ludzie, ale niezły młyn. W kadrach podobnie, ruch jak na poczcie. (usunięte przez administratora) Praca dla nie lubiących się przemęczać :-).

Bob

Jaka jest stawka operatora wózka widłowego z doswiadczeniem w oknoplascie lub aluhausie? Zarobię chociaż te 3tys na rękę ?

ENGLAND

ILE 1000

bania u cygana

j20%

No cóż zaskoczenia nie było jeżeli chodzi o karty podarunkowe na święta marne grosze patrząc na inne firmy to b.słabo Wigilia na hali szyb zrobiona po kosztach byle by była poprzednie lata jeżeli chodzi o wigilie było naprawdę lepiej tak dziękują za cały rok pracy

SamWieszKto

Zawsze mogliby nic nie dać albo jak w niektórych sklepach - rabaty na zakupy w ich sklepach :D Ale mówienie o paru stówkach "marne grosze" to chyba jakiś milioner to pisał :)

@SamWieszKto

Realia się zmieniły trzy lata temu takie same kwoty a jak dobrze wiemy ceny nie pozostały na tym samym poziomie poza tym na każdego pracownika rocznie odlicza 1300 zł wiec naprawdę mogli by się postarać

vichy

dla ludzi na nagrody czy podziękowanie za rok pracy nie ma kasy ale na bilboardy jak najbardziej

vichy

mówię o bilbordach na których składali życzenia pracownikom - najadłeś się z tego bilboardu?

Czo
@vichy

A gdzie te bilvlbordy bo nie kojarzę tematu

Tak
@vichy

A to przepraszam, myslałem że reklamowe.

@SamWieszKto

A 300 zł to dużo? Na tyle lat w firmie? 10 lat temu było 2x tyle a jedzenie tańsze o połowę

SIR ENGLAND

CO TO STARE BLOKOWANE

krirchof

jak sytuacja w oknoplast? pracuje? jak higienia i przestrzeganie zasad? chcialbym się przyjąc na produkcje ale nie wiem czy warto.

Kolo
@krirchof

Jest ok, panujemy nad obecną sytuacją.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 25 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.