OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Bardzo denerwuje Mnie tolerowanie przez kierowników osób które nie nadają się do pracy...ta cała gimbaza to jest jakaś tragedia. Ciągle spóźnienie się do pracy,,lub nie przychodzenie_bez wyciągania jakichkolwiek konsekwencji. Panowie takie podejście bardzo psuje atmosferę w całej firmie !!!! Dlaczego takie osoby mające totalną olewke są nie eliminowane?nie wspomnę o lamusach którzy jak z rekawa kilka razy w roku mają zwolnienia chorobowe? Następny temat. Dlaczego kadra kierownicza _blondas przybija sobie piątki ze swoimi ziomkami ,pomimo zakazu podawania ręki w dobie pandemi?troszkę zły przykład idzie z góry? Kolejna sprawa , ziomale kierowników i brygadzistow są dopuszczania do pracy pomimo braku odzieży ochronnej ? Jak to jest ?jedni mogą A inni już nie?co po niektórzy panosza się po firmie w bluzach bardziej lub Mniej lubianych klubów piłkarskich? Jeżeli chodzi o warunki płacowe jak i socjalne jak najbardziej ok.

Długi weekend... 11.06 jest Boże Ciało.

Konrad

Polecam, po prostu wszystko ok i uczciwie

krótkie pytanie, ile zarabia się na produkcji na rękę?

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Małolat

Dział szyb to (usunięte przez administratora), praca bardzo ciężka bardzo niebezpieczna a i tak ciagle poganiają ciągle mało, wszystko ma być zrobione na wczoraj, ciągły pośpiech, w lecie przy dużych upałach na hali sauna, (usunięte przez administratora) Gdy się stamtąd zwolniłem po ponad dwóch latach pracy poczułem ulgę jakiej nigdy dotąd w życiu nie zaznałem.

Honorata
@Małolat

A czy firma podejmuje jakieś szczególne środki ostrożności w związku z tym, że praca może być niebezpieczna dla pracowników? Jeśli tak, to jakie?

Chlodu
@Honorata

Niestety żadnych. Wecie to tyło zimna woda a temperatury przekraczają ponad 30 stopni. Nie ma mowy o przerwach co 2 godziny. Na szkoleniu BHP odpowiedź była jasna że goraco będzie i to się nie zmieni. A ciągły pośpiech doprowadza do coraz czestrzych wypadków i niestety dość poważnych.

Perth

Co sądzicie o marcowych odróbkach 12. 06. Czy powtórzy się sytuacja z Grudnia?

@Perth

O której sytuacji mowa? Mnie zastanawia fakt co będzie jak np 12.06 będę przebywał na L4? Ciekawy jestem jak się z tego rozlicza.

Olek

Co tam na szybach ciekawego?

Szczerze mówiąc nie wiem co mam myśleć po przeczytaniu tych komentarzy Z jednej strony piszą zadowoleni pracownicy, którzy nie zachowują kultury rozmowy (czy zarząd albo hr to monitoruje?) Z drugiej strony obrażanie ludzi, którzy nie pracują, a poszli chyba już w świat Trochę boję się zaaplikować - z jednej strony kraina i mlekiem płynąca, a z drugiej jak się wczytasz to nie wiesz co masz myśleć. super, że są ludzie zadowoleni, ale zmieniłbym ton wypowiedzi i po namyślę, jednak międzynarodowe środowisko lepszą kulturą organizacyjną chyba będzie lepsze :) Trzymam kciuki za sukcesy!

Konrad
@Marcin

Nie mam problemu z praca ani z niczym, hejtowanie to slaby argument, (usunięte przez administratora) na obecnych pracownikow jeszcze slabszy, to jakis kosmos glupoty! Na chwile obecna jest dobrze i nie ma co strzepic ryja.

Kuba

Polecam! warunki mega uczciwe a do tego sporo benefitów

Krasnal
@Kuba

Sporo?tzn jakie?

@Krasnal

Dbają o Twoja formę na lini możesz zaliczyć aerobik siłownię bieg na czas. Pozdro

Stołówka pracownicza.

Drodzy kucharze,to co dajecie do jedzenia na pierwszej zmianie jest ok. Stołuje się biuro,kierownicy i cała "śmietanka" Jednak czar pryska gdy chodzi o jakość jedzenia dla zmiany 2. Dania są niedogotowane,często zimne a wczorajsze placki ziemniaczane przeszły same siebie. Takiej podeszwy jeszcze nie jadłem. Były klient.

Dobre warunki, umowa przejrzysta i uczciwa, da się dogadać z pracodawcą. Ogólnie fajna atmosfera do tego. Wszystko zalezy też od stanowiska jeśli chodzi o dokładniejsze rzeczy

kandydat

Firma reklamuję się przyjaznym dla kandydatów procesem rekrutacji. Pozwolę sobie więc zacytować co "zapewnia" OKNOPLAST w tej materii: 1) "Nasze spotkania rekrutacyjne prowadzimy w przyjaznej atmosferze, chcemy żebyś czuł się naturalnie i tym samym pokazał nam jaki jesteś naprawdę ????" 2) "zawsze przekazujemy informacje zwrotne – szanujemy Twój czas" Niestety to czego doświadczyłem kompletnie nie pokrywa się z powyższymi przechwałkami :). 1) Rozmowa prowadzona w maksymalnie sztywny lub jak kto woli "oficjalny" sposób. Można wyczuć spory dystans od strony osoby rekrutującej, co wcale nie sprzyja poczuciu "naturalności". Kamienna twarz rekruterki i wylistowane pytania, kombinacja która przypominała przesłuchanie, a nie dobra okazję do pokazania swojej wartości. 2) Mimo zapewnienia 2 tygodniowego feedbacku, skończyło się na zapewnieniach. Kompletny brak kontaktu, czy to telefonicznego, czy to nawet mailowego. Mało profesjonalnie :) Reasumując radzę nie brać na poważnie zapewnień o "postępowym" podejściu do kandydatów...

Jak zawsze

Ludzie po co psioczycie na pracę tu czy tam w tej firmie? Jest jak jest. Darmo nic nie ma. Owszem bałagan technoloiczny jest wszechobecny ale zrozummy wszyscy że od samego dołu do góry samej ,wszyscy jesteśmy tacy sami. Bywają przełożeni którzy są debilami i tylko swoją niewiedzą sypią piach w tryby tej firmy ale nas dobrych i zaangażowanych jest prawie tysiąc. Myślę sobie tak, że jeśli trójka jest z przodu na pasku to źle nie jest. A to że byle kierownik zmiany, jakiś spadochroniarz starego układu udaje że się zna na robocie i wymyśla rozwiązania problemów które sam stwarza to nic. Olać go. Mikołaj nie wie ile pieniędzy marnuje na tych inżynierów. Robię tu sześć lat. Mój szkielet jest z aluminium.

vitek

Widze, że teraz jest rekrutacja na magazyniera, jakie są warunki? jakiego wynagrodzenia można oczekiwać? warto się zgłosić na rozmowę?

Wtf

No i mamy świerzynke. W poniedziałek dowiadujemy się że w. Sobotę opracowujemy 3.01.2020 niby nic dziwnego tylko że za 3.01.2020 pracownicy wypisali urlopy które już były odbyte ale zostały w jakiś magiczny sposób anulowane. Wisinka na torcie fakt że zarząd wiedział już o tym zagraniu w grudniu zeszłego roku. Niby brak pracy bo panowie z działu export całymi dniami i nocami popierają ściany bo nie mają kompletnie nic do roboty a tu takie ciśnienie na sobotę za normalne pieniądze.

@Wtf

Gdybym wiedział że będzie taka sytuacja to chętnie bym przyszedł 3.01 do pracy bo w sumie nic takiego nie miałem w planach. Jednak zazwyczaj normalni pracownicy dowiadują się dopiero po fakcie.

Czy często w firmie OKNOPLAST Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

SamWieszKto

Zależy na jaki dział, ale fakt raz na miesiąc czy dwa widnieje ogłoszenie na niektóre stanowiska specjalistów.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Przeprowadzona była profesjonalnie i w bardzo dobrej atmosferze. Stanowisko biurowe (dział transportu), cały proces przeszedłem z pozytywnym wynikiem ale niestety musiałem odmówić z dwóch powodów: -wynagrodzenie 500zl mniejsze niż oczekiwania (a nie było wygórowane) - telefon z firmy dostałem ostatniego dnia miesiąca o godz.11 z informacją, że jeżeli chce pracę to muszę dać odpowiedź w ciągu godziny i jednocześnie z dniem dzisiejszym złożyć wypowiedzenie w obecnej pracy. Ostatni etap świadczy o słabym podejściu do pracownika, dlatego podziękowałem.

@Kandydat

Trochę szkoda że zrezygnowałeś bo niedawno słyszałem o podwyżkach.Może to tylko plotki a może nie...

Witam
@Kandydat

O jaką stawkę wnioskowałeś na początek?

Podwyżkach norm chyba :D

Perth

No jeżeli to jest prawda to słabo, bardzo słabo . Jeżeli Wigilia organizowana na hali produkcyjnej jest Wigilią drugiej kategorii to biorący w niej udział pracownicy siłą rzeczy też . Trochę przypomina mi to Bułchakowa.. Może wątpliwości w tej kwestii rozwiałby Szef bo z frekwencją może być kiepsko....

Robert
@Perth

Frekwencja jest zawsze. Prezes widzi ze tłumy przyszły. .. a jak mają nie przyjść skoro zmiana pracuje od 6-14. W tym dniu o 12 kończą prace i kierownik każe iść na wigilię. Za odmowę polecenia można dostać wypowiedzenie, wiec każdy z przymusu odcień na ta pseudo wigilię.

szczery burak

RADZĘ od tej firmy trzymać się z daleka o czym świadczą inne wypowiedzi użytkowników praca bardzo ciężka niby można zarobić więcej ale tylko w nadgodzinach lepiej znaleźć sobie pracę łagodniejszą za mniejszą kasę niż zepsuć sobie kręgosłup dźwigając okna po 100 ,150 200 kg. we dwóch a tak w nawiasie to panie z HR to ładnie tylko mówią o pracy i o awansach ale rzeczywistość jest zupełnie odwrotna to nie ma znaczenia że zarobisz ok. 3tyś na rękę jak musisz przyjść w sobotę nie warto tylko tylę mówię wiem o tym bo pracowałem 3 lata na magazynie wyrobów gotowych ciągły wynik i mobbing ze strony kierownictwa pana Św. Nie wiem czemu ludzie ładują się w taki chłam praca na polu w minusowych temperaturach i w upalne dni to nie ma nic wspólnego z magazynem tylko pracą w składzie okien na dworze ja tylko współczuje ludziom , którzy tam pracują ALE to tylko jest moja opinia jak ktoś chce zniszczyć sobie zdrowie za parę złotych to TA firma jest dla WAS. Ja tylko radzę dobrze zapoznać się z warunkami pracy na danym stanowisku bo tak jak mówię panie z HR nie mówią o wszystkim a potem jak u mnie jest wielkie rozczarowanie. dziękuję , że teraz pracuję w innej firmie za tą wsunie kasę ale już mnie nie boli kręgosłup ręce i plecy. Podziwiam ludzi , którzy tam pracują i życzę dużo zdrowia i kręgosłupa ze stali tak to się ma rzeczywistość kariery w fimie oknoplast życzę dużo sukcesów i awansów tylko dla kumoterstwa. jeszcze raz dziękuję ,żę ktoś przeczyta moją opinię nie będzie miał zamiaru pracować w tej firmie ale wybór należy do WAS. jeszcze raz pozdrawiam firmę a w szczególności pana kierownika zmiany pana szanownego Św. dziękuję panu bardzo żę w końcu z stąd odszedłem być może konkurencja nie śpi stworzy lepsze warunki pracy. pozdrawiam serdecznie szczery burak.

Taki jeden
@szczery burak

Pan Św. to jest ten nie wysokich rozmiarów człowiek o wielkiej buzi?

Łukasz
@szczery burak

Zaniepokoiła mnie Twoja wypowiedź pod kątem rzekomego mobbingu, który w Twojej ocenie występuje w firmie OKNOPLAST. Czy możesz podać przykłady, które Twój wpis potwierdzą? W pierwszej kolejności chciałbym wyjaśnić właśnie to zagadnienie.

REP
@szczery burak

Okna z bamusa nie są ,, emigrance i'zarobkowy'' i nigdy nie były.Jak chcesz miec ,,luz'' apikuj!!! I jessze jedno jak emigrujecie zarobkowo to głosujcie za tymi gdzie mieszkacie

@Łukasz

Przykładów jest wiele. Nie przyjdziesz w sobotę bo masz rodzinę? Nie licz na urlop. Załatwisz urlop poprzez kadry? Już tylko w ten sposób będziesz składał wnioski :) Oczywiście nigdzie nie masz informacji o obowiązku pracy w weekendy, ale wystarczy raz nie przyjść by później być pomijanym jeśli chce się dorobić albo będziesz pierwszą osobą do wylotu w razie "redukcji etatów".

Alaz

Wybory na pracownika roku. Piękna sprawa, dla brygadzistow z działu produkcji automatycznej jest 5 kategorii a dla zwykłego pracownika z tego samego działu jest jedną kategoria i tam też są wciskani brygadzisci... Chyba nie tak to powinno wyglądać?

Jezus

Ewangelia Łukasza 6,37 I nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni, i nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni, odpuszczajcie, a dostąpicie odpuszczenia

@Alaz

Na wyborach promowane rodzinne leserstwo komórkowe :) Prawdziwe wybory to takie w których głos mają pracownicy i to oni wybierają kandydatów a nie osoby, które w większości nie mają pojęcia o pracy tychże osób. Ale co kto lubi, najwidoczniej firma dąży do tego by nagradzane były osoby, które zamiast wykonywać swoją pracę usilnie korzystają z telefonów komórkowych. Inną kwestią są wybory na "kierownika roku", gdzie nominowani są chyba wszyscy kierownicy, a na palcach jednej ręki można policzyć tych, którzy cokolwiek w tej firmie robią.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.