OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

El_dorado

Zastanawia mnie fakt że im więcej ludzi na wyższych stanowiskach tym mniej ogarnięcia na tyłach. Dawniej był jeden kierownik i brygadzista na zmianie i wszystkie było ogarnięte a niczego nie brakowało. Teraz są kierownicy, kierownicy zmianowi, koordynatorzy i koordynatorki, po dwóch brygadzistów (a licząc z działem nietypowki to nawet 3), nowi liderzy czy wózkowi a nikt nic nie ogarnia. Co ciekawe rozmawiając z normalnymi pracownika ze stanowisk to mają oni lepszą wiedzę i pomysły jak rozwiązać te problemy niż ich przełożeni.

Hhh
@El_dorado

Człowieku powinieneś dostać Oskara za tą wypowiedź. Do tego wszystkiego robią jakieś durne przemeblowania, czepiają się czegos co nie jest w ogóle istotne, a to co pasowało by zrobić pilnie to "nie da się". wózki na profil i zbrojenie ledwo jeżdżą. Wymyka im się wszystko z rąk

Miś

Praca na trzy zmiany. Dla mało ambitnych ludzi. Ktoś kto na stałe tam znalazł miejsce nie wymaga od siebie dużo.

@Miś

Nie jest wstydem ciężko pracować ,wstydem jest być źle opłaconym przez swojego pracodawce . Ja na swoje zarobki narzekać nie mogę a pracuje w oknoplascie blisko dwa lata więc daruj sobie tekst o "ambicji " . Ambicją rodziny nie wyzywisz ...

Sebastian
@xardas

To może jakieś szczegóły co do tych zarobków podasz? Bo wasza dyskusja nie ma sensu jeśli nie zna się konkretnych liczb, to jest mocno subiektywne zawsze :)

@Sebastian

Na moim dziale zarobię spokojnie między 3700-4000 więc nie jest źle

Małpka
@xardas

Ee to mało, bo moje średnie zarobki to 5,5 tys zł miesięcznie . Pozdrawiam.

@Małpka

Spoko zarobki nie będę ukrywał masz ,też pozdrawiam

Mały

Jakie są zarobki na utrzymaniu ruchu ? Atmosfera w pracy jest ok ?

Jan
@Mały

Takie jak na produkcji, stres może trochę większy

@Jan

Jest ok. Kiero spoko a zastępca to już wogole. Miła atmosfera. Dużo pomocy ze strony inżynierow Ur. (usunięte przez administratora)

@Tomek

Taa, UR to chyba spoko tylko dla swoich, bo jeśli chodzi o jakieś naprawy czy części zamienne to miesiącami trzeba czekać taka tam miła atmosfera że zamiast coś zamawiać czy mieć zamienniki na już to trzeba kombinować bo nie doczekasz się na pomoc ze strony YNŻYNIERÓW.

W.
@OPK

Przyjdź pogadamy co masz na myśli jeżeli chodzi Ci o swoich i braki części na które czekasz miesiącami. Ewentualnie zgłoś do swojego kierownika żeby dał znać z czym masz problem bezpośrednio do wydziału. Spróbujemy zadziałać aby na przyszłość było lepiej i nie musiał zgłaszać aż tutaj :)

Baxie
@Jan

Takie jak na produkcji, czyli jakie?

@W.

Przychodziłem wielokrotnie i dowiedziałem się że firma oszczędza na częściach zamiennych zamiast kupić coś porządnego raz na jakiś czas. Tak samo z awariami na maszynach, okazuje się że brakuje podstawowych rzeczy na wymianę i robi się coś "by działało" bo nie ma na stanie zamiennikow.

Obserwator

10 lat pracy 300 zł na święta z tego co się orientuje najgorsze dodatek w całej strefie niepołomickiej nawet nie oddają tego co zabierają każdemu na fundusz pracowniczy poważna firma szczycąca się na lewo i prawo jacy oni to nie są super (usunięte przez administratora)

Ira
@Obserwator

W jakim sensie zabierają na fundusz pracowniczy???! Przecież ty nie masz pojęcia o czym piszesz.

STREFA
@Obserwator

Ten fundusz jest dobrowolny więc doi cie pis a nie OK. Przestań bredzic!

@STREFA

Jedyna strefa to jest po drodze do zakładu. Tam można sobie kupić coś do picia lub jedzenia na śniadanie.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Sasha

Bardzo dobra decyzja z telefonami. :)

Hhh
@Sasha

Tak zwłaszcza jeśli chodzi o "brygadziste" z cięcia

Zniesmaczony

I jest pierwsza wypłata po Wielkiej podwyżce w Oknoplast. Różnica między grudniem (na starych zasadach) a styczniem po podwyżce.... 100 zl - słownie : sto złotych.

Gerber
@Zniesmaczony

Podziękuj rządzącym tym krajem … Polski Ład !

p
@Gerber

bo tak

Dlaczego większość, która się zaszczepiła i wykazała się odpowiedzialnością, teraz jest karana i musi chodzić w maskach, skoro jestem zaszczepiony, to jestem bezpieczny i nie transmituje wirusa, jeśli zachoruje to łagodnie, ja się mogę zarazić, ale nie przenoszę tego na innych. Pozdrawiam i proszę aby zwolnić ludzi zaszczepionych z tego obowiązku, jak zrobił to np. KGHM Polska Miedź!

Buri

Osoba zaszczepiona transmituje wirusa dokładnie tak samo jak nie zaszczepiona.

Joanna

Transmitujesz tak samo jak nie zaszczepiony. Szczepienie nie chroni cię od tego że nie zachorujesz i nie zarazisz ,tylko od tego , że niby łagodniej przejdziesz chorobę . I tu też bym się nad tym zastanowiła ????

Blyat

Ciężka praca ale dobre zarobki

Blyat

Ciężka praca ale dobre zarobki

Co wchodzi w socjal OKNOPLAST Sp. z o.o.?

OPK

Bony na święta (przeciętnej wartości) w formie karty przedpłaconej bądź przelewu jak w ostatnich 2 latach. I w sumie to tyle.

Pracuje w biurze w Oknoplast i tez dostaliśmy marne 300zl. Firma oszczedza na pracownikach. Biorą wiecej ci co siedza na gorze i nic nie robia, tylko zwalają swoje obowiazki na podwladnych. Jesli ktos szuka pracy w biurze na roznych stanowiskach to niech lepiej szuka gdzie indziej. Warunki pracy w tym relacje, obowaiazki, wymagania sttasznie sie zepsuly. Pracownik czuje sie zaszczuty przez przelozonego . (usunięte przez administratora)

Alu

Jestem fizycznym. Ale nie psychiczny. Jak coś piszecie bracia to sobie pierwej poczytajcie co to jest fgśp a potem piszcie. Nasza firma przechodzi lekką grypę to fakt. Ale na temat grantów wypowiadajcie się z sensem. Nie mamy możliwości podejść do prezesa na rozkminkę ale pisząc głupoty na temat bonów itp sami stawiamy się w pozycji ciemnego ludu. Krytykować? Tak. Komentować? Tak. Objawiać głupotę? Tak. Ale korzystajcie na Boga z google.

Max

Ja się zatrudniłem. 2 tyg temu i też bonu dostalem. I jeszcze pizza o cole dostałem z zfss

Ira

To może pora zmienić prace, chyba że jesteś jednym z tych, którzy potrafią jedynie narzekać bo wiedzą, że i tak nigdzie lepszej roboty nie znajdą?!

Michal

Mi się podoba. Jest wypłata i benefity.

Łdz
@Michal

To super że jest wypłata w innych firmach za darmo robiłeś?

Woźnica

Witam, wypowie się ktoś na temat transportu? Jak to z tymi zleceniami? głodowa stawka?

@Woźnica

Stawka jest bardzo dobra. Najlepsza w strefie. Wszystko dopięte na ostatni guzik.

@Adam

To jak ta stawka taka dobra to podałbyś ile wynosi? Chociaż orientacyjne widełki. Bo to zawsze cenne info.

Woznica
@Łukasz

To jak to jest, że kierowcy nie chcą jeździć pod oknoplastem? Spotkałem się z opiniami, że bardzo mało płacą

@Woznica

Mało to znaczy ile, bo widziałem opinie że 3500 zł wzwyż? Takie są pensje czy nie ma co liczyć?

Alex
@Łukasz

Tyle na początku nie dostaniesz, ale z czasem może tak.

pawel

Witam znalazłem ogłoszenie do pracy w oknoplast jako operator produkcji. Mógłby ktos napisac mniej wiecej na czym polega praca i jaki jest zakres obowiazkow? Czy praca jest bardzo ciezka? Z gory panstwu dziekuje za odpowiedz i merytoryczna opinie.

Lol
@pawel

Wystarczy przeczytać opinie. Praca na Lini różna. Jeżeli jest ogłoszenie jaki operator to praca na kluczowym stanowisku, zazwyczaj ciężka i duże tępo pracy. Niestety nazewnictwo ogłoszenia nie ma wiele wspólnego z typowym operatorem (maszyn)

@Lol

To tempo pracy to akord? Bo zwykle jak jest szybkie to tak to wygląda, ale wtedy stawka jest wyższa. Wytłumaczysz?

Alex

Nie ma akordu

praca w ok

Czy w oknoplast jest możliwość zamieniania się zmianami z kolegami w pracy? (Mowa o pracy na produkcji)

Sasha

Ile wynosi teraz dodatek mieszkaniowy? I od czego zależy? Jedni dostają 400 a inni 500 pohemu?

Polak
@Sasha

A inni w ogóle!!!!??? Bo my mieszkamy pod mostem w kartonie :)

Jan
@Polak

Bo nie dają polakom dodatku

Urwis
@Jan

Dają o ile udowodnisz że jesteś z innego województwa.Jeśli całe życie mieszkasz w Krakowie to nie masz na co liczyć.

Grzesiek

Jakie zarobki na stanowisku kierownika zmiany ?

Michal

Czy wypłata jest ma czas? Przestrzega się przepisów BHP? Normy dzwigania wg przepisów?? Pytam bo szukam pracy a z tym bywa różnie

Czo
@Michal

Wypłata tak bo musi być. Z dźwiganiem różnie. Zależy w której części produkcji się znajdziesz. Gotowe okna są bardzo ciężkie.

Magdalena
@Czo

I jak sobie radzicie z tym dźwiganiem? Przecież tak się nie da pracować na dłuższą metę. Nie ma jakichś maszyn? Czegoś co by pomogło dźwigać takie okna?

@Magdalena

Z lini okna ściągasz na stojak, przy większych ktoś Ci pomoże, z małymi zapomnij. Na placach niby są suwnice,ale kto by t używał. Kolego czas to pieniądz. Zawsze jest mało :)

META
@Magdalena

,,Ręcami'' ! Droga Magdaleno! ,,Ręcami'' sobie radzimy!Coś jeszcze?

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.