OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Teresa

Oknoplast oferuje dojazd np z Niepołomic dla swoich pracowników ? darmowy ?

@Teresa

Nie .jakie za darmo. W oknoplaście trzeba płacić:)

@Teresa

Kiedyś była dopłata do autobusów ale prywatnej firmy, chyba już z nimi umowy nie mają. Istnieją dwa busy, które codziennie wożą pracowników ale tylko i wyłącznie na koszt pracownika.

Lol
@OPK

Jest dofinansowanie do przejazdów busami Mat-bus.

@Lol

Które nie jeżdzą o 4 w nocy jak ostatnio ludzie wychodzą z pracy także ten tego. I co raz mniej kursów ma Mat bus, nie to co kiedyś.

Alu

Owszem była podwyżka plac w styczniu tego roku. Bardzo wiele się zmieniło od tego czasu. Grupa notuje fantastyczne wyniki. My pracownicy i obywatele też chcemy kawałek z tego tortu. (usunięte przez administratora)!!??? (usunięte przez administratora)!!??? (usunięte przez administratora)?

Aleks

Dokładnie kiedyś ciężko było dostać się bez znajomosci teraz pracowników szukają w Azji w kraju gdzie większość ludzi mieszka w ubóstwie to daje do myślenia

Hhh

Kilka lat temu nie było możliwości dostać się do firmy bez znajomisci (usunięte przez administratora)... (usunięte przez administratora).

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Witam,jakie jest realne wynagrodzenie miesięczne? zastanawiam się nad zatrudnieniem w tej firmie

@Adam

Informowanie o tym jest nielegalne według tego portalu bo każda kwota jest cenzurowana.

@Ukulele

To może chociaż powiesz czy Ty jestes zadowolony ze swoich zarobków?

@Olga

Z tego co słyszałem w okół firmy podnoszą pensje. Oknoplast niestety nie rusza.

@Olga

Ciężko stwierdzić. Jeśli chodzi o pracę to owszem, stabilność jest natomiast wiele się słyszy ze w okolicy dają (usunięte przez administratora) więcej co jest dużo większą motywacją.

@Adam

Właśnie do firmy dotarła ekypa z Filipin i Indonezji, coś około 30 osób. Szukają teraz ludzi którzy mogą się z nimi dogadać, bo wszyscy mieli gadać po angielsku, a w rzeczywistości chyba jednak nie za bardzo wszyscy ;) (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora).

Sasha

Nie 30 tylko 20tu. Docelowo ma być ich 30(usunięte przez administratora)tu dlatego już teraz mają tłumaczkę która tłumaczy z filipińskiego na angielski, a angielski to teraz dzieci w podstawówce znają. Więc nie rozumiem problemu

@Sasha

Tylko jak wytłumaczyć takim Haitanczykom dla ktorych okna pcv to czarna magia jakie są etapy i poszczególne techniki produkcji pcv ...

Maro
@Sasha

Czyli ogólnie jest tylu chętnych ze trzeba szukać pracowników w Azji ?? 10 tys km z tad

AZJA

Siema Firma Swiatowa Pracownicy Miedzynarodowi

@Maro

Raczej brak chętnych ,to nie są te "złote czasy " kiedy o jedno miejsce w zakładzie na produkcję startowało po 30-40 ludzi (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) "(usunięte przez administratora) " (usunięte przez administratora) "(usunięte przez administratora) "

Mm
@Yeti

Dobrze napisane te czasy już nie wrócą a będzie tylko gorzej młode pokolenie nie jest chętne do takiej ciężkiej fizycznej pracy, nawet przy ,,automatyzacji” (przy której jest większy zapie…).(usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora),,(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) .

Szukałem pracy w strefie
@Ukulele

Nie do końca jest to prawda co piszesz. Większość firm w strefie oferuje bardzo podobna stawkę i te stawki nie różnią się zbytnio od siebie w różnych firmach. Wyjątkiem jest Man gdzie faktycznie wynagrodzenia są dużo większe niż w innych firmach ale to jest tylko jeden wyjątek. Sam pracowałem w Oknoplascie i szukałem pracy w strefie ale stawki były podobne i dla tego przeniosłem się do Krakowa gdzie faktycznie lepiej placa.

@Szukałem pracy w strefie

Akurat chodziło mi o MAN'a właśnie. (usunięte przez administratora) więcej brutto to jednak jest różnica, natomiast stabilność pracy podobno nie jest taka dobra już.

Loli
@Yeti

A Ty wogole wiesz gdzie leży Haiti a gdzie Filipiny?

@Loli

Wiem . Wiem też że Filipiny są jednym z najbiedniejszych krajów na świecie gdzie albo jesteś biedakiem albo bogaczem ,brakuje tu grupy średniej .

Miecia
@Loli

To potwierdza, że macie ogarniętą szefową kadr.

Dzony

Na jakie zarobki na start, można liczyć na produkcji w Ochmanowie?

Max

Około piątki na łapę

Rita

Zarobki są dobre.

Damian

Jest całkiem ok. A jeszcze jak masz ulgę na młodego do 25l to już wogole.super

Dexter
@Max

Chyba licząc 4 soboty i po 10h codziennie.

TOM
@Max

Chyba za 1.5 m-ca ha ha ha.

dddd
@Dzony

(usunięte przez administratora) brutto podstawy + premia frekfencyjna + premia i tyle w temacie

Stary pracownik
@Dzony

Za młodego chyba 5 tys za 2 miesiące... stary ledwie 4 wyściga i to jeszcze z sobota

Gulu

Kolego , 5 na łapę ? Zejdzmy na ziemię

Były
@Dexter

I jak nie dostaniesz minusa za brak maski

@Gulu

To co mniej dają niż 5 tysięcy na rękę? Orientujesz się w zarobkach? Ile realnie można wyciągnąć?

@Łukasz

Wszystko zależy od działu na którym pracujesz . Na szkoleniu np zarobki są nieco wyższe niż na nitkach za to praca znacznie bardziej niebezpieczna . Na innych działach jest różnie między 3300-4200

Pr
@Łukasz

Realnie to zależy od kategorii umiejętności na początek nie licz że przekroczysz 3 tyś no chyba że będziesz chciał przyjść w niedziele (noc)lub sobotę może po pół roku wyciągniesz 3200 na kategorii B bo na C to już poczekasz …. jeżeli lubisz pracować w ogólnym chaosie presji i robienia nie tylko swojej działki to zapraszam dodam że praca nie należy do lekkich

@Harry

3300 a 4200 to raczej dla bardziej doświadczonych pracowników ktorzy maja poziom B a jak będziesz chciał C mimo tego nawet ze coś umiesz więcej to czeka Cię Ok rok proszenia się bo budżet jak zwykle ich nie puszcza i nie są w stanie podnieść Ci zarobków mimo tego ze coś umiesz dodatek ze wraz z sobotami takie zarobki czyli 2 lub 3 soboty bo bez tego zapomnij.

@Harry

Dzięki za info. Te kwoty to mam nadzieje netto. Co w tych nitkach jest tak niebezpiecznego? wytłumaczysz?

@Pr

Nie mam nic do pracy w weekendy, żeby lepiej zarobić, ale wtedy realnie stawka jest wyższa, czy cały czas to samo tylko więcej godzin?

@Alan

To dziwne co mówisz bo jestem na A pracuje prawie półtorej roku i bez nadgodzn zarabiam spokojnie 3200-3300

@Harry

Można sobie np przeciąć palce Carlosem ostrym nożem do ścinania nadatku . Bardziej niebezpieczne od pracy na nitkach jest praca na szkleniu produkcji szkła choć chłopaki podobno mają tam fajne zarobki lepsze niż na nitkach

@Harry

Alan ile masz lat? Nie płacisz podatku?

@Łukasz

Niebezpiecznego nie ma nic.

Masz pewnie dodatek z racji tego ze nie masz 26 lat

Alan Błąd mam 32 lata :) Wszystko zależy od działu na którym pracujesz

łuki
@Łukasz

Ze 4 tysiące zarobisz. więcej to już ciężej.

@Alan

Błąd mam 32 lata :) . Nie chodzi o dodatek ale o niższy podatek dla osób do 26 roku życia nawiasem mówiąc

@Czo

To jak nie jest niebezpiecznie to lepiej wybrać robotę na dziale gdzie lepiej płacą. Ze 4 tysi się wyciągnie?

@Łukasz

Ty myślisz że wybierzesz sobie gdzie chcesz pracować? Może od razu zasiądź na fotelu prezesa ????

Haj

Prawda

Sebastian
@Czo

Aha, czyli wrzucają gdzie popadnie? Który mamy rok? Pracownik chyba może i powinien mieć coś do powiedzenia w tej sprawie?

Alex

Na początek to raczej 2500 zł

M
@Łukasz

Zarobki są różne , podstawy dostaniesz około 3200 na rękę bez nadgodzin kategoria A , tyle zarabiałem rok temu , jeśli ogarniasz to szybko można awansować , ja w 20 miesięcy doszedłem do kategorii C , zarabiam około 3700 na rękę , od stycznia wchodzą podwyżki 400 zł brutto czyli około 4000 na rękę , ale jeśli chodzisz na nadgodziny to już są inne pieniądze , zrobisz 16 „setek” to ponad 4500 , całkiem niezłe benefity , ale nie oszukujmy sie , trzeba (usunięte przez administratora) , nie brać L4 , premia frekwencyjna 400 zł brutto , premia za wyniki , praca na zmiany , na niektórych działach 4 brygadówka , można dostać plusa , dostatek do premii ale i łatwo złapać minusa za brak maseczki ,

Aaaa
@Dzony

Ok 3000 na początek beż nadgodzin .Praca w systemie 3 zmianowym. Ukraincy dostają jeszcze dodatkowo 500 zł brutto

Łdz
@Alex

No oczywiscie ja podpisalem umowe 2 dni temu (usunięte przez administratora) już po tych dwóch dniach byłem zmuszony się zwolnić ponieważ raz praca na tym dziale i tej maszynie niestety okazuje się strasznie skomplikowana a i dojazd jest beznadziejny więc w moim przypadku ta praca odpada

@Dzony

Ja już się zwolniłem ale pracowałem jak to według mojej umowy było napisane na produkcji automatycznej. Po kilku godzinach pracy doszło to do mnie że to ja osobiście jestem automatem tej produkcji. Praca manualna non stop jako trzeci na linii. Dużo obowiązków i wszystko można dotrzeć i wyćwiczyć ale 2800 nie mobilizuje. Cztery miesiące na tej automatycznej produkcji zakazały mi tam chodzić i szukać nowego okna na świat pracy. Czysto i koleżeńsko. W ciepłe dni gorąco. Można żyć ale każdy decyduje za siebie. Pozdrowienia dla drugiej linii. Tak czy owak miło wspoin wspólny wysiłek. Kierownik brygadzista i każdy decydujący pomogli w razie potrzeby. Pozdrowienia dla Justyny.

Aro

Zejdz na ziemię człowieku

Młody6lattemu
@Dexter

To jest racja

Jak wygląda praca na dziale aluminium,?

D

Ja na szczęście nie mam już tego problemu ponieważ zwolniłem się po kilkunastu latach pracy ... A i tak nie miałem źle w dziale kj ale przestała mi praca i daleki dojazd odpowiadać więc się zwolniłem pozdro

@D

A czemu przestała Ci odpowiadać? Musi być jakiś powód. Zarobki może za małe?

Bohemian
@Olga

Najprawdopodobniej ze względu na osoby przełożone dla których "słupki jakości "i wydajności zawsze brane są za najważniejsze nie biorąc pod uwagę problemów produkcyjnych . Drugim powodem mogą być zarobki

Filip
@Bohemian

Zgadzam sìe z tobą. Przełożeni to tylkp wymagają ilości i jakościa, a problemów z porysowanym profilem nie są wstanie rozwiązać.

Miecia
@Filip

To prawda, wg badań rynku pracy większość osób odchodzi z powodu złej atmosfery lub niekompetencji przełożonych.

K.P.

Aż mnie oczy bolą, jak czytam niektóre bzdury. Wywody jakby firma była najgorsza na świecie. Źle Ci to czemu pracujesz? Ci na górze nic nie robią? Tak to czemu firma przez tyle lat tak się rozwinęła. Nie znasz się to się nie wypowiadaj. Jak krytykujesz to bądź też obiektywny i pochwal, bo źle nie mamy, a szczególnie w obecnych czasach kryzysu.

XX
@K.P.

Ile "premii" dostałes? (usunięte przez administratora)?

@K.P.

To zależy o czym piszesz odnośnie rozwinęła. Jeśli chodzi o względy finansowe to niekoniecznie na plus dla pracownika bo podobny zarobek co teraz to pracownicy fizyczni z tzw supportem mogli dostać i 10 lat temu a i obowiązków było mniej. Owszem źle nie jest ale konkurencja nie śpi co widać po tym że wielu pracowników odeszło z firmy, wielu dobrych a często ich zastępują Ci dla których w pracy najważniejszy przedmiot to smartfon m

Podejrzany
@K.P.

Żeby kierownicy już musieli się tu wypowiadać to dopiero kpina. Źle to dopiero będziecie mieć jak wyjada ukraincy i skończą się fikcyjne stanowiska na które my musimy (usunięte przez administratora)

Edyta
@K.P.

No wydaje mi się że ludzie nie pracują dlatego że im się nudzi tylko dlatego że muszę po opłacać rachunki i za coś żyć? Nie rozumiem tych przytyków kierunku osób które piszą co można by poprawić w firmie albo ostrzegaja innych

Bubu
@K.P.

Jaki kryzys człowieku? Na jakim świecie Ty żyjesz?

Stary
@K.P.

Chodź na zawiasy na szklenie... zobaczymy czy będziesz tak madrowac...pewnie łazisz po hali od czasu do czasu mieszając powietrze...i zadowolony...w (usunięte przez administratora) Byłeś g... Widziałeś

@K.P.

Wynagrodzenia słabe i nie miła atmosfera jeśli chodzi o kontakt z kierownikami zmianowymi. I kompletnie ignorowane są pomysły i uwagi pracowników jeśli chodzi o problemy z dostarczanym materiałem na produkcje przez MM

Łucja
@Piotr

To jakie te problemy z tym materiałem są, że przymykają na to oko?

@Łucja

Jakie tam problemy, po prostu nie ma materiału ale to przecież nie problem :D Planowanie żyje w odklejonej rzeczywistości planując coś czego fizycznie nie ma na stanie, albo jest w stanie takim że 5x jest wycofywane i ratowane. Co tam że jest plan skoro kolejność nie istnieje bo brak wszystkiego ( w końcu nikt nie jest jasnowidzem że brak szyb, materiału, że niekompletne, że władza informuje za późno pracowników by coś robili jak to już jest w trybie pilnym potrzebne) ale kto by tam ciągnął do odpowiedzialności górę, w końcu odejmie się pracownikom premie za jakość czy wydajność bo z (usunięte przez administratora)bata nie ukręciesz.

@Łucja

Problem jest z tym że na produkcje magazyn dostarcza brudne i porysowane profile.

@Piotr

A jakie ma dostarczać jak to wszystko leży na polu?

@Alan

No ale jakaś weryfikacja przed przyjęciem na halę powinna być bo to jest i tak robota głupiego co z tego że poskładają przygotówkę jak później trzeba to wycofywać.

@Piotr

O jakiej weryfikacji Ty mówisz. KJ istnieje tylko z nazwy. Jeśli premia ma iść w dół to wyłapią wszystko a później i tak będzie to zgrzane (więc gdzie tu wada?) Sprawdzanie dostaw materiału od producentów to też kpina, często przyjeżdżają uszkodzone czy z wadą i tak jest od wielu lat, bo przecież nikt nie będzie tego reklamował - "dadzą rade wyciąć". Nikt nie pociągnie do odpowiedzialności VEKI za to że materiał jest syfny, że oznaczenia na niektórych profilach są błędne ( i nawet po zgłoszeniu parę lat temu dalej są błędne), że okucie przyjeżdża wadliwe (niekiedy całe palety) i dopiero produkcja zauważa że to nie to co trzeba. Magazynierów brak, a Ci co byli dobrzy to już tu nie pracują bo niektórzy wymuszali nadgodziny zamiast się dogadać.

Filip
@K.P.

Człowieku ogarnij się skoro tak dobrze jest to czemu ludzie się zwalniają?

@ukulele

A na produkcji są nadgodziny? Płatne, czy nie? Bo rozumiem że napisałeś konkretnie o nadgodzinach na magazynie..

Staruszek
@K.P.

Firma się rozwinęła w czasach kiedy rządził Adam, teraz szału nie ma. Pracowałem w firmie 17 lat i kiedyś byłem dumny z tego, że tam pracuję, (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) ((usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)). Pewnie, że są gorsze firmy ale i lepsze też. Ja odeszłem i nie żałuję.

@Olga

To zależy, jak masz znajomości to nadgodziny masz jeśli chcesz, jak robisz swoje to zazwyczaj biorą Cie tylko wtedy kiedy trzeba zapieprzać a nie łazić (w innym wypadku biorą tylko tych tzw przyjdę by połazić /posiedzieć na Jadalni). Zazwyczaj są to płatne nadgodziny, czasem odróbki za jakiś dzień.

Kotr
@Staruszek

Pracowałeś 17 lat i na pewno miałeś dużo ciekawego do powiedzenia, niestety wycięto połowę twojej wypowiedzi. Ja też odeszłam już dawno temu i wiem że dużo się tam nauczylam, ale nie potrafiłam tam wytrzymać dłużej niż 3 lata. Ciągła presja, zła atmosfera w pracy i te dalekie dojazdy. Zmieniłam ze względu na zdrowie po prostu. Pozdrawiam

Pan J.

Myślałem, że to serwis stworzony, aby dodawać merytoryczne opinie, ale jak czytam te błędy ortograficzne, niecenzuralne zwroty oraz narzekanie, że na stołówce nie ma frytek to zaczynam wątpić w ideę goworka. Ludzie opisujcie pracę. Na prawdę aż tak źle Wam? To znajdźcie sobie w Krakowie, Wieliczce i okolicach lepszą płacę w obecnych czasach.

Lol
@Pan J.

A jakie wg.Ciebie mamy czasy? To co teraz wyprawia się na produkcji (podnoszenie norm) za te same pieniądze co rok. Tylko nie pisz, że była podwyżka w tym roku bo tak naprawdę noc więcej w kieszeni nie widać a człowiek musi się jeszcze bardziej urobić. Zakupili maszyny za miliony zł, które tak naprawdę nic nie wniosły poza panującym chaosem i nerwami ludzi którzy to obsługują. Wzrost produkcji na liniach 5 i 6 o prawie 100Pkt do Lini pozostałych. Pieniądze każda linia bierze identyczne a pracownicy tych ostatnich dostają najbardziej po (usunięte przez administratora) Produkcja liczona na słupkach w komputerze a nie patrząc na fakt w jakim tempie pracują ludzie.

Gzuz
@Pan J.

Co jest złego w tych czasach bo nie rozumiem ?? Piszesz jak by ludzie którzy tam pracują mieli dziękować komuś za prace ze ja wg maja. Każdy może wyrazic swoją opinie nie podoba Ci się to nie czytaj.

@Gzuz

Czyli nie można mieć pozytywnych opinii o firmie?

@Pan J.

Można, tylko czemu trzeba kłamać ze jest pięknie skoro nie jest? Później przychodzi jeden z drugim i po miesiącu odchodzi bo liczył na coś innego.

@OPK

Tu nie chodzi o koloryzowanie tylko obiektywne opinie. Jak są jasne warunki od początku to nie można powiedzieć że liczyło się na coś innego. Ja np przed przyjęciem wolałbym wiedzieć jaką tu proponują stawkę. Powiesz?

@OPK

To czemu nadal pracujesz?

@Pan J.

A jakie według ciebie są merytoryczne opinie skoro nie wiesz (usunięte przez administratora). Wymagają jakości i ilości a materiał jest z magazynu jest dostarczany taki że szkoda gadać. Jakiej serii nie zaczniesz to albo porysowany albo brudny.

@Pan J.

Stabilność pracy w obecnych czasach jest wymogiem. Można wiele zarzucić kierownctwu odnośnie zarobków czy premii natomiast jest dużo pracy i przestojów nie ma więc praca raczej dosyć pewna jak na obecne czasy. W innej mozna zarobić lepiej ale przyjdzie przestój i cześć pracownikow leci z etatów

Makao

Cześć. Tak czytam czytam i nie wiem sam co powiedzieć. Pracuję już kilka dobrych lat oczywiście jest lepiej czasami gorzej jak to w pracy. Wydaje mi się że na przestrzeni ostatnich lat (3-4 lata) na produkcji jest lepiej. Oczywiście cały czas mierzymy się z tematem braków materiałowych i słabą organizacją no ale co wymagać jak kierownicy zmiany to często ludzie którzy wyszli z produkcji (usunięte przez administratora) i zaczynają się dla nich schody. Planowanie produkcji można powiedzieć standard czyli dalej marnie. Ja osobiście żyję nadzieją że nowych szef operacji to pociągnie dalej koleś jest spoko miły i kulturalny (nie jak poprzednicy) ale też musi podejmować decyzję sam nie słuchać tylko tych od tabelek.

Hhh

(usunięte przez administratora) premia coraz mniejsza. Z jakiego powodu. ?! Brak towaru. A jak jest to brudny i porysowany nadający się do kosza. Ale oczywiście żeby zaoszczędzić jest najpierw myty itp a potem jak wraca (usunięte przez administratora) i tak jest wycofywany. Mysle ze kierownicy powinni coś z tym zrobić (usunięte przez administratora) "(usunięte przez administratora)" (usunięte przez administratora) "(usunięte przez administratora)"

ABC

Proszę czytać nagłówki na wizualizacji premii gdzie jest jasno napisane za jaki okres wynik jest podany! Przez weekend oraz w ostatnich dniach maja (30 oraz 31) była jeszcze produkcja, a więc wynik miał prawo się zmienić.

Hhh

Co do premii się nie wypowiem (usunięte przez administratora):) Co do reszty na cięciu(bo chyba o nim mowisz) (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora). Za jednymi brakami lata przynajmniej z 5 osób, brudne profile,porysowane. Braków tyle że masakra. Jakiej komisji się nie chwycisz to brak. (usunięte przez administratora) "(usunięte przez administratora)". Ni wspomnę juz o obiecanych wózkach. (usunięte przez administratora)

@Hhh

Pracuję tam i (usunięte przez administratora) o wszystko yrzeba się prosić po pięć razy. Począwszy od spraw związanych ze sprawami związamymi z produkcją.

Edyta

A czemu maja „gasić światło”? Co się dzieje z firma nie rozumiem?

Xxx

Kto jedzie z Sebastianem do Turcji za darmo? Mama płaci.

Stach
@Xxx

No jak mama płaci to ja!

Lulu
@Xxx

Ja jadę do Egiptu. Babcia została 13 tke i mi fundla Egipt na 6 dni/.4 noce..wyszaleje sobieni wrutse

Mariusz

Jak tam na starej hali po zmianach ???? Lepiej ?

Mar

Jak jest na ur

Mar

Co z pracownikami żucanemi ze stanowiska na stanowisko

Ozq97

Z frytkami jest problem od tygodnia nie ma trzeba ruszyć temat w kuchni!!!

Miskolec87
@Ozq97

Sprawę do kadr zgłosić. Że jest w ofercie a na stołówce brak.

Miskolec87
@Ozq97

My chcemy frytki

Rudy
@Miskolec87

Juz chyba tylko frytki tam da sie zjesc. Specjalnie nie ma frytek zeby obiadki jesc...

Malwa
@Rudy

Prawda że stołówka zeszła na psy. Jedzenie jest straszne, brudno tez się zrobiło na jadłodajni. Lepiej kanapki wsiąść z domu. Kiedyś ta stołówka jakoś wyglądała.

Dlugi

A stołówka jest ok. Dobre jedzenie za mała kasę

Koko
@Dlugi

Ja się pytam gdzie frytki na rano ni ma na popo nie ma

Mono
@Koko

Panie Areczku, frytki są na promocji w stonce, po drugie niezdrowe.

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.