OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Majsterkowicz

Na liniach jest tak zimno że gacie nie pomagają. Przestańcie oszczędzać na ogrzewaniu bo już 2 tygodnie jestem przez wasze oszczędności chory

Ann123

Praca w Oknoplast to dramat ...???? Ukraińcy są lepiej traktowani chociaż nic nie robią ????. Nowy pracownik jest totalnie olewany .

Nowy 11
@Ann123

Zgadzam się z Tobą 100%, Nowy pracownik jest zostawiony samemu sobie :/ zero wsparcia i empatii ze strony brygadzisty.

Solo
@Nowy 11

Jest onboarding przecież pracuje tu 3 tygodnie właśnie skonczylem szkolenie kierownik pyta czy wszystko ok... :) także albo brygadzista do wymiany albo ty:) w

true
@Solo

Brygadzisci na tyłach nie mają pojęcia co się robi na wielu stanowisk pracowniczych więc o co może nowy pracownik ich zapytać? :D

xd

(usunięte przez administratora) na tym zakładzie to jakaś porażka jest . Piszę to jako pracownik będąc świadomy jak wygląda praca w innych miejscach pracy gdzie wózkowi są na wyciągnięcie ręki reagując od razu . Tu o wszystko wiecznie trzeba się prosić .Aby wózkowy łaskawie wywiózł i przywiózł palety informując go przy tym z 10 razy aby wykonał swoją pracę . Nie dość ze się obijają godzinami to jeszcze na reakcję ze strony wózkowego trzeba czekać czasem i dwie godziny . Normalny refleks "szachisty ":) . Pewne rzeczy powinni robić z automatu a ja nie powinienem po 30 razy informować wózkowych aby robili swoją pracę . W końcu za coś mają płacone ....

Zed

Ja za to zapraszam na produkcję zobaczyć jak robota wygląda :)

Romek

Paczki :) Ja się cieszę że w końcu ktoś pomyślał i w tym roku na święta będą paczki. ;) To miły gest. Zawsze był przelew a pieniądze raz są a raz nie ma. A taka paczka to takie fizyczne coś. Coś co można zabrać do domu. Dziękuję Hr- om za wspaniały pomysł i kreatywność.. Pozdrawiam i Wesołych świąt

Pracownik12
@Romek

Masz świadomość że te paczki nie są wzamian za bon seiwteczny a za to że firma postanowiła nie robić wigilii dla pracowników…

Xs
@Romek

Jasne w czasie grudnia kiedy są największe wydatki związane z prezentami oraz nowym rokiem dawać ludziom jakieś małowartościowe paczki zamiast pieniędzy których tak bardzo teraz potrzebują... "Świetny pomysł HR"

Xd

Pracodawca ma prawo odemnie wymagać jak najlepszej wydajnej pracy jednoczenie kiedy ja wymagam od niego miłego gestu raz w roku to narzekam twoim zdaniem ?! . Szacunek idzie z obu stron nie tylko pracownika do pracodawcy ale również pracodawcy względem pracownika .Tak więc uważam że bony raz w roku powinny być znacznie większe niż te co otrzymaliśmy dotychczas.Tym bardziej że są zakłady które dają po 1000 złotych bonów świątecznych na rok :) co tutaj byłby nie do pomyślenia .....

olo

Ja złożyłam dokumenty o które prosiły kadry i dostałem 430 zł + paczke ;)

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

Baal

Najważniejsze że na hali ciepło nie trzeba w czapce chodzić jest super i komfort pracy niesamowity dziękujemy za taką wspaniałą wygodę

Jaaa

Jestem zadowolony z pracy, pieniądze dobre, żyje na wysokim poziomie (usunięte przez administratora) zł daje dużo możliwości. Tak naprawdę to nie wiem na co już mam wydawać tyle mi zostaje po opłaceniu rachunków i należności. Żyje jak król, mam nadzieje, że wielka kasa nie przewróci mi w głowie i zostanę nadal tym skromnym i pracowitym chłopakiem.

Benio

Witam ile dostaję się bonów na święta i w jakiej formie

O te bony trzeba pisać jakiś wniosek czy raczej normalnie każdemu dają? I jak to z zatrudnieniem wygląda? ja wiem, że już przegapiłem, ale gdybym przyjął się na początku października to normalnie mógłbym cos otrzymać?

Xs

Nie tyle października co Listopada wnioski były do 30 listopada . Musisz oznaczyć w nim ilość osób w rodzinie jako gospodarstwie domowym roczny dochód za poprzedni rok z pitu i średnie zarobki . W skrócie dochód dzielisz przez 12 miesięcy .Potem trzeba ten wniosek oddać do biura

Nowiak

Hej! Czy polecacie iść do tej pracy osobie ktora chce coś znaleźć na dłużej?? Da się tam 1 rok wytrzymać w tej firmie ? I czy jest od samego początku ciezko zawsze?

Xz
@Nowiak

To praca w której trzeba mieć silną psychikę i wytrzymałość fizyczna . Jeśli więc jesteś taka osoba to wytrzymasz ,jeśli jednak chcesz szukać lżejszej pracy za godziwe pieniądze to nie jest miejsce dla ciebie

Olek

Po 10 latach jako operator oczywiscie na produkcji 4370 zł bez sobót .

Mateusz

Kolego pozwól że się dołączę do dyskusji. Pracuje w tej firmie od 2012 roku I jestem operatorem schirmera i ro co pisze kolega Olek to prawda moja ostatnia wypłata bez dnia l4 to 45000 zł

Wspomniana kultura i szacunek do współpracowników. Brawo! Wincyj takich kierowników. Wstyd. Stanowiska funkcyjne zobowiązują do pewnych zachowań. Szeregowy pracownik może sobie pozwolić na mniej kulturalne zachowanie czy bardziej soczysty język. Więc może czas, drodzy brygadziści I kierownicy, pójść miedzy ludzi, popracować tak ciężko jak oni. Może coś wtedy do was dotrze ...

prawda boli
@Olek

Dodaj że na 3 zmiany.

@Olek

Na D z 500 dodatku za umiejętności - karta sportowa ubezpieczenie to za miesiąc bez nocek wychodzi plus/minus 4.500 Oczywiście po x latach pracy

Olaf

Praca cholernie ciężka jeśli chodzi o produkcje .Pracowałem w już kiedyś na produkcji ale nie było tak ciężko jak tutaj .Nie które ramy od okien ciezkie jak cholera ledwo idzie to podnieść .Jestem teraz na szkoleniu mam trenera ale później go nie będzie .Ledwo idzie sie wyrobić plus wypłata wcale nie jest zachęcająca .Ogólnie wielki minus .Szacun dla ludzi na produkcji .Nie wyobrażam sobie żebym mógł tam pracować kilka lat .Osobiście odradzam tam prace .Na szkoleniu Pani z biura jak zachwalała prace same plusy .Jestem ciekaw czy jakby przepracowała kilka dni przy taśmie to tez była by taka zadowolona …

CzarnaMamba

Witam Jak wygląda praca na produkcji? Słyszałem opinie że niektóre działy są ok a nie które szkoda gadać Jakie wynagrodzenie na start netto bez dodatków ?

Ostatnio dość dużo zapytań tutaj odnośnie pracy w oknoplascie przez osoby wyrażające chęć zatrudnienia więc w skrócie opiszę wszystkim jak to wygląda. Praca ciężka. Zarobki słabe żeby nie powiedzieć bardzo słabe. Nie kompetentni ludzie na stanowiskach kierowniczych. Z większością pracowników nie można się dogadać w naszym ojczystym języku, ponieważ są to przybysze z za wschodniej granicy. Ponadto zakład jest przestarzały. Dla porównania prosze zobaczyć jak wyglądają zakłądy firm konkurencyjnych z nowego sącza albo kornic wówczas naświetli się nam obraz w jakim kierunku zmierza ta firma.

PrzyszłyPracownik

Witam wszystkich :) Mialem rozmowę o prace jako operator produkcji .Chciałem zapytać czy warto pracować w oknoplast ??.Czy praca jest jakaś skomplikowana i ciężka .Podobno od stycznia maja być podwyżki .Mówiono mi ze około 800 czy to tylko ich obietnice czy naprawdę pensja tyle wzrośnie .Jeśli mam być szczery to pensja na start dosyć niska ja na realia Polskie .Wiadomo nigdzie nie jest Idelanie ale jeśli mogę proszę o opinie o tej firmie … dziękuje bardzo

@PrzyszłyPracownik

Witam, szczerze mówiąc to praca jest bardzo ciężka a zarobki niskie jak na obecne koszty życia. Szczerze mówiąc to nie warto tutaj się zatrudniać jeśli chcesz mieć spokój

Przyszły kandydat

Hej mam pytanie jak to jest z praca w oknoplast ?? Polecacie tam pracować na produkcji .Jesteście zadowoleni z tej pracy ?? Pytam odnoście pracy na produkcji .Jak wyglada sytuacja z zarobkami na początek ile można realnie dostać na czysto ?? Dzięki

kandydat

Witam Jak wyglada praca na magazynie, ktoś może się wypowiedzieć? Pozdrawiam :)

Robert
@kandydat

Pytanie na jakim magazynie po jeśli chodzi o magazyn profilu to nie polecam. Praca w zimnie na zewnatrz

Jankes
@kandydat

Mogę Ci polecić żebyś poszukał innych ofert pracy naprawdę są lepsze jeśli chodzi o zarobki i kulturę w pracy

Gabriela
@Jankes

A co z kulturą u was jest nie tak? chłopak już robił na jednym magazynie prawie rok i teraz będzie od nowego roku czegoś szukać, tu jak sprawdzałam byłoby mu względnie blisko. Co z tą pracą na zewnątrz? Opiszecie ją? Jak się ciepło ubierze to będzie ok?

Leszem

Ogrodzic palarnie i zrobic drzwi z wejsciem na kartę...Nagle sie okaże ze co drugi brygadier pol zmiany na fajce siedzi...

Mateusz
@Leszem

Bardzo dobry pomysł i jeszcze odliczać czas który się przebywa na papierosie. Bo to nie jest sprawiedliwe że osoby niepalące mają robić więcej o te 20 min. czy więcej wszystko zależy od tego kto ile pali

@Leszem
@Mateusz

Średnio papieros na godzinę co daje od 5-10 min za każdym wyjściem . Ale tak jest było i będzie że kto nie pali ten pracuje xD

Kamil
@Mateusz

Policzmy : średnio 7minut na papierosa razy 8 h daje 56 min. na zmianę, razy 5 zmian w tygodniu co daje 280 min. czyli 4.6 h , razy 4 tygodnie pracy w miesiącu co daje 1120 min. czyli 18 godzin co daje dwie pełne zmiany i dwie godziny extra !! Tyle mniej więcej niepalący pracują więcej od palących w miesiącu . Ktoś tu widzi jakąś sprawiedliwość? Uczcie się palić będziecie mniej pracować!!! A i jeszcze jedno , policzcie sobie sami ile to minut , godzin i dni w roku....

@Kamil

Bzdury. Już tam nie pracuje (usunięte przez administratora), ale (usunięte przez administratora) palący robili tyle samo co nie palący, więc powiedzcie robaczki na co tracicie czas, który my poświęcamy na fajke?

drax

Pomyśl przez chwilę :) Jeśli na nitkach ktoś kto pali na 8 godzin wyjdzie ze 3 - 4 razy na papierosa to automatycznie zwykle musi go zastąpić osoba niepaląca . A więc osoba niepaląca w ciągu tych 8 godzin pracuje więcej niż palący :)

Cygan

Jest w porządku dobrze robią, dobrze robią jest w porządku. Jest git! Pozdrawiam wszystkich dobrych chłopaków, całe (usunięte przez administratora), niech to się wszystko trzyma! Dobry przekaz leci

Malinowy

Sa brygadiery co nauczyli sie palic zeby tylko na lawce posiedziec... Co pol godz 10min na fajeczke... A jak normalny wyjdzie to słyszy. " a co ty palic sie nauczyles?," jak mie palisz to noe dla Ciebie 2h siedzenia na palarni na zmiane... No i te plusy. Sa hale gdzie kazdy, powtarzam kazdy brygadier za bycie brygadzista dostaje miesiac w miesiąc 2-3 plusy za bycie brygaszista. Normalny pracownik musi ma jednego zasłużyć, a brygadier dostaje za tobze jest. Pozdro z szyb. Miłej nocy

Nowak

A co powiecie o pracy w dziale eksportu? Doradca techniczno handlowy? Jakieś doświadczenia?

Olek
@Nowak

Nie warto się zatrudniać w Oknoplast bo płace są słabe a robota ciężka. Skoro było by tak kolorowo to nikt by się stąd nie zwalniał a bardzo dużo osób odeszło wciągu roku i to ludzie którzy pracowali po 10 i więcej lat

xyzzzz

Dzień dobry. Na ile zmian pracuje się w firmie? Czy jest możliwości pracy na jedną zmianę? Pozdrawiam

Maciek
@xyzzzz

To zależy gdzie chcesz pracować. Bo na produkcji nie ma szans na jedną zmianę chyba że chcesz iść do biura. Tak czy inaczej nie polecam tej firmy nie pchaj się tam jeśli chcesz żyć w spokoju bez wkurzania się no i praca na produkcji ciężką a kasa marna.

Koszary
@xyzzzz

Pracujemy na 3 zmiany. Praca na jedną to pewnie tylko w biurze i na niektórych działach jak magazyn rolet

@xyzzzz

Tak jest powiedz że chcesz pracować na starej hali tam są takie działy jak narożniki czy reklamację ale tak serio to żal patrzeć jak jedni muszą naprawdę pracować a kilku pracownikom "sanatorium"na same ranki urządzili i jeszcze jak oni to ciężko nie pracują wieczny płacz żeby kogoś do pomocy dali :nie wiem jak to jest pracownicy to widzą a ci co trzeba już nie zero sprawiedliwości

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.