Opinie o Agrosimex Sp. z o.o. w Błędów

Agrosimex to nowoczesna firma zajmująca się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych, z ponad 25-letnią historią działalności na polskim rynku. Dzisiaj należy do elitarnego grona największych w Polsce dystrybutorów środków ochrony roślin i z sukcesami pracuje na tę pozycje w segmencie nawozowym. Firma zlokalizowana jest w rejonie grójecko-wareckim, największym zagłębiu sadowniczym w Polsce nazywanym także „największym sadem Europy”. Stąd też szczególne zainteresowanie firmy segmentem upraw specjalnych, w którym jest niekwestionowanym liderem. Obecnie odbiorcami są już nie tylko producenci owoców i warzyw, ale także, w coraz większym stopniu, producenci rolni.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrosimex Sp. z o.o. w Błędów

Starypracownik

Uważam że ktoś kto pracuje 3 miesiące lub zmienia często pracodawców nie powinien pisać wymyślnych opinii. Rzeczywiście jest tak że kadra jest stabilna od wielu lat i są tu ludzie od 20 lat. Oczywiście są przyjęcia nowych pracowników Ale to od nich zależy jak będą pracować. Napewno zaangażowanie i motywacja są mocno doceniane. Firma dużo daje Ale tez wymaga. Nie znam firm gdzie płacą za leżenie. Firma 30 lat na rynku duża i stabilna

Jacek

Ile zarabia brutto przedstawiciel handlowy w firmie agrosimex? Czy dostaję jakiś procent od sprzedaży? Chciałbym uzyskać podstawowe informacje. Pozdrawiam

Agro

Nie wiem, jak w innych działach, ja w swoim nie narzekam. Nie we wszystkim muszę się zgadzać, ale jeżeli wszędzie są przełożeni jak mój, to mogę spokojnie powiedzieć, że nie dość, że praca uczy, to jeszcze mam z niej satysfakcje, chociaż nie zawsze wszystko się uda to wiadomo. Zaangażowanie, dzięki ludziom 100 % , płaca okej , ale wiadomo mogłaby być lepsza, jak zawsze z resztą :D

ABC

Jest możliwość do przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia Enelmedu.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agrosimex Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Pracuję kilka lat już.Plusy i minusy są wszędzie, jednakże w Agrosimexie bilans zdecydowanie na plus o czym świadczy choćby stabilna kadra i mała rotacja.Jeśli jednak szukasz "wyginki" i kaski za nic to odradzam aplikacje????

Mental

Pracodawca bardzo okej. Bardzo doceniają rzetelnych pracowników, a negatywy to raczej od ludzi, którzy mają mentolność jak najwięcej zarobić, ale oby się nie narobić

Marttinezzz

Witam.... Mam pytanie i chciałbym by odpowiedź padła wyłącznie od osoby które mają konkretną wiedzę na ten temat. Czy mając wykształcenie średnie o kierunku sadowniczym... Język angielski na poziomie pozwalającym zrozumieć oraz odpowiedzieć na pytanie. Posiadający podstawową wiedzę o środkach ochrony roślin, zastosowaniu maszyn w rolnictwie oraz sadownictwie. Obsługujący kasę fiskalną, potrafiący nawiązać kontakt z klientem, komunikatywny, posiadający uprawnienia na wózki widłowe, Dyspozycyjny, palący Chcący pracować max 10h dziennie 6 dni w tygodniu, z zamiarem podjęcia pracy z perspektywą wieloletniego zatrudnienia. Zaczynajac od tzw "zmywaka", może liczyć na podpisanie umowy o pracę po przepracowaniu 6 miesięcy? Czy doświadczeni pracownicy chętnie dzielą się nabytą wiedza z nowo zatrudnionymi? Na jaka pensje może liczyć? Jaka jest stawka godzinowa dla nowego pracownika? Czy jest możliwość awansu, zmiany działu? Bardzo chce zmienić pracę bo obecna choć zadowalająco jeśli chodzi o zarobki, to niestety bez możliwości awansu, rozwoju, oraz zatrudnienia o umowę o pracę. Dziękuję z góry wszystkim którzy zechcą podzielić się wiedzą odp na kilka mych pytań. Pozdrawiam Marcin ????

@Marttinezzz

Panie Marcinie, cieszymy się, że rozważa Pan podjęcie pracy w firmie Agrosimex. Jako firma specjalizująca się w obsłudze ogrodnictwa i rolnictwa oraz stawiająca na fachowe doradztwo dla klientów, poszukujemy pracowników z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem, więc to co Pan opisał na pewno będzie plusem. W Agrosimex jest wielu pracowników z dużym stażem, więc z pewnością jest to miejsce, gdzie można się rozwijać w dłuższej perspektywie. Co roku organizowane są szkolenia m.in. dla osób zajmujących się obsługą klienta. Bardzo często organizujemy szkolenia produktowe. Co do wynagrodzeń i stawek - zależą one od danego stanowiska. Prosimy o śledzenie naszych ogłoszeń o pracę w portalu Gowork i Pracuj.pl. Warto także skontaktować się z naszym działem kadr i zostawić swoje CV. Zapraszamy!

Realista

Stabilna, duża firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Wynagrodzenie odpowiednie do zajmowanego stanowiska. Przyzwoita flota samochodowa. Polecam wszystkim którzy mają ochotę pracować. Nie polecam ludziom którzy chcą w pracy przesiedzieć 8 godz.

@Realista

Potwiedzam opinię kolegi/koleżanki. Jestem w firmie od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowlony.

@Realista

Marttinezzz

Czy pracodawca Agrosimex Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Agrosimex

Tak, organizujemy wiele szkoleń podnoszących kwalifikacje. Pracownicy Agrosimex mogą uczestniczyć w licznych szkoleniach produktowych organizowanych przez cały rok. Ponadto cyklicznie organizowana jest "Akademia Agrosimex" obejmująca szkolenia menedżerskie oraz sprzedażowe. W każdej chwili pracownicy mogą korzystać także ze wsparcia menedżerów produktów i menedżerów upraw.

Aktualność
Doradcy Agrosimexu – cenieni specjaliści

Agrosimex to nie tylko szeroka oferta środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów do produkcji rolnej, ale także profesjonalne doradztwo.

Chcąc być jak najbliżej rolników i wspierać ich w rozwiązywaniu problemów napotykanych w prowadzeniu upraw, firma od lat rozwija profesjonalne doradztwo. Doradcy sadowniczy Agrosimexu są znani i cenieni w branży. Firma nieustannie zasila szeregi swoich ekspertów o kolejnych specjalistów, również w dziedzinie upraw rolnych i warzywniczych. Doradcy Agrosimexu na bieżąco lustrują uprawy i opracowują autorskie, najbardziej optymalne programy ochrony i nawożenia. Fachową wiedzą agronomiczną dzielą się z rolnikami za pomocą wideokomunikatów oraz podczas bezpośrednich wizyt, także polowych.

Profil doradczy Agrosimexu otwiera przed pracownikami firmy możliwości awansu pionowego czy kwalifikacyjnego. To doskonała perspektywa dla osób nastawionych na poszerzanie kompetencji i czerpiących satysfakcję z dzielenia się wiedzą.

NASZYMI PRIORYTETAMI JEST:

BEZPIECZEŃSTWO  PRACOWNIKÓW

• stworzyliśmy bezpieczne warunki do pracy we wszystkich oddziałach, magazynach, sklepach oraz w biurze

• jasno zdefiniowaliśmy procedury bezpieczeństwa w ramach COVID

• utrzymaliśmy wszystkie miejsca pracy i bezpieczeństwo finansowe każdego z Pracowników

ZABEZPIECZENIE BIZNESU

• utrzymaliśmy aktualną strukturę zatrudnienia

• kontynuujemy konieczne inwestycje takie jak: wymiana floty samochodów, szkolenia Pracowników,

WSPARCIE KLIENTÓW

•  kierując się troską o bezpieczeństwo naszych Pracowników, naszych Partnerów Biznesowych oraz ich bliskich dostosowaliśmy wszystkie procedury do obecnej sytuacji wywołanej przez koronawirus

•  wprowadziliśmy szereg udogodnień dla Klientów

Czy w Agrosimex Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Socjalny

Tzw. socjal to tylko "wczasy pod gruszą".

groszek
@Socjalny

są też premie na koniec roku, jeśli ocena przełożonych jest pozytywna.

Lukone

Właściciele o mentalności sklepikarzy. Niech to będzie całokształt, jakim określę ta firmę. 7 x się zastanów zanim tam pójdziesz

@Lukone

Łukasz, Myślę, że to bardzo niesprawiedliwa ocena. Przede wszystkim bardzo uczciwi i rzetelni ludzie.

Luktwo
@Lukone

Kolego, lepiej popracuj nad wlasna mentalnoscia ;) ja po wielu przepracowanych latach nie powiem zlego slowa.

Zenek

Witam Mam kilka pytań, jakimi autami jezdza ph , czy można je użytkować prywatnie, jaka podstawa, jaka premia, jak ogólnie atmosfera

@Zenek

w tym momencie dostajemy kia ceed kombi. funkjonują też skody octavia.

Mirosław
@krzysiek

Napisz więcej o targetach. Czy są tak ustawione, że można bez problemu co miesiąc zrobić premie? Liczę, że o tym napiszesz.

@Mirosław

przede wszystkim targety nie są miesięczne, tylko sezonowe. wszystko jest do zrobienia jak sie przylozysz

as

Strasznie duże rotacje handlowców w tej firmie są. Średnio co 3 miesiące pojawia się kolejne ogłoszenie na dany region. Warto tam aplikować czy strata czasu?

on/off
@as

Tak, zgadza się Agrosimex stale rekrutuje. Jest tu wiele działów sprzedaży i wiele osób pracuje w różnych działach na stanowisku związanym z handlem. Jak to w życiu, jedni przychodzą, jedni odchodzą. Agrosimex to żywy organizm który cały czas ewoluuje i stale się rozwija. Czy aplikować? Ja bym się nie bał/a tylko zaaplikował/a, jak zaproszą Cie na rozmowę sam się przekonasz czy warto dołączyć do zespołu, czy temat sobie odpuścić.

Były handlowiec
@on/off

Odradzam jako były handlowiec . Stałe rekrutują i stałe na te same stanowiska . O czym to świadczy ??? Sami sobie odppwiedzcie

Aneta
@as

@as duża i częsta ilość rekrutacji może świadczyć o rozwoju firmy. Czy aplikowałeś już na stanowisko handlowe? Powiedz proszę jak przebiegał proces rekrutacyjny. Jakie firma oferuje warunki dla swoich pracowników?

@
@as

Strata czasu, oprócz jak napisałeś rotacji pracowników, to jeszcze brak przepływu informacji między pracownikami wyższego szczebla.

maciek m
@as

As, to prawda, ciągle trwa rekrutacja, ponieważ rozbudowywane są zespoły sprzedażowe. Co do rotacji - moim zdaniem podobna jak w innych firmach w branży.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Agrosimex Sp. z o.o.?

pjoter

umowa o pracę

Jablonki

Wykorzystywanie pracowników, nadgodziny ile się da, spychologia, obietnice podwyżek, szkoleń i rozwoju- na obietnicach koniec. Opierdziel zależy od nastroju szefa. Gorąco nie polecam.

Krzysztof
@Jablonki

Rozumiem, że masz zastrzeżenia co do warunków zatrudnienia. Wspominasz o nadgodzinach. Są dodatkowo płatne, czy można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie?

@Krzysztof

Nie są dodatkowo płatne a dni wolne odbierasz kiedy pasuje pracodawcy, ty masz tylko (usunięte przez administratora) i nie podnosić głowy.

Mirosław
@Marcin

Czy nadgodziny, o których wspominasz są obowiązkowe i skoro nie są płatne, pracownicy mogą nie wyrazić zgody, żeby pracować w dodatkowych godzinach?

@Mirosław

Oczywiście mogą nie wyrazić zgody ale pracodawcy to dość zawistni ludzie jak nie spełniasz ich,, oczekiwań" będą robić ci pod górę, dyskredytowac, i ignorować finalnie cię zwolnią albo sam to zrobisz.

Mefistoteles

Ta firma ma system zarządzania rodem z czasów komuny.... 25 lat na rynku i gramy dalej ..... Czyli dalej poniżamy, zastraszamy, gnębimy pracowników i robimy z nich osłów. Szanowna Pani.B powinna przejść rozrzeszony kurs z motywowania a także zarządzania ludźmi. Przeświadczenie o monopolu na rynku i swej doskonałości bywa zgubne. Zanim się zatrudnicie zapytajcie o system rozwoju i awansu pracowniczego. Kwestia wynagrodzenia też jest bardzo interesująca. Pracownicy z 12 letnim stażem mają pensję na tym samym poziomie czyli bez zmian mimo pozytywnych wyników sprzedażowych. Jednym słowem świetny kamuflaż zewnętrzny i dobra otoczka marketingowa firmy może zachęcić do współpracy z nimi. Jednak gdy już wejdziesz do wewnątrz tego "cyrku"szybko zechcesz wrócić tam gdzie byłeś.

@Mefistoteles

Czytając Twój komentarz, zaniepokoiłem się słowami na temat rzekomego poniżania, zastraszania i gnębienia pracowników. Są to poważne oskarżenie względem pracodawcy, ponieważ takie zachowania klasyfikują się pod przestępstwo. Mógłbyś uargumentować tę część swojej wypowiedzi? Tego typu oskarżenia powinniśmy odpowiednio uzasadniać.

Fikus

Skręca mnie gdy słyszę i widzę ta wyrachowana Babę. Zgnoi do spodu gdy idzie ci ciut za słabo. Chora firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrosimex Sp. z o.o. - Błędów

• Jak się pracuje w Agrosimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrosimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrosimex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agrosimex Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.

Agrosimex Sp. z o.o.