Opinie o Agrosimex Sp. z o.o. w Błędów

Agrosimex to nowoczesna firma zajmująca się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych, z ponad 25-letnią historią działalności na polskim rynku. Dzisiaj należy do elitarnego grona największych w Polsce dystrybutorów środków ochrony roślin i z sukcesami pracuje na tę pozycje w segmencie nawozowym. Firma zlokalizowana jest w rejonie grójecko-wareckim, największym zagłębiu sadowniczym w Polsce nazywanym także „największym sadem Europy”. Stąd też szczególne zainteresowanie firmy segmentem upraw specjalnych, w którym jest niekwestionowanym liderem. Obecnie odbiorcami są już nie tylko producenci owoców i warzyw, ale także, w coraz większym stopniu, producenci rolni.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrosimex Sp. z o.o. w Błędów

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy w biurze Agrosimex? Konkretnie chodzi mi o dział kadr i płac, widzę że poszukiwana jest osoba na stanowisko referenta. Chciałabym dowiedzieć się o zarobkach na tym stanowisku, atmosferze w zespole itp ????

@Kandydat

Szukają tez przedstawiciela handlowego z tego co widze, tez bym chciala znac odpowiedz na pytania ktore zadałeś o tym stanowisku... no ale nic, chyba trzeba spróbowac i wysłać CV? :D

Czy w Agrosimex Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

@Marzena

W większości są to szkolenia obowiązkowe. W siedzibie firmy lub wyjazdowe.

Jeśli zarobki są w porządku tak jak ktoś teraz niedawno napisał to ile mogą wynosić te przypadające kierownikowi logistyki e-commerce? w tej bieżącej ofercie nie podają widełek ale widzę, że w innych przypadkach jest podobnie.

Hubi

Jako magazynier do klepu internetowego to w jakich godzinach miałbym pracować? Widzę, że chcą przyjąć na umowę o pracę ale potrzuję też wiedzieć, za jakie pieniądze?

pat
@Hubi

Godziny pracy są zależne od sezonu. Wiosna i lato jest najwięcej pracy i przychodzimy nawet na 7. Często są nadgodziny, jak jest dużo zamówień z weekendu. Jesień i zima mieścimy się w czasie 8-16.

Jaro Nowy wpis
@Hubi

Z tego co wiem to za dużo nie oferujemy a pracy za to oferujemy bardzo dużo jeśli jesteś osobą co się szanuje to nie polecam tej firmy a jak chcesz być murzynem do roboty za małe pieniądze to ok

miśka Nowy wpis
@Jaro

Jaro, masz rację, że pracy jest dużo. w sezonie są nadgodziny, jak tu było już pisane. Pracy jest dużo wiec (usunięte przez administratora) są mile widziani. Zarobki w normie na tle okolicznych zakładów.

Anonimowy Nowy wpis

Czy sytuacja dla magazyniera sklepu internetowego coś się zmieniła? Czy nadchodzi wieszy wysyp zamówień internetowych a oni poszukują nowych ludzi? Jakie zarobki godziny pracy?

Nikola

Każdy może hybrydowo pracować na stanowisku Kierownik Obsługi Klientów sklepu internetowego niezależnie od doświadczania? Chciałabym się zatrudnić i odpowiadałaby mi praca w takim trybie najbardziej mysle. Ale za dużo w ofercie nie wyjaśnili.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agrosimex Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

Jakie narzędzia pracy zapewnia Agrosimex Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dalej jest tak, że na wiosnę i lato macie najwięcej pracy, tak jak ktoś tu pisał? jak to będzie docelowo teraz wynagradzane. Są teraz wystawione oferty dla specjalistów ds. obsługi sklepu internetowego, jaka będzie wysokość podstawy?

Zatrudniają w celu nadgonienia pracy. Nie informując że praca ma być tylko tymczasowa do usunięcia problemu.

zbych
@0000

W jakim dziale udało się nadgonić? Bo nie słyszę żeby gdzieś z tego powodu zwalniali ;)

Emil
@zbych

Czyli można tu zostać na dłużej? Napisałbyś od czego to zależy, czy dostanie się UoP na czas nieokreślony?

Mm
@Emil

Czesc. Wszystko zalezy od stanowiska. Raczej zatrudniamy najpierw na czas okreslony a potem, jak pracownik sie sprawdza, na stale.

Dr. Agan

Jakie są widełki płacowe na stanowisku przedstawiciel handlowy ?

@Dr. Agan

Weszłam z tą myślą, że zadam pytanie o kase, a tu już ktoś pyta. Super. No to jak będziecie pisali o pensji, to dajcie też znać, jak wygląda onboarding nowej osoby jako Przedstawiciel. Ok? Jest taki okres wdrożenia?

Czy w Agrosimex Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

zk

są, i to dosyć dużo. produktowe przed każdą kampanią sprzedażową. z umiejętności miękkich - zazwyczaj raz w roku.

@zk

Ale mówisz o jakim dziale ? Szkolenia produktowe dla kogo ? Handlowcy są które jeżdżą po rolnikach i dział środków ochrony roślin, więc określ się bo moja wiedza na temat szkoleń w tej firmie jest na tyle wystarczająco duża że wiem iż szkoleń nie ma może jedno w roku nie dla wszystkich handlowców

handlowiec

W imieniu handlowców: mamy szkolenia kilka razy w roku. Na poczaku listopada jest szkolenie z tematów kukurydzy, potem sukcesywnie do lutego pozostałe uprawy: zboża, rzepaki, ziemniak, warzywa, sadownicze,... Potem zaczyna się sezon, więc jest to czas na pracę. Na początkui czerwca mamy szkolenie z ozimin (czyli to co będziemy sprzedawać do jesieni). Za każdym razem jest to szkolenie kompleksowe z agrotechniki, ochrony, nawożenia. Szkolenia są dla wszystkich handlowców zainteresowanych danym tematem. Dodatkowo w zespołach regionalnych mogą być mniejsze szkolenia, jak jest potrzeba.

@handlowiec

Fajnie, że są szkolenia, a one sa obowiązkowe, czy w systemie dla chętnych?? A i czy one są wyjazdowe, gdzieś w innym mieście, czy wewnątrz firmowe?

@Marzena

W większości są to szkolenia obowiązkowe. W siedzibie firmy lub wyjazdowe.

Czy Agrosimex Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

adek

Biuro pracuje w dni robocze od 8 do 16.

Agnieszka
@adek

A jak reszta? Te same godziny? W razie co płacą za nadgodziny?

Jaro

Nie ma oznaczonych godzin pracy możesz o 15-55dostać zamówienie i do 19 nastej możesz orać wyzysk wyzysk ludzi ci co tam to robiom to sami alkoholicy i tego nikt nie widzi a ten co pracuje to dostaje po (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) pracujom nie polecam nikomu tej pracy.

Gm

Firma okej, wywiazuje się z przedstawionych warunków, przynajmniej w biurowym wydaniu. Nie wiem, jak reszta stanowisk, wiec sie nie wypowiem

@Gm

Ale o jakie warunki chodzi? W sensie kasa na czas? Urlopy zgodnie z kodeksem? I są obiecane benefity? A można wiedzieć, o jakim stanowisku tu mowa?

van Damme

Zamówili nawóz i teraz nie odbierają . Nie pierwszy raz . Zdecydowanie odradzam .

Jagoda

To wszystko prawda, w sezonie pracuje się po 11 h dziennie,pracownik zostawiony sam sobie,nie ma pomocy,jak masz rodzinę normalną,to nie masz czasu ani zakupów zrobić,ani lekcji z dziećmi ,po 11 -12 h dziennie od marca do września,osoby,które tam pracują to jak cyborgi,nikt z nikim nie rozmawia,jak jesteś fajna,otwartą osobą,co kocha życie,to nie jest praca dla ciebie

truskawka

stronnicza

truskawka
@Jagoda

Jagoda, niestety nie mogę się z tobą zgodzić. Agrosimex to firma, która zaopatruje rolników, więc chyba jest zrozumiałe, że wiosną jest wysoki sezon i wtedy cały zespół pracuje na roczny wynik. To w szczególności dotyczy np. handlowców czy magazynierów. Natomiast działy biurowe mają bardzo unormowaną pracę. Także mocno niesprawiedliwa ocena moim zdaniem Nie widziałem nikogo kto by siedział po 12 godzin ???? Piszesz, że nie miałeś pomocy i z nikim nie rozmawiałeś. W jakim dziale?

Aneta
@Jagoda

A nie możesz odmówić?? Przecież nie ma obowiązku zostawania na nadgodzinach trochę szacunku do siebie!!? Ale dzięki za info ze tak tam jest

Jaro
@truskawka

To wszystko prawda o wyzysku pracowników po co pracować po tyle godzin jak można zorganizować 2 lub 3 zmiany jak jest taka potrzeba tylko żeby było pracownicy to trzeba dobrze zapłacić to co forma oferuje jest to jałmużna nikt nie che tam pracować wszędzie jest głośno o wyzysku pracowników odradzam tam pracę.

Mariusz
@Jaro

W ogłoszeniu na handlowca nic nie pisali o pieniądzach i nadgodzinach. Może Ty wiesz, ile płacą i jakie dają auta? A po tym, co napisałeś próbuję zrozumieć po co w ogóle szukają, co się stało z poprzednikiem na tym stanowisku?

Beata

Firma wystawiła ogłoszenie, że potrzebują pracowników jako przedstawicieli handlowych do kilku miast. Wiecie ile tak w realu netto wychodzi za miesiąc pracy na tym stanowisku? Jak w ogóle z atmosferą? Pozytywnie się tam pracuje?

Podstawowe pytanie, kto pisze złe opinie na temat firmy, obecny wieloletni pracownik zarabiający uczciwe pieniądze który ma dobry kontakt z przełożonym i zarządem, czy osoba która z powodu lenistwa, wykrytych nieprawidłowości w odwecie napisała negatywna opinię ?

Wymuszanie nadgodzin, nie płacenie za nie, mobbing uskuteczniany przez tą parę bufonów to fakt. Ale jeżeli masz mentalność parobka bez ambicji albo wazeliniarza to faktycznie nie wyczujesz tych subtelnosci????

Jarco
@Marcin

Nie prawda o wymuszaniu nadgodzin praca godna polecenia nie ma nic za darmo w tych czasach.

@Jarco

To mam do ciebie szybkie pytanie, czy firma za nadgodziny płaci tak jak powinno być 50/100 czy masz zostać bo dużo roboty za podstawę? A jak nie to co? szukamy nowego?

Elżbieta
@Marcin

No jeśli tak było za Twoich czasów to serio niefajnie ale jak widzisz on tu aktualnie pracuje Ty już nie, więc może po prostu wzięli na to poprawkę?

stary
@Marcin

Marcin, ty chyba czegoś nie rozumiałeś i nie potrafiłeś się dogadać, bo bajki opowiadzsz. Są nadgodziny, bo to jest praca bardzo sezonowa. Żaden pracownik nie jest na tym stratny i nikt nikogo nie przymusza.

Mario

To co jest napisane to szczera prawda

@Kandydat

Ja tez mam podobne pytanie, ale chodzi mi o ofertę na stanowisko marketingowe, tez widzę ze kogoś szukają. Ktoś cos wie? :) Ps. aplikowałaś już może? Odezwali się?

@Aleksandra

Nie aplikowałam, chciałam najpierw dowiedzieć się trochę więcej, czy warto

ZK

Jest w firmie co najmniej paru handlowców bez wykształcenia rolniczego, więc nie jest to konieczne, ale bardzo pomocne.

Mirosław
@ZK

O to dobrze że nie jest to konieczne. A powiesz jak z targetami do zrobienia? Można wyrobić premie bez problemu? Bo to dla mnie ważne.

@Mirosław

Można dostać bez problemu, ale nie bez wysiłku :) Są targety do realizacji na kategoriach produktów i plany na najważniejsze produkty. Oferta firmy jest bardzo konkurencyjna, więc da się to zrealizować.

Danuta
@ZK

Przedstawisz mi jak się prezentują te targety? :)

@Danuta

Hehe, nie przedstawie :) to przecież jest indywidualna sprawa. zależy od terenu na jakim pracujesz, jakich klientów masz pod opieką,...

Bożena
@ZK

Czyli mozna trafić na lepszy albo gorszy teren? Nie starają się tego wam jakoś unormować?

Sylwiaaaa

Witam, bardzo zainteresowała mnie oferta przedstawiciela firmy na podkarpaciu, bardzo lubię ogrodnictwo, myślę że to by była praca dla mnie, czy są rozpatrywane CV tylko po studiach rolniczych?

Nowy pracownik - zarobki

Dzień dobry. Chciał bym się dowiedzieć na jakie zarobi można liczyć w tej firmie ? Aktualnie pracuje 15 lat w jednym zawodzie również w Koninie i na rękę dostaje 3500zl czy w Agrosimex są lepsze zarobki ? Jakiś system zmianowy ? Po ile godzin dziennie ?

Starypracownik

Uważam że ktoś kto pracuje 3 miesiące lub zmienia często pracodawców nie powinien pisać wymyślnych opinii. Rzeczywiście jest tak że kadra jest stabilna od wielu lat i są tu ludzie od 20 lat. Oczywiście są przyjęcia nowych pracowników Ale to od nich zależy jak będą pracować. Napewno zaangażowanie i motywacja są mocno doceniane. Firma dużo daje Ale tez wymaga. Nie znam firm gdzie płacą za leżenie. Firma 30 lat na rynku duża i stabilna

Zostaw merytoryczną opinię o Agrosimex Sp. z o.o. - Błędów

• Jak się pracuje w Agrosimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrosimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrosimex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agrosimex Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.

Agrosimex Sp. z o.o.