agrosimex sp.z o.o.

Goliany

Opinie o agrosimex sp.z o.o.

oszukany 2014-08-24 10:30
Dziady i nic więcej , wykorzystywanie pracownika to norma w tej firmie i niewypłacanie uzgodnionego wynagrodzenia !
kuraś 2014-08-24 10:42
Z daleka od tej firmy pracownik fizyczny jest dla państwa (usunięte przez administratora). nikim !
uj 2014-10-16 15:31
unikajcie tej firmy jak się tylko da. Będziesz się czuł jak w niewoli a właścicielka powinna odpowiedzieć za mobbing... Zresztą nikt tej firmy juz nie "kocha" a klienci uciekają..
agroinic 2016-03-02 21:54
Byłem raz zapytać o pracę- Umowa zlecenie, 10zł/h i od rana do "końca". Kiedy rząd wyeliminuje takie (firmy?) z obiegu?!
praktyk 2016-03-16 15:05
nie polecam
On 2016-03-17 11:56
Juz jakiś czas tu pracuję i widzę że nie tylko klienci uciekają.
Michauuuu 2016-07-14 23:39
Prowizje sa ok, ale takie jak u konkurencji. Praca z Panią Wiesława nie jest najlatwiejsza
Kasandraaa 2016-10-31 02:02
Praca z Panią ......... byla naprawdę trudna do zniesienia. Ale na szczęście to już przeszłość
MARTUS463 2017-07-06 15:38
Witam, w czym tkwi największy problem jeśli chodzi o pracę w agrosimexie w Golianach? Czy pani Barańska wywiązuje się z obietnic finansowych?
Byly Barański 2017-09-01 16:46
Jestem byłym pracownikiem na własne życzenie. Po roku pracy zwolniłem się na własna prośbę. Na rozmowach o prace jest wszystko ach ech a jak przychodzi co do czego to wielka kicha. Walka z wiatrakami oraz jest człowiek pozostawiony sam sobie. Ponadto pani B. Potrafi zadzwonić i zbluzgac człowieka za to ze o 18 skończył prace. Paranoja . Jak najdalej od tej firmy . Cały czas szukają i będą szukać ciagle ludzi do pracy i nie jest to spowodowane rozwojem a duża rotacja
Zostaw swoją opinię o agrosimex sp.z o.o. - Goliany
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agrosimex sp.z o.o.