Lenko SA, Exact Systems, SGP

Bielsko-Biała

Opinie o Lenko SA, Exact Systems, SGP

kiepski 2014-04-12 20:56
Syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alfred 2017-03-17 16:59
Nie polecam !!!
Tkaczka 2017-05-09 21:01
Mistrzowie bardzo fajni, i Pan Grzegorz, i Pan Mirek, komunikatywni, pomocni, uśmiechnięci! Praca na tkalni ciężka, ale do ogarnięcia w miarę szybko, dla bystrych. Ale zarobki, to porażka, za pracę w systemie 3 zmianowym wypłata poniżej 1500zł, za prace w systemie 4-brygadowym dają dodatek 250zł brutto/m-c. To żart jakiś! Po 15 latach pracy 11,50zł/h. Kpina! Uciekam z Lenko :( Mogę tyrać, ale nie za takie pieniądze :(
Wolny 2017-05-15 21:49
Witam, odradzam pracę w firmie Lenko w Wilkowicach a konkretnie na magazynie. Śmieszne pieniądze, przestarzałe wózki które non stop się psują. Do tego Kierownik który jest aspołecznym, wypalonym i znerwicowanym cholerykiem. Kto zna temat potwierdzi. Jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Na szczęście to już za mną. Naprawdę odradzam !!!!
Zostaw swoją opinię o Lenko SA, Exact Systems, SGP - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lenko SA, Exact Systems, SGP