Opinie o Leasing Polski Sp. z o. o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Leasing Polski Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leasing Polski Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leasing Polski Sp. z o. o. w Gdańsk

Doradca

Słaby jesteś chłopie z tymi swoimi postami raz się podajesz za pośrednika a innym razem za klienta, (usunięte przez administratora) dyr. (usunięte przez administratora) daj sobie spokój z podszywaniem się pod klientów i pośredników, styl twoich wypowiedzi i barwny język rodem z baśni od razu zdradza twoją osobę. Jeżeli jest tak fajnie to czemu wciąż na wszystkich forach musisz wybielać sam siebie jako ktoś inny. Jeżeli chcesz się uwierzytelniać zmyślonym mailem pod postami to chociaż go zmieniaj na innych forach podając się za zupełnie inne osoby. I proszę nie rób porównań do Bre. Getin, VB, EFL bo tylko się pogrążasz swoją (nie)znajomością branży.

były LPowiec

Jestem ciekaw jak się teraz układa w tej firmie. Jako pracownik czołowej obecnie firmy leasingowej, mogę powiedzieć że to niebo a ziemia... Mogę jedynie powiedzieć, że jak pracowałem w LP zetknąłem się z ofertą mojego obecnego pracodawcy na ten sam ciągnik siodłowy, ten sam okres i tą samą wpłatę. Rata u mnie była 2000 zł droższa MIESIĘCZNIE! No wybaczcie, długo się nie zastanawiałem nad swoją przyszłością w LP. Niedługo potem podobno była mała rewolucja w firmie. Niby się pozmieniało, niby inaczej ale faktu braku poważania dla tej firmy nie da się ukryć i to co zostało napsute i popalone nie da się tego już naprawić, dostawcy naprawdę mają z kim pracować.

Brak

nie mam zdania, niby okay, ale atmosfera jakas dziwna

Kamil

Hejka, ja również jestem na własnej działalności jako doradca ds. leasingu, z LP pracuję od ponad roku i nie mam zastrzeżeń a w tej branży bywa różnie. Powodzenia

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Leasing Polski Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
obecnie pośrednik

Mam wrażenie że większość wpisów pisze ta sama osoba .Najwyraźniej wylana z pracy lub z bardzo małym doświadczeniem w naszej branży .LP może nie jest ideałem ale kto nim jest ? Zapewniam znam chłopaków którzy pracują tam ponad rok i więcej . Chwalą sobie .Są solidni . Może faktycznie ciśnienie jest duże ale gdzie go nie ma . Taki świat . Chcesz zarabiać musisz pracować . Z mojej strony widzę postępy jakie zrobili od około roku . Chłopaki też mówią że jest lepiej niż wcześniej . Nowego szefa tez poznałem . Facet wie co robi i dotrzymuje słowa . Jak tak dalej pójdzie to konkurencja będzie miała problem. Sam to wiem bo na co dzień sprzedaję EFL Getina i VB . Kupę lat pracowałem w BRE oraz EFL. Tam dopiero miałem jazdę na maxa bez trzymanki :) Teraz sam sobie sterem i żeglarzem i dobrze mi z tym . Z LP pracuję 3 lata na umowie pośrednictwa i klienci są zadowoleni a to najważniejsze . Zapraszam do współparcy (usunięte przez administratora)

Doradca

Zarówno LP jak i GTL to jedna lokalizacja, jedna polityka, jeden zarząd. Firma dla niszowego klienta, który nie ma zdolności dostać dobrej oferty w dużych firmach leasingowych lub taki, który bierze pierwszy raz leasing i nie ma rozeznania. Wyjątkiem od tej reguły są klienci biorący przedmioty, których inne firmy leasingowe nie chcą robić ze względu na wiek ale i to się już zmienia i nie jest taka nisza jak kiedyś... Więc skąd te ceny?! Nie mówiąc o opłatach dodatkowych i zarabianiu na ubezpieczeniu... Generalnie oferta droga, ciężko znaleźć amatora... Bardzo długi proces i toporne procedury a na sam koniec może się okazać że promesa jest nie ważna... Jeżeli ktoś planuje karierę w branży leasingowej to trzeba bardzo uważać aby nie spalić za sobą mostów pracując LP. (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś wybiera się na rozmowę to niech lepiej bierze wszystko na piśmie bo znakomita większość opowieści nadaje się do działu "NIESAMOWITE". Niekończące się monologi (usunięte przez administratora) zdają się nie mieć końca... To co trzyma LP na powierzchni to garstka naprawdę dobrych handlowców ze starej gwardii bo niestety nikt pracujący w innych firmach nie zgodzi się na takie zwyczaje jakie panują w LP, stąd taka rotacja.

Marian

Cześć, trzeba lubić tego typu prace, tutaj zadanie jest o tyle trudniejsze ponieważ, rynek jest ciężki. Powodzenia dla wytrwałych btw. Jak zawsze tematy samochód, leasing, kredyt = BOMBA EMOCJI ^___^

Kacper

Witam, nie zgadzam sie z ta opinia! Migrowalem po roznych przedsiebiorstwach, a w LP wyjatkowo nie toleruja lenistwa, aktualnie pracuje 7 miesiecy i jestem zadowolony, jak cos sie ulegnie zmianie napewno zjawie sie TU PONOWNIE;]

jimi11

Witam Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w LP około 4 tygodni temu na stanowisko regionalny doradca, rozmowa była ok dostałem zapewnienie że zostanę zatrudniony i co i (usunięte przez administratora) a nawet nikt się nie odezwał a ten koleś co rekrutował to kawał cwaniaka [usunięte przez moderatora] żenada

witam, wysłałem do LP swoje CV na windykatora terenowego, czy ktoś coś może w tym temacie napisać pare słów- czy warto?

teżbyły

były pracownik - dobrze piszesz, w jakich latach tam pracowałeś?

Jestem byłym pracownikiem Leasing Polski i o firmie mogę powiedzieć,że jest to najgorsza firma leasingowa w Polsce. Zacznijmy od tego,że potencjalni klienci są traktowani jak (usunięte przez administratora) zła obsługa spodwodowa centralą w Gdańsku. Opisze jeden przykład klient chce wziąć w leasing ciężarókwke zgadza się na drogą ofertę dostaję odpowiedz z działu ryzyka,że podejmujemy się tego tematu następnie dochodzi do wyceny samochodu, za która klient płaci później zostaje podpisanie umowy oraz wpłacenia wpłaty własnej.Analityk nagle mówi,że tego jednak nie robimy i takich przykładów jest wiele dla tego klienci Leasing Polski oraz GTL nie zostawiają suchej nitki na tej firmie .Ja jako pracownik nie wiedziałem w pewnym momencie, jaka się polityka sprzedaży, ponieważ było niezdecydowanie mojego przełożonego. Nie ma możliwości pracy efektywnej dla tego ,że podpisywanie umów w centrali jest ważniejsze niż obsługa swoich bieżących klientów oraz poszukiwanie nowych dostawców i brokerów.Dodatkowo nie ma umowy (usunięte przez administratora) tylko jest kontrakt, co jest dość kłopotliwe. Bywa także,że pracownik żyje w słodkiej nie świadomości zwolnienia chodź jest chwalony przez dyrektora.Zarobki są w miare ok ale trzeba pilnować własnego interesu.

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu jako jeden z regionalnych przedstawicieli. Firma wtedy postanowiła się \"rozwijać\", jakąś ekspansję zrobić, bo robili rekrutacje tak żeby obstawić Kieleckie i Śląsk gdzie praktycznie nie istnieli. Kiedy zaczynałem na swoim terenie praktycznie od zera bo firma na moim terenie kompletnie nie istniała wszystko było ok, miła atmosfera, umowa o prace itp itd. Zaczęło się sypać kiedy zacząłem poznawać tą firmę od środka. Moim zdaniem mogliby naprawdę się liczyć na rynku gdyby tam w Gdańsku na miejscu pracowałaby jedna mądra osoba, która umiałaby należycie zarządzać tym (usunięte przez administratora). Zwolniłem się sam kiedy kryzys w transporcie na dobre się zaczął. Miałem dość (usunięte przez administratora)trzy osoby poszły na urlopy i wtedy cała firma(usunięte przez administratora) Odradzam, strata czasu.

lolo

Dyrektor(usunięte przez administratora) oraz mechanik samochodowy jak wcześniej ktoś się wypowiedział dodatkowo po zawodówce. Więc wiadomo jak się pracuje wszyscy(usunięte przez administratora)

zaskoczony

Leasing Polski ? hmmm myślałem że już nie istnieje .... skoro istnieje jest to dowód na istnienie Boga, nie mam pojęcia jak to jeszcze możliwe ...

nikt wazny

Szkoda słów. Najlepsi sa menagerowie. Szczególnie (usunięte przez administratora)

sfdvdf

4 lata pracowałem i uważam że te 4 lata zmarnowałem, ..... nie polecam , kadra zarządająca bez przygotowania do pełnienia tych funkcji

obecny pracownik

Moim zdaniem praca w tej firmie jest ok. Jak w każdej pracy trzeba dbać o swój interes i zarobki. Tak więc jezeli sadzisz ze zasługujesz na wyższą pensję udajesz się do swojego przełożonego. Nikt sam Ci podwyżki nie da. Firma zatrudnia wielu pracowników i jak w większości takich firm wszędzie istnieją tzw. "grupy wsparcia". W pracy przyjaciół nie szukamy - taka jest ogólna zasada. Najłatwiej jest przyjąc postawę bierną i mówić za plecami. Jeżeli cokolwiek nie pasuje to należy o tym mówić i przede wstkim działać.

praca w Leasing Polski

Szczególnie nie polecam !!!!!!!! Zarobki (usunięte przez administratora). Atmosfera (usunięte przez administratora). Oby nigdy więcej !!!! Lepiej sto razy się zastanów zanim wyślesz tam swoje CV !!!

anonim2

co do pracy nie polecam - pracowałem w LP , wszystkich wypraszają z umowy o pracę na działalność, firma od dłuższego czau nie rozwija się , nie dba o pracowników ani o narzędzia pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Leasing Polski Sp. z o. o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Leasing Polski Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leasing Polski Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leasing Polski Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leasing Polski Sp. z o. o.

Leasing Polski Sp. z o. o.