Opinie o Leasing Polski Sp. z o. o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Leasing Polski Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leasing Polski Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leasing Polski Sp. z o. o. w Gdańsk

koko

popieram przedmówcę, omijać bardzo szerokim łukiem ani pracodawca(duża rotacja)ani leasingodawca, opłaty, opłaty od opłat i tak dalej, jest parę firm uczciwych na rynku, trzeba tylko poszukać i prosić o oferty ze wszystkimi kosztami od początku do końca leasingu

Wolf1

Nie polecam firmy ani jako leasingodawcę, ani jako pracodawcę! To najgorszy krok jaki do tej pory uczyniłem - rozpoczynając współpracę z nimi!MASAKRA

Misiek

Są leasingi i leasingi bankowe, wszędzie kroją. Ja biorę u nich kolejny leasing, nie mam żadnych problemów, ale płacę na czas.

Zarobki na start 2.500 PLN netto, 1.000 PLN na paliwo (potrącają jesli nie wyrobisz okreslonych targetów sprzedażowych), działalnosc gospodarcza. Uczciwa firma.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Leasing Polski Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ajkiu

Uważam, że firma ta ma dosyć ciekawą propozycję [url=http://www.impuls-leasing.pl]leasing pojazdów[/url]. Jest wiele konkurencji na rynku leasingowym, dlatego trudno jest znaleźć jedną, najlepszą firmę.

BIN LADEN

POPIERAM WCZEŚNIEJSZEGO ROZMÓWCE . WACHAŁEM SIĘ NAD LEASINGIEM U NICH ALE PODJOŁEM DECYZJĘ LEASING ZAŁATWIŁEM WSZYSTKO CO MÓJ DORADCA (usunięte przez administratora)OPISYWAŁ PRZED PODPISANIEM UMOWY JEST PRAWDĄ. SPŁACAM REGULARNIE JESTEM ZADOWOLONY BO PRACUJĘ NA SIEBIE A W PRZYSZŁOSCI ZAMIERZAM WZIĄĆ JESZCZE JEDEN SKŁAD PRZEZ LEASING POLSKI. JEST TO PRAWDA ZE NARZEKAJĄ TYLKO CI KTÓRZY NIE PŁACĄ LUB NIE SĄ WPORZĄDKU W STOSUNKU DO SWOICH ZOBOWIĄZAŃ.

BINLADEN

PITA CHCIAŁBYM SIĘ Z TOBA SKONTAKTOWAC PONIEWARZ JESTEM W TRAKCIE ZAŁATWIANIA LEASINGU U NICH . PROSZĘ O INFO

pita

Naprawdę nie rozumiem co kieruje ludzimi piszącymi posty takich forach. Jestem klientem i to całkiem zadowolonym. Oferta wcale nie była o tyle droższa jak ktoś tam pisał, a od najlepszej o raptem 2 % w skali 4 lat (więc o 0,5% na rok). Tyle że w banku nie miałem zgody na leasing bo mam drobny wpis w KRD. Płacę regularnie, jak coś potrzebuję dzwonię do handlowca który mi pomaga. Mam wrażenie że ci który wyzywają wszystkich od prostaków i złodziei sami muszę się zastanowic czy sami nie próbują kogoś okraśc. Skoro takie opłaty dostajecie, znaczy nie płacicie- umowa podpisana i to wasz zakichany obowiązek. Wpisałem się, bo nikt kto nie ma problemów się nie wpisuje, bo po co...

klient

mam pytanko - czy mogę w Leazing Polski zleazingować ciężarówkę z naczepą czytam te wpisy i się zastanawiam prosze o odp od klientów kturzy korzystali z usług w/w firmy, byłym pracownikom bardzo dziękuje ale interesują mnie opinie klientów

lola

Czy wiadomo kto przejął schedę po jako dyrektor handlowy po słynnym Wojciechu??

I tak teraz pracuje sie lepiej, bo za czasów pana (usunięte przez administratora) ( Idiota jakich mało ) to była Masakra. Kto tego nie przezył to nie ma pojecia.

KLIENT LEASING POLSKI

TAK TO PRAWDA. NAS OD POCZĄTKU PRÓBUJĄ NACIĄGNĄĆ: OGLĄDANIE I POBRANIE KWOTY ZA OCENĘ SYSTEMU ALARMOWEGO KTÓREGO W POJEŹDZIE NIE MA. UMÓWILI SIĘ Z DHL I KURIER PODPISAŁ ZA NAS ODBIÓR DOKUMENTÓW NA DRUGIM KOŃCU POLSKI. W PACZCE BYŁY DOKUMENTY I FAKTURA VAT DO ZAPŁATY ALE JESZCZE BEZ ZGODY NA WYSYŁANIE BEZ PODPISU, WIĘC WŁAŚCICIEL WINIEN JĄ PODPISAĆ I ODESŁAĆ. POMIMO TEGO ŻE FAKTURY RAZEM Z PACZKĄ KURIER NIE DOSTARCZYŁ TO LEASING POLSKI WYSYŁA UPARCIE WEZWANIA DO ZAPŁATY, OPŁATY ZA WEZWANIA DO ZAPŁATY ITD. RADZIMY SOBIE W TEN SPOSÓB, ŻE ODSYŁAMY FAKTURY JAKO NIEZASADNE. PRZY SZKODZIE Z AUTO CASCO WYLICZYLI SOBIE PODWYŻKĘ EXTRA W NOWYM ROKU. A MY NIE - ODESŁALIŚMY PISMA I FAKTURĘ, WYLICZYLIŚMY I WYKAZALIŚMY PRÓBĘ NACIĄGANIA. PO OK 2 MIESIĄCACH - PRZYSYŁAJĄ LIST Z PRZEPROSINAMI I ZWROT KASY. PKT.1. - ODBIERAĆ LISTY POLECONE PO 2 AWIZACH - 21 DNI I ODPOWIADAĆ. CZYTAĆ KODEKSY I WALCZYĆ O SWOJE. PKT.2. - NIE ZGADZAĆ SIĘ NA KARNE, UMOWNE ODSETKI I INNE OPŁATY. PISAC DO UOKIK O NIEZGODNE Z PRAWEM KLAUZULE. PKT.3. ZGŁASZAĆ DO PROKURATURY I SKARBÓWKI WSZYSTKIE PRZYPADKI. UWAGA: OSTATNIO ZMIENILI KONTO, ALE JEŻELI NIE ZROBILI TEGO NA PIŚMIE DO TWOJEJ FIRMY, TO DALEJ PŁAĆ TAK JAK MASZ NA UMOWIE, A NIE NA FAKTURZE, BO SIĘ CZŁOWIEKU NIE POZBIERASZ.

pawelec

Tak po odejściu Pana S , totalnie wszystko padło [usunięte przez moderatora] . Handlowcy się zwalniają , bo już nic nie działa jak należy . Co by nie mówić o S miał wizję i pasję aby ta firmę pozmieniać na lepsze . A teraz to już jeden wieli b....

Tomy

Chciałem sie dowiedziec czy wraz z odejsciem Pana S cos w fimie sie zmieniło

Łysy

witam Chciałbym się dowiedzieć o pracy na stanowisku mobilny diagnosta rzeczoznawca w tej firmie.jak to wygląda jakie zarobki i ogolnie z góry dziękuję i pozdrawiam

fifarafa

Co chciałbyś wiedzieć?

Tomy

Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat LP, bo z tego co słyszałem zmienił się tam dyrektor handlowy.

lenny

Witaj, umowa-umową..w porządku..ale ze strony leasingu obiecana była pomoc z działu prawnego, bądź co bądź jest to wada ukryta samochodu..a leasingodawca jest właścicielem pojazdu..ja użytkującym..nie może być tak, że wciskany jest klientowi pojazd (rzekomo bezwypadkowy), a później okazuje się co innego..wyobraź sobie, że kupujesz samochód (niby bezwypadkowy)..jedziesz gdzieś tym autem..w pewnym momencie samochód rozpada się na kawałki, bo coś tam..po oględzinach rzeczoznawca wydaje opinię o wadliwym samochodzie..nie daj boże jeśli ktoś ginie..odpukać..i co wtedy..?? Podsumowując: kupujemy samochód, więc oczekujemy by był w 100% sprawny i odpowiadał rzeczywistemu opisowi podczas sprzedaży..tak czy nie?? Pamiętaj, że po zakończeniu leasingu, moja firma wykupuje auto na własność..co ja później zrobię z takim złomem.. Pozdrawiam :)

informator

lenny - 2012-07-20 09:28:45 Witam, ta firma to jakieś nieporozumienie..otrzymałem u nich w leasing auto..rzeczoznawca ich był..wycena zrobiona..auto w porządku..po miesiącu podczas przeglądu okresowego auta dowiaduję się od mechanika, że samochód składa się minimum z dwóch części..auto powypadkowe..zgłosiłem ten fakt leasingowi i zero odzewu..po prostu szkoda słów i tyle..Lenny LP umywa ręce w takiej sytuacji, ponieważ to Ty wskazujesz im sprzęt, który chcesz finansować w leasingu. Sprawdź sobie umowę, bo bankowo podpisywałeś papier, w którym wskazujesz sprzęt, dostawcę oraz oświadczasz, że zapoznałeś się ze stanem technicznym pojazdu i że nie wnosisz zastrzeżeń oraz, że nie będziesz wnosił roszczeń gdyby jednak coś klękło. Wycena wyceną, technik nie jest w stanie sprawdzić dokładnie całego sprzętu, ponieważ musiałby wziąć taki pojazd na cały dzień na kanał, potem na stację diagnostyczną, to wszystko są koszta i czas... A jak nazwa wskazuje, wycena to tylko potwierdzenie wartości rynkowej przedmiotu leasingu, a samo techniczne sprawdzenie pojazdu jest dosyć powierzchowne z powodów wymienonych powyżej. Reasumując nie ma punktu zaczepienia, wskazałeś pojazd, ktoś wyłożył kasę, płacić trzeba. Pozdrawiam

lenny

Zostaw merytoryczną opinię o Leasing Polski Sp. z o. o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Leasing Polski Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leasing Polski Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leasing Polski Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leasing Polski Sp. z o. o.

Leasing Polski Sp. z o. o.