Opinie o Leasing Polski Sp. z o. o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Leasing Polski Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leasing Polski Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leasing Polski Sp. z o. o. w Gdańsk

Z Leasingiem Polskim Sp. z o.o. związani jesteśmy od 2015 roku, w tym czasie podpisaliśmy 16 umów leasingowych. Z czego 4 zakończyły się z powodu szkody całkowitej, 1 wcześniejszym wykupem, 3 zostały zamknięte w terminie. Piszemy o tym, ponieważ mieliśmy okazję poznać pracę różnych działów. Panie z działu szkód, pomocne, rzeczowe, precyzyjnie informujące o przebiegu całego procesu likwidacji szkody. Jeżeli chodzi o wcześniejsze zakończenie umowy leasingowej, również spotkaliśmy się z kompetentnym pracownikiem, który po złożeniu zapytania, wyliczył nam koszty wcześniejszego zakończenia umowy, przygotował dokumenty i doprowadził całą sprawę do zamknięcia umowy. Przy terminowym zakończeniu umowy leasingowej, panie z działu ubezpieczeń ustalają dzień wypowiedzenia umowy ubezpieczenia AC, tak aby klient zdążył ubezpieczyć sobie pojazd w zakresie AC, NW, Assistance. W trakcie trwania umowy leasingowej dział ubezpieczeniowy przypomina o zbliżającym się terminie zawarcia umowy ubezpieczenia na kolejny okres (dotyczy własnego ubezpieczenia), informacje docierają drogą tradycyjną poprzez pocztę oraz drogą elektroniczną. Umowa leasingowa, tabele opłat są czytelne, w przypadku naliczania dodatkowych opłat, zawsze były one zgodne z tymi, które dostaliśmy do podpisu podczas zawierania umowy leasingowej. Opłaty takie jak w innych firmach leasingowych, czyli: za własne ubezpieczenie, za szkodę z ubezpieczenia AC jest pobierana opłata, za udostępnienie informacji o użytkowniku pojazdu, za opóźnienia w płaceniu rat leasingowych. Wszędzie są pobierane dodatkowe opłaty i są one porównywalne. Panel klienta jest czytelny, można w nim znaleźć wszystkie potrzebne informacje, bez kontaktowania się z pracownikiem leasingu, z panelu można pobrać aktualne harmonogramy, faktury, informacje o ubezpieczeniu. A teraz o najważniejszej osobie z firmy leasingowej dla samego klienta, oczywiście chodzi tutaj o doradcę leasingowego – opiekuna przydzielonego dla klienta. Jest to osoba, która poniekąd, dla nas jest naszym reprezentantem, który za nas i w naszym imieniu wnioskuje o przedmiot leasingu. Przez 6 lat mieliśmy okazję współpracować z trzema doradcami, pierwszy doradca – Pani odeszła z firmy i bardzo dobrze ją wspominamy, następnie przydzielono nam doradcę, z którym nieszczęśliwie nam się współpracowało, dlatego zwróciliśmy się do Leasing Polski Sp. z o.o. o zmianę i przydzielenie nam doradcy, który pracuje w siedzibie firmy. I to była bardzo dobra decyzja, naszym doradcą został Pan Przemysław Flisikowski, konkretny, rzeczowy i terminowy. Najważniejsze cechy, które dla nas są cenne to: odbiera telefony, oddzwania, odpisuje na e-maile, zawsze mówi prawdę, nawet wtedy, kiedy jest ona niewygodna dla nas klientów, nie mydli oczu – kolokwialnie mówiąc. Precyzyjnie określa etapy i czas wnioskowanych spraw. Studzi emocje, informując, że wszystko ma swój czas i kolej. Dobrze reprezentuje i negocjuje w dziale ryzyka nasze sprawy. Podpisaliśmy z Panem Przemysławem Flisikowskim kilka umów, jesteśmy zadowoleni i cieszymy się, że jest naszym opiekunem. Uważamy, że Pan Przemysław Flisikowski dobrze reprezentuje firmę i zarazem profesjonalnie wykonuje swoje obowiązki doradcy leasingowego.

@Marta

Też mam bardzo pozytywne doświadczenia z tą firmą. Doradcy super zaangażowani. Jedyna firma, która zgodziła się sfinansować mój 8 letni ciągnik.

Irek
@Adam

Mam 2 zestawy i też jestem zadowolony. Jak czegoś potrzeba, to można się dogadać. Rozmawiasz z człowiekiem a nie z automatem.

@Marta

Trafiłem tutaj przypadkiem i taka opinia, zgadzam się w 100%. Mocno polecam p. Przemka - konkret

Mario

Co to ma być? Nie ma na tym forum nic konkretnego na temat pracodawcy. Strata czasu....

Czy rozmowa rekrutacyjna w Leasing Polski Sp. z o. o. odbywa się również w języku angielskim?

I suahili ???? tylko po polsku. Proponują po 2500 na rękę, a potem się zobaczy... Nie odbieram już od nich tel.

Jak w Leasing Polski Sp. z o. o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Przyjaciel

Dobry kawał ????????????jaki awans ,w tej firmie jesteś małym robakiem i tyle żadnych awansów

Dobre
@Przyjaciel

Prawda, tutaj mało awansów, nie ma przestrzeni za bardzo, ze względu na strukturę w firmie. Masz ambicje i chcesz się piąć po szczeblach to poszukaj innej pracy.

Obywatel

Nic takiego tam nie istnieje. Na wyższych stanowiskach siedzą osoby po kilkanaście lat i raczej nie uda Ci się awansować.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Leasing Polski Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Leasing Polski Sp. z o. o.?

Czy chcesz pracować za słabą płace czy planujesz ciążę same sympatyczne pytania

Klient

Nie polecam, Pani z Krakowa najpierw się umawia, później nie ma kontaktu. Kiepski poziom obsługi klienta, prawdopodobnie spowodowany nieudolnymi pracownikami. Proszę bardziej kontrolować załogę, ponieważ chyba pracownicy mają za dużą swobodę.

Przyjaciel
@Klient

Wszystko jest na kiepskim poziomie

@Przyjaciel

proszę doprecyzować co kryje się pod pojęciem "wszystko". Jesteśmy otwarci na sugestie. Pozdrawiam i dobrego dnia życzę :)

Dziękuję za szczegóły. W ofercie leasingowej widnieje kwota ubezpieczenia. W przypadku kiedy klient nie akceptuje wysokości składki ubezpieczenia jest możliwość skorzystania z ubezpieczenia własnego. Natomiast zmiana ubezpieczenia na własne w trakcie trwania umowy leasingu jest kwestią indywidualną i jest również możliwe. Bardzo mi przykro, że nie udało się w tym przypadku dojść do porozumienia. Pozdrawiam

Zgadza się ze to kiepska firma wiec jak możesz to skorzystaj z innej oferty

LP
@Klient

Proszę o podanie imię pracownika

pytanie

Co takiego oferuje w zamian ta firma, że żąda 5-letniego doświadczenia w windykacji bezpośredniej lub "pionach kryminalnych Policji" w ogłoszeniu o pracę windykatora terenowego???? Mam na myśli pieniądze, pytanie do byłyych lub obecnych pracowników

@pytanie

Nic ciekawego ci nie zaproponują ,słabe płace

@Odpowiedz

Słabo zarabiają Ci,którzy słabo pracują????

Halina

Od 2019 roku żaden pracownik nie wypowiedział się tu na forum odnośnie pracy w firmie. Dlaczego tak jest? Nie zaglądacie już tutaj? Chętnie poczytałabym coś na temat tego jak oceniacie aktualne warunki pracy w Leasing Polski. Napiszcie.

Hej. aktualnie poszukują specjalisty ds. Ubezpieczen. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tego stanowiska, wynagrodzenia i atmosfery w tej Firmie?

Łukasz

@Bolek o jakich konkretnie wymaganiach wobec pracownika mówisz?

Bolek
@Łukasz

Chodziło mi o wymagania wobec klienta, bardzo dużo dokumentów trzeba pozyskać. A te dokumenty musi zdobyć pracownik. Na wszystko musi być mocny papier.

jak tam

opłaca się pracować, jakei warunku na konsultacje/sprzedaż?

Bolek

Byłem na rozmowie o pracę... Pan dyrektor miły fajny ale chyba będzie miał trudne zadanie... Zarobki mizerne, na umowę współpracy? Przy własnej działalności? Jak policzyłem ta chcą żebyś pracował za 1800 zł. Bueheheh. Prowizję dostaniesz jak zrobisz wynik... A wyniku nie zrobisz,bo zasiegnalem języka u znajomego pośrednika:) trochę mi powiedział na temat tej firmy. Wymagania maja przeokrutne... OMIJAĆ Z DALEKA!!!

ciekawy
@Bolek

a kwestia szkoleń? Ile netto zaoferowali 3000zł? 3500? 4000? Czy podnoszenie podstawy wraz z okresem pracy jest możliwe? Jakie wymagania mają?

@ciekawy

Widzę, że nieco miesiąc temu interesowały Cię kwestie związane z wynagrodzeniem oraz ewentualnymi szkoleniami w firmie Leasing Polski. Czy dowiedziałeś się może coś na ten temat? Chciałbym również dowiedzieć się, jak kształtują się wynagrodzenia oraz czy wraz z nabieraniem doświadczenia zawodowego możliwe są automatyczne podwyżki?

Znudzony tą robotą
@Mikołaj

Nie ma podwyżek, aktualnie są obniżki????

@Znudzony tą robotą

Jak długo pracujesz w firmie Leasing Polski? Ciekawi mnie to, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, czy Twoja wypowiedź jest z poziomu osoby doświadczonej, która ma już długi staż pracy w tym miejscu, czy może dopiero rozpoczynasz karierę zawodową w tym miejscu. Odpowiedz proszę.

@Znudzony tą robotą

Jak to obniżki? Czy pensje są redukowane? Nikt wcześniej o tym nie pisał. Leasing Polski nadal szuka pracowników i oferuje możliwość korzystania z szerokiego zakresu benefitów i szkoleń, więc wydaję się, że kondycja firmy jest dobra. Co myślisz o obecnych rekrutacjach i warunkach pracy, które są oferowane przez pracodawcę?

Rysiek
@Mikołaj

Po prostu mniej płacą nowym pracownikom, na tym samym stanowisku są rozbieżności w zarobkach i to nie spowodowane doświadczeniem, ale starym pracownikom też obcinają pieniądze.

Szatan66666

Postanowiliśmy spłacić zadłużenie wobec PL za klienta, który przestał być wypłacalny aby móc zrobić cesję i przejąć ruchomość. W trakcie przygotowywania umowy pojawiały się kolejne faktury,które nie były spłacane przez aktualnego cedenta-o których cesjonariusz nie wiedział- co skutkowało wypowiadaniem umowy i brakiem możliwości przejęcia leasingu. Sytuacja się powtarzała- UWAGA- trzykrotnie. Dodatkowe koszty wznowienia umowy to najmniejszy problem. Beznadziejna firma. Cesja leasingu trwa 3 miesiące, osoby, które w teorii winny pomóc,mają w głębokim poważaniu klienta, który ma chęć spłaty cudzego zadłużenia.

Nuncjusz Apostolski
@Szatan66666

To poszukaj innego leasingu a nie uczepiłeś się biednego klienta,któremu cos nie wyszło--chcesz po prostu na nim zarobić na tej cesji:)

Moro
@Szatan66666

Wiem tyle, że jak oni zaczną sprawdzać to znajdą wszystko. Szczęście w nieszczęściu nie wziąłem auta, pogonili nieuczciwego handlarza, więc miśku coś masz za uszami. :)

jola
@Szatan66666

To firma leasingowa miała zapłacić raty za cedenta ? Bo nie bardzo rozumiem :D:D:D

NicNieWiesz

Zdolny, ale leniwy- Kolejny truciciel log in :) ^__^ W LP jest zajefajnie je je je...

Znamsienatym
@NicNieWiesz

Nie jestem i nie byłem nigdy handlowcem w LP. Współpracowałem jako pośrednik. Nikomu nie polecam. Zawsze problemy. Zawsze.

NicNieWiesz
@Znamsienatym

Dzięki za odp., ale jakie było pytanie?

Znamsienatym

Śmierdzi z daleka ze jesteś pracownikiem L.P. Pozdrawiam

On
@Znamsienatym

Zgadza się, można stracić tylko dobre imię.....firma strasznie nie poważna, nie polecam żadnej firmie współpracy z nimi. Ps. Pośredniku pamiętaj że decyzja pozytywna nie świadczy o finalizacji umowy, zawsze są problemy

@NicNieWiesz

Chciałabym zauważyć, że na forum dzielimy się merytorycznymi opiniami na temat pracy w danym miejscu - w tym przypadku w Leasing Polski. Czy zarówno Ty, jak i użytkownik @Znamsienatym, piszecie z pozycji osób, które pracowały w tej firmie? Jeśli tak, to zachęcam do dodania rzeczowych opinii o pracodawcy. Może powiecie coś na temat atmosfery tam panującej? Zachęcam.

Gutek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Emil
@Gutek

Też jestem ciekawa jak tam jest.... jakie umowy, jakie wynagrodzenie?

opo
@Gutek

Dobrego? Od kogo? Prowadzącego rozmowę kwalifikacyjną? Dostaniesz roboty dla trzech, dzień w dzień kolejne rzeczy do robienia na już. Niekompetentni kierownicy i pensje na żenującym poziomie.

Piotruś Pan
@Gutek

Śmiech mnie ogarnia jak czytam takie bzdury:) Firma sto lat za murzynami, nie rozwija się, nie reaguje na zmiany rynku. Nawet starzy pracownicy rozglądają się za zmianą pracy... Zarobki jak za poświęcony czas i energię są mizerne.

zaint
@Piotruś Pan

aż tak źle?

Leasing odchodzi do lamusa....Pis sie za nich bierze nie moze byc tak ze spłaciłeś 90% rat noga ci sie powineła spóznienie i odbierają ci sprzęt. Ja raczej idę w kierunku wynajmu bezpieczniej.

Odradzam kazdemu

Oszusci i zlodzieje . okradli mojego tate wciskajac auto powypadkowe i z kreconym przebiegiem za 70 tys a gdy im to zglosil sprzedali je za 29 ! Pieniedzy nie odzyskal a firma udaje ze nic sie nie stalo ! Odradzam kazdemu

Leasing Polski poszukuje Asystenta Działu Handlowego. Oferowana jest umowa o pracę i pozapłacowe benefity. Czy ktoś pracuje na podobnym stanowisku? Zachęcam do podzielenia się swoim doświadczeniem związanym z pracą na nim. Czy firma zapewnia stały rozwój kwalifikacji na tym stanowisku?

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Leasing Polski Sp. z o. o.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki pracy?

Witam, Czy ktoś wie ile zarabia sie w dziale handlowym jako asystent? Chce złożyć cv do nich

Może dowiem się jak wam się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Leasing Polski Sp. z o. o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Leasing Polski Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leasing Polski Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leasing Polski Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leasing Polski Sp. z o. o.

Leasing Polski Sp. z o. o.