Opinie o Train electric w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Train electric. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Train electric o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Train electric w Szczecin

Pakety

Jezeli chcesz pracowac dla GS to musisz sie liczyc z jazdami od 500 do 800 Km. Pakety tez sa wiec mnie to nie straszy,stres tez wiec i to mnie nie straszy. Pozatym mysle ze nie ma zadnych roznic pomiedzy tyle tylko ze do TE blizej. Jezeli chcodzi o place to ile wyrobisz tyle zarobisz.

gs elektroanlagen gmbh

owszem kilku ludzi doszło z TE do GS jak jeszcze tam pracowałem, ale sytuacja mnie zmusiła że musiałem zrezygnować z pracy i musiałem szukać czegoś bliżej, bo jednak to 800 km w jedną stronę, a praca od pn do so i zero szans na dzień wolnego na eschrankach... więc dlatego stąd moje pytania co do TE

bardzo dawno temu w trawie(były arbeiter)

Z tego co mi wiadomo, to większość ludzi ucieka z TE do GS, a nie na odwrót. Więc bzdury jakieś wypisywane tutaj są, albo podpuszczają Was, abyście mieli o czym plotkować na hali, a Pruf obserwuje i nasłuchuje, a później donosi na każdego z osobna i na wszystkich razem. Ci na górze wszystko wiedzą i zawsze wiedzieli, przecież pół hali to wujki i kuzyni, a teraz będą babcie i stryjenki(takie dochodzą słuchy).

krzysztof jarzyna

majstry jadziem w delegacyje, każden tam kaj kce.

elektromonter

Na początku kierownik przedstawia jakie prace są wykonywane na miejscu a jakie na wyjazdach. Nakreśla że jest pracy na kilka lat wprzód. Mówi że zwolnienie z pracy nie wchodzi w rachubę, no chyba że po rażącym występku. Po pogadance grupa idzie na halę produkcyjna gdzie pokazywane są stanowiska pracy i komponenty wykonywane przez pracowników. Obowiązek założenia własnej działalności i uzyskania NIPu europejskiego. Czasami zlecenie wystawia polska spółka córka wtedy NIP europejski nie jest niezbędny.

1. Znajomość języka niemieckiego (warunek niekonieczny). 2. Otwarcie własnej działalności gospodarczej (warunek niezbędny). 3. Posiadanie konta bankowego i Europejskiego NIPu. 4. Gotowość do wyjazdów. 5. Posiadanie samochodu, kwestia dojazdu (warunek niekonieczny). 6. Doświadczenie...

Pan Mietek - techniczny

No to mamy lolitki we firmie i bedą nam wtyczki robiły, ale jaja. Ciekaw jestem jak sobie poradzą z elektro-narzędziami. będzie się działo, będzie zabawnie.

flirt

przesada

nerwosolum

gdzie moja premia za SOBOTY, ja się pytam.

siwy majkel

pracujemy od 7 do 17, pon-pt. sob. 7 - 15 jak trzeba to dłużej. soboty pracujące proszę o tym pamiętać.

gs but
@siwy majkel

Te gościu jak Ci się wydaje że tu jest inaczej to jestes naiwny. Różowo może i jest ale w weekendy jak zaczynasz 4 piwo ...

trzy baby i pulpet z zezem

nie wiem jak jest w GS Elektroanlagen, ale musisz być zdesperowany lub nic nie potrafisz, aby w ogóle myśleć o współpracy z Train Electric, bo nie jest to praca, tylko współpraca na zasadach podwykonawstwa, gdzie ty jesteś zobowiązany do przestrzegania różnych zasad, natomiast oni wobec ciebie już nie do końca są zobowiązani. w głównej mierze chodzi mi o tzw.lojalki

sm

wejdz sobie na strone train-electric. com rozmawiaja po polsku

pracus

Kolego masz jakies namiary na firme gs elektroanlagen gmbh, rozmawia tam ktos po polsku ?? Z własnego doświadczenia nie radze szukac Ci pracy w firmie train electric(usunięte przez administratora)

gs elektroanlagen gmbh

Witam. Robiłem ESchranki na projekcie Velaro Rus2 W firmie GS w Niemczech i chciałbym się dowiedzieć jakie miałbym szanse, by dostać się do firmy Train Electric? jakie pracę się w niej wykonuje? jakie dokumenty są wymagane do przyjęcia? no i czy kierownictwo mówi po polsku? z kim tam rozmawiać? Proszę życzliwych o podanie namiaru do osób kompetentnych w firmie.

brrrrrrrryyyyyyy

(usunięte przez administratora) byłem i żałuję pare lat straconych w życiorysie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

rotor

jest duża rotacja ludzi. nie będę tu pisał, że jest dobrze, albo że jest źle. każdy niech się przekona na własnej skórze. bo Polacy nie umieją się uczyć na cudzych błędach, wolą popełniać je sami. zawsze są dwie strony medalu i tak jest też w Train'ie, ci którzy mają dobrze(czyt. kolesie i pociotki) zawsze napiszą w samych superlatywach o firmie, cała reszta będzie psioczyć. a ja, no cóż jestem gdzieś po środku. pozdrawiam was ziomale i ziomalki.

Baron2

jober - bedzie takaaaaa lista mengli i prosze nie obrażać!! Jestem odrebną jednostką, nie koniecznie z prufu.

don paketo

to już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni. za wolni, bo skończył się pakiet. pakiet jest jak papier toaletowy, kończy się w najmniej odpowiednim momencie.

jober

chcę tam pracować, co muszę zrobić? nie wiem dlaczego, ale wszystkie poprzednie firmy w których pracowałem splajtowały lub przestały przynosić zyski ich właścicielom. może u was mi się uda rozwinąć skrzydła.

wyjadacz pakietowy
@jober

Przeciez wszyscy na hali wiedza kto sie w pakietach wyrabia i w jakich czasach...zadna tajemnica...rowniez szefo o tym wie od zawsze -wszystko jest na bierzaco monitorowane w zegarze, wiec nie rozumiem twojego problemu panie BARON... Zal ci ...upe sciska ze ktos potrafi a ty gam...iu nie?? Do wszystkich mlodych i nowych....umiecie uzywac glowy, dacie sobie spokojnie rade... Zazwyczaj jak to bywa "skromniejsi" rozumem maja zawsze problemy... W kazdej firmie tak jest... Pakiet jest ZLY i zle obliczony jak nikt sie w nim nie wyrabia... A tak nie jest. Zdolniejsi juz sa albo blisko pakietu albo zarabiaja juz na nim. Wiec to nie pakiet jest beznadziejny tylko pracownicy, co zostalo wiele razy udowodnione...

wyjadacz nr ...
@jober

Baron ty to nie jestes przypadkiem od PRUFU? Bo tylko tobie dosc czesto zalezy aby uwalic kogokolwiek na hali...(nie udane ambicje??) Ze tak piszesz o ucinaniu pakietow i ze bedziesz mial w tym swoj udzial...( akurat do pakietow to masz malo do gadania...) Ze twoje paczalki ( podwojne )widza wszystko a uszy ( niczym radary ) maja co sluchac...

baron

podobno umowy rozdane, wszyscy pewnie przyjęli je bez mrugnięcia okiem, nawet ci którzy najbardziej psioczyli. znam to, jeszcze to pamiętam, hehehe. co do pakietowych wyjadaczy i innych cwaniaków: głośniej musicie o tym na hali mówić i tu pisać, może dotrze to do odpowiednich uszu i utną wam tak cudowne pakieciki, a ja będę miał w tym swój udział. ściany mają uszy, a kamery widzą wszystko.

zupa gut

jak lubisz przygody i pierwszy raz masz firme ( maly zus) do tego masz pare tysiecy w kieszeni to smialo mozesz jechac:)

zainteresowany

Jestem zainteresowany przyjeciem sie do firmy. Czytalem kilka opinii i mam mieszane uczucia... Po rozmowie telefonicznej dowiedzialem sie ze szukaja osob do pracy w Austrii. Czy ktos moze napisac jak tam jest i czy warto sie zgodzic na wyjazd tak daleko od Sczecina? Z gory dzieki.

Zostaw merytoryczną opinię o Train electric - Szczecin

• Jak się pracuje w Train electric?

Zobacz opinie na temat firmy Train electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Train electric?

Kandydaci do pracy w Train electric napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Train electric
4.2/5 Na podstawie 951 ocen.
  • Tama Pomorzańska 14D
    70-030 Szczecin