Opinie o Train electric w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Train electric. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Train electric o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Train electric w Szczecin

Robol

Pieniądze ok, godziny pracy też. Prac w ciepłym i czystym miejscu. Narobić też się nie narobisz. (usunięte przez administratora)

pankow

do "arbeiter noch Pankow" możesz podać jakiś kontakt jeśli chodzi o pracę w Pankow.pracowalem pare lat w konkurencyjnej firmie i wydaje mi sie mam doswiadczenie.od kabeleinzug do podłączania E-schrank plus różnego rodzaju klemy i steckery

arbeiter noch Pankow

nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej, choć prawdą jest, że człowiek rzucany jest, to tu, to tam. nigdy nie wiesz gdzie trafisz i na jak długo. co do pieniędzy to szału nie ma, ale żyć się za to da, tylko co to za życie? PAMIĘTAJCIE, ZAWSZE JEST WYBÓR. Jeśli jesteś dobry i znasz język, to wiesz że znajdziesz pracę bez pośrednictwa (usunięte przez administratora), tak zrobiło już wielu, dołącz do nas na Pankow, zapraszamy i powodzenia.

Nie opłaca sie...

Slowo klucz dzialajace jak plachta na byka - nie oplaca sie. Chlopakom naobiecywano gruszek na wierzbie wiec pojechali do Luksemburga. Niby mialo byc 12 euro na godzine ale jak sie pozniej okazalo ze trzeba zaplacic za przejazd, hotel, zarcie z wlasnej kieszeni to robilo sie nieciekawie. Godzin sie nie dalo wypracowac bo organizacja do (usunięte przez administratora). No to po odliczeniu wydatkow pozostawalo w kieszeni 700 euro. Dyrekcji sie pewnie oplacalo ale tym co ich zeslali to juz niezabardzo. No i zaczelo sie znowu obiecywanie a w chwile pozniej grozenie. Nie polecam wspolpracy - szkoda czasu. No chyba ze musisz przezimowac ale czy trafisz do koln, luksemburga czy do magicznych niezniszczalnych siedlec to nie wiadomo...

elektromonter

Na początku kierownik przedstawia jakie prace są wykonywane na miejscu a jakie na wyjazdach. Nakreśla że jest pracy na kilka lat wprzód. Mówi że zwolnienie z pracy nie wchodzi w rachubę, no chyba że po rażącym występku. Po pogadance grupa idzie na halę produkcyjna gdzie pokazywane są stanowiska pracy i komponenty wykonywane przez pracowników. Obowiązek założenia własnej działalności i uzyskania NIPu europejskiego. Czasami zlecenie wystawia polska spółka córka wtedy NIP europejski nie jest niezbędny.

1. Znajomość języka niemieckiego (warunek niekonieczny). 2. Otwarcie własnej działalności gospodarczej (warunek niezbędny). 3. Posiadanie konta bankowego i Europejskiego NIPu. 4. Gotowość do wyjazdów. 5. Posiadanie samochodu, kwestia dojazdu (warunek niekonieczny). 6. Doświadczenie...

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
było minęło

Cała prawda ale i tak kolorowo opisana.Taki mały jeden przykład w piątek dowiedziałem się ze w poniedziałek mam być w Belgii lecz z powodów zdrowotnych odmówilem i co słyszę, To nie koncert życzeń i zostałem zwolniony.

Koncert
@było minęło

Ma Pan racje to nie jest koncert zyczen.Gdybysmy mogli wszyscy zawsze wybierac prawda ?? Ale tak w zyciu nie jest.

?

To pytanie, czy stwierdzenie?

?

A za granicami kraju jak jest wyjazdy są Tylko do Niemiec

Orim

Ja tam pracowłem przez około roku ,większośc opini jest prawdziwa ale ,tego co się tam nauczyłem ( a nie było lekko ) obecnie przynoszą mi nie złe profity.Pozdrawiam

sle

o jakiej karze piszesz ?

Roman

Widzę że czytanie ze zrozumieniem jest zbyt skomplikowane dla Anonima, zostań lepiej w domu, nie będziemy musieli za Ciebie nic poprawiać...

Pakieciarz

Bez większego szaleństwa mam na hali faktury rzędu 800 euro. Na wyjazdach do Niemiec chłopaki wystawiają 1200-1400 euro. Nie wiem czy to mało czy dużo - mi narazie odpowiada. Ostatnio często brakuje jakiś części - Niemce nie dosyłają...

pisior

Policzcie sobie ile zarabiacie na rękę i podzielcie przez ilość godzin przepracowanych (z nadgodzinami - zwykłe 150% i świąteczne 200%) to wam taka bajka nie wyjdzie. W dalszym ciągu wyzysk. A spróbujcie zachorować albo iść na urlop - kaski zero. To też sobie policzcie i wyjdzie wam ... [usunięte przez moderatora] maksymalna a nie wysokie zarobki.

Nie macie innych problemów? Ciekawe czy na miejscu tego misia dal by ktoś rade pewnie a źle wam bo nie płaci się za gadanie tylko za prace. Najlepiej idz do biedronki banany wykladac i nazekac ze w kraju jest żle. Sracie do wlasnego gniazda a potem placz ze premi nie ma [usunięte przez moderatora]

bylem_tam

ahahaha, jakie premie? dla kilku pupilków prezesika, a co ma powiedziec 70 ludzi reszty ??? poza tym komencik pewnie pisał prezesik albo misio z kantorka, bo ludzie mowia tam co innego!!!

bylem tam

byłem kilka dni temu na spotkaniu tam, jakis kierowniczek, nieogarniety, mowi mi jakie zarobki - żal, przy zakladaniu własnej firmy, zero pomocy, miałem ochote sie rozesmiac w twarz. żenada, nie polecam, szkoda czasu i kasy na dojazd na to zadupie.

obi

Żałosne zarobki, praca po 10h 6x w tygodniu, wymóg własnej działanosci - stresowa atmosfera, kierownik który ma swój świat i nic do niego nie dociera. NIE POLECAM!!!!

syf

NAJGORSZA PRACA!!!! NIE PRZYJMUJCIE SIE TAM!!!!

Aya

Zatrudniacie jeszcze w TrainElectric? Jestem elektromonterem i szukam pracy. Wiem że trzeba mieć własną działalność, dojechać pod Szczecin, zarobki też są mi znane. Gdzie się zgłosić ?

co ty mi tu kuna szprechasz mensz

no i jak tam chłopaki, ucichło coś? Dostaliście powyżki zusowskie czy nadal w imie dobrobytu, dalej do porzygu, ku chwale modnego wąsa z przodu 60 godzin tygodniowo? Obiecali po 5 ojro premii za przyliz kierownikowi? Calutki skrzeczy? Jakieś nowe pocioty? Regały może zawaliły się komuś w końcu na łeb? A może ... [usunięte przez moderatora] się czegoś nauczył?

CMOKNIJCIE NAS W PRĄCIE

Widzę, że Pana Prezesa [usunięte przez moderatora] i jego bandę prawda zakuła prosto w zady [usunięte przez moderatora] Perfumami smrodu nie zabijesz skoro gacie masz ufajdane. Wstyd.

Zostaw merytoryczną opinię o Train electric - Szczecin

• Jak się pracuje w Train electric?

Zobacz opinie na temat firmy Train electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Train electric?

Kandydaci do pracy w Train electric napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Train electric
4.2/5 Na podstawie 951 ocen.
  • Tama Pomorzańska 14D
    70-030 Szczecin