Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Były

KTO JESZCZE NIE DOSTAŁ PIENIĘDZY ZA KWIECIEŃ..?LUDZIE PISZECIE ...BO TO BARDZO WAŻNE........,

ddd
@Były

Ja też nie dostałem kasy za kwiecień

@ddd

Niewiesz czemu??a ile ludzi jeszcze niedostało??

@Były

P.Wysockiemu pieniędzy brakuje musi znów maszyny sprzedać... To jest tak że bank dostanie 15,050zł i wypłaty są robione według listy banku czyli wypłatę za kwiecień dostanie 10 pierwszych osób z tej listy co nie dostali jeszcze za kwiecień. Czyli Ty możesz dostać na następnym zastrzyku gotowki albo czekać dalej w zależności ktory/a jesteś na liście.

Dtv

Taaa maszyny sprzedać, zwłaszcza że już prawie wszystko sprzedane/rozkradzione hale już prawie oczyszczone i puste

psb

Ja jechalem tam w poniedzialek i na placu wzmozony ruch ludzi (jacys obcy), osobowki tez tam byly jakies w srodku na zywieckich numerach

Przechodziłem właśnie koło Solali i jakaś firma rozkłada namiot i scenę na placu, to jest w końcu to jutro spotkanie? Będzie likwidator?

asd

pomocni jak zwykle, no ale czego mozna wymagac od prostakow z tego zakladu, nie zapomne jak ja je.balem a co niektorzy siedzieli, pili piwo palili papierosa i sie ze mnie smiali! Teraz tacy jak ja smieja sie z was!!! Pozdro i dzieki za nieudzielenie odpowiedzi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.
asd

To w koncu jest jakies spotkanie czy nie?

asd

Baran to jest z Ciebie, roboty sie chwyc zamiast brednie na necie pisac, nie masz nic do powiedzenia to milcz! a nie pisz bzdury! Zamiast wypisywac de.bi.lizmy napisalibyscie konkretnie jaki jest obraz sytualcji, co sie dzieje na zakladzie, jakie sa jego losy itd. RZETELNA INFORMACJA NIE BZDURY!

Wojciech
@asd

W ten czwartek o 10.00 ma się odbyć na głównym placu obok magazynu celulozy XXV Międzynarodowy Kongres Świadków Jehowy na którym likwidator ma się wypowiedzieć jakie będą dalsze losy zakładu.

@Wojciech

dalej se jaja robisz? Pisz konkretnie a nie brednie! Jest spotkanie to w jakiej sprawie, BEDE!

xXx
@asd

A co chcesz wiedzieć? Zakład już stoi ponad 7m-c Ludzie nie mają wypłacanych pieniędzy, Zarząd ma ludzi w du*pie dobrze jedynie mają Ci co dobrze żyją z Likwidatorem i z Boczkiem bo robią na lewo w papierni po cichu, ten zakład to dno a ludzie dalej chcą wrócić do pracy Żenada... Ja już nie jestem związany z Solali i sie cieszę, teraz to może się narobie ale też zarobie a nie to co w Solali przy dobrych wiatrach 1,950pln. Niech też inne osoby się wypowiedzią bo co to jest jedna opinia na ponad 200osob ktore tam pracowały i PRACUJĄ DALEJ;)

Hania
@xXx

A ty sie cepie naucz liczyć bo zakład stoi niecałe pół roku a zarządu nie ma od roku tylko jest likwidator, i zostaw tego Boczka w spokoju na pewno też lizałeś mu tyłek ty nędzny opierdalaczu z ZPP

P

Ludzie dostaliscie pieniądze za kwiecien wszyscy????kto jeszcze niedostał???piszcie.....bo ja jeszcze niedostalem

Wcześniej zamieszczałam posty i dopytywałam o warunki pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA, jednak nikt nie odniósł się do moich pytań. Główna dyskusja forum też odbiega od jego głównego celu czyli poznania obiektywnych opinii nt. zakładu. @Wojtek z Ciśca, dla niewtajemniczonych w sprawy firmy, naprawdę nie wiadomo o co chodzi.

P

Dostaliscie pieniądze za kwiecień???Wszyscy??????kto jeszcze niedostał??? PISZCIE.....

lllllllllllllllllll

Kim jest pola i macierewicz? konkretnie pisz a nie bzdury jakies.

Wojciech
@lllllllllllllllllll

Ten pierwszy to ty anonimowy baranie a ten drugi to szef mon

.......................

Jakies nowe informacje po wczorajszym spotkaniu?

komess

Nie rozumiem po co te wszystkie wpisy napis "arbeit mecht frei" został zdjęty pół roku temu zostaliście uwolnieni, nie musicie już tam robić za te głodowe stawki, zakładu już nie ma. Bezrobocia na żywcu też po kiego h... ta tv, likwidator żeby to zlikwidować to musi was w końcu spłacić, tak więc sfrustrowane nieroby do roboty budować V RP

MOCARZ

A co z tymi nowymi miejscami w pracy w Hucisku? Jak ostatnio gadałem z Połą to mówił że sołtys dał już zgodę na budowę, woda ma być z rzeki a MP4 już się demontuje

Kibic

Jutro o 16 (07.09.2017) przy papierni będzie spotkanie z TV internetową Fakt24.

@Kibic

No i co zrobi ten Fakt24?? Jak firma została zlikwidowana dniem o1.o9.2o17r Nawet prokuratura nic nie zrobiła jak firma istniała tylko że z siedzibą w Rzeszowie. To już przegrana sprawa, no chyba że chcecie się pokazać w TV ;) napiszcie kiedy będzie transmisja bym mógł Was pooglądać i się pośmiać

Olee
@Były Pracownik

Dlaczego wypisujesz głupoty firma nie została jeszcze zlikwidowana. Siedź na czterech literach przed telewizorem sprawdzaj stan konta i czekaj aż będzie przelew i transmisja ze spotkania . Inni zrobią wszystko za Ciebie a Ty dalej będziesz głupoty wypisywal i rozsiewal plotki. Powodzenia

@Olee

Nie muszę sprawdzać stanu konta bo w tym tygodniu dostałem zaległe pieniądze i temat z Solali mam zakończony, teraz siedzę na czterech literach przed TV z zimnym browarkiem i cisza o Was. No wiem niektóre osoby nie mogą się pogodzić z faktem że Solali już nie ma lub wkrótce nie będzie To co miałem zrobić to zrobiłem i teraz się śmieje... Pozdrawiam i powodzenia Wam życzę

.......

Z informacji w KRS można wyczytać że pierwszego września firma Solali została zlikwidowana. Tyle z całej historii...

XxX

Ja nie dostałem ale wiem że dużo ludzi dostało, w sumie to chyba większość, podobno sprzedał jakieś maszyny i z tego kasa była i że nie starczyło dla wszystkich. Zaś mu kasa spłynie to pewnie dostaniemy. I to już chyba max co można od nich dostać

Były

Ludzie dostaliscie pieniądze za kwiecien?tzn te osoby co jeszcze niedostaly????piszcie bo ja jeszcze niemam pieniedzy.... kto dostał a kto nie..piszcie......

gonzo

Poła z lachowic to konfident policyjny

...............................................
@gonzo

hahaha a czemuuu nieeee :)

WT
@gonzo

donosiciel/doreczyciel zadnej pracy sie nie boi, diament Pola bedzie kierownikiem w nowym zakladzie, w koncu rodzina Boczka

Tosiek

Wczoraj widziałem jak koparki zrównują boisko w Huciski-lachowicach nie wiecie kiedy chcą ruszać? Na moje oko miejsce jest na 1 maszynę ciekawe co z tego bedzie

@Jarek, w niewielu firmach na produkcji można liczyć na takie zarobki. Skoro są tutaj wyjazdy w delegacje i szkolenia innych, to czy są za to jakieś dodatki/diety? W każdej firmie w tego typu wyjazdach to firma płaci dodatkowo na takie usługi. Jak jest w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

@Marta

Ja w BB mam 22zl/h do tego doplaty 72gr do każdej godziny za system 4brygadowy do 2zmian doplaty 35gr i to właśnie na produkcji, i wypłatę mam ponad 2w Solali tylko jak ludzie się boją iść do pracy gdzie TRZEBA ROBIĆ no to zarobki mają takie jakie mają! No pewnie będą dodatki i diety ale dla wybrańców jak było zawsze w Solali. Naprawdę ludzie nie ma pracy w okolicach Żywca że wy się ciśnięcie do papierni do opola??

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA