logo Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA

Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA

smerfetka 2017-04-21 16:41
Dostaliscie 500+
pracownik 2017-04-21 16:45
ja nie mam, dzwonilem do paru ludzi i tez nie maja
Pracownik 2017-04-21 16:47
Nie smerfetko kochanie,a ty dostalas?
smerfetka 2017-04-21 16:52
Nie mam
pracownik 2017-04-21 16:59

Z artykułu wynika ze dostaniemy 3-mies wypowiedzenia, bylem na spotkaniu czy cos mnie ominelo?

PS
jesli zaklad jest w likwidacji wypowiedzen nie musimy podpisywac, moga nam je nawet poczta przyslac (tak juz co niektorym zrobili)
pracownikk 2017-04-21 17:02
ta na spotkaniu byles i pewnie glowa jak ten baran kiwales albo stales i sie smiales jak glupi do sera!
Ja .... 2017-04-21 17:12
Ja mam te 500 zł o resztę tez musimy walczyć tylko ktoś nam musi pomóc bo sami nie damy tym złodziejom rady musi nas ktoś reprezentować i my się trzymać razem musimy
smerfetka 2017-04-21 17:15
No to lipa obiecanki cacanki
smerfetka 2017-04-21 17:19
Musimy się razem trzymać i walczyc w środę idą do prawnika
pracownikk 2017-04-21 17:21
Tak w srode do prawnika i pozew zbiorowy, nalezy nam sie wypowiedzenie 3 miesieczne + odprawa (w zaleznosci od stazu pracy)

Co do 500, to paru znajomych juz mi dzwonilo i maja na kontach!

PS
i prawda jest taka ze oni kase maja tyko nas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja robia bo jak by kasy nie mieli to bysmy tych 500zl nie dostali!
nowy na forum 2017-04-21 17:36
A ja nie mam kasy i chciałbym zapytać tych dwóch co widzieli jak do wszystkich pieniądze co im obiecał wysocki za kłamstwa (posadę na miejsce boczka ?)
Xxx 2017-04-21 17:54
Sprawdź sobie w necie kiedy masz ostatnia sesje elixir przychodząca w twoim banku bo ja kasy też nie mam ale znajomi już mają bo mają wcześniej ode mnie sesje przychodzące ja ostatnia sesje mam o 19 tak że w tedy pewnie będę miał kasę
nowy na forum 2017-04-21 18:11
między 16 a 17
.. 2017-04-21 18:19
Bank Pekao S.A. ma przelewy o 17.30 a kasa doszła dopiero teraz.
nowy na forum 2017-04-21 18:20
Czy ktoś z PKO BP ma kasę?
obserwator 2017-04-21 18:52
ja mam w GETIN BANK I DOSTALEM PO 17
xlxl 2017-04-21 18:58
pisze do nowy na forum jak chcesz oskarzac tych dwoch c o to widzieli i ze maja obiecane te niby stanowiska zapraszam do zywca zalatwimy to miedzy soba i zobaczysz czy mam to stanowisko
nowy na forum 2017-04-21 19:06
Ani jeden ani drugi nie byliście jakoś bardzo aktywni pod zakładem
Xxx 2017-04-21 19:14
Ja kasy nie mam i już dziś raczej nie dostsne, kolejne księgowanie u mnie poniedziałek godz 12.15
pracownik z ZPP 2017-04-21 19:46
przestan pitolic, kto im niby cos obiecal? poza tym rownie dobrze mogles ty isc zamist ich do biurowca, tak ze nie oskarzaj niewinnych ludzi! i nie jestem jednym "z tych dwoch" zeby pozniej nie bylo spekulacji!
xxx 2017-04-21 19:52
dokladnie
ja tez reki bym sobie za pana majdaka nie dal odciac ale co niby mieli tam ugrac?
pomysl zanim cos napiszesz...
zaklad za chwile nie bedzie istnial!
co niektorzy dostali wyplaty, niektorzy dostali 500zl, a jeszcze inni nie dostali nic, i powiedz mi teraz taka rzecz Mulin dostal wyplate i mam byc na niego zly bo on dostal a ja nie? Ma cos obiecane?

WATPIE! tak ze nie siej zamętu!

pracownik 2017-04-21 19:55
taaaaa, kut.as likwidator obiecal, 500zl tez mi obiecal i nie mam hahaha
pracownik 2017-04-21 22:36
kase dostali chyba tylko ci co dzis cicho siedzieli, ci co sie wychylali kasy nie maja
Szy 2017-04-22 11:35
I cisza widzę dali po 500 i was uciszyli
Pracownik fizyczny 2017-04-22 13:39
A co mam h,,,,mi rzucać jak kasy nie dostałem dzisiaj szefowa kadr chyba wypisywala zwolnienia bo była w pracy
Szy 2017-04-22 13:47
Z tego co wiem to wszyscy pracownicy maja wystawione zwolnienia, niby zagwarantowana odprawe i w czasie wypowiedzenia nie musza chodzic do pracy

i co jeszcze najwazniejsze zwolnien nie trzeba podpisywac itd. jesli zaklad jest w likwidacji, poprostu wypisali zwolnienia ludzi zwolnini a my nie mamy nic do gadania

z reszta o wszystkim gadal wczoraj Wysocki na spotkaniu - ze daje zwolnienia a do wybranych osob beda dzwonic aby pracowaly w nowej firmie

PS
nawet Pani Mizia potwierdzila ze wszystkie zwolnienia ma przygotowane...
Pracownik 2017-04-22 18:16
A ja w poniedzialek idę do pracy, juzniema na co czekać,zapomnieć o tej firmie na zawsze ,niech sobie szukają naiwnych ,na papierni zycie się nie kończy,dosc tego siedzenia w domu i czekania ,kazdy chyba ma juz dosyc tego,jakby to ruszylo niech sobie wezmą ludzi z ulicy, i napewno beda tam pracować haha juz to widzę ,powodzenia im życzę
smerfetka 2017-04-22 19:57
Ja straciłam wiarę w ten zakład trzeba iść do pracy innej a robota jest .Pozdrawiam
pracownik 2017-04-22 20:43
roboty jest dosc, stawki lepsze w wiekszosci firm, przewaznie przez 3-mies robisz za minimalna pozniej podwyzka nie tak jak u nas cale zycie minimalna do tego proszenie sie o swoje!

Ja juz podjalem decyzje i szukam nowej pracy, Wam tez radze zrobic to samo bo z tego zakladu juz nie ma nic!

500 niektorzy dostali, niektorzy nie, JA NIE DOSTALEM NIC!
smerfetki 2017-04-22 22:05
Jak by to ruszy to pozostaną starzy pracownicy którym brakuje im do emerytury
Łukasz ćzwiertn z Bielska-Białej 2017-04-22 22:26
Ludzie powinniście teraz skierować sprawę do urzędu aby domagać się prawa uzyskania świadczenia jakie zakład ponosi wobec każdego z was.Dopuki nazwa tego zakładu jest niezmieniona . Jeżeli przyjdzie inny właściciel to pieniędzy nieodzyskaćie . Z tego co piszecie to wygląda na to że tak chćą zrobić.Poniewasz to wy jesteście dla nich obciążeniem i nazwa zakładu . Znalezienie inwestora zmieni tylko to że będziecie mogli podjąć pracę w nowej firmie.A to może dłużej potrwać ,zapewne dadzą wam wypowiedzenia i wynagrodzeń nieuzyskaćie bo zakład nie przynosi dochodu.Pare lat temu miałem taką samą sytuację i złe się to skończyło bo wierzyłem pracodawcy
byly pracownik 2017-04-23 12:56
No Pana, Panie Wacku to sie tu na forum nie spodziewalem :)

pracowalem pare metrow od Pana, mimo ze czasem pyskowalem to zawsze mialem do Pana szacunek, teraz zlodzieje i przydupa.sy, ktorym dal Pan "stawki i krzesla" rozkradli wszystko to co Pan zrobil na piatce do tego zaraz po Panskim odejsciu z Pana robili zlodzieja

achtung bandit 2017-04-23 18:39
Przelali 50tysiecy.gdzie jest drugie 50tysiecy?na czyim koncie?zapytuje putin odpowie merkel a wnioski wyciagnie trump.glowna abwera hitlera
achtung bandit 2017-04-23 19:26
Jezeli nie mozna sie dogadac polubownie to jedynie rozstrzygnie ten przekret detektyw Rutkowski
byly pracownik 2017-04-23 20:19
pisz na temat jak nie to wy.pie.rdalaj z tad...
pracownik 2017-04-24 09:49
a ja dalej bez 500zl
REALISTA 2017-04-24 12:20
Ja też nie mam i do wszystkich którzy nie mieli w piątek nie liczcie że będziecie mieli .Rozmawiałem dziś z moją znajomą z banku wysłanie kasy do 160 osób trwa 2 do 3 minut o ile ktoś ma pieniądze na koncie które może wysłać.Część ludzi została zrobiona w h??a .A jeśli chodzi o tych co pilnowali w biurowcu czy kasa poszła następnym razem niech ubiorą okulary najlepiej różowe.
pracownik 2017-04-24 13:30

Kolejny artykul w DZ

WYSOCKI OSZUST, znow zrobil nas w chu.ja - jedni dostali 500 a jedni nie, tak samo jak z wyplatami jedni maja a jedni nie!

Moze podam tu adres domowy oszusta Wysockiego i pojedziemy do Krakowa pod jego dom?
..... 2017-04-24 13:50
Wychodzi na to że ci którzy mają konto w PKO nie dostali kasy
pracownik 2017-04-24 13:55
Nie prawda, paru moich znajomych maja konto w pko i kase dostali juz w piatek, ogolnie kazdy kto mial dostac dostal w piatek do wieczora

ja nie mam konta w pko i kasy nie mam, znow pewnie czesc dostala a czesc nie...

alfabetycznie tez sie nie zgadza bo ludzie w kolejnosci po mnie kase maja a ja nie - moje nazwisko jest gdzies posrodku listy
Ppracownik 2017-04-24 14:39
Ja dostałem teraz 500. Mam w PKO, także jeszcze poczekajcie może dostaniecie... Pzdr
pracownik 2017-04-24 14:52
Ja tez przed chwila dostalem 500zl, dowodzi to tylko tego ze czesc przelewow robili w piatek a czesc dzis

Przelewy robili przelewami natychmiastowymi pomijajac sesje ksiegowania elixir u mnie sesje sa o 12 i o 15 a kase dostalem 14.38
Pracownik 2017-04-24 17:18
Mafia ,solali i spółka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle,zobaczymy co dalej z papierami,jak porobią!
pracownik 2017-04-24 21:50
W czwartek o godz 9 ,pod zakładem spotykamy się tak???
NN 2017-04-24 22:23
MUSIMY BYC WSZYSCY BEDZIE POSPOLITE RUSZENIE TAK GODZ 9.00
pracownik 2017-04-24 22:55
tak

no chyba ze komus zatkali geb.y tym 500zl

Ja bylem u prawnika poradzil mi zlozyc wypowiedzenie z winy pracodawcy + wniosek do sadu pracy - wniosek kazdy musi zlozyc indywidualnie, sprawy w sadzie pracy tocza sie z reguly szybko

Prawnik poradzil mi by to zrobic jak najszybciej puki "solali" jeszcze istnieje po ogloszeniu likwidacji zakladu nawet majac wypowiedzenie niby zagwarantowana odprawe nie dostaniemy nic bo niby kto nam cokolwiek zaplaci skoro zakladu juz nie bedzie a nowy wlasciciel nie odpowiada za dlugi poprzednika

Tak ze radze kazdemu zlozyc wypowiedzenie z winy pracodawcy puki na to czas (bo pozniej ani bezrobocia ani kasy nie zobaczycie!) i "solali" jeszcze istnieje a pozniej jak chca niech kompletuja zloge od nowa na nowych warunkach!
Ja .... 2017-04-25 12:34
Panie Waclawie czyżby pan przybył z odsieczą pozdrawiam serdecznie zapraszamy w czwartek o 9 WSZYSTKICH
Pracownik 2017-04-25 19:49
A we czwartek co skladamy wypowiedzenia wszyscy czy co,bo idzie zglupiec z tego wszystkiego,no i co przyjdzie 10 maj i juz wogole nam niewypłaca i co wtedy???
Ja .... 2017-04-25 21:02
Właśnie dlatego musimy tam wszyscy iść muszą nam konkretnie odpowiedzieć co z naszymi pieniędzmi. Nie płacą nam PZU ZUS. To są przecież nasze pieniądze. Jak długo za te 500zł mamy żyć. Na ile by to panu likwidatorowi wystarczyło CZWARTEK 9
pracownik 2017-04-26 11:59
Dzis sroda, oszust Wysocki obiecal reszte pieniedzy na pon/wtorek tak ze zrobil nam kolejnego wala, w czwartek przyjdziemy to wszyscy dostaniemy wypowiedzenia na 100% potwierdzily to panie z kard
Zostaw swoją opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA