Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz, gdzie wy mózgi mieliście posyłając tego ciu*la Czulaka żeby ludzi (usunięte przez administratora) przed sądem reprezentowała? Kto mądry na to wpadł? A ten ku*tas się przejedzie na tym co zrobił, łatwo nie umrze za całą krzywdę jaka przez całe swoje życie ludzia wyrządził! Człowiek który wypił z ludźmi a chwilę później poleciał na nich na portiernię żeby ich z roboty wywalić za pijaństwo brawo! Na prawdę brawo!

Ewa chce spać.

Od poniedziałku P. Sławek będzie wypłacał gotówkowo zaległe wypłaty za kwiecień/maj rejestracja wniosków i kolejności wypłat na portierni.

Por
@Ewa chce spać.

Ta? To niech dzwonią do mnie w tedy przyjdę

@Ewa chce spać.

Chyba z twojej kieszeni oszo...łomie............

@Ewa chce spać.

No więc...na rozprawie w Rzeszowie zjawię się osobiście z ludźmi,którym na tym zależy.A takich znajdę i to dzisiaj.Zaprosimy redaktorów z radia i z gazety.Niech się Wysockiemu nie wydaje,że coś ugrał.Kowalski złodziej-nawet jemu powinie się noga.Odpowie za wszystkie mafijne machloje.Sprzedajny pan Cz...niech się udławi tą kasą.Walczymy dalej!!!!!!!!!!!!!!

koko
@hahaha

Pozycze Wam samochod, dam na paliwo, pojade z Wami, z kim sie kontaktowac?

Zorientowany

Do Pracownik Jezeli zlozyles wniosek o upadlosc to powinienies dostac zawiadomienie o terminie rozprawy. Jezleli dostales pismo z sadu (a jestem pewien ze nie) to w pismie tym bylo ze stawiennictwo obowiazkowe. Poki co na rozprawie w dniu 08.11.2017 byly tylko dwie osoby ktore zlozyly wniosek, czyli: p. Henryk Cz. i drugi wnioslodawca. W trakcie rozprawy ten pierwszy swoj wniosek jak wiadomo wycofal a drugi wnioskodawca podtrzymal. Jezeli zlozyles, jak twierdzisz wniosek o upadlosc papierni to powinienes wiedziec ze sprawa toczyla sie z powodztwa pierwszego wniosku ktory wplynal do sadu natomiast pozostali wnioskodawcy byli wzywani (nie znam fachowej nazwy) jako wnioskodawcy posilkowi traktowani rownoprawnie z wnioskiem pierwszego. Wiec pytam raz jeszcze gdzie byles jezeli ty tez zlozyles wniosek???? Do Alicja Wyrok (postanowienie/orzeczenie) sadu jak orzekl sedzie przewodniczacy na rozprawie jest nie zaskarzalny. Chcecie cos jeszcze dodac w tym temacie?

@Zorientowany

Nie wiem o czym ty w ogole gadasz, pismo zlozylem o wyplate zaleglego wynagrodzenia + odprawe, nie o zadne upadlosci co mnie upadlosc obchodzi? W pismie zaznaczylem ze na podstawie jakiegos tam artykulu stawiennictwo mojej osoby jest nie obowiazkowe, z sadu nie dostalem zadnej korespondencji tak ze czulak i banda nic mnie nie interesuje, pismo zlozylem sam nie udzielajac nikomu pelnomocnictwa zeby mnie reprezentowal czy cos i czekam Mowisz ze ze od decyzji nie mozna sie odwolac i tu sie mylisz bo od kazdej decyzji sadu przysluguje odwolanie! jesli ktos twierdzi inaczej wprowadza cie w blad Ja czekam na informacje z sadu i tyle a czulak i inne deb*ile mnie nie interesuja

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

pracownik ma racje od kazdej decycji przysluguje odwolanie lub zazalenie poczytaj: http://www.pomocpokrzywdzonym.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=240&Itemid=240

Kolarz
@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Zorientowany Cejrowski ma racje, złożył wniosek jako pierwszy był w sądzie Romek mu powypłacał, Reszta już prawdopodobnie siana nie u widzi, a tych wniosków do komornika czy sądu już nie musicie pisać bo jedyne co dostaniecie to pismo o bezskutecznej egzekucji z majątku firmy.

@Kolarz

Jaka rację? Co ja mam z Cejrowskim wspólnego? Przecież sam wniosek złożyłem i nikogo nie upoważnialem do reprezentowania mojej osoby tak że co? Czegoś nie rozumiem? Wniosek indywidualny nie zbiorowy

Kolarz

Musisz zrobić jakiś program tv typu "Pracownik w podróży" itp Boguś jak składał wniosek podpisał się Wojciech Cejrowski , Romek i sąd myśleli że to ten z tv i go wypłacili, Jak ostatnio oglądałem boso przez świat to też myślałem że to ten z pakowni solali, złóż wniosek o upadłość i sie podpisz Robert Makłowicz to zaczną czepać porami i też cie wypłacą

Zorientowany

Do Pracownik Masz racje. Wniosek o wyplate zaleglego wynagrodzenia skladasz w Sadzie Pracy w Zywcu i skladasz go tylko w swoim imieniu. Natomiast wniosek o upadlosc sklada sie do Sadu Gospodarczego w Bielsku-Bialej i skladasz go imiennie tak jak Cejrowski. I jego wniosek jako pierwszego zostal wziety pod uwage a reszta byla jako wnioskodawcy posilkowi ( o tym juz pisalem). Wysocki wyplacil mu cala zalegla kase bo myslal ze jak papiernia nie bedzie miala wobec niego zaleglosci finansowych to wycofa wniosek o upadlosc. Niestety przeliczyl sie bo Cejrowski kase dostal ale wniosek podtrzymal i zeby sprawa mogla sie toczyc w Bielsku powiedzial ze wystepuje w imieniu wszystkich poszkodowanych pracownikow (w tym takze ciebie osle) zeby mogli otrzymac zalegla kase. A jak chcesz wiedziec jak bylo na rozprawie w Sadzie Gospodarczym to posluchaj w poniedzialek od 6 rano na eska beskidy (97 FM). Tam tez sie dowiesz dlaczego orzeczenie jakie wydal sad nie podlega zaskarzeniu. Posluchaj uwaznie i pozniej sie wypowiedz jezeli jeszcze bedziesz mial cos do powiedzenia.

@Zorientowany

Teraz rzumeim, czemu nie piszecie tu na forum o takich rzeczach żeby ludzie wiedzieli, ja nie wiedziałem nic na ten temat bo nikt się ze mną nie kontaktował. Czy ja mogę jakoś dołączyć do tego wniosku o upadłość?

Zorientowany

Byc moze w poniedziałek (13.11) będę coś wiedział. Prawda jest natomiast taka ze jak p. Władek Suchanek stał w pierwszym rzędzie przed kamerami, Cejrowski obok niego, zabierali głos i nie bali sie mowić prawdy a cała reszta chowała sie za innymi albo tak stali zeby przypadkiem ich kamera nie złapała bo co to będzie jak ich ktoś z kierowńictwa zobaczy to wielu z nich pózniej chwaliło p. Suchanka (i słusznie) to po Cejrowskim psy wieszali. A teraz jak Wysocki wypłacił mu cała kasę....( patrz wcześniejszy wpis) to reszta sie budzi z ręka w nocniku bo tez by kase chcieli. OK. Ale gdzie byli wcześniej? A no jak kończyło sie jakieś spotkanie to sie od razu rozchodzili bo co tam jeszcze można wystać? Wystarczyło podejść do p. Suchanka zapytać co sie dzieje, jak sprawy sie maja i co można jeszcze zrobić? Wszystko by sie dowiedzieli i nie byliby tam gdzie teraz czyli w du*pie i jak juz jest po sprawie to nagle by sie chcieli przyłączyć i wnioski składać. Pytam jeszcze raz. GDZIE BYLIŚCIE WCZEŚNIEJ kiedy p. Suchanek z Cejrowskim walczyli także o wasze pieniądze?

hahaha

Wysocki!!!!!!!!!!!!! Łapówkarzu...w końcu zmienisz branżę...z likwidatora na więziennego pasiaka!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.

Wczoraj miał być rozprawa w sprawie upadłości zakładu ale rozprawa nie odbyła się gdyż jedna z osób reprezentujących zakład ( Psełdo TATUŚ -zdrajca) wycofać swój pozew za łapówkę olewajac wszystkich pracowników którzy mogli by dostać zaległe pieniądze z funduszu gwarantowanego

acha
@Anonim

A co ma TATUS :) do zakladu? Zwykly pionek przeciez, w zaden sposob nie jest osoba reprezentujaca zaklad

Wieża
@Anonim

Anonim. Dlaczego sam nie złożyłeś wniosku, tylko liczysz na kogoś?

@Wieża

Bo ja przy korycie nie siedziałem Boso przez świat (Cejrowski) też zamilkł i dostał wszystko najlepiej nie walczyć o swoje według ciebie??? A wniosek grupowy nie ma nic wspólnego z upadłościa i funduszem gwarancyjnym tylko komorniczym przy czym zakład jest cały zadłużony więc kasa przypadła przez reprezentantów niektórych

antyanonim
@Anonim

jesteś i byłeś cieciem, więc nie zabieraj głosu głupcze na temat madrzejszych od Ciebie

Mamusia

A nie wiecie czemu beemka KSU jest codziennie przed portiernią , czym ten człowiek się tam jeszcze zajmuje i kto mu za tą robote płaci?

Asesor

VIOLET PRINTING SP Z O O ul. Starogardzka 1 80-137 Gdańsk, pomorskie , to są dane nowej papierni ze ....starym logo

mmmmm
@Asesor

ale pier..... cos wiesz ale nie wiesz co :) tak w ogole to chce wam sie jeszcze na temat papierni rozpisywac?

mitoman

Konkurencja?.Hmmmm.K.D.C. PAPER,ŻYWIEC,papier,producent papieru,Raport o firmie ... www.infoveriti.pl/.../K,D,C,Paper,Zywiec,Raport,gospodarczy,KRS,0000409697.html Raport o K.D.C. PAPER, ŻYWIEC | Krajowy Rejestr Sądowy | Info Veriti. ... PYCLIK WIESŁAW TADEUSZ. Branża, sektor, opis ... I jak pogodzic jedno z drugim?. Coś pada, coś żyje, coś........ Warto poczytać.

papier
@mitoman

nic nowego nie wymysliles, firma pyclika jest od 2012r pod ta sama nazwa, a z tego co wiem kupil serwetke od solali wraz z niektorymi ludzmi i maszynami - poprostu poszerzyl działalnosc

ups
@papier

Większość wie,jaką działalność prowadzi pan Pyclik.I jak to wygląda.Było do przewidzenia,że przejmie tereny Solali.Na złodziei nie ma rady!!!!

dalej kreca lody? czy juz zwineli interes?

ulka

Ktoś już oddał do komornika sprawę?Czy jest szansa na jakiś grosz?

czlowiek
@ulka

Szansa na grosz jest zawsze, boczek juz wyslal ekipe w swiat w poszukiwaniu zlota, narazie szukaja w woj. dolnoslaskim, jak tylko znajda zloto to beda placic

@czlowiek

Pan Boczek to oszust,pasożyt,oby w Polsce bylo takich ludzi jak najmniej,

tralala
@czlowiek

Przeciez Miek*isz i Ca*puta to zlodzieje, to przeciez przez nich solali zbankrutowalo - powtarzaliscie do do upadlego lizac (usunięte przez administratora) boc*zkowi a teraz u nich pracujecie? Na prawde chonoru nie macie!!! A z calym szacunkiem dla Mieki*sza i Cap*uty ale rozumu chyba nie mieli biorac was do roboty! O Mi*ekiszu nawet obecny likwidator przed dziennikarzami wypowiadal sie w ten sam sposob!

@Były czyli obecnie nadal jest problem z wypłacaniem zaległych wynagrodzeń? Jak obecnie jest rozwiązywana ta sytuacja? Czy widać jakieś możliwości rozwiązania tego problemu?

@Marta

Kasy nie ma, władze zakładu nie kontaktują się z tej sprawie z pracownikami, nikt nic nie wie oficjalnie przynajmniej ja nie wiem bo wiem że tam płoty między ludźmi chodzą

Były

Ludzie gdzie reszta wypłat za kwiecień?????sku......yny czemu nam nie przelali??

@Były

Bo maja Was już w (usunięte przez administratora) I się z Was śmieją!! Taka prawda...

anonimowy

caly tydzien wywoza z zakladu, kreci sie tam firma TRANS LOGISTIK

Dobra zostawcie już tego gościa w spokoju wiadomo że chałpe wybudował za pieniądze z papierni ale był przy korycie i sie mu należało a co z typami pokroju sierściuch co nabrali miliony i auwidersen.... Gdzie k..wa nasze wypłaty, kiedy reszta przelewów?????

Ktoś napisał dziś na elewacji instalbudu i przy portierni białą farbą " Boczek to złodziej " ciekawe komu się chciało

byly pracownik
@Ania

Ta a swistak siedzi i zawija... Codziennie jade kolo zakladu i nic takiego nie mialo miejsca, nie siej!

Tic ta
@Ania

Pewno portier napisał on najlepiej wie co się tam dzieje :)

Co ma honor do wiatraka? :)

T

jaki tu spokój na na na na, nikt tu nie pisze na na na na................................

bylo

Mi wydaje sie ze te maszyny i wszystko jakos na lewo poszlo i moze ktos gdzies zrobi produkcje i ta produkcja ludzi beda splacac

Dtv

Ja wiem jedno, że zakładu zlikwidować nie mogą bez uregulowania zobowiązań w obec nas i innych.

Byly

No tak,to juz reszta tych ludzi nie dostanie pieniedzy,no bo jak i skąd?Jak Myślicie????...

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA