Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Ja ....

Tak spotykamy się w poniedziałek sprawy bardzo ważne dla nas PONIEDZIAŁEK GODZ 17 bądźmy wszyscy jeśli my nie będziemy nic robić nikt za nas tego nie zrobi walczymy o to co się nam należy

abc

trzeba przyjść żeby było nas jak najwięcej

spotkanie jest o 17tej z Panią Prokurator w poniedziałek

@abc

Ok,to ludzi pewnie bedzie dużo?

P

W poniedziałek jest podobno spotkanie o ,17tej wie ktoś coś na ten temat????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.
Śmieszne

Nie mówcie mi że dalej tak chcecie k u r w a wrócić po tym jak was potraktowali??!! Wow... Pieniędzy dalej nie macie za kwiecień a Wy dalej że Papiernia ruszy, ja na waszym miejscu jak bym tylko dostał moje dokumenty to bym s p i e r d a l a l od tego zakładu jak najszybciej za to jak właśnie WAS traktują. Pracy jest teraz dość na terenie żywca i okolic a o B-B już nie wspomnę. Niech robi sobie Wysocki & Boczek Team... I dobrze wiedzieć że coś tam się dzieję tam dzieję bo może w końcu mnie puszczą po MOJE RZECZY szczegolnie odzież roboczą.

??

Dokumenty (wypowiedzenia i świadectwa) wydawała portierka i to ona mówiła że coś tam robią z maszynami.

??

Wiem tylko tyle co mówili na portierni , że cały czas coś tam robią, remont maszyn czy coś. O kasie nic nie wiem.... :(

Xd
@??

A kto byl na portierni? PS czyli jednak beda ruszac po remoncie? zaloge beda kompletowac? jak to bedzie wygladalo?

??

Czekajcie na listonosza. Świadectwa wysłane poczta z bielska. Ja dziś dostałam....

Xd
@??

A wiadomo co z kasa? Mają zamiar w ogóle coś jeszcze wypłacić? Jakie perspektywy na przyszłość? Będą ruszać?

........

Wydali komus dzis cos?

Józef

Właśnie co z tymi co nie oddali świadectw? Też dostaniemy? I co z kasa będą wypłacać?! I czemu akurat jutro mi np nie pasuje bo na wczasach jestem i co jak mam świadectwo dostać? Nie będą poczta wysyłać?

Ja ;)

Reszta też? Czy tylko ci co oddali? I od której do której godziny?

aaa

Ale co ze swiadectami tych ludzi ktorzy niemaja wogule wypisanych

Czwartek

Kto oddał Wysockiemu wypowiedzenie ja lub świadectwo pracy jutro do odebrania DO godziny 10 przed portiernią!

Ja ;)

26 i nadal nic nie ma. Wysocki dał popis po raz kolejny.

Romano

Ja dostałem 23 czerwca z czerwonym paskiem , dostali tylko ci z czerwonym i z najlepszą średnią, reszta nierobów nie zasłużyła na ten przywilej

P

A swiadectwa dostaliscie,czy ktos dostał?

Olee

Czy ktoś coś słyszał o jakiejś kasie bo chodzą plotki wiecie coś

Costa
@Olee

O plotkach nic nie wiem ale ja żadnej kasy od nich nie mam...

aaa

Byl ktos juz u komornika z wyrokiem sadowym o wyplate za miesiac kwiecien?

E.S.
@aaa

Zanim pójdziecie do komornika,to trzeba się udać do sądu i wypełnić wniosek o klauzulę wykonalności.Najpierw trzeba iść tam,gdzie jest biuro podawcze,wziąć numerek do informacji i tam wypełnia się wnioski.Trzeba czekać na następny wyrok z sądu,który otrzymamy ze specjalną pieczątką i dopiero z tym udać się do komornika.Jednak sędzia jest na urlopie do końca lipca,więc z sądu na razie nie dostaniemy odpowiedzi.

abc

dokumenty zamknięte w kadrach więc na podstawie czego ktoś miałby napisać świadectwa,klementowicz to kolejny inwestor który nie przejmie zakładu z długiem nie będzie żadnej produkcji należy szukać sobie pracy w innej firmie albo iść na bezrobocie ale bez świadectwa pracy bez zasiłku.Prokurator miał w trybie pilnym pomóc w odzyskaniu świadectw ale to chyba kolejne oszustwo

@aaaa
@abc

Wysocki był i jest kłamcą i oszustem a Klementowicz to pewnie następny złodziej

.........

Marta to typowy trol, ja jednak pytalem calkiem powaznie czy o kasie cos wiadomo? albo o wznowieniu produkcji? ten caly klementynowicz w koncu to kupil? dzieki za odpowiedz PS MARTA zaklad padl, ludzie bez wyplat, bez swiadectw itd. a wszystkie informacje w necie sa prawdziwe teraz juz wiesz? :)

Olala
@.........

Na moje oko kolejny wałek... Tam nie wiesz kto z kim trzyma kto z kim się ustawia więc czas pokaze

@aaaa
@Olala

Wysocki z Boczkiem

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA