Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Greg

Przyjeżdżacie jutro na 9:00????

@@@###
@Greg

Tak

Olee

Raczej OBCHODZI ludzie wasza pisownia MASAKRA

fantomas

NAJŚWIEŻSZE WIADOMOŚCI!!! Przed chwilą wyszliśmy z prokuratury. Zostanie sporządzony wzór pisma, w którym każdy kto chce indywidualnie opisze swój problem, np.: "mam wypowiedzenie ale nie mam świadectwa pracy" itp. Trzeba to zrobić jak najszybciej i dlatego ustaliliśmy termin spotkania na PONIEDZIAŁEK 10.07.2017 GODZ.9.00. pod papiernią Więcej info pod 886122969

xxx
@fantomas

Coś mi się wydaję, że nikogo to nie obchodzi, chyba każdy czeka, aż kasa i świadectwo pracy samo do nich przyjdzie i zapuka do drzwi z zapytaniem, czy aby nie przeszkadza i czy można...:-)

..........@@
@xxx

A skąd wiesz ze nikogo nie opchodzi skąd taka sugestia a może dlatego że nikt nie pisze . Mnie opchodzi bo chce odzyskać świadectwo i iść do pracy

.........................................
@..........@@

ja pier.ddd bez swiadectwa tez mozesz isc do pracy, ja robie od marca i sie smieje a swiadectwo mam w d****, a wy jak cale zycie rekami i nogami broniliscie tego debilnego zakladu to teraz macie... PS gratuluje toku myslenia - nie mam swiadectwa siedze w domu hahahaha

@@@###
@.........................................

To na czarno robisz he he gratuluję inteligencja

...................
@@@@###

Na jakie czarno? Czarno to ty pod kopula masz skoro nadal czekasz, jak bys nie wiedzial to oficjalnie mam dwa etaty i robie calkiem legalnie... a kto mi zabroni miec nawet 4 etaty?

Po świadectwa trzeba napisać pozwy do sądu wszyscy nawet ci co odalli wypowiedzenia bo nikt tych wypowiedzeń nie anulował a produkcja nie jest wznowiona likwidator nie dotrzymał słowa, nie ma z nim konktaktu a jutro zobaczymy co powie prokurator

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
.......

Jak tam po spotkaniu? Był ktoś z biurowca? Czy już do końca olali sprawę?

Olee
@.......

A o kogo z biurowca Ci chodzi księgowość i pani Jadzia to panie które idą na świadczenia przedemerytalne sekretarka na bezrobociu bhp owiec tez pani kadrowa zniknęła juz dawno powinna się schować ile była warta wiemy wszyscy. A reszta to pracownicy paper u .

Hkcf

Pismo dal mi jego wlasciciel nie uzgadnialam jego przekazwania nikomu a jak chciales cos wiedziec to moglss do mnie zadzwonic

ffggggg
@Hkcf

To weź pismo na czwartek

...........

@Mlody ma racje dajcie se juz siana, idzcie robcie uczciwie i zapomnijcie, wiem ze dla niektorych ten zaklad byl calym zyciem ale trzeba w koncu ruszyc leniwe du*py i robic a nie zyc mrzonkami. PS tak jak w papierni to juz nigdzie nie bedzie ale takie sa realia, szkoda juz czasu na niektore rzeczy :>

@@@@@
@...........

My tu teraz bedziemy walczyc by odzyskac świadectwa to pujdziemy do roboty

....................
@@@@@@

swiadectwo mozna uzyskac bez pracodawcy nie wiem na jakiej zasadzie to dziala trzeba bylo by isc do prawnika ale wiem ze jest taka opcja, wiem ze za niewydanie swiadectwa wystarczy podj...ebac do pip i dostana duuuuuuuuuza kare, do tego przed sadem mozna sie domagac odszkodowania za niewydanie swiadectwa

jaja kobyły

...poczytajcie co znaczy likwidacja spółki prywatnej (dla nie kumatych S.A. też jest prywatną)...w byłym Famedzie ludzie z wyrokami sądowymi od 6 lat nie dostali zaległych pensji...współczuję Wam, ale life is brutal...

ttttt

Młody widać że młody bo głupi nikogo nie interesuje co ty robisz z wolnym czasem czy spędzasz go z dziećmi czy w inny sposób nie masz ochoty to spadaj a nie wylewaj swoich smutków mamy to gdzieś pozdrowienia

Młody
@ttttt

A gdzie ja wylewam Swoje smutki? Napisałem prawdę bo wolę siedzieć w domu niż dalej słuchać pustych obietnic bo zebrania są od kwietnia i dalej oficialnie nie wiadomo co się dzieje. "Młody bo głupi" ale teraz ten młody się z Was śmieje :D :D Bo jak dawali 15 na godzinę to nie poleciałem jak mocha do g*wan i nie oddałem świadectwa pracy itp, tylko powiedziałem że chce swoje warunki i już miesiąc dzwonią z odpowiedzią ha ha ha takie cwaniaki. Po za tym Twoje TxT mnie nie ruszą a w Polsce jest wolność słowa ;D

Czwartek

Nie wiem, ale pismo jest od 2 tygodni w czyichś rękach i nic nie podano do wiadomości...

@@@@
@Czwartek

Z ministerstwa sprawiedliwości tez przyszło dzisiaj wezmę na czwartek

@@@@@

Coś konkretnego tam jest?

@@@
@Czwartek

Ze dostał pismo dyrektor i ze przekazują mu pismo zgodnie z właściwością

@@@#####

A piszą coś ciekawego w tym piśmie i konkretnego

Młody

Ja mam I zmiane więc ja odpadam bo nie mam ochoty brać specjalnie urlopu i jechać na to NIBY zebranie... Bo bedzie jak zwykle wszystko zalatwione i wyjaśnione!! Szkoda mojego czasu bo wolę z dziecmi posiedzieć niż jeździć jak głupi Ci**ul. Bo JA nie mam nic do stracenia te ZALEGŁE pieniądze tak Ciężko i dlugo obiecane? Jak nie było tak nie ma i nie bedzie. Tyle mam do powiedzenia w temacie Solali.

...............

Ziobro nie odpisał nie wiem skąd masz te informacje

@...............

Na 100% odpisał

...................@
@Czwartek

Ja wysyłam list ten ostatni do Ziobro i nic nie dostałam może likwidator dostał

Czwartek

Czy można po likwidacji załatwić upadłość? Wysockiego raczej nie będzie. Może uda się załatwić ESKĘ - jest poinformowana. Ziobro odpisał, ale nie wiadomo co bo ktoś trzyma papiery... może by przyniósł na zebranie albo napisał na forum co odpisał??

Zebranie w czwartek 14:30

??

Nie ma tam nikogo ...

....
@Ja ;)

ja też pocałowałem klamkę. Na parkingu parę aut ludzi z warsztatu i serwetki stało...

Była
@Ja ;)

Też dzisiaj się przejechałam ale cisza. ...a żadnej kartki w sprawie spotkania nie było.....

l....
@Była

Bo nikt nie wywiesi kartki,skoro jest wszędzie wyzamykane!!! Spotkanie jest w sprawie pisma o upadłość zakładu.Ktoś zawalił i pismo nie poszło.Przychodźcie i załatwmy do końca chociaż tę sprawę.O świadectwa też niektórzy muszą teraz walczyć...Dawajcie znać komu się da,bo złodziej nadal robi co chce!!!

................................

To jesteś tani za złotówkę się sprzedajesz he he

........

To jesteś tani za złotówkę się sprzedajesz he he

xXx

Ha ha ha No to uj bombki strzelił solali już nie bedzie... Zapraszamy do innych zakładów

..............

Ci co oddali likwidatorawi świadectwa pracy są w Rzeszowie wzią je ze sobą .W biurowcu są zmienione zamki przez właściciela .

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA