Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Jarek

Prawda jest taka że jeśli ktoś kupił maszyny to bez niektórych ludzi ciężko będzie im to muzeum uruchomić, tak że przeszkolicie nowe załogi i tyle z waszej roboty w opolu czy gdzie tam, a uponiewieracie się za 2.5tys na rękę

Blak
@Jarek

Chlopie ten co kupil te maszyny od 15 lat bibule robi i ma takich ludzi, ktorzy te maszyny napewna beda modernizowac a nie uruchamiac zlom... one to tylko podstawa.... do rozszerzenia firmy. Firma chyba w Europie najwieksza a ty pieprzysz o uruchamianiu muzeum... wykupili konkurencje kednym slowem i tyle.. a konkurencja bylo solali.

*****

Ludzie opamiętajcie sie, co wy gadacie? Delegacja? Robota w Opolu? Macie wy rodziny i mózgi? Roboty innej od (usunięte przez administratora) ja na miejscu a wy jak psy za tym papierem...

DMQ

Mnie by musiało po*pie*rdo*lic by iść robić do Papierni i to jeszcze w delegacji. Za to jak mnie wydymali to niech sobie sami robią szczególnie Boczek i jego banda piesków. Pozdrawiam

Michoł

Podobno facet kupił te maszyny w pakiecie z 'dyrektorem' który wszystko nadzoruje na zakładzie i w opolu. Nie wiecie jakie stawki proponują ? I czy ta wsza rzeczywiście po ludziach dzwoni ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
obser

Pany Łezka, sie kreci w oku jak wywozone są nasze maszynę które były z pokolenia na pokolenie ahhhhh.... Szkoda zakładu, ale nikt nie wyciągnął pomocnej dłoni żeby bylo lepiej. Tylko kasa i wyzyskac jak najwięcej z zakładu...

...

A mi najbardziej się śmiać chce z tych wiernych psów z maszyn co do końca na portierni warowali nawet w święta. Do końca życia będę wspominał tak głupich i naiwnych ludzi.

JoEl

Mi zalegają 10000 brutto jako firmie zewnętrznej. Do tego podatki które odprowadziłem za pieniądze których nie widziałem na oczy. Mam nadzieje panie boczek ze trafi pan kiedyś na kogoś takiego samego tylko w odwrotnej sytuacji

Orange
@JoEl

Mówisz że Tobie jako zewnętrznej firmie 10k są dłużni, mi jako zwykłemu fizycznemu pracownikowi są dłużni ok 12tys netto wliczając odprawe a takich ludzi jak ja jest tam jeszcze masa

P

Brawo Panie Janku tak trzymać !!!!!

Jo

Likwidato, chlopek na dorobku dali chlopcu wladze ale chlopca to przeroslo!!! Szacunek do ludzi onbiedok nie wie co co to szacunek do samego siebie. Poczekajcie chwilke jak go Prokurator wezmiew w obroty to to sie kalece oczy otworza, ha ha ha kolejna (usunięte przez administratora) lapowkarz z malopolski pojdzie na dno razem z chlopcem nieudacznikiem, teraz kretyn maszyny sprzedaje ludzi rekrutuje biznes weszy. Pojdzie siedziec razem z cala reszta!!! A ten od malpek z Rzeszowa niby wlasciciel gdyby patrzyl interesu a nie rozrywek pewnie tez by bylo lepij! Na wyplaty nie ma a gruby poluje na safarii za co ludzie z bezrobocia???? Sprzedaje maszyny i jezdzi spelniac swoje puerwotne instynkty!!! Fabryka małp...

Jo

Ciekawe ile dostali. Dyrektor z malopolski z prezeseml zadobrych czasow za sprzedaz serca mp4 ssawki z brazu??? Ktora poszla do Czestochowy.

ksu

Przetwórstwo na być w Opolu, a MP4 ma być zamontowana na boisku w Hucisku, tam pan dyrektor bedzie produkował papier ze swoimi pomagierami

Worker

Szkoda, ze wy tacy kur*a durni jesteście... czesc z nas dostala wypłaty za kwiecien... a skad oni wzieli ta kase zeby nam dac? Nikt nie pomyslal? Napewno ten facet, o ktorym tak tu piszecie, zakupil te maszyny i macie wyplate... ciekawe tylko czy bedzie reszta dla nas wyplacona... nie kazdy zakład to Solali, moze gosc faktycznie oferuje prace... i wcale mu sie nie dziwie skoro kupil maszyny od nas... kto bedzie na nich robil? Poczytalem na ich stronie troche, i mysle, ze dzieki naszym niekompetentym ludziom, ktorzy doprowadzili do bankructwa.... facet wygrał życie. Nie bede wiecej gadał, bo tak naprawde (usunięte przez administratora) wiemy... mozna spekulować.

J
@Worker

Tak? To ciekawe czemu nie kupil wszystkiego?

Janek
@J

A na ch*j mu zakład z takim zadłuzeniem? Czlowieku pomysl. Idzcie dalej prosic o prace w Solali, zacznijcie pracowac za darmo moze zakład zmartwychwstanie. Amen.

Worker

Znalazłem!!! Jezeli to to co znalazłem to firma TYMOS z Brzegu w Opolskim! www.tymospolska.pl nie wiem sam co o tym myslec? ciekawe co za prace oferuje... i daleko jednak

P

Adaś boli ?

W Krapkowicach (Opolskie) jest Metsa może tam poszły maszyny ....

adam

Zgłoście się do łapówkarza z małopolski, aktualnie zajmuje się kaperowaniem ludzi do Opola i puszczaniem maszyn z przetwórstwa

Worker

Tam jest jakis biznesmen podobno i prace oferuje za nie male pieniadze niby tylko nie u nas w miescie... a te tiry to byly z maszynami z krepowni...

Były Pracownik
@Worker

Ja już wiem ile mieści się obiecanego... Do mnie dzwonili jakieś 2mc bym się wrócił do papierni tez za nie małe pieniądze 15zl/h ha ha ha śmiech na sali... Ja tam wrócę tylko po swoje rzeczy ????????

@Były Pracownik

Mowisz o likwidatorze... a to nie jest likwidator tylko facet, ktory kupił nasze maszyny Biznesman z Opolszczyzny! Szukałem w internecie jakiejs firmy koło Opola, ktora produkuje krepe, ale nie moge znalezc... w kazdym razie, proponował chłopakom dobry pieniądz. Podobno duza fabryka i dobrze prosperuje... tak mowil dyrektor.

aaaaa
@Worker

zostawcie jakieś do siebie numery telefonów. będzie łatwiej nagłośnić to w telewizji

Ch
@aaaaa

Kto ma miec numer to ma, po co tu takie bzdury piszesz? Kto ci publicznie swoj nr udostepni?

Były Pracownik

I Wy ludzie dalej chcecie tam wrócić po tym jak NAS potraktowali? Pieniędzy nie wypłacili potraktowali nas jak śmieci bo w końcu tym dla niech jesteśmy... Wrócicie i co dalej?? Za 1,640pln będziecie robić bez żadnych świadczeń socjalnych?! Przez 2 lata dostałem 200pln na karpia na święta... I dalej będą Was dymać jak dymali i to jeszcze za minimalną. Wiem jak tam się robiło na luzie i nikt się nie narobił, była mała drzemka na nockach, kawę się piło co chwilę i nie wspomnę o piciu alkoholu... Ale naprawdę są lepsze perspektywy i lepsze zarobki. Hmmmmm jak tam się kręcą ludzie to może w końcu mnie wpuszczą bym pozbierał swoje rzeczy i ubrania robocze. Pozdrawiam

...

Nie wiem kto i co, widzialem ze staly na parkingu przed portiernia na rej. RZ i DW, ja mysle ze cos moze tam zalatwiaja

Krojczy

Aż byłem zobaczyć co jest grane... to na DW to jakas tłusta beta... ale ku*wa dziwnie to wyglada... moze to jakies "mafijne" układy naszych "pracodawcow" skoro tak pocichu działaja... z reszta auto tez jak maffii... nie wiem jutro jeszcze pojade znowu zobacze.

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA