Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Ja ....

Panie Waclawie czyżby pan przybył z odsieczą pozdrawiam serdecznie zapraszamy w czwartek o 9 WSZYSTKICH

W czwartek o godz 9 ,pod zakładem spotykamy się tak???

NN

MUSIMY BYC WSZYSCY BEDZIE POSPOLITE RUSZENIE TAK GODZ 9.00

@pracownik

tak no chyba ze komus zatkali geb.y tym 500zl Ja bylem u prawnika poradzil mi zlozyc wypowiedzenie z winy pracodawcy + wniosek do sadu pracy - wniosek kazdy musi zlozyc indywidualnie, sprawy w sadzie pracy tocza sie z reguly szybko Prawnik poradzil mi by to zrobic jak najszybciej puki "solali" jeszcze istnieje po ogloszeniu likwidacji zakladu nawet majac wypowiedzenie niby zagwarantowana odprawe nie dostaniemy nic bo niby kto nam cokolwiek zaplaci skoro zakladu juz nie bedzie a nowy wlasciciel nie odpowiada za dlugi poprzednika Tak ze radze kazdemu zlozyc wypowiedzenie z winy pracodawcy puki na to czas (bo pozniej ani bezrobocia ani kasy nie zobaczycie!) i "solali" jeszcze istnieje a pozniej jak chca niech kompletuja zloge od nowa na nowych warunkach!

Mafia ,solali i spółka (usunięte przez administratora) i tyle,zobaczymy co dalej z papierami,jak porobią!

Ja tez przed chwila dostalem 500zl, dowodzi to tylko tego ze czesc przelewow robili w piatek a czesc dzis Przelewy robili przelewami natychmiastowymi pomijajac sesje ksiegowania elixir u mnie sesje sa o 12 i o 15 a kase dostalem 14.38

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Ppracownik

Ja dostałem teraz 500. Mam w PKO, także jeszcze poczekajcie może dostaniecie... Pzdr

.....

Wychodzi na to że ci którzy mają konto w PKO nie dostali kasy

@.....

Nie prawda, paru moich znajomych maja konto w pko i kase dostali juz w piatek, ogolnie kazdy kto mial dostac dostal w piatek do wieczora ja nie mam konta w pko i kasy nie mam, znow pewnie czesc dostala a czesc nie... alfabetycznie tez sie nie zgadza bo ludzie w kolejnosci po mnie kase maja a ja nie - moje nazwisko jest gdzies posrodku listy

a ja dalej bez 500zl

REALISTA
@pracownik

Ja też nie mam i do wszystkich którzy nie mieli w piątek nie liczcie że będziecie mieli .Rozmawiałem dziś z moją znajomą z banku wysłanie kasy do 160 osób trwa 2 do 3 minut o ile ktoś ma pieniądze na koncie które może wysłać.Część ludzi została zrobiona w h??a .A jeśli chodzi o tych co pilnowali w biurowcu czy kasa poszła następnym razem niech ubiorą okulary najlepiej różowe.

achtung bandit

Jezeli nie mozna sie dogadac polubownie to jedynie rozstrzygnie ten przekret detektyw Rutkowski

byly pracownik
@achtung bandit

pisz na temat jak nie to wy.pie.rdalaj z tad...

achtung bandit

Przelali 50tysiecy.gdzie jest drugie 50tysiecy?na czyim koncie?zapytuje putin odpowie merkel a wnioski wyciagnie trump.glowna abwera hitlera

Łukasz ćzwiertn z Bielska-Białej

Ludzie powinniście teraz skierować sprawę do urzędu aby domagać się prawa uzyskania świadczenia jakie zakład ponosi wobec każdego z was.Dopuki nazwa tego zakładu jest niezmieniona . Jeżeli przyjdzie inny właściciel to pieniędzy nieodzyskaćie . Z tego co piszecie to wygląda na to że tak chćą zrobić.Poniewasz to wy jesteście dla nich obciążeniem i nazwa zakładu . Znalezienie inwestora zmieni tylko to że będziecie mogli podjąć pracę w nowej firmie.A to może dłużej potrwać ,zapewne dadzą wam wypowiedzenia i wynagrodzeń nieuzyskaćie bo zakład nie przynosi dochodu.Pare lat temu miałem taką samą sytuację i złe się to skończyło bo wierzyłem pracodawcy

roboty jest dosc, stawki lepsze w wiekszosci firm, przewaznie przez 3-mies robisz za minimalna pozniej podwyzka nie tak jak u nas cale zycie minimalna do tego proszenie sie o swoje! Ja juz podjalem decyzje i szukam nowej pracy, Wam tez radze zrobic to samo bo z tego zakladu juz nie ma nic! 500 niektorzy dostali, niektorzy nie, JA NIE DOSTALEM NIC!

smerfetki
@pracownik

Jak by to ruszy to pozostaną starzy pracownicy którym brakuje im do emerytury

smerfetka

Ja straciłam wiarę w ten zakład trzeba iść do pracy innej a robota jest .Pozdrawiam

A ja w poniedzialek idę do pracy, juzniema na co czekać,zapomnieć o tej firmie na zawsze ,niech sobie szukają naiwnych ,na papierni zycie się nie kończy,dosc tego siedzenia w domu i czekania ,kazdy chyba ma juz dosyc tego,jakby to ruszylo niech sobie wezmą ludzi z ulicy, i napewno beda tam pracować haha juz to widzę ,powodzenia im życzę

Szy

Z tego co wiem to wszyscy pracownicy maja wystawione zwolnienia, niby zagwarantowana odprawe i w czasie wypowiedzenia nie musza chodzic do pracy i co jeszcze najwazniejsze zwolnien nie trzeba podpisywac itd. jesli zaklad jest w likwidacji, poprostu wypisali zwolnienia ludzi zwolnini a my nie mamy nic do gadania z reszta o wszystkim gadal wczoraj Wysocki na spotkaniu - ze daje zwolnienia a do wybranych osob beda dzwonic aby pracowaly w nowej firmie PS nawet Pani Mizia potwierdzila ze wszystkie zwolnienia ma przygotowane...

Szy

I cisza widzę dali po 500 i was uciszyli

Pracownik fizyczny
@Szy

A co mam h,,,,mi rzucać jak kasy nie dostałem dzisiaj szefowa kadr chyba wypisywala zwolnienia bo była w pracy

kase dostali chyba tylko ci co dzis cicho siedzieli, ci co sie wychylali kasy nie maja

taaaaa, kut.as likwidator obiecal, 500zl tez mi obiecal i nie mam hahaha

xxx

dokladnie ja tez reki bym sobie za pana majdaka nie dal odciac ale co niby mieli tam ugrac? pomysl zanim cos napiszesz... zaklad za chwile nie bedzie istnial! co niektorzy dostali wyplaty, niektorzy dostali 500zl, a jeszcze inni nie dostali nic, i powiedz mi teraz taka rzecz Mulin dostal wyplate i mam byc na niego zly bo on dostal a ja nie? Ma cos obiecane? WATPIE! tak ze nie siej zamętu!

Xxx

Ja kasy nie mam i już dziś raczej nie dostsne, kolejne księgowanie u mnie poniedziałek godz 12.15

nowy na forum

Ani jeden ani drugi nie byliście jakoś bardzo aktywni pod zakładem

pracownik z ZPP
@nowy na forum

przestan pitolic, kto im niby cos obiecal? poza tym rownie dobrze mogles ty isc zamist ich do biurowca, tak ze nie oskarzaj niewinnych ludzi! i nie jestem jednym "z tych dwoch" zeby pozniej nie bylo spekulacji!

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA