Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

xlxl

pisze do nowy na forum jak chcesz oskarzac tych dwoch c o to widzieli i ze maja obiecane te niby stanowiska zapraszam do zywca zalatwimy to miedzy soba i zobaczysz czy mam to stanowisko

obserwator

ja mam w GETIN BANK I DOSTALEM PO 17

nowy na forum

Czy ktoś z PKO BP ma kasę?

Bank Pekao S.A. ma przelewy o 17.30 a kasa doszła dopiero teraz.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
nowy na forum

A ja nie mam kasy i chciałbym zapytać tych dwóch co widzieli jak do wszystkich pieniądze co im obiecał wysocki za kłamstwa (posadę na miejsce boczka ?)

Xxx
@nowy na forum

Sprawdź sobie w necie kiedy masz ostatnia sesje elixir przychodząca w twoim banku bo ja kasy też nie mam ale znajomi już mają bo mają wcześniej ode mnie sesje przychodzące ja ostatnia sesje mam o 19 tak że w tedy pewnie będę miał kasę

@Xxx

między 16 a 17

pracownikk

Tak w srode do prawnika i pozew zbiorowy, nalezy nam sie wypowiedzenie 3 miesieczne + odprawa (w zaleznosci od stazu pracy) Co do 500, to paru znajomych juz mi dzwonilo i maja na kontach! PS i prawda jest taka ze oni kase maja tyko nas w (usunięte przez administratora) ja robia bo jak by kasy nie mieli to bysmy tych 500zl nie dostali!

Ja ....

Ja mam te 500 zł o resztę tez musimy walczyć tylko ktoś nam musi pomóc bo sami nie damy tym złodziejom rady musi nas ktoś reprezentować i my się trzymać razem musimy

@Ja ....

Musimy się razem trzymać i walczyc w środę idą do prawnika

http://zywiec.naszemiasto.pl/artykul/fabryka-solali-pracownicy-z-wypowiedzeniami-ale-to-jeszcze,4092337,artgal,t,id,tm.html Z artykułu wynika ze dostaniemy 3-mies wypowiedzenia, bylem na spotkaniu czy cos mnie ominelo? PS jesli zaklad jest w likwidacji wypowiedzen nie musimy podpisywac, moga nam je nawet poczta przyslac (tak juz co niektorym zrobili)

pracownikk
@pracownik

ta na spotkaniu byles i pewnie glowa jak ten baran kiwales albo stales i sie smiales jak glupi do sera!

@pracownikk

No to lipa obiecanki cacanki

Nie smerfetko kochanie,a ty dostalas?

Nie mam

Dostaliscie 500+

@smerfetka

ja nie mam, dzwonilem do paru ludzi i tez nie maja

dam pracę

nazwazawódmiejscowość Adecco Poland Sp. z o.o.Pracownik proukcjiŻywieczobacz więcej » NetkadraPracownik Centrum Obsługi Telefonicznej[cała Polska]zobacz więcej » Sklep spożywczykasjer-sprzedawcaŻywieczobacz więcej » Usługi leśnePilarz ,Drwal, Pracownik LeśnyJeleśniazobacz więcej » Zakład produkcyjnyPracownik produkcji (m/k) 4 brygadyBielsko-Białazobacz więcej » Zakład produkcyjnyMonter/ka elementów do siedzień samochodowych - oferta od zaraz dla kobiet i mężczynBielsko-Białazobacz więcej » AW Services Uk LtdMurarz Anglia stała pracaWarszawazobacz więcej » Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)Pracownik produkcji (poszukiwani mężczyźni i kobiety)Bielsko-Białazobacz więcej » Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)Asystent w dziale zaopatrzenia (m/k)Bielsko-Biała Wapienicazobacz więcej » Stacja PaliwSprzedawca-KasjerPrzybędza gmina Radziechowy-Wieprzzobacz więcej » Locus Home Kuszpit Sp.j.Pracownik ogólnobudowlanyLipowa/ Żywieczobacz więcej » Invest-DomPracownik biurowy/ handlowiecŻywieczobacz więcej » Usługi budowlanepracownik budowlanyŻywieczobacz więcej » Góralska MocDoradca klientaŻywieczobacz więcej » Kancelaria Prawno-Podatkowa FOKUSksięgowaGodziszka/Szczyrkzobacz więcej » HR SIGMAPraca na produkcji

Co tu duzo gadać, jest koniec juz tego hu..stwa ,tak zniszczyli papiernie to polacy są wypłaty chybaa nie ,to sa tzw pasożyty ,nazarli sie i koniec jest

Niech ich pozamykaja razem z tym biurowcem,mafia (usunięte przez administratora) dzisiaj się okazało wszystko Zlodzieje i tyle.i muszą za to odpowiedzieć,do gazu z nimi

xxx

tak najlatwiej to glos podniesc, tupnac naga i mysli ze wszyscy beda uciekac Pani Mizia i Pani Jadzia jak te wierne psy tylko glos podniosl, tupnal noga a one spuscily glowe i zabarykadowaly sie w biurowcu! Jedynie "mala czarna" sie nie dala, brawo!

Klamstwa, klamstwa i jeszcze raz klamstwa Zwolnien grupowych nie ma, wyplaty nie ma (usunięte przez administratora) j tam z tymi 500zl nawet jak dadza to gdzie reszta) Dzisiejsze spotkanie pokazalo tylko jedno - jak likwidator i cala banda maja nas gleboko w (usunięte przez administratora) ie LUDZIE BRAC SIE Z TAMTAD CZYM PREDZEJ zaklad w likwidacji, wyplat nie ma a ten nas jeszcze wypowiedzeniami bedzie straszyl? no palan.t i tyle! do tego ten jego ton - co my od niego w ogole chcemy i jaki on to biedny Brawa dla "rudej" Pani i malej czarnej :) Kolejne spotkanie czwartek godzina 9 i powiem wam jedno szkoda paliwa zeby tam jechac bo od nich juz nic nie dostaniemy, zostaje nam sad!

Pracownik ZZP

Te 500+ zobaczycie jak świnka niebo ;) Proponuje brać się z tego syfu, bo im dłużej będziecie tkwić z SOLALI to bym bardziej będziecie się zadlużać bo kasy nie będzie... P.S a Boczek w szpitalu bo oddal L4 czy coś tam, Proponuje byśmy go odwiedzili (pieniądze ostatnio wziął by wypłacić 500+ we wtorek i gdzie to jest?)

Są pieniądze te 500+

gościu500

Sam składasz wypowiedzenie i na bezrobociu masz 3 miechy w tyle, a gdzie odprawa .piszą tu ludzie co sami mają wiele na sumieniu.

@gościu500

(usunięte przez administratora) poczytaj i tyle, poza tym kto mowi o bezrobociu? roboty jest dosc, wystarczy sie NIE BAC! dodatkowo jesli masowo zlozymy wypowiedzenia w tedy beda to zwolnienia grupowe a one tez rzadza sie swoimi prawami...

ktos na pewno bedzie nie martw sie, lepiej sie zastanow nad tym co chcesz dalej zrobic ze swoim zyciem opcje masz dwie, tkwic w prozni albo isc dalej

@pracownik

Ja bym nie był taki pewny . Zobaczymy jutro,mam jednak przeczucie że jutro odbijemy się od zamkniętej bramy . OBYM SIĘ MYLIŁ.

Boczka pewnie nie będzie,a Wysockiego pewnie tez ,i co zrobimy wtedy???

Wtedy wszyscy pisemnie zlozymy wypowiedzenia w trypie natychmiastowym z winy pracodawcy i do sadu bo co nam pozostaje? tylko to! musicie sie pogodzic z tym ze to juz koniec, trzeba isc i robic gdzie indziej i walczyc o swoje, smutne to ale prawdziwe

@pracownik

Powiedz mi tylko komu oddasz to wypowiedzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA