Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Elnino

Chlopy... No to jak to jest? Jak wladza kradne to zle jak prosty lud wynosi to dobrze no podziwiam za tok myslenia

kiedys pilnowalem
@Elnino

Zlapales kogos za reke? Masz jakies dowody? Czy tylko klapiesz jak glodny pies?

Co na tym spotkaniu? Niech ktos stresci

Realista

Niech ktoś zrobi linka z tym nowym wzorem do sądu

kiedys pilnowalem

Co do mulina to jak by w marketingu zamiast tego grubasa robil to pewnie zaklad by dalej istnial :) Ale nie, bo tacy ludzie jak mulin byli tam niszczeni przez roznego rodzaju wsiokow i imbecyli - nie zapomne jak kut.as Czulak z Dzikim cala zmiane dzien w dzien nad nim potrafil stac by mu po piz.dzie dac, albo jak Passata kupil jak zal (usunięte przez administratora) co niektorym sciskal Nie przejmuj sie Grzesiu dobry z ciebie chlop, nie raz pewnie ci.ul chcial bys mu cos zalatwil a teraz tu brudy bedzie wyciagal

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Elnino

A z innej beczki pytanie do agenta marketingowego Mu**lina jak twoi odbiorcy zareagowali na upadlosc papierni? Ale podobno walczysz dalej?

@Elnino

A ciekawe jak twoja zona zareaguje na to ze po nocy z nowej pracy trzezwy przyjdziesz i jeszcze spac pojdziesz... Idz kur.wo brudy gdzie indziej wyciagac, jego sie czepiasz? A sam pewnie swiety jestes... Wypad z tad trolu!

Ja ....

Czy ktoś dzisiaj dostał jakieś pieniądze na konto bo podobno jakieś przelewy poszły prawda to ?

REALISTA
@Ja ....

Kto Ci takich głupot nagadał?

xda

Prima aprilis już był...

ja pracownik

a skąd żadnych pięniędzy nie ma trzeba składać pozwy do sądu po 10

@ja pracownik

a co myslicie o tym żeby Kraków dowiedział sie otym jakim oszustem jest Likwidator (usunięte przez administratora)

mxz
@ja pracownik

NIE MUSISZ DO 10 CZEKAC! OKRES ROZLICZENIOWY MASZ OD 1 DO OSTATNIEGO!

ziomek

Wazne jest tez by sprawe w sadzie rozpoczac przed ogloszeniem likwidacji zakladu bo pozniej zostaniemy z wyrokami w rekach wlasnie jak sasiad kolegi wyzej. Jak juz sprawa jest w sadzie to nie moga zwinac firmy jak sprawy nie ma to moga zwinac nawet dzis o ile maja uregulowane wszystkie zobowiazania komornicze

van

Tylko najlepiej składać pozew po 10 maja do Sądu Pracy,bo wtedy można walczyć o dwa miesiące wypłaty.Potwierdzone przez sędziego z Sądu Pracy w Żywcu.Jak ktoś złoży pozew teraz,to tylko za marzec.A gdzie reszta???

@van

A z czego "SOLALI" nam to zapłaci nawet jesli będzie wyrok sądu? Będzie tak jak teraz: Przyjdź Pan/Pani po pieniądze jutro a bedziesz pierwszy/a Bo taka prawda. Zrobią likwidacje zbiorą resztę pieniędzy i się utlenią. Tylko nie dawaj przykładu Famedu bo wciąż istnieje a ludzie po 6lat czekają na pieniądze przykład mojego sąsiada...

przemo

Nie żaden funduszu, masz wyrok z wyrokiem idziesz do komornika i komornik od nich ściąga, wszystkie zobowiązania pracownicze są w pierwszej kolejnosci, do tego jeśli toczy się jakaś sprawa przeciwko pracodawcy nie mogą ogłosić likwidacji do momentu zakończenia sprawy i zaspokojenia roszczeń.

@van

Nie ma to znaczenia, okres rozliczeniowy masz od 1 do ostatniego. I tak jak mówię nie ma znaczenia czy czekasz czy od razu w sąd w sądzie i tak rozpatrywany będzie cały okres wypowiedzenia plus odprawa. Jedynie ci co chcą iść pomostowke albo emeryturę muszą czekać cały okres wypowiedzenia a później przejść na bezrobocie a z bezrobocia na emeryturę

tic tac

kolejne spotkanie oczywiscie w piatek o 9

,,,
@tic tac

W gazetach piszę że 5 maja godz 9

@,,,

tak w piątek o godz.9 i walczymy o nasze wypłaty a najlepiej w sądzie

...

Ale co on ci da? nic tylko strata czasu i bzdury ja jutro skladam pozew do sadu i sikam na wysockiego i cala ta bande... Potraktowal nas jak byle zuli co juz udowodnil na poprzednich spotkaniach brak szacunku itd. Tak jak pisze SAD to jedyne rozwiazanie a czas ktory tam masz poswiecic na tym niby spotkaniu poswiec na szukanie roboty

tic tac

Mysle ze kto moze powinien isc przeciez nalezy nam sie kasa a tak pan Wysocki pomysli ze odpuscilismy i wszystko jest jego. Uwazam ze musimy tam byc podokuczac troche walczyc do konca o swoje

Młody

W czwartek jest kolejne zebranie? Czy to już KONIEC?! Bo już nie wiem czy się śmiać czy płakać? A pamiętam jak zmianowy z ZZP mi mówił będzie wszystko dobrze i to ruszy, nie raz staliśmy po 4miesiące i ruszyło. Ehhhh ale nie tym razem hihihi

@Młody

W czwartek o 9 zebranie i kolejne ściemy ja nie idę bo nie ma po co. Kut.as i tak gada jedno i to samo a kasy jak nie było tak nie ma. Z tego co mi się wydaje jak by zakład miał dalej istnieć to nie zwalniali by prawie całej załogi, no załóżmy że jest kupuec, kupuje zakład i kto im pojedzie jak prawie wszyscy zwolnieni? Piątka bez krajarki i nawijaka, czwórka zje.bana, maszyny z serwetki pozbierane, prąd odcięty teraz po takim czasie żeby włączyć wszystkie przeglądy i zezwolenia od nowa trzeba. A zmianowy to ci mógł mówic jak (usunięte przez administratora) ja wie i to pewnie mój ulubiony zmianowy:-) Każdy kto ma mózg ma już nową robotę a nie czeka na (usunięte przez administratora) To samo z kasą czekajcie dalej zamiast od razu do sądu iść.

mar
@przemo

No jak kto​ im pojedzie? Wysocki mówił że Ukraińcy a Ukraińców będzie szkolił Małysiak i spółka. Ej Przemo Przemo trzeba było słuchać likwidatoa na spotkaniu a nie tylko mordę po nim drżeć hehehe

Młody
@przemo

Przemo ja się przejdę i posłucham dalej glupiego gadania :) no i jeszcze spotkać z ziomkami z MP. @Mar To nie mów że tylko Matysiak i spółka nie dostała wypowiedzenia...

NN
@Młody

Ludzie jak wy sluchacie zebranie jest w piatek 9.00 nie robcie zametu !!!!!

już były pracownik

majówka na bogato ale tylko u Wielmożnego Pana Likwidatora .

@już były pracownik

Juz sie tyle nie uzalaj, pogodz sie z tym ze cie zwolnili a zakladu juz nie ma!!!

juz były pracownik
@...

ty 3 kropki nie bądz taki mądry bo cie zabraknie z tyłu

@juz były pracownik

No dla Was w większości nieudaczników życiowych ciężko będzie znaleźć nową normalną pracę i jedynie co to żalenie się Wam zostaje i opowieści jak to kiedyś było

@...

to czego tu szukasz jak nie mozesz czytac naszych żali spadaj z tąd

@pracownik

Czytać ze zrozumieniem to bardzo dobra umiejętność, niestety Ty jej nie opanowałeś Gdzie imbecylu napisałem że czegoś czytać nie mogę? Godne pożałowania

prawda

wypadałoby tych złodzieji do więzienia wsadzic

...

Ja wiem jedno - zaswiadczen z zakladu Wam nikt nie wyda, a opieka tez nie jest skora do rozdawania kasy...

A czy ktoś z pracownikow byl juz w opiece po obiecana zapomogę przez burmistrza?

Oni
@pracownik

Licz się z tym,że ta zapomoga z nieba nie spadnie.Trzeba mieć multum zaświadczeń,biorą pod uwagę zarobki domowników(wszystkich).Wyciąg z banku nie wystarczy,żeby przedstawić że dostało się tylko 500zł.Muszą mieć potwierdzenie z zakładu,gdzie nie mogą się dodzwonić.

oni

517 na osobę...w MOPS

NN

Prawda jest taka ze zaklad przetrwal dwie wojny niemcy nie zniszczyli a przyszli swoi co sie zowia polakami patriotami i w drobny mak wszystko rozwalili bez mrugniecia okiem .Jest to przykre lecz prawdziwe . Polak polakowi taki gotuje los to ja sie pytam gdzie bedzie dobrze ?

ludzie zwolnieni, forum umrze smiercia naturalna fajnie sie z wami wszystkimi pracowalo, jak by ktos cos wiedzial o dalszych losach zakladu niech pisze

pracownik zwolniony

a co oni nie zostali zwolnieni ,czyli to prawda że tych A.M iW .M sątak blisko siebie ha ha

Ja wczoraj dostałem!! List 7'80zł ;) Miałem mieć od 21 bo już prace miałem nagrana a dali mi od 29!!! Gadalem i Prosiłem P. Boczkiem że chce jak najszybciej bo ide do nowej pracy bo mam dom i dzieci to kur***a wszystko na złość zrobili. By udupić i na siłę zostawić pracownika. Z resztą szkoda co mówić teraz jestem udupiony w nowej pracy. BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!!!!! Pozdrawiam

??

Biurowiec nie dostał wypowiedzen to akurat wiem...

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA