Opinie o s.c. Ceroma Wałbrzych w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy s.c. Ceroma Wałbrzych. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie s.c. Ceroma Wałbrzych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o s.c. Ceroma Wałbrzych w Wałbrzych

Iza

To prawda ze dopiero po roku jest umowa o prace?

Ani Nowy wpis
@Iza

Nie rozumie ludzi którzy oceniaja negatywnie firmę pewnie to wam wszystkim było źle nieroby jedne jak sie chce pracowac to i umowa bedzie odrazu i oddalić sie prosze od kierowników

Krystyna Nowy wpis
@Ani

Ta do której aktualnie się odnosisz raczej negatywna nie jest, ktoś widocznie chciał się upewnić co do umowy o pracę. Czyli wnioskując po tym co piszesz i tym, że jesteś aktualnym pracownikiem tamte można raczej uznać za przeterminowane? To może napiszesz jak aktualnie sytuacja w firmie wygląda?

Lukasz i Żaneta Nowy wpis
@Ani

Jak tak jesteś doinformowana to zapytaj o Łukasza i zanętę z podzamcza na białym albo na Szczawnie ludzi jak nas Lipiński wykorzystywał i rynkiewicz zboczeniec ma szczęście że nie trafił do pudla tak nas zajeżdżali 2 osoby na 6 rejonów i jeszcze rejony dozucili na piaskowej soboty niedzielę za grosze za 2500netto a jak się zwolniliśmy to Lipiński powiedział że na kolanach wruca a jednak niewrucilismy i jesteśmy sobie sami szefami a oni u z Wałbrzycha uciekli zapytać kogo chcesz pozdro dla jawora Sławka Krystiana samuraja Agaty pani Basi pani Teresy Marcinka Krzysia i całej ekipy trzymajcie się i niedajcie

Mały

Super firma pracuję już 20 lat i nie narzekam oby tak dalej

Krystyna Nowy wpis
@Mały

20? Jakie stawki proponują za tak długi staż?

Marzena

jak jest teraz z nadgodzinami w firmie? wpisywane sa na umowie czy jednak na lewo jak ktos pisal dwa lata temu ?

Klienci z Al.Wyzwolenia 11

Firma - porażka ! Zawierają umowy o sprzątanie i nie wywiązują się z niej - biorą pieniądze za nic nierobienie ! 7 lutego 2021r. znów w Walbrzychu spadł śnieg. Od tego czasu ( do dzisaj, t.j. do 16 lutego 2021r.)nie pojawił się nikt żeby odgarnąć śnieg zalegający na chodniku przed budynkiem, do czego zobowiązuje firmę zawarta umowa ! W ciągu tego czasu po chodniku przejechał jakiś mały pług 1 raz. Po kilku dniach tak "odśnieżoną " (o szerokości nieco ponad 1 metra) ścieżkę posypano piaskiem. I to cała ich praca za którą biorą pieniądze od wspólnoty przez okrągły rok od wielu lat. Umowa którą firma podpisała, zobowiązuje ją do odśnieżania chodnika przed budynkiem o powierzchni 180 m2, czyli na całej szerokości chodnika wzdłuż budynku. Tak więc pracownicy nic nie robią bo im się nie chce (ale po pieniądze pewnie w terminie wypłaty się zgłaszają ) przecież jest zimno i leży śnieg a w mieszkaniu jest ciepło i sucho. Kierownictwo firmy nie nadzoruje, nie kontroluje pracowników bo im się nie chce, przecież jest zimno i leży śnieg a w biurze czy mieszkaniu jest ciepło i sucho. I za to kasa firmie się należy!

Czy po rozmowie w s.c. Ceroma Wałbrzych rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
eee

doprosic sie nie mozna zeby ktos posprzatał teren,porazka nie firma.siedza i pierdza w stołki zamiast pracować

Czy w s.c. Ceroma Wałbrzych zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Środmieście

Tam okres próbny trwa rok czasu potem przy dobrych wiatrach umowa o prace

Iwona
@Środmieście

To trzeba powiedzieć, że w Ceroma Wałbrzych obowiązuje naprawdę długi okres próbny. No ale ważne, iż w ogóle istnieje tam szansa na stabilny rodzaj umowy. Fajnie byłoby wiedzieć coś więcej o innych warunkach, jakie tam oferują. Są może jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

Śródmieście
@Iwona

Tak dodatki pozaplacowe. Śmiechu warte. Pracujące soboty i niedziele dla wybranych na czarno płatne normalna stawka jak w zwykły dzien.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Były pracownik Ceroma

Nowe osoby otrzymują umowe zlecenie .Umowa o prace przy dobrych wiatrach po rku czasu

Staszek

Może ktoś mi podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Pralson

Pracowałem u kierownika Giertycha albo grubasa różnie na niego mówili praca nie była zła można było w (usunięte przez administratora) grać a nadal Giertych pracuje

Hwdp

Ja niżej pisany mopowiedziec o SC ceromie ze jest super tylko kierowników jest złych tylko kierownik szczawna i białego kamienia jest wesoły umi dobrze pokierować ludźmi wszystko zalatfi jed super szef Andrzej dobrze wylicza pieniądze pozdrawiam starych pracowników SC Ceroma

Dx

Zastrasza ludzi zwolnieniami też tam robiłem (usunięte przez administratora)

IVETA

To trzeba było zgłosić gdzie trzeba to moze by teraz miał nauczkę (usunięte przez administratora)

IVETA

Dobre he he

Żaneta

Tak jak napisał Pan Waldek , takiego Prezesa jak Pan Andrzej ze świecą można szukać, zawsze możemy na niego liczyć i chcemy aby Pan Prezes wiedział że na nas tez może liczyć zawsze pozdrawiamy Żaneta i Łukasz

Olek

Czy dobrze się pracuje, trudno jest sie dowiedzieć cos konkretnego. Mam zamiar starać się o pracę w firmie.

Waldek

Witam . Znam prezesa Andrzeja od wielu lat, to wspaniały pracodawca oraz człowiek o wielkim sercu zawsze służy radą oraz pomocą nigdy się na nim nie zawiodłem w dzisiejszych czasach ze świecą szukać takiego szefa

Podpowiedzcie jak się tu pracuje? Warto starać się o pracę

Starówka

Niech ktoś w końcu zrobi z nim porządek, znowu dziś kazał tyrac długo! !!(usunięte przez administratora) bo zaraz wylecimy, ale jak będzie tak dłużej to sami się pozwalniamy

Dvd

Robiłem na starówce to zwolnił mnie bo nie mogłem przyjść w sobotę

Łukasz

Witam jedyna osoba konkrEtna osoba , to Pan Andrzej jeśli macie jakie kolwielk problemy w firmie proszę zgłosić temu Panu , zadziała błyskawicznie i podejmie odpowiednie kroki, pozdrawiam Pana Prezesa i dziękuję za pomoc .Z nikim innym nie radzę rozmawiać

Mirek z sobiecina

Popieram wszystkie negatywne opinie chlalem z jankiem co nadal robi w ceramie spaliśmy nieraz na stawach zbieraliśmy złom który odrazu sprzedaliśmy i piliśmy dalej nic nam za to nic nierobili a rejon brudny nawet nieraz na innym rejonie się budzilem nachlany a najlepsze to ze 10 tego szklem po wypłatę a oni mi za chlanie i spanie płacili pozdrawiam panią Sylwia moja była kierowniczka Mirek

Zostaw merytoryczną opinię o s.c. Ceroma Wałbrzych - Wałbrzych

s.c. Ceroma Wałbrzych
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Św. Józefa 2
    58-305 Wałbrzych