Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V. Link Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V. Link Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V. Link Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V. Link Sp. z o.o. w Wałbrzych

Koszta

Ta firma to jeden wielki nonsens. Kwas zlewamy w ziemię. Mielenie akumulatorów bez pozwolenia. Palenie (usunięte przez administratora) czy nawet opalanie dużej ilości kabli. Długo byłby wymieniać. Oferty pracy zachęcające, tylko szkoda że ludzie nie otrzymują nawet połowy z obiecanej kwoty. Oddział w Legnicy pracuje w ciężkich warunkach przy ołowiu i innych bardzo szkodliwych Świństwach a zarabiają marne grosze. Krótko mówiąc w tej firmie wszystko pięknie wygląda w teorii a praktyce jest całkowicie inaczej. NIE POLECAM

Dorota Nowy wpis
@Koszta

Nie wiem czy taka wzmianka o tych akumulatorach na forum to był dobry pomysł. Ciekawa jestem czy to prawda, bo jeśli nie o to mogą Cię pozwać o pomówienie... ;) To jak potem uzyskać całość pieniążków, skoro piszesz, że nie zawsze wszystko wpływa jak należy?

Ten sam Nowy wpis
@Dorota

Mogliby gdyby było to z palca wyssane. Niestety prawda jest taka i każdy co przewinął się przez link to potwierdzi. Nie bez powodu ludzie odchodzą bez słowa..

Dorota Nowy wpis
@Ten sam

To skąd jeszcze w takim razie biorą się chętni do nich? No skoro odchodzą to musieli najpierw przyjść. Za cicho o tych opiniach jest czy o co może tu chodzić?

Ten sam Nowy wpis
@Dorota

Chętnych do pracy nie brakuje. Obiecują złote góry po czym ludzie dostają część obiecanych zarobków, bo nagle się dopiero uczą, bo to bo tamto. Wszystko rozumiem. Tylko dlaczego nie jest to mówione na początku tylko po wypłacie. Przedstawianie wybranej najlepszej fiszki pracownika, żeby pokazać że chłopaki dobrze zarabiają. Szkoda tylko, że później okazuje się jak jest w rzeczywistości. Można zarobić owszem ale nie za taką pracę w takich warunkach.

edix

Szefostwo OK, co do pracy-kto wykonuje solidnie ten jest doceniony.

Ciekawy
@edix

Kto i kiedy został doceniony w tej firmie??? Zawsze jest źle zawsze prezes dokłada z własnej kieszeni i zamyka firmę

Dorota
@Ciekawy

Nie no chyba ktoś kto dostał jakąś pochwałę musiał się trafić. Aż tak nie lubisz tego całego szefa rozumiem, że od razu tak o tym piszesz? Bo ciekawa jestem jaka dokładnie jest wasza znajomość skoro jesteś klientem. Przynajmniej tak wnioskuję, bo oznaczeniu pod nickiem

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V. Link Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V. Link Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V. Link Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V. Link Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V. Link Sp. z o.o.
  • Sportowa 13
    58-305 Wałbrzych
  • NIP: 8860002534 REGON: 5810784 KRS: 0000199473

Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług A.L.V. Link Sp. z o.o.