Kresbud Jacek Szyjka

Chełmek

Opinie o Kresbud Jacek Szyjka

vader 2015-06-19 20:36:18
tragedia tragedia tragedia nigdy wiecej firma bez ambicji traktujaca klientow jak zlo konieczne jak buduja to dobrze kaska sie zgadza jak przychodzi cos poprawic to koniec wina klienta zero gwarancji niech nikt sie nie da nabrac
piker 2015-06-23 08:21:47
zgadzam się z opinią poprzednika żenada trauma za swoje pieniądze najlepszy był kominek w ich wykonaniu jak przyszedł fachowiec od kominka to powiedział że czegoś takiego nie widział choć jest w interesie od 20 lat nie polecam
felo 2015-06-24 17:15:36
moi poprzednicy to piko jak oni wspaniale malują i elektryk który boi się prądu udana rodzinka 4 majstrów a każdy mistrz luzu i nonszalancji byle ciągnąć kaskę
Agnieszka 2015-07-02 22:18:04
Całkowicie nie zgadzam się z poprzednimi opiniami, której autorem jest jedna osoba próbująca nieudolnie zniszczyć dobra opinię firmy Kresbud. Osoba ta nie zna nawet dobrze struktury firmy, gdyż w jej skład nie wchodzą ani elektrycy ani malarze. Firma Kresbud to profesjonalne i zgrane ekipy dobrych fachowców.
Pan Jacek Szyjka był wykonawcą mojej inwestycji, która polegała na wybudowaniu domu oraz pracach wykończeniowych. Wszystkie prace wykonane były w terminie i z należytą starannością z zachowaniem wysokich standardów budowlanych oraz czystości i porządku na placu budowy. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu firmy Kresbud i dzisiaj ich pracę mogę podsumować, że „budują jak dla siebie”. W szczególności mogę docenić Pana Jacka Szyjkę, gdyż jest znakomitym koordynatorem prac, zawsze mogłam liczyć na doradztwo i pomoc, wszystkie prace wykonuje z niesamowitą starannością i zawsze daje z siebie nie 100% ale 110%. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług przez firmę Kresbud. Na potwierdzenie mojej opinii zapraszam do Chełmu Śląskiego gdzie oprócz mnie znajdzie się wielu zadowolonych klientów.
Paweł 2016-01-31 12:30:22
Ludzie nie piszczcie takich głupot na temat kresbudu. Ja osobiscie pracuje w tej firmie juz ponad 7 lat i szczerze muwiąc nie ma na rynku drugiej takiej firmy która zwraca uwage na każde szczegóły ponieważ firma juz istnieje bardzo długo na rynku i ma wyrobioną bardzo dobrą renome i dlatego my jako pracownicy nie mozemy pozwolic sobie na partactwo w wykonywanej pracy u klijentów Jacka Szyjki
luntor 2016-04-23 23:18:37
Paweł, czyli wnioskuje, że masz umowe o prace na czas nieokreslony. Powiedz mi czy w firmie zdarza się praca w weekendy i nadgodziny?
MR 2016-12-07 15:45:02
LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ tak jak ja! Ta firma to jedna wielka ściema. Miało być pięknie i bezstresowo, tymczasem mam krzywo wymurowane ściany, niewłaściwie wykonaną izolację poddasza ( braki w wacie izolacyjnej) - wszystko na poddaszu się odspaja. Niedawno zgłosiłem usterkę w postaci pojawiających się plam na ścianie kolankowej. Pan właściciel odebrał ode mnie 3 telefony po czym mętnie wytłumaczył się, że nie może z braku czasu sprawdzić jaka jest przyczyna usterki. I tak to "bezstresowo" jestem zmuszony domagać się swoich roszczeń na drodze prawnej. Porażka- odradzam.
Zostaw swoją opinię o Kresbud Jacek Szyjka - Chełmek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kresbud Jacek Szyjka