Opinie o Jacek Szyjka Kresbud w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jacek Szyjka Kresbud. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jacek Szyjka Kresbud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Szyjka Kresbud w Chełmek

Czy w Jacek Szyjka Kresbud zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

KLIENT Nowy wpis

PROSZĘ ZADZWONĆ I ZAPYTAĆ :)

Wojtek Nowy wpis

Dzwoniłem do Pana (usunięte przez administratora), z prośbą o pomoc koparko-ładowarką. Sobota- "Postaram się przyjechać, proszę dzwonić po 16:00" - nie odbiera telefonów Niedziela- ------- Poniedziałek- deszcz, więc odpada Wtorek - Dzwonię rano, nie odbiera, kilka razy... dzwonię z innego numeru, od razu odebrał. "yyyy, proszę dzwonić po 16, to postaram się przyjechać jeśli nic nie stanie na przeszkodzie". Dzwonię po 16:00, nie odbiera, raz, drugi, trzeci. Dzwonię z innego numeru, odbiera. " Niestety nie dam rady dzisiaj, bo coś tam..., proszę dzwonić jutro" Środa- Dzwonię rano, nie odbiera. Dodzwoniłem się z innego numeru. " Proszę dzwonić po 16:00, to zobaczymy, może się uda". Dzwonię 16:15, nie odbiera, 16:30, nie odbiera, 16:45 z innego numeru, odbiera, " Niestety nie dam Panu rady tego zrobić, dzisiaj odpada, nie wiem kiedy..." Podsumowując. Ja rozumiem, że na koparkę w sezonie trzeba poczekać. Rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu. Ale nie rozumiem, jak można być tak chamskim żeby nie odbierać telefonów, a jak zadzwoni się z innego numeru, to od razu. Tak samo jak nie rozumiem, jak można nie mieć odwagi powiedzieć otwarcie, że się nie podejmie, bo nie wiem, nie opłaca się itd. tylko zwodzić przez 5 dni, gdzie już dawno mogłem zamówić kogoś innego. Tak się traktuje ludzi? potencjalnych przyszłych klientów na "grubsze" zlecenia?

Stefan Nowy wpis

Bardzo żałuję, że na forum pracowniczym piszą głównie klienci. Chociaż dobrze świadczą o firmie.

N&Ł

Profesjonalnia firma, która można każdemu polecić. Budują na najwyższej jakości materiałach, praca wykonana na bardzo wysokim poziomie. Jednym nieistotnym minusem jest długi czas budowy całego domu. Ale dom buduje się dobrze, a nie szybko. Polecam!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Jacek Szyjka Kresbud na stanowisko MURARZ? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Klient

Witam Państwa czytając opine o firmie Kresbud jestem bardzo zaskoczony, ponieważ budowalem z nią swój budynek a także poleciłem koledze i obaj jestem bardzo zadowoleni. Pan Jacek jest bardzo dobrym fachowcem i doradcą. Jego firma profesjonalnie wybudował mój budynek i jestem bardzo zadowolony,wiec niewiem skąd te opinie co do telefonów to sam bym nieodbierał dzwoniąc 10 razy na dzień z głupotami co do terminów też opóźniła się moja budowa lecz to wynikało z prac dodatkowych, które sobie dołożyłem więc pewnie wy też tylko tego nie rozumiecie, wstydzcie się za te negatywne opinie bo mielibyście na co narzekać jakbyście trafili na inną firmę. Pozdrawiam

Firma tragedia!!!! Nie polecam Nie dotrzymuja terminow Wiele bledow w budowie I marna jakosc Nie odbieraja telefonow Jedna wielka Katastrofa

Chętny do pracy

Może konkurencja chce sobie popisać??

Jeśli zależy wam na czasie, darujcie sobie tą firmę. Nie ma to jak być zwodzonym przez dwa lata, bezczelne nieodbierać telefonu, ani słowa wyjaśnienia ani przeprosin, żenada. Wielce reklamuje się na każdym bilboardzie, a palcem do (usunięte przez administratora) nie umie sobie trafić.

Jacek
@Paweł

Drogi Pawle, aktualnie od kilku lat nie mieliśmy klienta o imieniu Paweł :). Za brak kontaktu bardzo przepraszamy, wszystkich telefonów nie jesteśmy w stanie odbierać. Pozdrawiam

Agnieszka T.

Były kliencie Agnieszka to nie rodzina, ale zadowolony klient, za to vader , piker I felo oraz ty były kliencie to jedna i ta sama osoba której chyba w życiu nie idzie i próbuje niszczyć innych. Nie zazdrość Kresbudowi bo to dobra firma i sam o tym wiesz może nie posluguj się pseudonimami tylko bądź łaskaw się podpisać.

MR

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ tak jak ja! Ta firma to jedna wielka ściema. Miało być pięknie i bezstresowo, tymczasem mam krzywo wymurowane ściany, niewłaściwie wykonaną izolację poddasza ( braki w wacie izolacyjnej) - wszystko na poddaszu się odspaja. Niedawno zgłosiłem usterkę w postaci pojawiających się plam na ścianie kolankowej. Pan właściciel odebrał ode mnie 3 telefony po czym mętnie wytłumaczył się, że nie może z braku czasu sprawdzić jaka jest przyczyna usterki. I tak to "bezstresowo" jestem zmuszony domagać się swoich roszczeń na drodze prawnej. Porażka- odradzam.

luntor

Paweł, czyli wnioskuje, że masz umowe o prace na czas nieokreslony. Powiedz mi czy w firmie zdarza się praca w weekendy i nadgodziny?

Ludzie nie piszczcie takich głupot na temat kresbudu. Ja osobiscie pracuje w tej firmie juz ponad 7 lat i szczerze muwiąc nie ma na rynku drugiej takiej firmy która zwraca uwage na każde szczegóły ponieważ firma juz istnieje bardzo długo na rynku i ma wyrobioną bardzo dobrą renome i dlatego my jako pracownicy nie mozemy pozwolic sobie na partactwo w wykonywanej pracy u klijentów Jacka Szyjki

Agnieszka

Całkowicie nie zgadzam się z poprzednimi opiniami, której autorem jest jedna osoba próbująca nieudolnie zniszczyć dobra opinię firmy Kresbud. Osoba ta nie zna nawet dobrze struktury firmy, gdyż w jej skład nie wchodzą ani elektrycy ani malarze. Firma Kresbud to profesjonalne i zgrane ekipy dobrych fachowców. Pan Jacek Szyjka był wykonawcą mojej inwestycji, która polegała na wybudowaniu domu oraz pracach wykończeniowych. Wszystkie prace wykonane były w terminie i z należytą starannością z zachowaniem wysokich standardów budowlanych oraz czystości i porządku na placu budowy. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu firmy Kresbud i dzisiaj ich pracę mogę podsumować, że „budują jak dla siebie”. W szczególności mogę docenić Pana Jacka Szyjkę, gdyż jest znakomitym koordynatorem prac, zawsze mogłam liczyć na doradztwo i pomoc, wszystkie prace wykonuje z niesamowitą starannością i zawsze daje z siebie nie 100% ale 110%. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług przez firmę Kresbud. Na potwierdzenie mojej opinii zapraszam do Chełmu Śląskiego gdzie oprócz mnie znajdzie się wielu zadowolonych klientów.

były klient
@Agnieszka

bujda, nie zdziwię się jeśli Agnieszka to nie Agnieszka tylko rodzinka... rada jedna dla obecnych klientów.. najpierw dobrze sprawdź za co chcesz zapłacić.. po zapłaceniu faktur Jacuś przestanie odbierać telefony od Ciebie a jego żonka przedstawi Ci sytuację jaki to on jest zapracowany... Nic dziwnego że jego brat otwarł inną firmę.. Jacuś to czysta żenada... hańba dla obsługi klienta... KRESBUD - KRES BUDowniactwa

felo

moi poprzednicy to piko jak oni wspaniale malują i elektryk który boi się prądu udana rodzinka 4 majstrów a każdy mistrz luzu i nonszalancji byle ciągnąć kaskę

piker

zgadzam się z opinią poprzednika żenada trauma za swoje pieniądze najlepszy był kominek w ich wykonaniu jak przyszedł fachowiec od kominka to powiedział że czegoś takiego nie widział choć jest w interesie od 20 lat nie polecam

vader

tragedia tragedia tragedia nigdy wiecej firma bez ambicji traktujaca klientow jak zlo konieczne jak buduja to dobrze kaska sie zgadza jak przychodzi cos poprawic to koniec wina klienta zero gwarancji niech nikt sie nie da nabrac

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Szyjka Kresbud - Chełmek

Jacek Szyjka Kresbud