Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Zainteresowana

Jest ktos w stanie powiedziec jak wyglada sytuacja w firmie i czy sa przyjecia na produkcje?

fo
@Zainteresowana

przyjęć niestety nie ma, a wręcz przeciwnie - nie przedłużają umów pracownikom, którym te umowy się kończą

@Norek

Jak wygląda sytuacja ze zmianami teraz ?

Log

Witam . Mam pytanie czy ten Bonus dla czerwiec Lipiec i Sierpień nie był przypadkiem wywalczony z Tarczy czyli od Państwa . I nie ważne czy L4 czy nie

Kkk
@Log

Nikogo nie dziwi cisza vw w sprawie tarczy ? :)przecież nawet solidarność nie chce odpowiedzieć na pytanie czy firma dostała pomoc;)

@Log

Tarcza nie jest dla Ciebie,masz inne benefity od państwa np dudowe

Ww
@Abc

Czyli nie masz pojęcia o warunkach otrzymania tarczy i ich szczegółach ????

@Ww

Otóż mam i nic od strony finansowej z niej nie wynika dla pracownika,

Perułka

Mam na sprzedaż dwie używane perułki całkiem fajne polecam szukajcie mnie na spawalni Antoninek

Nemo
@Perułka

A jaki kolor ja bym chciał ruda , ale odwszawiona

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Boni

Wy tez dostaliście przelew bez bonusu?

Dział płac
@Boni

DO 15 2gim przelewem

Manieczki
@Boni

Haha a ja mam info ze bedzie druga pula pod koniec tyg wiec nie panikujmy. Ja tez czekam.

Wojtek
@Dział płac

15 jest w sobotę więc jak do 15 tego ?

Xxc
@Wojtek

Do 15!!! A nie 15 !!! Więc normalnie !!!

INFO

Pani z płacowego powiedziała, ze siano z bonusu będzie w piątek ! :)

Kiszka
@INFO

Ciekawe na co czekają...

Mistrz

Spokojnie. Pieniądze z bonusu będą wypłacone. Nikt nikomu nie zamierza zabrać tych pieniędzy! Solidarność wywalczyła to siano i przed chwila dzwonilem do nich i walcza żeby wyplacili jak najszybciej

Hej liocowi. Macie na kwicie od wypłaty ten bonus 3800?

Wuja

Po tej firmie można się już wszystkiego spodziewać

Lipcowy

Ani tego bonusu, ani rozliczenia elastyczności, a także brak rozliczenia tych sobót popołudniowych

Mikel

Nikt nic takiego nie mówił, przynajmniej ja nie słyszałem takiego info

Kl

(usunięte przez administratora) Kto powiedział? Zadnej informacji nie było że 15tego

manu

A dostałeś na papierze, że ktoś Ci wypłaci te pieniądze ? Podpisałeś jakiś dokument zmieniający warunki Twojego zatrudnienia? Czy tylko uwierzyłeś na słowo majstrowi,personalnej czy pajacą z solidarności ? Skoro ta firma nie miała skrupułów oszukać milionów ludzi podczas afery spalinowej to dlaczego miała by mieć skrupuły wobec pracowników których i tak już wyrolowała na zatrudnienie ?? Czy Ty w ogóle miałeś świadomość dla kogo pracowałeś typie ?

Lipiec31
@Kl

Było takie info że 15

Byly
@Lipiec31

z tego co mówiła personalna to wszystko miało być na wypłatę

Witas

Nie ma

Dred
@manu

Ja mam na papierze porozumienie i jest tam wyraźnie napisane dla kogo i jakie kwoty więc powinno być ale jak znam już VW to może być różnie

Nikel
@manu

Na papierze nic nie było ale jest strona(usunięte przez administratora) gdzie było to wyraźnie napisane, po za tym sam prezes mówił o tym bonusie w mediach, więc podali oficjalnie o tym informacje, jeśli oszukają ludzi to będzie dla nich strzał w kolano. Dla pracodawcy roku

Byly
@Nikel

nie masz tego na papierze to jest od firmy i niestety nic nie muszą, ja mam elastyka na 0 zostane (usunięte przez administratora)tylko za te soboty (usunięte przez administratora)

Picek
@Byly

A ja mam to porozumienie w chacie zresztą chłopaki zdjęcia robili więc zawsze jakiś dowód jest w razie w

red

Pytam się jakim prawem ludzie którzy poszli na L4 w trakcie trwania umowy do końca Lipca i nie dostaną bonusu . To w tej firmie już nawet nie można zachorować .

Biurowy

Chodzą słuchy, że na spawalni za ciepło. My w biurach dostaliśmy klimatyzatory bo nie idzie ujechać. Jak Wam chłodzą na produkcji? Jesteśmy ciekawi, jak dajecie radę w tym upale jak kierownictwo przykręca śrubę na cyfrę. Dajcie znać bo, u góry mają z Was polewkę na maksa. Za parę złotych tyracie jak w kopalni. Całe biuro jest z Wami. Tak trzymajcie.

Produkcja
@Biurowy

Nie jest łatwo ale przynajmniej widzimy owoce swojej pracy nie jak wy. A jak tak się śmiejecie zobaczcie kwity z wypłaty takiego pracownika który nad godzinki robi zblednie wam mina :D

SZCZERY
@Biurowy

Marna prowokacja. Wez się do roboty a nie szczujesz jednych na drugich. Pozdro

@Biurowy

Pamietaj bog sprawiedliwy. Sam sie smialem z goscia ze nie dostal umowy pozniej okazalalo sie ze ja nie dostalem a go przywrocili. Powodzenia sprawiedliwosci tobie zycze.

Abc

A co Cię tak śmieszyło że ktoś stracił pracę?

Malwa
@Biurowy

Jakie klimatyzatory ???!!!ciekawe gdzie. U nas w biurach nic nie ma. Opowieści dziwnej treści. Gorąco jak w piecu.

Września

Witajcie komu też nie policzyli nadgodzin na pasku płacowym? Uwolniłem się od tej firmy ale nawet na koniec chcą człowieka wydoić, w poniedziałek dzwonić do personalnej?

Fred
@Września

Mnie oszukali na 5 dni urlopu a ta "odprawa" woogole nie widnieje na pasku.

Mikel
@Fred

Ja też nie mam tego "bonusu" na pasku ciekawe czy w ogóle będzie

Chyba brutto,żeby mieć na łapę mósilbys mieć 6 grupe lub 5 bez podatku

OG
@Abc

A dlaczego miałbym nie mieć? Mało jest pracowników co mają więcej tzw "ściane"?

@OG

Piszesz w temacie osób którym nie przedłużono umów,nie wiem po co

Kk

Tak jak już wspominałem wcześniej. Pozbyli się wielu dobrych pracowników a teraz problem. Ten nie będzie tu robił bo za ciężko, tam nie da rady, tam za wolno gdzie indziej jeszcze coś innego. Byli dobrzy ludzie z chęciami do pracy, którzy potrafili pracować na całej linii to się ich pozbyli. Teraz mają. NIE ma komu robic

hehe
@Kk

To sie nazywa szacunek do swojej roboty. "Niech sobie znajda frajera co będzie wszystko robić" słowa starego robola i oczywiście postawił na swoje

kodeks pracy

Lipcowy czy sierpniowy, prawda jest taka gdy kończy się umowa w ostatni dzień pracy wynagrodzenie powinno być na koncie

ktoś

Ludzi pozwalniali nie dając im możliwości przedłużenia umów A teraz linia produkcyjna ledwo co idzie a w przyszłym tygodniu to już w ogóle nie wiadomo jak to będzie

@ktoś

Jak to idzie w te wakacje ile robicie aut ?

Solidaruch
@ktoś

A kto Ci kazał w urlopie przychodzić?niestety jesteś sam sobie winien. Teraz to zapieprzaj na linii za 5 osób nawet. Niestety 99%pracowników jest takich nienormalnych w VW Poznań. A oni się śmieją z was. Ciekawe który z was ma jaja żeby się odezwać? A nie że kierownictwo na urlopie nabija się z was że białe murzyny (usunięte przez administratora) na linii a oni grilla i piwko. Niestety sami sobie winni bo na wszystko pozwalaliscie sobie i teraz nie rycz bekso tylko naginaj tam.

Hiszpan
@Tomek

Roboty bardzo duzo nie wiem co sie dzieje ale tyle roboty to od paru lat nie bylo a ludzie na urlopach temperatura zabija a kaza robic za 3

@Hiszpan

No to idzie czy nie idzie?jeden pisze że lodwo ledwo a drugi że za trzech trzeba robić!!!

Robol

Coś wy, VW nie zamkną i dobrze. Bo kolejne +- 1 tyś pracowników by straciło pracę. W Wielkopolsce jest średnio po 50 zakażeń dziennie. Także spokojnie. To nic. Niedawno jakiś mężczyzna wypadł z helikoptera bez spadochronu, i przypisano mu śmierć na COVID.

Stara gwardia

Mamy w kraju coraz więcej zakażonych na koronawirusa w związku z tym apeluje o ponowne zamkniecie zakładu przed drugą fala wirusa, strasznie się boję o moje życie. Proszę pomóżcie koledzy niech zamkną ten zakład zanim wszyscy się zarazimy....

Ciekawy

Skończyła mi się umowa 31.07 jak długo mogę korzystać z pakietu medycznego? Bo nadal jest aktywny.

Były WOLNY pracownik

Wyniosłem z foldzwagena jedną rzecz: Uodpornienie psychiczne od leserskich mózgojebów.

Dużo niedobrze się tu mówi o Solidarności proponuję zrobić głosowanie wśród załogi czy jest potrzebna czy nie z drugiej strony co to za obrońcy pracowników jak jeden z działaczy pan B. mianujący się społecznym inspektorem pracy to były Zomowiec.

obiectus
@Adam

Nie będzie Solidarności to się skończą podwyżki i inne bonusiki to zapamiętaj....a co do Pana B tez za nim nie przepadam.

Xnxx

Dokładnie

Agor
@Adam

Gdyby nie (usunięte przez administratora) myślicie ze VW dal by wam 100 procent wakacyjnego i 70 procent świątecznego? Puknijcie sie w głowę ci którzy myślicie ze oni by cokolwiek dali.

Tak

Balcerek

Ona
@Agor

Gdyby nie dodatki o których piszesz, to nikt by tutaj nie pracował. Tak więc nie pisz, że to ogromna zasługa związków. Póki co są one niezłym zastrzykiem finansowym ale prawda jest taka, że za chwilę mogą być już niewystarczające by zatrzymać ludzi, dobrych ludzi.

BLB

Pamiętaj tylko że karma wraca i karta czasem lubi się odwrócić. Przypomnij sobie wtedy ten bezsens który tutaj napisałeś

SZARY PRACOWNIK

Karma wraca i to jest bardziej niz pewne. Jak wrócisz z wakacji i zaczniesz zapiepszać na lince w sobotę popoludniu pomyśl o tych co w domu odpoczywają bo mają prać z wolnymi weekendami.

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o