Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Hmm

Orientuje się ktoś kiedy będzie nabór do Tesli pod Berlinem ???? ?

Hihi

Oj widać zazdrość kogoś bierze sam nie ma szans na zdaną zmianę i będzie tu szarpać do emerytury to innyn ciśnie dla poprawy humoru

Xddd

Na co związki które nic nie potrafią wywalczyć? To co mamy to dali Niemcy aby skusić Polaków do pracy tu bo kto by tu robił za stawkę zbliżona do innych firmy

Xddd

Hah to po co czytasz to po pierwsze a po drugie piszesz coś a nie masz żadnych argumentów moje są uzasadnione. Ludzie i tak pracę stracili

Były

A kto jest pracodawcą VW czy związek to Niemiec decyduje jak byś miał firmę to sąsiad decydowałby o twoich finansach przestań bronić czegoś co nie da się obronić czytaj związek.Jaki to związek jak nawet nie potrafi protestować na ulicy prezesa razem z załogą tylko wychodzi grupa klakierów i ciepłych stołków

Pa pa
@Były

Całe szczęście jesteś już w domu.

Plum

Jak nie pasuje Ci związek to się wypisz. Jak nie pasuje Ci że kolega się nie myje to mu powiedz. Jak nie pasuje Ci praca tutaj to ją zmień. Zamiast beczeć na tym forum zacznijcie działać bo płacz w internecie nic nie zmienia.

OG

Te wasze śmierdzące skarpety w których jedziecie do domu są bardziej szkodliwe niż ten cały Covid

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

SZARY PRACOWNIK

Niech ktoś wreszcie zwróci uwagę Filipowi, wspaniałemu pracownikowi żeby zmieniał koszulkę. Śmierdzi strasznie i to nie tylko po robicie ale juz przed. Tyle chodzi do tej majstrowki donosić i że jeszcze majster jemu na to nie zwrócił uwagi.

Blacharz
@SZARY PRACOWNIK

Ja niestety mam wątpliwą przyjemność wąchać ten smród w szatni z tym osobnikiem. Szampon do włosów też się jemu przyda. Żeby tak chętnie brał prysznic jak chodzi kapować to powietrze w szatni byłoby zupełnie inne.

___

jakie działy ulegają likwidacji a które już zlikwidowali w VW poznań i innych zakładach

Cichy
@___

Produkcja montaż

Kolejny przypadek z1

Dd

Jaki dział?

kryk
@Norek

to już trzeci na spawalni z1?

Spawalnia , podłogi t6

@Dd

Podłogi t6

świr

Pracując w tej firmie coraz bardziej stwierdzam że z dnia na dzień jestem większym świtem, dodam jeszcze że mam jeszcze tą odwagę przyznać się jak jest..

olek

Śmiechu warte te ich wszystkie środki ostrożności w związku z pandemią ;) Nie dosyć że linia montażowa idzie pełną parą, to jeszcze teraz wysyłają ludzi do Zwickau na delegację żeby pomóc niemieckim kolegą przy modelu ID3. Oficjalnie jest zakaz wyjazdów służbowych, no ale co tam niech jadą chłopacy na kilka tygodni i integrują się z kolegami z innych krajów. Później wrócą i pozarażają ludzi w Antoninku i Wrześni :P

Nemo

To ile w końcu jest cowidowcow .Kiedy zamykają budę ?

Chory
@Nemo

Oficjalnie niema żadnych i nie będzie, to ma jechać AndrZej !!!

Fff

Pomysł na kryzys w Niemczech? Największy Związek w DE proponuje 4 dni pracy by zachować miejsca pracy Pomysł na kryzys w Polsce? Związek proponuje 17 zmian ;/

Luxus

Skąd tyle zamówień na 17 zmian

s
@Fff

a ty wiesz, ze to sie u nich łączy ze zmniejszeniem wynagrodzenia o 1/5?

Fff
@s

Związek w DE mówił o zachowaniu obecnych płac. Ps. Naukowo potwierdzone ze czym krócej pracujesz tym jesteś bardziej wydajny ;) Ps2 na Wrześni pod koniec roku niby soboty XD od tak taki kryzys

Siwy
@Fff

No tak, masz racje. Ale ścinają wynagrodzenie do 4/5. Mało ci ? Trzy miesiące siedziałeś na (usunięte przez administratora) w domu i wypłata cała a teraz psioczysz ?

@Fff

Super, dzięki Ci człowieku. Chce pracować 1 dzień w tygodniu. Oczywiście bez obniżki. Moja wydajność będzie super. Oczywiście z urlopu w ilości 26 dni na rok nie zrezygnuję. No i jeszcze jedno. Pozostałe dni mogę przychodzić w nadgodzinach i to oczywiście za 100% a nie jak w kodeksie 50% ale tylko wtedy jak będę wypoczęty. Jeszcze jedno. Daj namiar do siebie żebym wiedział kogo do tego zobowiązać aby to załatwił.

Labamba
@Fff

Sprawa jest prosta robia puki moga beda kitrac po krzakach zeby miec zapas na wrazie co, ludzi wywala na bezplatny urlop a im sie kasa bedzie zgadzac

Były
@s

Tak napewno kasztany z Niemiec dały by sobie okroić kasę to tak jak chciałbyś podwyższyć cenę piwa w całych niemczech rewolucja panie s.

Heniu von Gerbe

Poznalem fajna laske ,zapisalem sie do Solidarnosci, pensja bardzo dobra, praca spoko czasami ciezko ale wyplata to rekonspensuje, ciagle slysze dobre slowo od brygadzisty, zaklad docenia i mowi ze potrzebuje fachowcow jak ja bo na nadgodziny nie kazy zasluguje. Polecam prace w volwagenie. ci co narzekaja to sa ludzie bez ambicji co by chcieli tylko aby panstwo im dawalo. doceniam tez w firmie ze jak pojdzie sie do kierownika/bhp i powie jak koledzy maja wywalone na przepiisy to reaguje a nie olewaja problem to doceniam i latwo wszystko zalatwic w biurowcu Pozdrawiam

Kapujesz!??
@Heniu von Gerbe

Pójdzie do kierownika na kolegów?Tzn.Kabel jesteś,sprzedawczyk,donosiciel?I ktoś wgl gada tam z kolegów z tobą jeszcze?Nie boisz się wychodząc z zakładu???

Spawacz

Oby nie było kolejnego postoju spowodowanego covidem. Bo znów polecą głowy :-( możemy się z tego nie otrząsnąć

Hmm
@Spawacz

Zamówień dużo więc nawet gdyby był przestoj to jak zwolnią to już nie będzie komu robić tych aut

obserwator

Tępy naród zawsze będzie tępiony psychicznie a myślę chociażby o pracownikach Volkswagena, zaczyna się temat nadgodzin mówiąc dokładnie nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin ale trzeba przejść a Polaczki potulne jak baranek ogonek pod siebie i do tyry !!

brat obserwatora
@obserwator

Sterowanie umowami, sterowanie ciemną masą. Tu i tu cel jest jasno określony a tylko starają się to ładnie ubrać w otoczkę którą wiara łyknie. Stare komunistyczne zabiegi propagandowe, ten świat się prawie nie zmienia pod tym względem, tylko ludzie coraz głupsi !!!!

Plum
@obserwator

No to odmów nadgodziny i tyle zamiast próbować innym mówić jak mają żyć

Syn Obserwatora
@brat obserwatora

I tutaj specjalne podziękowania dla rządzących i solidarności za tak wspaniały rynek pracy, w końcu po 1989 jesteśmy wolni, co za kpina.

Dd

Coś więcej na ten temat?

Mam pracę dla ciebie. Jaką? Za ile, nie pytasz? Jak mi powiesz jaką, to ja ci powiem za ile. Posiedzimy rok na bezrobociu, to inaczej będziemy gadać...

Lee

Psy,klasyka gatunku

Xlx
@Lee

Covid 19 w natarciu Szykuje się wolne

mistrz

Produkcja Caddy 4 powinna być przeniesiona do Wrześni bo zamówień jest tyle że Antoninek nie może przerobić a klient czeka

Montaz
@mistrz

No co zrobić klient musi poczekać. Volkswagen wiedział co robi nie przedlzajac umów wiedzial jaka jest sytlacja a teraz my mamy cierpiec.pracuja do 12 czy do 2 ze niby zamowienia sie ruszyly smieszne

Cichy

Września nie jest gotowa na c4

Buk
@mistrz

Genialny pomysł, może część też na odlewnię

Norek

Ładnie zapisani na niedzielę ?

@123

Cześć mam umowę z vw do połowy września , pracuję na zakładzie nr 1 czy jest szansa na przedłużenie ?

Adijos

Nie ma szans.

@Adijos

Narazie mi nic majster nie mówił , nie wiem czemu

Darek

Jest

Lipcowy
@@123

Jeżeli byś miał nie dostać umowy to byś już wiedział. Znaczny że dostaniesz.

@@123

nigdy nic nie wiadomo , zobaczymy co przyniesie czas

###

Ludzie z solidarności wracają na linie produkcyjne..! -dobre prawda..

gość
@###

strasznie nudny sie robisz..... ciekawe kto by nam wtedy załatwiał każdy temat z którym sie do nich zgłaszamy ?

heloł
@gość

no jak to kto, nowy prezes vwp

oooooooooooooo
@gość

proporcje się zmniejszyły bo ci z czasówek są już za bramą więc siłą rzeczy za dużo przedstawicieli S więc do roboty na linię, taka jest prawda..

Spawacz
@###

Nikt nie wróci na linie bo ich, naszych związkowców cały czas było za mało, w Niemczech związkowców w biurach jest trzy razy więcej, lepiej żeby naszych tez było więcej bo by częściej byli na lini i jeszcze więcej załatwiali.

Młody
@###

A kto wtedy ogarnie ci wszystkie tematy? Odwołania, pisma, reprezentowanie pracowników? Ja wolę MIEĆ do kogo się zwrócić o pomoc

Wow
@oooooooooooooo

Tej a do kogo pójdziesz płakać jak znowu będzie problem?

@###

Jak czytam wszystkich niezawistników, którzy tylko krytykują innych za to, ze się starają osiągnąć coś dla ludzi to zle się robi. Ciekawe co robią na codzień? Bo z produkcją nie maja raczej nic wspólnego.

ktoś

Przecież nikt nikogo nie krytykuje tylko stwierdzam fakty że ludzie idą na produkcje

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o