Opinie o JTI Polska w Gostków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JTI Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JTI Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JTI Polska w Gostków

Wiecie może co trzeba zrobić, żeby zostać liderem albo chociaż jego zastępcą w gnieździe? Bo cos się ruszyło w tym temacie na zmianie C

@Piotr

zapytaj swojego przełożonego, najlepiej to też zaznaczyć przy ocenie rocznej, czy jakiejkolwiek innej rozmowie, że chciałbyś aspirować na takie stanowisko, zapytaj nad czym musisz jeszcze popracować, żeby starać się na lidera

Ll

Zolto/limonkowe- Camelowe BMW ? Co to za kanał?

Wiecie może, czy w JTI Polska szukają chętnych na staż?

jobs.jti.com - z tego co widzę, w Fabryce aktualnie nie ma wolnych wakatów na staż, do końca roku może się coś jeszcze pojawić, ale raczej więcej do wyboru będzie w następnym roku. Chyba że interesuje Cię marketing, to w Warszawie szukają.

Xdemon

Ktoś coś wypowie się o pracy jako kontroler jakości?

Iwona
@Xdemon

Przypuszczam, że planowałeś aplikować na to stanowisko, czy ostatecznie zdecydowałeś się wysłać CV? Jeśli tak, to czy firma już się z Tobą skontaktowała? Zastanawiam się, jak przebiega rekrutacja. Czy kandydat ma jakieś zadanie do wykonania?

Przedstawiciel Handlowy

poziom 4/5 kultura wysoka, oczekiwania i wynagrodzenie w 100% zgodne czas pracy i nadgodziny NIEZGODNE Z UMOWĄ zamiast etatu masz 1,5 brak kasy za nadgodziny

Kasiuka

Są przyjeciado zakładu,i na ktoś jakiś kontakt gdzie mozna składać CV?

Mam ki
@Kasiuka

Podpowiedz nam się pod pytanie

@Kasiuka

jobs.jti.com

Czy w JTI Polska możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

nie ma takiej możliwości, rozliczenie jest miesięczne

Jeśli chodzi o OTP teraz to się dzieje Nikt o niczym nie ma pojęcia Młody szef szczebel po szczeblu (usunięte przez administratora) Myślę ze młody i się za ludźmi troszkę postawi Liczę na Ciebie K. B

czytac sie nie da tych wypocin

To zmien natychmiast firme na taką w ktorej wszyscy wszystko wiedza tak tak jak ty - bo na bank jestes hiper ekspertem we wszystkim. Moze nawet firma ci w tym pomoże - sadze, ze stać ja na to zeby nie zatrudniac (usunięte przez administratora)- "geniuszy".

Olga

Witam, czy osoba przyjmująca się na konkretne stanowisko może być pewna, że obowiązki na nią nałożone się nie zmienią? Przeczytałam niżej wpis, że jak nie ma aktualnie pracy na danym stanowisku to pracownik jest przerzucany na inne i zastanawiam się jak to faktycznie wygląda.

Ja jestem
@Olga

Jest tak jeśli jesteś na produkcji to nieważne co na umowie Wszystko robisz bo akurat nie masz zajęcia Ale pan pani z biura ala inżynier oni zawsze mają pracę na liniach które nie produkują Pozdrawiam

Miki

Czy są przyjęcia do zakładu?,Jakie agencje przyjmują ,ma ktoś jakieś namiary na kontakt w sprawie przyjęcia?

Demonesss

Obiecują piękne pieniądze, ładnie mówią a jak przychodzi co do czego to wypłaty 1500zl. Niby masz targety wyrobić to będzie premia... Wyrobiłam je a program pokazywał coś innego... (usunięte przez administratora) Nie masz nic z życia, wymagają żebyś najlepiej cały czas pracował popołudniami i w weekendy... Cały czas stoisz, nie wolno ci usiąść ani na chwilę, musisz zaczepiac ludzi i mówić do nich dennymi regułkami. Sprawdzają cię non stop tajemniczym klientem, nie zaliczysz też nie masz premi... Kazali kupić starter i doładowanie i nawet 40zl nie potrafią oddać! Reasumując.. (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla JTI Polska: Niech zaczną szanować ludzi i ich ciężką pracę

Zdzisiek
@Demonesss

Rozumiem, że pracowałaś jako hostessa / brand ambasadorka. to faktycznie, najlepiej pracować w środku dnia jak nie ma ludzi w sklepach. dodatkowo najlepiej siedzieć i niech ludzie podchodzą do Ciebie i w ogóle to najlepiej jako hostessa mająca prezentować produkt. nie rozmawiać z ludźmi. Może po prostu praca hostessy nie jest dla Ciebie i może lepiej zostać księgową - duża mniejsza interakcja z ludźmi i można siedzieć :)

Demonessss
@Zdzisiek

Nie siedzieć ale usiąść jak akurat nie ma ludzi w danym Punkcie! Rozmawiać a nie nacisk na "atak" na każdego klienta "Dzień dobry Firma JTI. Czy jest Pan / Pani osobą palącą". Powinna być informacja gdy starasz się o tą pracę "praca popołudniami i we wszystkie soboty do 20-21" Pan z firmy ;)?

Bogdan
@Demonessss

Czytając Twoją opinię, zastanowiło mnie, na podstawie jakiej umowy zatrudnia firma JTI Polska? Czy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na zatrudnienie na podstawy umowy o pracę, czy raczej preferowana jest umowa zlecenie? Jeżeli możesz, to odpowiedz, co wiesz na ten temat.

Demonessss
@Bogdan

Zatrudniona zostałam przez agencję na umowę zlecenie... Nie było mowy o jakimkolwiek innym zatrudnieniu oraz jasno było powiedziane, że tylko umowa zlecenie.

Celina
@Bogdan

@Bogdan hostessy nie są zatrudniane przez JTI. Zatrudniają ich angencje. Wszyscy pracownicy JTI mają umowy o pracę. Pierwsz jest na 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreslony.

@Zdzisiek

Najlepiej to w ogole nic nie robic i czekać na przelewy na gruba kase. A nie miec do czynienia z jakimis klientami ktorzy nie atakuja hostessy i nie wyrywaja jej materialow promocyjnych z rąk. Sluszny jest ten kierunek i niezla logika. Poczta polska oferuje prace przy okienkach. Siedzaca i bez sobot i niedziel. tylko ten natretny klient tez jest niestety obecny... ehh. no i ile mozna siedziec!!! skoro nie mozna stac to i pewnie nie mozna siedziec. W tym kraju nie ma roboty.

Pracownik który zarabia
@Demonesss

Piszesz bzdury i kłamstwa. Widac byłeś cienki skoro nie dostałeś premii bo akurat płacą i premie i nadgodziny. Mam nadzieje ze juz cie wywalili na zbita morde bo szkoda tych 1500 zlotych...

To prawda że zakład jest zamknięty?

Jj
@Anonim

Nie pracujemy więc ktoś wprowadził cie w blad

poprawiacz
@Jj

nie, pracujemy***

@Anonim

A niby dlaczego mielibysmy byc zamknieci?!?!

Łucja

Hmmm..... Pomyślmy... Wszystko pozamykali......!!! Zaczęły się te " zachorowania" tyle osób miało wynik " pozytywny", tylko jakoś JTI dalej funkcjonowało. Miały pozostać punkty najpotrzebniejsze do przeżycia ( sklepy spożywcze, apteki) a fabryka papierosów do takich należy?... No raczej nie! Te testy również. Jednym wciskają kit że, obowiązkowe i tacy ludzie lecą, niech zapoznają się z prawem i będą wiedzieli że " testy", " kwarantanna" " MASECZKI" to bezprawie I ograniczają twoją wolność a drugim " jak chcecie to idźcie"( na testy) paranoja. O kantyna???? jeszcze lepsze, pojedyncze stoliki w odstępach, bo " wirus" A już na produkcji nie da się tego zauważyć????. Na ochronie mierzenie temperatury ? Taaa zrobią to przez 2 sekundy i mówią że ok.???? Do kontroli osobistej powinni być zabezpieczeni. Tak? A oni Ani kombinezonu, ani maseczki odpowiednio założonej i Cię taka osoba kontroluje???? Skoro taki to wirus śmiertelny że, aż wygryzł np. Raka, katar, kaszel.... tylko on jest to czemu nie nosimy takich np gazowych masek itp.... ???? Cały Pseudo Wirus Śmiechu Warty.????????????

ssss

Są przyjęcia na produkcje?

Kasula
@ssss

Też się chętnie dowiem

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca mechanika? Jaki jest system pracy? Czy mechanik jest też operatorem i czy jest to regułą? Warto w to się pchać?

Kewin
@Anonim

Mechanik, jak nie ma pracy idzie na produkcję, I zarobki nie takie jak obiecują

Mirek
@Kewin

A o jakich zarobkach na stanowisku mechanika może być mowa? Jeśli można proszę o odp od - do .....z góry dziękuję.

Nygus

Który okoliczny zakład lepszy, k-flex czy jti ?

Mm
@Nygus

Kflex co. Do umów... Normalne umowy... A nie przez agencje chyba że coś się zmieniło..

Patryk
@Mm

A jeśli chodzi o pracę i wypłatę?

@Mm

Nie oferujemy umow przez agencje. Umowy sa podpisywane z JTI. Natomiast wspolpracujemy z firma Manpower ale to nie sa nasi pracownicy. Nie zmienia to faktu ze jak mamy przyjecia to oni sa pierwszymi kandydatami ktorych bierzemy pod uwage.

zzxxx

Z tym bym się nie zgodził że ci z Manpowera są w piersi w kolejce do przejścia na JTI. Większość ludzi bezpośrednio na JTI co dostało od razu umowe na firmę to są bliscy znajomi kogoś. Zwykły szary człowiek musi robić przez agencje i tak są małe szanse by przejść na firmę chyba że teraz jak ruszyło RRP to może ci agencyjni ludzie dostaną szansę przejścia tam ale na firmę?

Julka
@zzxxx

Co to RRP ?

dariusz
@Nygus

kasa we flex lepsza

@kandydatka k. A gdzie taka oferta jest?

Kandydatka K.

Witam, Chciałabym się ubiegać o stanowisko analityka kosztów. Może mi ktoś powiedzieć, jakie są warunki pracy w tym dziale, jaka atmosfera?? Czy to jest raczej stabilna praca?

Tiaa

Pracowałem na zmianie A na wiadrach . Ludzie do pewnego momentu spoko. Jak chcesz przejść na firmę lizesz (usunięte przez administratora) a to liderowi, a to kierownikowi, bierzesz na litość jak to nie masz źle w życiu i się dostajesz. Ci co na prawdę pracują po 18 miesiącach wypad a czopki przechodzą na jti. zastrzeżenia do koleżanek które pokazują czym one nie są tak na prawdę robiąc z siebie pośmiewisko. Na OTP na zmianie a można sie dogadać i z magazynem i z przyrządzalnia, ludzie spoko można by było fałszywych liderów powymieniać którzy obiecują jedno "pomogę Ci przejść na firmę" a wypychaja swoich. Wyrobisz normę to i tak opierdziel bo jest mało przecież tamta zmiana zrobiła więcej. Śmieszne oklejanie wiader naklejkami, mieli wprowadzać innowacje tiaa takie innowacje że jak nie wyrobisz normy to ci przerwę zabierają. Śmiech na sali.

The Punisher

To prawda, że od jutra w maseczkach będziemy pracować przez prawie 12 godz.? Trochę to chore, zwłaszcza, gdy ktoś pracuje np. na wiaderkach i się nie (usunięte przez administratora) Jednej godziny sobie nie wyobrażam w tym przepracować, a co dopiero całą zmianę.

Ala

Wie ktoś może jakie są zarobki na dziale e-papierosów?

Szukam pracy

Witam. Jakie agencje przyjmują? I jak się dostać?

@Szukam pracy

Manpover przyjmuje na pewno

Zostaw merytoryczną opinię o JTI Polska - Gostków

• Jak się pracuje w JTI Polska?

Zobacz opinie na temat firmy JTI Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JTI Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JTI Polska?

Kandydaci do pracy w JTI Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JTI Polska